Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatási kérdésekben segítségnyújtás fórum

Szoptatási kérdésekben segítségnyújtás (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 14. 19:03

szia Zsóka!

jaj de jó! :)))) én akkor rögtön igénybe is vennélek:

10,5 hetes kislányomat szoptatom, de 2,5 hete egyrészt én is észleltem, h.Bogica nem eszik eleget, a doki is megerősített ebben - nincs több tejem - így azóta küzdök, h.feltornásszam a tejtermelésemet, de nem túl nagy sikerrel...:(

próbáltam már: gyakori cicire tétel, fejés, homeos bogyó, more milk kapszula, laktoherb tea, sok folyadék- de még így is ki kell egészítenem 1-1 szopinál - nem mindnél... Mit tegyek még?

2010. jan. 14. 18:57
37 hetes kismama vagyok. Nincs előtejem, tudom azt is, hogy ez nem gond. Viszont kissé frusztrál, hogy körülöttem mindenki mondogatja, hogy majd amikor szoptatsz... én nem érzem azt, hogy fogok tudni szoptatni. A melleim nem nőttek hatalmasra, nem feltétlenül érzem őket duzzadtnak. Persze nem a méret a lényeg a szoptatásnál sem, de szerinted ez mennyire dőlhet el fejben?? Mennyire befolyásolhatja a dolgokat, hogy én valahogy nem tudom elképzelni magam, mint szoptató kismama??
2010. jan. 14. 18:53

Kedves Édesanyák!


Szoptatással kapcsolatos kérdésekben, problámákkal bátran forduljatok hozzám, nagyon szívesen segítek. Szívügyemnek tekintem a szoptatást, és az a véleményem, hogy a szoptatás nagyon fontos része a csecsemőgondozásnak, és annak, hogy egészséges, kiegyensúlyozott gyermeket neveljünk.


Szoptatási szaktanácsadó vagyok, szóval teljesen önzetlenül teszem, és segítek bárkinek, akinek kérdése, problémája van:)


Szeretettel:

Zsóka

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook