Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek fórum

Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2010. jan. 14. 18:16

holnap viszem vissza dokihoz.De jól van már.

Most itt nyűglődik,de csak akkor ha a gép elött vagyok.rafkós.Tegnap belepisilt a wc-be.Holnap meg elkezdem a bilizést,de lehet a wc-nél maradunk.Most először próbáltam.ill látott engem és nem volt rajta pelus és ő is szeretett volna.remélem ilyen gyorsan is fog menni.Bár Ő már nagyon sok mindent tanul Ottikától is,de szerintem a lányok elöbb érnek.De ezt nem lehet általánosítani:)Én mindig megtapsolom egy picit,és ez nagyon inspirálja őket.

231. ice kuszi (válaszként erre: 230. - Biromoni)
2010. jan. 14. 16:13

Sajna ilyennel már próbálkoztam, bár mi az etetőszéket már egyéves kora óta nem használjuk, mert már beletenni sem lehetett úgy utálta. Azóta az ágyon ülve eszik. Legjobban az válik be, hogy valamivel elterelem a figyelmét, aztán hozom a kaját. Pl. szeret közben könyvet, újságot nézegetni, néha tv-t nézni, ilyesmi.

Vivike jól van már???

2010. jan. 12. 15:08

Andi!!!Édesanya vagy:),és az anyukák ilyenek-vajszívűek..

Egyébként biztos van benne rafináltság,hogy cukkol,mert olyan kis okosak ám..tedd neki az etető székére a kaját,és menj be a szobába,ő ne láthasson,de Te igen.Hidd el meg fogja enni.Lehet,hogy nem rögtön,de próba-szerencse:)

2010. jan. 12. 15:02

Néztem,de nem jön még.Megszámolni meg nem hagyja..lehet,hogy már megvan mind a 20 neki,bár az csak 2 éves kora körül bújik ki.

Be kell vinnem pulmonológiára.Remélem nem lesz semmi baj,nem szeretném ha asztmás lenne,de még mindig nem tökéletes..és már eléggé elhúzódik ez a köhögés stb...

Vivike jól alszik.Persze esténként nem akar időben,de már vagy 2 hónapja ez van.Ma is 10-kor ébresztettem,mert dokihoz kellett menni,és ő csak fél 11-ig van.De odaértünk.

228. ice kuszi (válaszként erre: 227. - Biromoni)
2010. jan. 11. 14:53

Gratula Ottikának, nagyon ügyes!!!:-)

Az alvással hogy álltok most Vivivel? Mert nálunk ugyanaz a helyzet, mint amit leírtál, már pár hete. Ebből következtettem arra, hogy jön a foga. Akkor piros is volt az ínye, de most nem, és mégis ez van. Vissza is költöztem az ő szobájába, most ott alszom megint, mert a hangomra rendszerint megnyugszik, vagy ha iszik. Általában egyszer sír minden éjjel, de számtalanszor nyögdécsel, erősen szopizza az ujját, stb. Én még mindig a fogát gyanítom, hogy érzi ahogy jön az íny alatt, a hátsó rágófogakkal sok szenvedés lesz! Te nem nézted Vivi fogát?

227. biromoni (válaszként erre: 226. - Ice kuszi)
2010. jan. 9. 10:43

Bocsika,hogy kicsit eltűntem.Ígérem pótolom.

Most 2 éjjel szerda és csütörtök alig aludtunk kicsi lánykámmal.Nem tudom mi volt vele,de még álmában is nyögdécselt,meg fel-fel sírt.Pedig nem zaklatta fel semmi sem.Ma aludtunk,igaz 11-kor feküdtem le vele,de nem volt fáradt,mert aludt délután.Nagyon ígényli a közelségemet,eddig is,de most még jobban.Jajj nyugi,Vivi sem beszél tisztán.Most fog beindulni.De a sz betű az megy.Ennek nagyon örülök,mert tudom Ottika nem mondta ki és csak nemrég sikerült neki.

Ő továbbra sem jó kisfiú az oviban,de viszont nagyon hamar tanul..kapott 7 vagy 8 csillagot és egy mosolygós 5-öst.Logopédián.

2010. jan. 6. 14:29

Akkor Vivi már nagyon profi a beszédben. Nelli még csak néha-néha utánoz, és akkor sem pontosan, sokszor meg sem értjük mit mond! Ő még inkább csak a saját nyelvén beszél. Tegnap mondta először, hogy cipe(=cipő), mikor ránézett a cipőjére.

Nálunk is van hó bőven. Hóembert is építettünk délelőtt!:-)

2010. jan. 6. 11:32

Hát gondolhatod,hogy szeretgetem..már nagyon kivagyok.Hurutosan köhög..most már tényleg jó lesz ha meggyógyul.annyit hablatyol..van amikor össze vissza.Nagyon vigyázni kell már,mert ha véletlenül kiejtünk egy hülyét vagy mást-nem nagyon szoktunk,de már mondja utánnunk.

rengeteg hó hullott nálunk.Vivi belefeküdt miközben én lapátoltam a havat.Élvezik nagyon,én már kevésbé,de..szépnek szép:)

2010. jan. 5. 14:42

Most olvasom, szegény Vivike még mindig nincs jól? Remélem most már meggyógyul!!! Szeretgesd sokat!

Szép napot Nektek!

2010. jan. 3. 16:21

Szegény Ottika! De biztos vagyok benne, hogy Te kárpótolod mindenért, amit az apjától nem kap meg!

Az én férjem nagyon szépen bánik a lányával, néha még én is meglepődöm. Persze néha morog, ha neki kell rá vigyázni, de most, hogy itthon volt két hetet, nagyon sokat voltak együtt! Nem is tudom mi lesz Nellivel, ha visszamegy dolgozni. Én majd nem bírok vele!:-)

222. biromoni (válaszként erre: 221. - Ice kuszi)
2010. jan. 2. 15:26
De...mint mindig.Már annyira unom.Komolyan,még beszélgetni sem lehet vele.Ottikával is olyan csúnyán,dúrván beszél.A gyerek meg annyira vágyik arra,hogy kimutassa,hogy szereti..dehát az nem férfias.Sajnos nem apának való,ezt ki merem mondani:(Ez a szomorú valóság.
2010. jan. 2. 14:09

Mikor éhes lett, akkor rájött, hogy szüksége van rám!:-) Azóta jobban figyelek arra, hogy elmagyarázzam neki, hogy nemsokára visszajövök!:-)

Te miért vagy magad alatt? Csak Ottika miatt, vagy valami más is van? Megyek megnézem a naplódat, hátha kiderül! Remélem nem megint a férjed rosszalkodott!:-)

2010. jan. 1. 16:34

Nellike kibékült már veled??

Nagyon rafkósak..így büntetnek.Ottika itt szenved a szobájában,nem akar pakolni.Annyira elegem van..de nem segítek neki,az tuti.

Eléggé magam alatt vagyok most:(

2009. dec. 30. 14:41
Ciki ilyet leírnom, de nálunk az én anyukám több galibát okoz, mint az anyósom. Sajna ezért is kellett elköltöznünk tőle, bár eredetileg nem volt tervben. De állandóan túrta-fúrta a férjemet, és a végén már engem is! Ő elég fura természet, sosem volt tökéletes a kapcsolatunk, a legtöbb dologban nem értünk egyet! Ez van! De mióta külön lakunk teljesen más, sokat segít!:-)
2009. dec. 29. 20:17

Elég jól sikerült anyóséknál minden.

Most Anyum van nálunk,de holnap már megy is vissza?:(

De nagyon jó,hogy itt volt:)

217. biromoni (válaszként erre: 216. - Ice kuszi)
2009. dec. 25. 18:29

Na ez gyönyörű...lefagyasztom a gépedet???.9

holnap megyünk ebédre anyósékhoz...

ezt a kapcsolatot majd személyesen megbeszéljük mert ngyon hosszú,mármint,hopgy miért romlott meg.

Rengeteg dolog történt.Megverte az Ottikát is,meg még sok minden...

216. ice kuszi (válaszként erre: 215. - Biromoni)
2009. dec. 24. 23:24

Képzeld, mikor jelet küldök Neked, mindig lefagy a hoxa, ki kell lépnem, majd újra be, és másodszorra sikerül csak mindig! Mással megy rendesen, csak nálad van ez! Ha így folytatódik, nem fogsz több jelet kapni!:-))))

Hú, ennyire rossz a viszony az anyósodékkal, hogy ott laknak a faluban, és azt sem tudod mikor mennek? De hogy fajultak idáig a dolgok?

2009. dec. 23. 20:05

Gratulálok!

Korán érik a kiscsaj:))

Mi nem megyünk sehova,itthon leszünk.

Ottika keresztapjáék jönnek 25-én,anyósék nem tudom,majd Ottinak megmondják..különösebben hidegen hagy..

Anyu meg a két ünnep között jön.

2009. dec. 22. 14:55

Szia! Képzeld, Nellinek bújik a 17. foga!!! Azt hittem várat még magára, de nem! Nem baj, legalább túl leszünk rajta!:-)

Karácsony napján anyukámhoz megyünk, együtt fogunk főzni, de semmi extrát csak a szokásos májgombóclevest plusz májjal és gombával töltött sült husit rizzsel! Másnapján pedig anyósomékhoz megyünk!

Sütésből nem csinálunk gondot, mondtam anyukámnak is ne süssön semmit (persze nem hallgat rám), nem vagyunk édesszájúak! De enni azért tudunk ám, néha túl sokat, néha még többet!:-)

Nálatok hogy lesz?

213. biromoni (válaszként erre: 212. - Ice kuszi)
2009. dec. 21. 18:21

Mentek valahova karácsonykor,vagy hozzátok mennek a szülők??

Mit fogsz főzni-sütni??

212. ice kuszi (válaszként erre: 211. - Biromoni)
2009. dec. 21. 14:44

Reggel iszonyú hideg van mindig, de aztán délutánra már egész jó idő van. Sajna mi csak délelőtt tudunk kimenni, mert amire felébred délután, arra már majdnem sötét van. Tegnap pl. háromnegyed ötig aludt, 3 órát!!! És még este is elaludt 10-kor!

Mi is voltunk ma szánkózni, nagyon élvezte, csak a dombról lecsúszást nem, de akkor már biztos fázott is!:-(

211. biromoni (válaszként erre: 210. - Ice kuszi)
2009. dec. 21. 06:42

Jajj ez a kiscsaj!!!Mostmár tényleg ehetne rendesen..de ha fejlődik szépen akkor nincs olyan nagy baj.Persze amennyit Te is idegeskedsz.Én is ki lennék az biztos.

Nelli élvezi a havat?Viviállandóan a legnagyobb hóba akar belemenni,aztánmeg nem tud kijönni::))

A szánkózás nagyon tetszik neki.

Ma délután tervezem,ha nem lesz nagyon hideg.Reggel -17 fok volt:(

2009. dec. 20. 15:51

Igen, már próbálja mondani azt is, hogy hó, csak a h-t kicsit furán ejti!:-)

Ma kiakasztott az ebédnél, megint nem akart enni! Egyre kevesebbet eszik megint. Reggelire csak kakaó, az uzsonna meg szinte minden nap kimarad. Gyümi is csak hébe-hóba csúszik neki. Úgyhogy lényegében kétszer eszik, délben meg este, de van hogy akkor sem sokat!.-(((

Mindig azt mondom, hogy nem érdekel, de mégis...:-(((

2009. dec. 19. 16:35

Még nem..voltunk ma a tekkóba..jesszom 50-el lehetett csak menni,még a fő utat sem takarítják.Rengeteg hó hullott.Nagyon szép:)

A gyerekeknek is tetszik.Az biztos ha nem muszáj nem megyek autóval.Mondjuk én nem ijedek meg,de nem csak én közlekedek az utakon:)

Majd meglátod,hogy mennyit fejlődnek 1 hét alatt is.Most sok új dolgot fog tapasztalni,tanulni,karácsony,tél,hóember...

2009. dec. 19. 14:05

Hogy vagytok? Szép idő lett, igaz? De hát milyen legyen decemberben? Remélem fehér karácsony lesz!:-)

Nelli továbbra is próbál ismételgetni, remélem ez már csak jobb lesz!

Remélem már meggyógyultatok!!!

207. biromoni (válaszként erre: 205. - Ice kuszi)
2009. dec. 18. 16:24
Ottikánál volt ez így.Vivi megpróbálja a szót egyben mondani,de ő is költ ám össze vissza.A paradicsomot úgy mondja,mintha azt mondaná,hogy bugyi:)
2009. dec. 17. 14:52

Olvastam a naplódat! Jobbulást Vivikének! Szegényem, nagyon kifogtátok ezeket a hülye vírusokat!:-((( Antibiotikum közben vagy után adj neki Normaflore-t, az megakadályozza, hogy legyengüljön az immunrendszere a gyógyszertől!

Talán ez a hideg most elkergeti a vírusokat!!!

2009. dec. 17. 14:44
Szia! Képzeld Nelli tegnap óta ismételget utánunk első és utolsó szótagokat! Persze csak ha kedve van!:-) Vivi is így kezdte???
204. biromoni (válaszként erre: 202. - Ice kuszi)
2009. dec. 14. 18:48

Köszönöm!

Épp olvastam tegnap,vagy elötte,hogy a párod már nem megy dolgozni idén..de jó:)

nálunk meg fordítva van..mindegy ez van..

203. biromoni (válaszként erre: 201. - Ice kuszi)
2009. dec. 14. 18:46

Titokban ő sem,mert kummog,meg nem szól..én meg már csak azért sem:)Néha...


Mit szólsz a hóhoz?,

A gyerekek nagyon örültek neki.Már szánkóztak.Leírtam a naplómba..Vivi nagyon élvezte.

Holnap Otti itthon lesz,mert nem szabizhatnak többet,mert rengeteg munka lesz..leltározás,új rendszer kiépítése..remélem lesz még egy darabig.

Olyan szép minden,jó kis karácsonyi hangulatom kezd lenni:)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook