Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
510. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 509. - Vkatka)
2009. nov. 29. 13:31

Talán az az egyetlen amit még nem. Igen, azt nekem is mondták, hogy ált. vegyes fertőzések fordulnak elő azért ilyen nehéz kikezelni. De nálam mindig csak gomba tenyészett ki semmi más és ezért gombára kezelnek. Viszont most tudtam meg, hogy a húgyúti panaszaim hátterében coli állt. (pedig én ezt is a gombára fogtam)

Erre nagyon jó volt az ezüskolloid azóta gyakorlatilag nincs ilyen gondom.

509. vkatka (válaszként erre: 508. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 29. 09:25

A betadine-t nem próbáltad még? Az mindent kiöl, sajna a hasznosat is, de utána lehet pótolni a jótékony bacikat. Az is lehet, hogy nem gomba okozza a panaszaidat. Nekem is mindig gomba elleni kúpokat adtak, de nem hatott, csak kimart belülről. Utána Kliont kaptam, és az valamelyest segített, de visszajött a gyulladás.

Én a colpo cleaner laktózt szoktam még használni irrigáláshoz, de csak ritkán.

Erre a felülről fertőződésre már én is gondoltam! Lehet benne valami.

2009. nov. 28. 10:56
Meg a gyógyszertári tejsav volt még nagyon jó amivel irrigálni kellett. De annek a hatása se tartott sokáig. Már arra is gondoltam, hogy felülről fertőződik mindig vissza a hüvely.
507. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 506. - Vkatka)
2009. nov. 28. 10:51
Remélem segít! Nekem az orvosi bogyók közül a candibene ratiopharm hüvelytabletta segített legtöbbet 6 db-os kiszerelésű és 6 egymást követő este kellett használni. Másnap persze kifolyt de addig is nyugtom volt és még utána pár napig. Aztán persze visszajött ez a szemet. :( El vagyok keseredve teljesen. Semmi nem használ. Megittam 1 üveg ezüstkolloidot a hasam már csak elvétve fáj de ott lenn még mindig tombol..
506. vkatka (válaszként erre: 505. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 28. 10:11

Én is besokalltam, miután a képembe vigyorgott és azt mondta hogy semmi bajom... Nem is adott gyógyszert. Elhatároztam, hogy majd gyógyítgatom magamat. Sikerült is, de időnként visszatér újult erővel :(

Most betadine kúpot használok, utána pedig protexin gynophilus hüvelykapszulát. Hátha segít.

2009. nov. 28. 10:07
Azóta magamat próbálom kúrálni kisebb nagyobb sikerrel.
2009. nov. 28. 10:05

Nődokik nem hitték el hogy gomba okozna ilyen súlyos panaszokat, de a belgyógyász doktornő szerint elképzelhető. Diétázzak. Na kösz! Mentem vissza 2 hónap diéta után hogy még mindig ugyanúgy vagyok akkor meg intim lemosót javasolt. Véletlenül se adott volna gombaölőt vagy valamit ami segítene! Harmadszor meg már látni sem akart.

Itt lett elegem az orvosokból.

2009. nov. 28. 10:00

Ez azért durva, de nálam is detto ez volt! A nődoki szerint nincs gyulladás de azért adott gyulladáscsökkentőt meg antibiotikumot. Utóbbit nem szedtem be, ha gomba okozza akkor azzal csak lovat adnék alá. A vizsgálat maga nekem nem fájt,csak kicsit nyomásérzékeny volt a terület. Viszont mostanában észrevettem fürdésnél mikor felemelem a lábam és lépnék a kádba mindig belenyilall a hasamba. Lehet, hogy összenőttek ott benn a dolgok :(

Én is mindenre gyanakodtam hormonokra, elvasavodásra, bélproblémákra. De a legtöbbször kismedencei gyulladásra.

502. vkatka (válaszként erre: 501. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 28. 09:54

Hát nagyon király :S

Akkor lehet hogy nekem is spórolásból nem csinálták meg? Nekem még csak baloldalt fáj, de néha a hüvelyembe is lesugárzik :(

A székelés nekem is szokott segíteni, de nem múlik el, csak enyhül.

501. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 500. - Vkatka)
2009. nov. 28. 09:50

Nekem csináltak hasi uh-t de minden normális volt. Pedig akkor már régóta fájt a hasam és az egyik petefészkem is folyton szúrt. A másikban volt csak peteérés. Azóta sajnos nem voltam uh-n mert nagyon spórol a kórház és csak kifejezett orvosi utasitásra végzik el. De most már mindket oldalon szúr :( A derékfájásból szoktam érezni, hogy begyulladtak a dolgok odabenn. Nekem ilyenkor a forró zuhany és az intim zuhany (teafaolajos és kamillás) szokott segíteni.

Nálam a tünetek összefüggésben vannak a bélrendszerrel, székelés után már nem fáj sehol.

A petefészekgyulladás kapcsán olvastam, hogy a tünetek felerősödhetnek időszakosan akár hüvelygyulladás nélkül is.

500. vkatka (válaszként erre: 497. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 28. 09:42

Igen ezt nekem is mondták hogy nem biztos hogy női eredetű a fájdalom. De könyörgöm, ha csinálnának egy hasi ultrahangot, biztos kiderülne, hogy mi van begyulladva, de nem csinálnak. Egyébként nincs állandóan hüvelygyulladásom. Legalábbis nem mindig érzem.

A vizsgálat annyi volt, hogy kézzel megvizsgált, megnyomkodta a hasamat, majd' besz.rtam a fájdalomtól, és képes volt azt mondani, hogy semmi bajom!

Én már arra is gondoltam, hogy lehet a hormonok okozzák. Nekem még mielőtt elkezdődött a pokoljárás, csomókban hullott a hajam. A fodrász küldött vérvételre, de mivel nem fájt akkor még semmim, nem voltam rosszul, nem mentem el. Pedig lehet hogy elejét vehettem volna a szenvedésnek.

Neked mit szoktak mondani az orvosok?

2009. nov. 28. 09:36

De hát ugye felénk a kórháznak országosan rossz híre van már nem is lepődöm meg ezeken a dolgokon.

Sok sikert Nektek és mielöbbi gyógyulást!

498. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 496. - Frumilla)
2009. nov. 28. 09:34

Sajnos nem. Az ország másik végében laksz. Annyit tudok mondani, hogy először a háziorvosnál kelle kezdeni, legalábbis nekem ugyanilyen problémám volt a háziorvos adott beutalót a haemoatológiára. Sajnos az a doki durván elhajtott. Meg sem várta, mig elmondom mi a panaszom egyszerüen kitessékelt nincs magának semmi baja címszó alatt. Az én vasam 2 volt (a min. érték 8) és állandóan fehér voltam mint a fal, aluszékony, ájulás környékezett, nem volt erőm semmihez. Szörnyű állapot volt.

A vaskészítmények nálam is csak ideióg óráig használtak, amikor abbahagytam folytatódott minden ugyanott. Azóta kezd javulni a helyzet mióta foglalkozom tisztítással és méregtelenítéssel + a paraziták gombák írtásával. De sosem felejtem el mennyire megalázott az az orvos. Ez a magyar egészségügy, fizessél de nehogy igénybe merd venni! Ha lenne rá pénzem én csak magánkórházakba járnék ott legalább törődnek is a beteggel. Remélem a lányodnak nagyobb szerencséje lesz és találtok egy normális becsületes dokit. Első körben a háziorvossal kellene mindenképpen konzultálni első pár alkalommal ő ad vasat és ha nem lesz jobb illetve visszatér a helyzet akkor javasolja a kivizsgálást a haematológián. Sajnálom is, hogy ennyivel elintézte a dolgot, ha valami bajom lenne amit nem vett észre úgy beperelném mint a huzat.

497. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 495. - Vkatka)
2009. nov. 28. 09:25
Akkor Téged is rendesen kínoz. Sajnálom. Utálatos egy betegség ez. Nekem is fájt a hasam nagyon sokáig azt hittem, hogy petefészekgyulladásom van de hiába jártam nőgyógyászatra meg mindenhova senki nem tudta konkrétan megmondani mi bajom. Azóta rájöttem dolgokra, de konkrétumot még most sem nagyon tudok. A hasfájás azt jelzi hogy érzékenyek a belső szervek a gyulladásra a hüvely állandó lobos állapota nem tesz jót nekik. De nem biztos, hogy ott a gond mert a belek fertőzöttségétől ugyanúgy fájhat a hasad ezt sokszor összekeverik petefészekgyulladással mert az is arrafelé fáj.
2009. nov. 28. 09:22

Szeretném megkérdezni,hogy tud-e ajánlani Valaki hematológust?Lányom (18éves),és 3éve a hemoglobinszintje,vas állandóan alacsony-vas készítmények nem segítenek(Martofer).Egerben élünk.

Nagyon várom a segítséget!

495. vkatka (válaszként erre: 494. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 28. 09:13

Én is így vagyok vele, sőt ki sem tudták mutatni a kenetben a bacit!

Nekem azzal kezdődőtt még 16 éves koromban, hogy kívül kezdett viszketni és égni. Aztán fokozatosan ment belülre is, most ott tartok hogy a hasam is fáj :(

De hiába megyek orvoshoz, az sztk-ban semmit nem vizsgálnak meg.

494. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 492. - 81Krisztina)
2009. nov. 28. 08:48

Szerintem nincs is olyan fürdőruha ami nem engedné át a vizet, hiszen nem esőkabátról beszélünk! Legalábbis én még nem láttam. A dobálás na az igen örülhetsz ha földet érésnél még rajtad van az alsó :) Úgy valóban elképzelhető, hogy oda is jut ahova nem kéne de azért nem jelentős mennyiség.

Sajnos én is az évekig kategóriába tartozom, de ez belső okok miatt alakult ki nem kellett hozzá strand, tampont és hasolók. Persze én sem tudok tőle megszabadulni lassan 8 éve szenvedek!

Igen, valóban a ph egyensúly borulás is állhat mögötte. Amin nagyon csodálkozom,hogy normál egészséges baktériumflóra ellenére is tombol a hüvelyben. Ezt nem értem, mert hisz a jó baciknak inkább féken kéne tartaniuk!

493. vkatka
2009. nov. 27. 22:25
Most készülök magándokihoz, remélem hogy foglalkozik majd velem...
492. 81Krisztina (válaszként erre: 489. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 27. 16:58

Nem balettozni szoktam én sem a vízben, de az én fürdőruhám átengedi a vizet, és van hogy hülyéskedünk a párommal dobál, stb, akkor azért csak nem vigyázzálásban haladok a vízben...

Itt bp-en elkeserítőek a strandok a dagályon 15 cm-re mellettem ment el a szar... ezek után... meggondolom a sok ezer ft-ot...

a mini tampont fel lehet tenni, nem kellemes, de nem is borzalmasan fáj, és azt a fél-órát, órát kibírom amíg az vízben vagyok... de hát mindenki más, mint ahogy van akinek sosincs ilyen hüvelyi problémája, van akiknek évekig:( az biztos, hogy a savas-lugos egyensúly miatt nem vagyunk rendben. ilyen téren kéne komplex vizsgálat...

491. vkatka (válaszként erre: 489. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 27. 13:54
Ezzel én is így vagyok. Nemrég próbáltam a joghurtos tampont, de egyszerűen nem ment fel :( Inkább vettem egy drága probiotikumot. (protexin gynophilus) - remélem, használni fog!
2009. nov. 27. 12:34
A candidát ennyivel nem lehet kivédeni sajnos :(
489. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 488. - 81Krisztina)
2009. nov. 27. 12:30

Áruld el hogy lehet azt használni védekezésképp? Ki bírja azt feltenni vérzés nélkül, mikor azzal együtt is kínszenvedés?

Egyébként nem tudom, de speciel nekem soha semmi gondom nem volt a strandoktól. nem terpeszeket kell csinálni a vízben és akkor nem megy be.

488. 81Krisztina (válaszként erre: 487. - Vkatka)
2009. nov. 27. 11:05

hát az is közre játszhat, de mindent nem szabad szerintem arra fogni... ha egyszer valakiben megtelepedik ez a betegség, akkor nagyon nehéz megszabadulni tőle..

én is már mindent kipróbáltam, intim zuhany, ilyen-olyan kúp, sehol nem ülök a wc-re, strandra tamponnal járok (ha megvan egyáltalán nem, ha nincs akkor védekezés képp), 3 naponta új törülköző (természetesen ott lent külön kis törülközőt használok), de semmi sem vált be, ideig óráig elmúlik. nekem általában menses előtt erősödnek fel a tünetek..

487. vkatka (válaszként erre: 486. - 81Krisztina)
2009. nov. 26. 11:01

Ez annyira reménytelen :(

Tudom, hogy sokat segítene ha végre elköltöznék a szüleimtől mert sokat ront a helyzeten a stressz... Nálad is a stressz váltja ki?

486. 81Krisztina (válaszként erre: 484. - Vkatka)
2009. nov. 26. 10:49

Magánorvos sem tudott vele mit kezdeni... csak a sok pénzt dobáltam ki. volt olyan orvosság hogy 2 kapszula majdnem 4000 volt, és egy hétig hatott...

én jövő héten megyek onkológiára, ő lesz a 9. orvos...

485. vkatka
2009. nov. 25. 17:09
Esetleg tudtok valamit, amivel helyre állíthatnám a baktériumflórát? (recept nélkül)
484. vkatka (válaszként erre: 481. - 81Krisztina)
2009. nov. 25. 17:07

Nekem is sokan mondják, hogy pszichés, de attól még ugyanúgy szenvedek :(

Mennék én is magándokihoz, de nagyon sokba kerül. Az sztk-ban meg semmit nem csinálnak velem.

483. 81Krisztina (válaszként erre: 482. - 04d410066e)
2009. nov. 25. 16:57

Szerintem is lehet benne valami, hiszen az is egy idegen "tárgy", akárhogy tisztítgatod..

Ha a tampont rendeltetés szerűen használjuk nem lehet tőle baj, bár a tampax higiénikusabb is, csak itthon még nem annyira elterjedt..

482. 04d410066e (válaszként erre: 481. - 81Krisztina)
2009. nov. 25. 16:54
az én dokim is azt mondta, hogy NE!
481. 81Krisztina (válaszként erre: 480. - 81Krisztina)
2009. nov. 25. 16:47

Szóval biztosan pszichés a dolog, már onkológián is jártam... és semmi gond...

Ami még érdekesség, nekem azt mondta 8 dokiból 6 hogy ne használjak hüvelyöblítőt.. mind magánorvos volt..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook