Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek fórum

Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
22. ice kuszi (válaszként erre: 21. - Biromoni)
2009. aug. 13. 15:41

Igen, már én is rájöttem, hogy a házimunka megvár. Mikor külön költöztünk az anyukámtól (Nelli 6 hós volt), sokat görcsöltem ezen és hülyére fárasztottam magam, hogy minden meglegyen. Már rájöttem, hogy ez így nem működik!

Vivike egyébként eljátszik egy helyben? Nelli fél percnél tovább nem ül meg egy helyben! Igazi kis sajtkukac! Ez normális dolog? Anyukám szerint én nem ilyen voltam!

Egyébként olyan okos, eteti és itatja a babáját, lemászik az ágyról, stb. Vivike miket játszik? Menés hogy megy?

2009. aug. 13. 08:21

A naplót magunknak írjuk elsősorban.Én is azért írom,hogy majd pár év múlva ha visszaolvassuk,remélem a gyermekeimmel eszünkbe jusson,hogy milyenek voltunk a napi életben.

Az nagyon kevés amit eszik:((Már nagyon kívánom,hogy minél elöbb megoldódjon ez a szenvedésetek,mert ez mindkettőtöknek/hármótoknak/az.A banánt sem eszi meg ha a kezébe adod?Abban legalább sok vitamin van ,meg ált-ban szeretik a gyerekek.

Nyugodj meg,egyik gyerek se szeret az anyja nélkül el lenni.Az enyém sem.Vivike is a nyomomban van.Azért Ottika sokat segít,eljátszanak ha főzök,de nem mindig van el.

Nekem a kisfiam volt olyan,hogy még wc-re se tudtam elmenni nélküle.

Ez már nem is érdekel,a munka megvár,helyettem nem csinálja meg senki.De a gyerekek az elsők.Ezt tapasztalatból mondom.Az első gyermekem után mindenhol meg akartam felelni.Minek??Azért,hogy ne legyen türelmem a gyerekekre??Inkább nem!!!

20. ice kuszi (válaszként erre: 19. - Biromoni)
2009. aug. 12. 14:39

Nem, semmit nem eszik a napi 4 dl tejcin kívül. Legfeljebb egy-két kanál kaja, pár morzsányi kenyér, és néhány kölesgolyó... Ennyi... Nagyon félek, hogy meddig lehet így elmenni, hogy tényleg ne maradjon vissza a fejlődésben. Szerintem a súlya is visszaesett! De dokihoz hiába viszem, nem csinál vele semmit! Szinte egyfolytában nyűgös, mert éhes, de nem eszik! Ma is átjött az anyukám délelőtt, hogy tudjak főzni, de végig úgy főztem, hogy Nelli az ölemben volt, mert le sem lehetett vakarni rólam!

Én nagyon szeretem, és szívesen csinálok mindent, a fejést is, pedig az a legfárasztóbb, naponta legalább egy óra, és sokszor nagyon fájdalmas is. És az sem érdekel, hogy több, mint egy éve már egyáltalán nincs időm magamra, nem járok kozmetikushoz, fodrászhoz (na jó, 1x voltam), nincs időm olvasni, sportolni, eljárni itthonról. Ez is hiányzik, de Nelliért kibírom. Csak ahelyett hogy egyre könnyebben mennének a dolgok, mindig úgy érzem egyre rosszabb. Ha ébren van, nem tudok csinálni tőle semmit, ez nálatok is így van? Vagy rosszalkodik, és mindig a nyomában kell lenni, nehogy kárt tegyen magában, vagy ha nem, akkor rajtam csüng. Az apjával sem akar már lenni, mindig csak engem akar. Ez normális dolog?

Bocs, hogy ennyit panaszkodom, de néha jó leírni! Ezért is hagytam abba a naplóírást is, mert ennyi hülyeséget úgysem olvas el senki!:-)

19. biromoni (válaszként erre: 18. - Ice kuszi)
2009. aug. 12. 06:33

Ne mondj ilyeneket!Igenis Anyukának lettél teremtve!Csak most nagyon aggódsz a kicsi lányodért.Persze,hogy el vagy keseredve.Erről nem Te tehetsz.Az allergiát ki lehet nőni,csak derüljön már ki,hogy pontosan milyenről van szó,és akkor már könnyebb lesz.A gyümölcsöket sem eszi meg??

Húúú,hát nálunk is vannak gondok..de ránézek a két Drágaságomra és elszáll a bánatom.

2009. aug. 11. 23:15

Még egy babát? Az nem semmi... Hát úgy látszik, én nem anyukának lettem teremtve!:-((( Én alig bírok el ezzel az eggyel is, és már azt várom, hogy nagyobb legyen, legalább annyira, hogy tudjon beszélni, és elmondani mit szeretne... enni, legalábbis!:-) És akkor nem kellene minden nap órákat töltenem azzal, hogy kitaláljam! Én sok mindent mondhatok, de hogy kerek az életem, azt nem. Sokszor úgy érzem, teljesen ki vagyok merülve. Hát megmondom őszintén, nem ilyennek képzeltem a babázást. Már jó pár éve alig vártam, hogy babázhassak, mindig irigykedve néztem a gondtalannak tűnő, babakocsit tologató anyukákat. El sem tudtam képzelni, hogy mennyi munka és aggódás van emögött.

Akkor nálunk minden pont fordítva van. Neked a terhesség volt nehéz, nekem meg ami utána jött!:-)

2009. aug. 10. 23:18

Minden jóra fog fordulni.Bíznunk kell!!!

Nekem sajna elég nehezek voltak a terhességeim,de így utólag minden fájdalom eltörpül.Vivikével 2x is kórházban voltam.Vesekövekkel.A terhességem alatt jelentkezett.Elöször a 19.héten.Olyan görcseim voltak,hogy kapartam a padlót.Azt hittük megindult a szülés.Végig rettegtem a terhességemet,hogy a kicsi angyalkámnak nehogy vmi baja legyen.

Ottikával meg a hasam görcsölt állandóan.

Úgy látszik én ilyen görcsölös vagyok.

Én nagyon szeretnék még egy babát.Talán jövőre.

Most nagyon kerek az életem.Imádom a két manókámat,de...majd meglátjuk.

2009. aug. 10. 22:59

Akkor Vivike nagyon nagy kislány! És a kisfiad még nagyobb? Hú, igazi óriásbébi lehetett! Nelli 3210-el született, simán, fájdalmasan, de nagyon gyorsan! Nekem nagyon jó élmény volt a terhesség és a szülés, azt szívesen bevállalnám még egyszer! Na de ami utána jött...

Remélem azért vége lesz egyszer, és jóra fordulnak a dolgok! Úgy szeretném én is élvezni a babázást, hiszen már évek óta erre vártam! Csak ez az állandó aggódás, hogy nem lesz-e valami baja, hogy ilyen keveset eszik...

15. biromoni (válaszként erre: 14. - Ice kuszi)
2009. aug. 9. 23:34

Vivike most 11800 gr és 83 cm.

4100 gr-al született 38.hétre.

Mindkét gyermekemet császárral szültem.Ottika 4850 gr volt.

Vivikét spinálisban,jó volt mert rögtön láthattam.Igaz volt kicsi komplikáció.mert összeomlott a keringésem..de a kicsi lányom látványa mindent feledtetett.Ottikánál még altattak.

Vivike is még szopizik.De már megeszik mindent.

2009. aug. 9. 23:26

Igen, két hónapos kora óta nem akar szopizni, azóta fejek neki! Nem egyszerű, de ez az egyetlen, amit megeszik bárhol bármikor. Sajnos ezen kívül nem sok mindent, most sem!

Hát igen, ennyit a maszek dokikról! Én megfogadtam, hogy doki kezébe többet pénzt nem adok, az tuti!

A Te kislányod hány kg? Milyen szülésed volt?

13. biromoni (válaszként erre: 12. - Ice kuszi)
2009. aug. 6. 20:54

Sajnos van pár b..kó doki.Igaz.Az ember azt hinné,hogy maszekon jobban figyelnek rá,főleg ugye ha gyerekről van szó.Mi is így jártunk.Kisfiamat még 2005-ben elvittuk a Madentkóba.Fitymaszűkülete volt.Bekente vmivel/zsibbasztókrémmel és felrántotta.A gyerek üvöltött,milyen állat az ilyen???Még 5 nap után is zokogott mikor pisilt.Vérzett is neki.És volt pofája 8000 ft-ot elkérni.Ráadásul vissza kellett vinni,mert nem is lett jó,de már a kórházba.Ahol gömb szondával szépen felfejtette neki.Nem fájt,csak azért sírt mert lefogtuk.Szóval igen...mi szülők a legjobbat akarjuk mindig a gyerekünknek.

Nem fogadta el a cicit,hogy kiskanállal kellett etetned?Szegény!elhiszem,hogy nagyon kivagytok.

Vivike is amióta elindult,csak menne.Már egyedül is tesz lépéseket.

2009. aug. 6. 15:58

Már két maszek dokinál jártunk, allergológusnál is, aki 2 perces vizsgálat után a képembe vágta, hogy semmi baja a gyereknek, csak válogatós! Egy 4 hónapos baba, aki mást még nem evett, csak anyatejet! Vicc, nem? Hát rengeteget szenvedtünk, 6 hós koráig éjjel-nappal kétóránként etettem vele az anyatejet kiskanállal. Amióta mást is eszik, azóta még rosszabb a helyzet! Én biztosan tudom, hogy ezt még egyszer nem tudnám végigcsinálni!

Igen, Nelli élvezte a nyaralást, csak mi nagyon elfáradtunk: felváltva rohangáltunk utána, mert neki egy perc nyugta sincs, egyfolytában megy!

Azért szeretem ám nagyon, bár még nem sok pozitív dolgot írtam róla!:-((( Sajnos nem vagyunk a legjobb passzban, napok óta alig eszik valamit, és ilyenkor teljesen kivagyok! Egyébként nagyon okos és ügyes kislány!

2009. aug. 5. 08:02
Ok.Majd érdeklődünk!
2009. aug. 5. 07:13

Nellike rendbe fog jönni hidd el.Maszekhoz nem viszitek el?

2 hónapos kora óta van ez??Jesszom!!

Picurka élvezte a nyaralást?

2009. aug. 5. 07:11

Szia!

Én Péter doktornál szültem mindkét babámat.

Ottikánál én is azt mondtam,hogy nem lesz 2. baba és milyen jó,hogy nem így lett.:))

2009. aug. 5. 06:24
Most néztem a naplódat! Nagyon szépek a gyerekeid! Na nálunk biztos, hogy nem lesz kistesó... :-((( Pedig szülés után annyira szerettem volna még egyet! Aztán elment a kedvem...
2009. aug. 5. 06:16

Szia! Bocsi, közben elmentünk nyaralni! Nálunk nem túl rózsás a helyzet, a kislányom nem hízik semmit, még csak 8 és fél kiló, de inkább fogy, mint hogy hízna. Egyszerűen nem eszik, állandóan mozog, már nagyon el vagyok keseredve! Nem tudom az allergia miatt van-e! 25-én megyünk a MÁV rendelőbe, most először. Már két hónapos kora óta vannak tünetei, de még csak most kezdték gyanítani az orvosok!

Koppány Csabánál szültem, de nem ő volt az orvosom. Te kinél szültél?

2009. júl. 28. 23:14

Szia!

Nellike jobban van már?

Nagyon szorítok Értetek!

2009. júl. 27. 13:49

Nagyon Örülök Neked!

Gyönyörűek vagytok!

Még csak picit olvastam bele a naplódba,kicsi lányodnak biztos tejallergiája van.Csak tudnák vmi jó dokit!A Máv rendelőbe nem vitted még?Ott olyan ari dokik vannak.

Mi 20 km-re lakunk Szhelytől,Rábatöttösön.

Te kinél szültél?

2009. júl. 26. 22:21
Szia! Én 2008. május 13-án szültem Szhelyen! Merre laksz Szhelyen?
2009. júl. 25. 15:13

Huuuuuuu,lehet,hogy nem jó cimet találtam ki??

Látok itt Szombathelyen szült Anyukákat..

Olyan jó lett volna megbeszélni az örömeinket,amiket ezek a kis Drágaságok nyújtanak Nekünk.

2009. júl. 20. 08:16
Mindegy mikor szültél,vagy elötte állsz még,gyere és osszuk meg tapasztalatainkat.minden tanácsot szivesen fogadnék.
2009. júl. 19. 15:52

Várok mindenkit,aki szeretné megosztani a szülés élményeit,és a picurka fejlődéséről csevegni.

2003.03.13-án szültem a kisfiamat,2008.06.12-én a kislányomat Szombathelyen.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook