Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek fórum

Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
262. biromoni (válaszként erre: 260. - Ice kuszi)
2010. jan. 20. 16:04
kicsit bágyadtnak látom..de sztem azért aludt keveset,mert kiosztottam a fiamat.kiabáltam,nagyon szemtelen
2010. jan. 20. 16:03
Párod nem tudja megvenni??
260. ice kuszi (válaszként erre: 257. - Biromoni)
2010. jan. 20. 16:03
Most fog aludni? De jó neked...:-)))
2010. jan. 20. 16:02
most is itt ül az ölemben.
258. ice kuszi (válaszként erre: 255. - Biromoni)
2010. jan. 20. 16:02
Pár bébikaját, mert akciós, feltéve, ha le bírom cipelni a lépcsőn a babakocsit Nellistül!:-)
2010. jan. 20. 16:02
Kicsikémet meg mindjárt lerakom aléudni,mert nem sokat csicsizott.
256. ice kuszi (válaszként erre: 251. - Biromoni)
2010. jan. 20. 16:01
A képeken nem látni annak, csak jó kis husis, meg hát magas is, Nelli még csak 82 cm körül van!
2010. jan. 20. 16:01
vásárolsz vmit??
2010. jan. 20. 16:01

meg sem feszítette magát,ezt a doki mondta..

én jobban izgultam.tiszta foltos lettem.ilyenkor mindig ez van..

253. ice kuszi (válaszként erre: 249. - Biromoni)
2010. jan. 20. 16:00
Nelli még csak most háromszorozta meg a súlyát! Viszont szerintem nagyjából egy súlyban vannak Hannával, és Nelli még egy kicsit nagyobbnak is látszik, ha egymás mellé állnak. Legalábbis szerintem. Az nem olyan rossz, igaz, hogy 4 hó van köztük, de Hanna nagyobb súllyal is született. Most lépek, ébresztem a kiscsajt, mert már két és fél órája alszik, és mennünk kell a városba!:-(
2010. jan. 20. 16:00
ha az öledbe van úgy jobb,én a védőnőnek is mondtam,hogy nem kell markolnia..elég ha én fogom
2010. jan. 20. 15:59
de Vivi nem kövér ugye???
2010. jan. 20. 15:58
Most olvastam, hogy a karjába kapta. Lehet, hogy Nelli is jobban viselné, ha az ölemben lehetne. Bár szerintem kiugrana onnan is, így lefektetve is három ember kell, hogy lefogja!:-)))
2010. jan. 20. 15:58
bizony...ő meg3x-ozta a súlyát majdnem.4850-el született.
2010. jan. 20. 15:57
Nem semmi Vivi súlya, de hogy Ottika egy évesen volt ekkora??? Aaaaaz igen!!!:-)))
2010. jan. 20. 15:57

Az biztos,hogy feltalálják magukat.Itt is nagyon jól elvolt Hanna.


Vivi nem sírt.semmi nem volt.Majdnem elájultam.

2010. jan. 20. 15:55

Jaj, de jó, akkor Vivi túl van rajta! De úgy érted, hogy nem is sírt??? Az nem semmi! Nelli már akkor üvölt, amikor belépünk a rendelő ajtaján!:-( Hát nem kötélből vannak az idegei az biztos!:-(((

Igen, papírt nekem is kell aláírni. Itt az a szokás, hogy kb. fél éves korig jár ki a védőnő, kivéve a miénket, ő csak legelőször jön ki! Persze ha gond van, lehet keresni. Nekünk fél éves koráig más volt, ő kijárt, és nagyon segítőkész volt. Timitől el is felejtettem kérdezni, hogy jár-e hozzájuk...

Egyébként jó volt, hogy itt voltak, Hannát aztán nem zavarja, ha idegen helyen van!:-)

2010. jan. 20. 15:46
Hozzánk jár a védőnő,sőt az oltás elött alá kell iratnia velünk egy papírt.Gondolom azt nálatok a rendelőben adják akkor oda..ezt már írtam,nekem nagyon furcsa,hogy nem jár a védőnő Nellihez.
2010. jan. 20. 15:44
Olyan ügyes volt Vivike,meg sem nyikkant:)
2010. jan. 20. 15:44
halihó!látom itt vagy.Jó volt kicsit dumcsizni?,
2010. jan. 19. 15:03

De jó, hozzátok jár a védőnő? Nálunk még sose volt... legalábbis a mostani! Nem is beszéltem vele már kb. fél éve. Szerintem nem is fogunk már! Méretni nem viszem többet, mert már van mérlegünk, ő meg nem keres soha, még az utolsó szuri előtt sem hívott, magamtól mentem!:-)

Szegény Vivike! Kíváncsi leszek, nálatok lesz-e valami, nálunk este volt egy kicsi láza!

Én is várom már Timiéket!:-)

2010. jan. 19. 14:23

Itt voltak ma a Timiék,olyan jó volt dumcsizni.A gyerekek meg szépen eljátszottak.

Mondta,hogy holnap mennek hozzátok.

Épp lefeküdtünk Vivikével mikor jött a védő néni..holnap megkapja a szurit:(

Mindegy,de legalább túl leszünk rajta.

240. biromoni (válaszként erre: 239. - Ice kuszi)
2010. jan. 18. 19:23

Köszike!Imádom őket:)

Nelli pedig bízzunk benne,hogy utóléri a kortársait.Persze szegénykémnek nehezebben dolgoz fel mindent a szervezete,meghát nem is ehet mindent,főleg ami fincsi is lenne.túró rudi stb...

2010. jan. 18. 15:27

Nem egy gyerekről van szó, hanem többről, akik közül mindenki másban jó! Persze az ő szüleik egész nap velük foglalkoznak, ráérnek, nincs semmi dolguk. (Nem mintha én belefeketednék a házimunkába, csak hát Nellivel több meló van, mint egy átlagos gyerekkel!) De ne vitatkozzunk ezen, már megfogadtam, hogy nem olvasgatok hoxás naplókat, és befogom a fülem, ha más anyukákkal beszélgetek!:-))) Ha józan ésszel belegondolunk, egy alultáplált gyerek persze hogy lassabban fejlődik minden téren (márpedig papíron az enyhe és közepes alultápláltság határán van), ez van, ezt kell szeretni, és örülni kell, hogy legalább egészséges!:-) Ígérem, hogy tényleg nem foglalkozom ezzel többet!:-)

Jaj, Vivike úgy hasonlít rád, le sem tagadhatnád!:-))) Ottika pedig nem kövér egyáltalán, nagyobb a koránál, de hát egy fiú legyen is nagy darab!:-)

2010. jan. 17. 12:41

Andi,olvastam a naplódat,egy gyerekről van konkrétan szó.Biztosan így van,de azért ritka az ennyire fejlett gyerek ja és ő meg majdnem 2 éves.Napokban mérhető a fejlődésük,annyit változik a kis értelmük napról-napra.Tárolják a sok infót.

Lehet,hogy h.lyének gondolsz,de olvasgasd a hasonló korú gyerekekről az írásokat,vagy általánosságban is.Sok ilyen cikk van.

2010. jan. 17. 12:36
Ja hogy a popsi dolgot 2x írtam??Én nem tudom,de tuti sztár gyerekekkel vagy körülvéve.Körülöttem még nem tudnak ilyeneket a 19-20 hónaposak,de még a 2 évesek sem!!!
236. biromoni (válaszként erre: 235. - Ice kuszi)
2010. jan. 17. 12:34

Húha,akkor az én kislányom is visszamaradt.Még nem tud számolni,írni,olvasni 19 hónaposan!!!!!!!!!!!Jesszom.Most nagyon számolok...és a popóját sem törli ki egyedül.Anyám,mindig is utáltam ezeket az összehasonlítgatásokat.Ha a dokinő szerint el van maradva,akkor miért nem ajánlott olyan helyet,ahol foglalkozhatnak Nellikével??Lehet fejleszteni,és azt most kell elkezdeni!!!

Bocsika,és nyugodj meg!

235. ice kuszi (válaszként erre: 234. - Biromoni)
2010. jan. 16. 15:44
Nyáron mondta a helyettes dokinő, aki egyébként nagyon szimpatikus és szakmailag ezerszer veri a mi dokinkat! A súlyára alapozta, és arra, hogy gyengék az izmai, idegei, stb. Sajnos ez tény és való, és azóta sem sokat változott a helyzet, szinte csont és bőr, nagyon sovány! Tudom, hogy az agya is lassabban fejlődik emiatt, és türelmesnek kellene lennem, de néha nem megy! Itt a lakótelepen lakó hasonló korúak már nagyon szépen tisztán beszélnek, van amelyik számol tízig és már a betűket tanulja, más pedig mondókákat mond! Ezt nem úgy mondták, a saját fülemmel hallottam, nem vicc!!! Nekem már szinte ciki, hogy az én lányom nem tud semmi extrát! Sajnos a szobatisztasági akció is kudarcba fulladt, lásd naplóm!:-(
234. biromoni (válaszként erre: 233. - Ice kuszi)
2010. jan. 16. 09:43

Mikor mondta ezt a dokinő????,és miért??Mire alapozta ezt??Az én kisfiamnál 3 évesen alig lehetett érteni,hogy mit mond.Oké én értettem,de más nagyon nem.Az ovi is sokat segített,meg nagyon sokat meséltem,énekeltem neki,de kisebb korától is.Már mondtam,hogy ne hasonlítsd össze Nellit senkivel sem,most legyek én is elkeseredve,hogy nem beszél folyékonyan és nem törli ki a saját popóját egyedül alányom 19 hónaposan????HIHIHI...mondani bármit lehet ám.

A wc-ét én még nem is akartam csak ő ült rá-kérte,de még nem szoktatom egész nap.Reggel este pisil bele,de pelus van rajta.Én tuti nem fogom erőltetni.

233. ice kuszi (válaszként erre: 232. - Biromoni)
2010. jan. 15. 17:59
Gratula Vivikének, nagyon ügyes!!! Mi nem nagyon haladunk se a beszéddel, se a bilizéssel, és ez kicsit elkeserít! Persze lehet, hogy csak türelmetlen vagyok, de mindenhol azt látom, hallom, hogy hasonló korúak már sokkal okosabbak, ügyesebbek! Lehet, hogy tényleg igaza volt annak idején a dokinőnek, hogy visszamaradt a fejlődésben!:-(((
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook