Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után ki milyen mozgást alkalmaz vagy alkalmazott .... fórum

Szülés után ki milyen mozgást alkalmaz vagy alkalmazott .... (beszélgetős fórum)


21. kozmami (válaszként erre: 19. - Retsze92)
2011. júl. 19. 17:03
A Dm-es az a zöld? Nekem nem sokat ért sajnos. De én szerettem használni, bírom ha erősen dörzsölgetve van a bőröm.
20. f758a7200f (válaszként erre: 18. - A14deb9047)
2011. júl. 19. 17:00
:DDDD
2011. júl. 19. 16:51

A szülés utáni tornához nem tudok hozzászólni, de láttam, hogy a narancsbőr is zavar többeket.


Nekem a garnier masszírozófejes bőrfeszesítő vált be(nem a testápoló, hanem a tömény intenzív krém). Igaz nagyon drága, de vaterán kilehet fogni olcsóbban.

A paprikaolajat vagy fahéjolajat is sokan dicsérik. Alkalmazása: egy keveset elkeversz testápolóval és bőven bekenitek a kezelni kívánt testrészt, majd folpakkal körbe tekeritek. :) így pár órát, vagy egy éjszakát hagyjátok. (ezt még nem próbáltam)

Jelenleg a DM-es balea narancsbőr elleni tusfürdőjét használom. Ez is masszírozófejes.. és nem túl kellemes érzés. De ha használ, akkor kibírom. :)) Erről még nem tudok eredményeket mondani. Igaz nem narancsbőrre használom, hanem bőrfeszesítésre. Sokat fogytam, és most eléggé megvan ereszkedve.. hiába sportolok, és étkezem egészségesen. :(

2011. júl. 19. 16:43

Ha a gyaloglás egészséges lenne, a postások örökké élnének.


A bálna úszik egész nap, csak halat eszik, vizet iszik és mégis kövér. .


A nyuszi szalad, ugrál és vegetariánus, él 5 évet.


A teknösbéka nem szalad, nem úszik, nem ugrál, nem siet sehova, és 450 évig él.

17. d8e82b94f7 (válaszként erre: 16. - F758a7200f)
2011. júl. 19. 16:37
lefogom tölteni mindenképpen.és előre is köszönöm kedvességed.
2011. júl. 19. 16:34

Wandu mielott megveszed, letoltod a kazit, leirom pl hogy mi van a 10 perces reszben, ilyenek hogy:

Kis bemelegites nyujtozkodas

10 kitores

10 guggolas

10 haspres (ennyi azert nagyon keveske, nem art)

Pici gatizomtorna

Nyujtas, lazitas


Szoval ez tenyleg annyira keveske, hogy tuti nem csinal tejsavat, meg szoptatas alatt is nyugodtan csinalhatja az ember es nagyon hamar megvan, akar 2 szopi kozott mikor leteszed a picit:)


A 17 percesben kb ugyanezek csak kiegeszitve egy kis sulyzozassal (1kg, fel kg) oldalemeles, fej fole emeles meg ilyesmik, nagyon konnyu ez is

2011. júl. 19. 16:28

De csajok, azert a kover diszno es dromedar, ezt ti sem gondoljatok komolyan!!:)))) legyszi kis onbizalom, megiscsak eletet adtatok szoval talaljunk egy normalisabb jelzot...

En most varom a harmadikat es ezzel is ugyanez lesz a program, nem is hagytam abba a sportot es jovoget a cellulitisz is de szerencsere januari leszugyhogy nagyjabol vegig takar a nadrag es kabat, utana meg 6 honapom lesz a bikiniszezonig:DDDD


fo az optimizmus...

2011. júl. 19. 16:20
Ja, cindy, amikor csinalta ezt a kazit, 3 honappal szules utan volt es meg szoptatott, es van is neki egy kis cellulitisze de szerintem fantasztikus az a hozzaallasa hogy bevallja hogy igenis szupermodell ide vagy oda, elso par napban o is pihent es csak utana kezdte el nagyon nagyon fokozatosan a tornat. Es nincs a kazin az a marha tokeletes alakja, ez szerintem komforterzest is ad kicsit, hogy hat megis mindenkinek igenis marad egy kis poci a szules utan, egy kis fenek stb. O azon keves hiressegek egyike akinek nem volt kozvetlenul szules alatt/utan hasplasztikaja, hus-ver emberke:)))
13. d8e82b94f7 (válaszként erre: 12. - F758a7200f)
2011. júl. 19. 16:19
értem és köszönöm,hogy írtatok.a szopi lesz az elsődleges meg h a babunak jó legyen.
12. f758a7200f (válaszként erre: 1. - D8e82b94f7)
2011. júl. 19. 16:15

Gatizomtorna minden nap, mar a szulest koveto naptol is, de sosem keso bepotolni.


Elso babam utan cindy crawford uj dimenzio kazijara tornaztam, egy hettel a szules utan kezdtem az A edzestervet, ez 10 perc es lehet csinalni 1 hettel szules utan is, nagyon enyhe de jol esik es dolgoz picit fenekre, combra, has, nyujtas.


3 hettel szules utan csinalhatod errol a kazirol a B edzestervet (egyebkent cindy el is mondja ezt), 17 perces, es 6-8 hettel szules utan a C edzestervet ami mar komplettebb, 40 perces, kismamanak keves ideje leven valtogathatja is, mikor mennyi ideje van:)))


A 2. babam utan szinten ezt csinaltam es kiegeszitettem jogaval.


Egyebkent sokat szamit ha vegigtornazod a terhesseget is, en ezt csinaltam, de a cellulitisz egyelore hormonalis is, ha szoptatsz akkor csak akkor kezd majd leapadni mikor abbahagytad a szoptatast (de sztem a szopi fontos), ha nem szoptatsz, akkor is egy kis ido kell mig kiurulnek szepen a hormonok amik visszatartjak a vizet, ez minimum 3 honap (a terhesseg alatt felgyulemlett osztrogen vizvisszatarto)

11. d8e82b94f7 (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2011. júl. 19. 16:09
értem.hát még van 6 hetem a szülésig....55 kg ról indultam most 67 vagyok abba a 6 hétbe is még hízni fogok biztosan.elég durván híztam igaz a pocakom kicsi és van aki a mai napig megkéri h ne haragudjak csak híztam vagy esteleg terhes vagyok...terhesség elött a popóm lapos volt na most ez nem mondható el róla.nagy lett striás és narancsbőrős...szeretném ha kicsit feszesebbé tudnám majd szülés után tenni...a combjaim is sokat híztak abból is szeretnék valahogy majd lefaragni...na meg ami a hónaljamhoz nött picike kis hájréteg...vááápedig előtte állandóan sportoltam kosrálabda edzések röplabda edzések foci edzések...szeretném majd valahogy visszanyerni kicsit a formám.igaz jön a baba és nagyon örülök boldog vagyok,de kicsit elvagyok keseredve mert úgy érzem magam a bőrőmben mint egy dromedár.a páromnak így is tetszem de szeretném ha újra feszes testrészeknek a tulajdonosa lehetnék majd....szülés után 6 héttel azonnal nekifogok kezdeni a tornáknak ha az orvos engedi.tele vagyok eltökéltséggel azzal nem lesz baj...
2011. júl. 19. 16:04

Azért vigyázz, izomlázad ne legyen, ha szoptatsz, mert a keletkező tejsav, illetve a méreganyagok átmennek a tejbe!

Amúgy ha szerencsés vagy, a kilók nagy része, vagy akár mind lemegy az első hetekben, lehet nem is lesz szükséged tornára.


Én 10 héttel vagyok a szülés után, kb 3 hete lightosan aerobicozom és erősítek kicsit itthon, dvd-re.

9. Sopianae (válaszként erre: 1. - D8e82b94f7)
2011. júl. 19. 16:03

Én a terhességem alatt végig tornáztam (kivéve hasizomgyakorlatok). Mindenből kevesebbet csináltam, viszont napi 2-3 órát sétáltam. Hátulról senki nem mondta meg még az utolsó hónapba sem, hogy terhes vagyok.


6 hétig kíméltem magam a szülés után. Utána napi kb 4 óra séta, futás, hasprés, hulahopp, ugrókötél... A lényeg a fokozatosságon volt.


1 hónapja elkezdtem a testépítést... Igaz 15 hónapos a kislányom.

8. kozmami (válaszként erre: 6. - D8e82b94f7)
2011. júl. 19. 15:59

Nekem régebben a kávézacc nagyon jó volt rá, csak mióta meg is híztam már nem ér sokat, csak a bőröm selymesebb tőle.


Zuhanyozáskor jól átdörzsölöd vele a kritikus testrészeket, aztán lemosod sima vízzel. Még testápolózni sem kell utána.

Én 3-4 napig csinálom, utána szünet pár napig.

7. kozmami (válaszként erre: 3. - 432d0af620)
2011. júl. 19. 15:56

De irigyellek! Én végigbicikliztem a 9 hónapot, tök fitt voltam meg minden, de úgy szétrepedtem, hogy a 11. héten fort össze minden utána meg még jóideig érzékeny volt, pedig nagyon vágytam már a biciklimre.


Miután már tudtam mozogni, zumbázni jártam, csak a nyár miatt nincs, így most spinningre járok. Az óra végén hasizmozunk is.

Én mondjuk kövér disznó maradtam sajnos, de majd leadom, ha a kistesó is megszületett.

2011. júl. 19. 15:54
és a narancsbőrt valahogy el lehet tüntetni a combomról meg a fenekemről?
2011. júl. 19. 15:50
Hónapokig még ülni is alig bírtam, nemhogy tornázni. Csont és bőr; mit várhat az ember 42/33 kilósan?
2011. júl. 19. 15:48
de csak öregesen :)
2011. júl. 19. 15:47
Én 4 hét után futottam, bringáztam. Amúgy meg hasizomgyakorlat, felülés, csak azzal lesz feszes a hasad.
2011. júl. 19. 15:47
callanetics
2011. júl. 19. 15:45

Sziasztok!


Még kismama vagyok de érdekelne,hogy szülés után ki milyen tornával próbálta újra helyreállítani a testét?Másik kérdésem lenne van e valami módszer,torna a narancsbőr ellen?Sajna elég narancsbőrős lett a combom és a fenekem de szülés után ha letelt a kötelező 6 hét és az orvos is engedélyezi szeretnék tornázni hogy lemenjen a plusz és újra "feszes" pocakkal,combokkal szeretnék büszkélkedni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook