Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek fórum

Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. febr. 12. 00:23

A szeretettel nem lehet elkényeztetni,szerintem.Úgysem engedjük meg nekik amit nem lehet.Ha meg állandóan tiltjuk őket,akkor azért lesznek frusztráltak.

Annyi hó esett,hogy a faluból egy gyerek sem ment oviba+suliba.Farsangon sem voltunk,azt sem tudom,hogy megtartották-e,de nem is érdekel.Holnap sem megy oviba tökike.Otti is itthon van a héten,jövő héttől meg 2-10 ig fog dolgozni.Kíváncsi leszek.De ez nekünk nagyon jó,mert Vivient nem kell felkeltenem reggelenként,hanem Otti viszi majd a buszhoz Ottikát.

2010. febr. 11. 15:38
Megnyugtató, amit írtál! Akkor lehet, hogy Nelli sem azért rossz, mert elkényeztettem? Anyukám mindig ezt vágja a fejemhez!:-(
2010. febr. 10. 19:26
Nem hiszem hogy megyünk farsangra,mert Ottika rossz volt az oviban.Nem tudom másképp megbüntetni.Reggel bemegyek és megkérdezem,hogy mi volt már megint.Annyira unom már,hogy mindig csak a rosszat kell hallanom.Nem tud viselkedni,és ez nagyon nem nevelés kérdése.Aki azt mondja,az...áááá nem is húzom fel magamat.Hogy tud két gyerek ennyire különböző lenni?????
2010. febr. 10. 16:22

Megértelek. Ne hidd, hogy én nem vágyom több babára. Mikor meglátok olyan kis picuri babákat, elfog az irigység! De aztán belegondolok, és ugyanazt érzem, amit te leírtál. Hogy Nelli is kitölti minden időmet, még vele sem tudok annyit foglalkozni, amennyit kellene. Főleg, ha a második is olyan "nehéz eset" lenne, mint ő. Úgyhogy mindenképp felejtős a dolog!:-((( Pedig úgy szerettem terhes lenni, és olyan jó volt a szülés is, fáj ám a szívem nekem is! De jobb így!

Én sohasem fogom megérteni, hogy valaki hogy tud három vagy négy gyereket nevelni, de lehet hogy bennem van a hiba. Az a baj, hogy maximalista vagyok minden téren, mindent szeretnék neki megadni, amit lehet. Azt meg csak egynek lehet, én így érzem!

Jó farsangozást holnapra! Majd mesélj, milyen volt!

2010. febr. 9. 19:47

Hát..én is remélem.

Tegnap babáztam egy kicsit,jó volt,de biztosan tudom,hogy nem szülök többször már.Ottikám is kezdi a sulit,nem egy egyszerű gyerek:)

Úgy érzem az ő kárukra lenne.Lehet ez durván hangzik de ez a tuti igazság.Ahogyan a szeretet úgy a idő is megoszlik a gyerkőkre.Na mindegy.

Csütörtökön lesz Tökikémnek a farsangija.Azt hiszem katona lesz.

287. ice kuszi (válaszként erre: 286. - Biromoni)
2010. febr. 8. 15:46

Örülök, hogy jobb kedved van, és a férjed is jobban viselkedik! Ajánlom neki!:-)))

Szerintem sem a válás a legjobb megoldás, viszont egy felnőtt ember már nem nagyon tud változni! Legfeljebb csiszolódni a másikhoz! Meg hát én nem tudom, hogy milyen volt régen, amikor megismerkedtetek! Akkor is kocsmázott? Mert ha nem, akkor valami oka van annak, hogy elkezdte? Lehet, hogy pl. a munkahelyén sok a stressz, de azt máshogy kellene levezetni! Remélem sikerül rendbetenni magatokat!:-)

2010. febr. 7. 21:43

Na ma szerencsére alakult adolog.Délután a gyerekekkel szánkózott jó 2 órát kint voltak.

Húú nem tudom mit mondjak,nagyon semmit sem,majd priviben leírom.A naplómban írtam,hogy Vivien milyen aranyos volt,mikor meg akarta fogni egy kislány kezét.Nem értett,hogy a csajszika miért van meglepődve.Voltunk ma bent a kórházban,Otti mondta is hogy jó nosztalgiázni???


Ja a válás nem old meg semmit sem,neki kell változnia,én mindent megteszek azt hiszem.

A gyerekek imádják és ő is őket,csak elég ritkán van velünk nekem ez a legnagyobb bánatom:(

Örülök,hogy Nellike eszik..csak így is maradjon.Kis drága.

2010. febr. 6. 14:24
Gratula a sógornődnek! Nelli is épp ekkora súllyal született, csak ő 3 centivel rövidebb volt!:-) Én is egész másképp állok a gyerekekhez, mióta Nelli megszületett. Addig valahogy nem tudtam mit kezdeni velük, most meg muszály!:-))) Ma egyfolytában enni akar, nem tudom mi van vele!:-)
284. ice kuszi (válaszként erre: 282. - Biromoni)
2010. febr. 5. 16:33
Mióta nem beszéltek egymással? Hát ez nem semmi, és nem kap észbe, hogy neki kellene valamit változtatni? Tényleg, megoldható lenne az életetek, ha elválnátok? A gyerekekkel hogy viselkedik? Foglalkozik velük?
2010. febr. 5. 12:11
Képzeld az óvónő felhívott tegnap,hogyha meg tudom oldani akkor ma se vigyem az Ottikát oviba,mert a kísérő lebetegedett..na ez volt a megérzés,mert már tegnap sem volt.
2010. febr. 5. 12:09

Valami lesz,mert ezt már nagyon nem bírom-de a gyerekek sem.Semmit nem beszélünk egymással.Nagyon eltávolodtunk..Én tuti nem kezdeményezek,már nem is látom értelmét.

csak sértegetni tud mindenkit.

Jöjjön már a jó idő,nagyon várom.Vivien olyan kupit csinál pillanatok alatt,hogy csak na.Ottika meg ki van akadva,mert általában neki kell összeszedni.De persze sokszor én is,azt nagyon szeretik mert akkor lelkesen csinálják.

Tökim már nagyon szépen beszél,pedig 3 évesen alig lehetett érteni,hogy mit mond.

281. ice kuszi (válaszként erre: 280. - Biromoni)
2010. febr. 4. 15:40

Szegényem! Tudom milyen rossz, ha az emberben állandó feszültség van! Nekünk is volt egy elég válságos időszakunk, már én is azt hittem, hogy válni fogunk, de valahogy minden megváltozott! Még most sem tudom, hogy melyikünk változott, de szerintem nem én! Azelőtt sohasem segített itthon semmiben, most meg egyre gyakrabban főz, takarít, mosogat! Ma is mire hazajöttem Nellivel a délelőtti sétából elmosogatott, hát nem kicsit lepődtem meg! Mondjuk az én férjem mindig is itthonülő volt, nem jár sehova, csak a gép előtt ül, vagy tv-zik. Ha unja, akkor jön a házimunka!:-)

Nyugodtan vágd a fejéhez, hogy ha nem változtat el fogsz válni, akkor talán majd észbe kap!

2010. febr. 4. 08:00

Majd fog:)

Elaludtunk ma..nem viszem ma oviba.Gyönyörű anyuka vagyok..na ezt az iskolában nem csinálhatjuk majd meg.Látszik,hogy megvisel a feszkó itthon.A gyomrom görcsben van ha Otti megjön.Pedig választania kell,vagy a kocsma,vagy a család.Nem hiszi el,hogy fogom magam és elválok tőle???elegem van már.Fiatalon nem fogok vegetálni.Úgyhogy most nagyon magam alatt vagyok,próbálok úgy tenni mintha nem érdekelne,de persze,hogy belül meg őrlődök.

279. biromoni (válaszként erre: 277. - Bubbaboo)
2010. febr. 4. 07:55

Szia!

Köszike,de mi már 98-104-es rucikat hordunk.Nem kicsi baba a kislányom:)

278. ice kuszi (válaszként erre: 276. - Biromoni)
2010. febr. 3. 21:25

Szegény Ottika! Én is elég nehezen keveredek ki a takonyból, Nelli meg már kezd tüsszögni!:-(

Hát igen, most még kevesebbet eszik, mert már nem is próbálom erőltetni! Reggelit csak pár korty kakaót, uzsonnát meg egyáltalán nem!:-( Szerintem így nem fog hízni!:-(

2010. febr. 3. 16:21

Sziasztok Anyukák és főleg lányos Anyukák!


Kérlek ne haragudjatok, hogy ismeretlenül írok a fórumotokba, de már teljesen elleptek minket a babaruhák, vészhelyzet állt elő!!!


Szóval bocs az OFF-ért, de ha esetleg amúgy is érdekel benneteket 90/92-es méretű szép kislányholmi, keressetek meg egy priviben. . . márkás és jó minőségű, állapotú dolgokról van szó, elsőkézből, nem leharcolt rongyokról!!! (Benetton, Cherokee, Hollandiában vett egyedi darabok stb. . . tavaszi kabátok, mellény, sapkák, kardik. . . ) Csupa kislányos gyönyörűség nagyon olcsón! Írjatok. . . segítsünk egymáson. . .


És mégegyszer bocsánat a zavarásért!

2010. febr. 2. 22:31

Olvasom Te is beteg lettél.reméljük nelli nem fogja elkapni.stramm kiscsaj:)Olvastam hogy nem sokat eszik,hát biztosan neki elég,már 1x írtam,hogy Vivien sem eszik sokat,ő mégis husi-baba:)Annyira szép úgy imádom.Hihetetlen a kiscsajom.Ma az apja tusfürdőjét megfogta,mondtam nem szabad mert csíp,hát persze hogy belenyúlt a szemébe..de holnap tuti megint meg akarja majd próbálni..csak majd elteszem,mert Otti mindig a kádon hagyja.

Holnap Ottika mehet oviba..nem is gyógyult meg.Tiszta hülye ez a doki...

2010. jan. 30. 22:57

Nem nagyon voltam..tegnap meghalt a barátnőm Apukája..eléggé megviselt..

Már szívom az orrukat is,nem nagyon bírják.

Vivien meg már nem is tiltakozik az orrcsepp ellen.Szegénykém már megszokta.Majd elmagyarázom,meg küldök olyan linket amit be tudsz másolni..:)

2010. jan. 30. 16:04
Látom, ma még nem voltál!:-( Remélem azért már gyógyulgattok!
273. ice kuszi (válaszként erre: 272. - Biromoni)
2010. jan. 29. 15:56

Apánk már jobban van, úgy néz ki, nem kaptuk el! Szerintem csak egy sima nátha volt!

Jobbulást Nektek, remélem hamar meggyógyultok!

Megnéztem amit küldtél, de nem egészen értem, hogy mit és hova kell másolni?:-(

2010. jan. 27. 17:48

Ne is mond!!4Már én is erre gondoltam.De a doki nem mondott semmit sem.A szemére kapott cseppeket,+köptetőt.

Már mindhárman náthásak vagyunk megint,Vivi is köhög.Ma alig aludt vmit.Timi is írt,hogy milyen jó volt 4-esben.Vivijének meg sem mondta,hogy itt voltak.De tényleg,legalább nyugi volt.A 2 nagy:)nak kell 2 óra cirkusz,aztán ha jól ki idegeltek minket,utána csendben órákig eljátszanak...

2010. jan. 26. 23:27
Remélem, hogy én és Nelli is megússzuk, bár apa egyre rosszabb bőrben van. Ráadásul éjszakás szegényem! Már a feje is fájt, mielőtt elment! Remélem nem H1N1!:-)
270. biromoni (válaszként erre: 269. - Ice kuszi)
2010. jan. 26. 18:11

Jobbulást kívánok párocskádnak.

Ottika kapott szem cseppet is,meg köptetőt.Ugyanis délután rendelt a doki,és Otti elvitte mert Vivi pont akkor ébredt fel,így is rohanniuk kellett,mert csak 3-ig volt a doki,és Otti fél 3 után ért haza.Holnap lesz gyógyszer,de itthon van ACC azt adtam neki.

Nem jól érzi magát..remélem Vivi nem fogja megint elkapni tőle:(

269. ice kuszi (válaszként erre: 268. - Biromoni)
2010. jan. 26. 15:41

Szegényem, nem lehet egyszerű! Nálunk csak akkor van gond, ha szólok, csak én meg nem szeretek hallgatni!:-( Nálunk Nelli születése után meg a költözés után voltak nagy veszekedések, mostanában ritkán vitázunk! Pedig mindkettőnknek nagyon makacs természete van! Gondolom a férjed sem egyszerű eset!

Jobbulást Ottikának! Hát igen, nálatok az ovi a fő vírusforrás! Amíg dologoztam én is évente legalább egyszer lebetegedtem, pedig akkor is szedtem vitamint. De mióta itthon vagyok, még csak náthás sem voltam egyszer sem!!! Nálunk most apa haldoklik!:-(

2010. jan. 26. 06:47

Egy hónapban 1x tuti kiborul a bili..Neki nem lehet szólni,mert azt rögtön bántásnak veszi.Nem tudom,hogy a többi pasi is ilyen-e vagy csak én fogtam nagyon ki???Régebben is vitáztunk sokat,ha nem szóltam az volt a baj..néha nagyon nehéz.


Most meg Ottika lett beteg.Este már láza is volt,megyünk nemsokára a dokihoz.Már annyira elegem van..pedig vitamint is meg gyümiket is kapnak.

267. ice kuszi (válaszként erre: 266. - Biromoni)
2010. jan. 25. 15:44
Örülök, hogy már rendben van Vivike! Hogy érted, hogy állt a bál? Megint a férjed rosszalkodott??? Egyébként mindig ilyen volt, vagy csak mostanában vitatkoztok sokat?
2010. jan. 24. 23:46

Bocsika,hogy nem voltam..a naplómban nagyjából benne van.Állt a bál,kedvem sem volt nagyon,meg Vivien is...most már hála jól van.Még pénteken is bágyadt volt délelött,aztán semmi baj.

Biztosan Nellike is az oltás miatt hányt.

Ma meg Ottikám nem érzi jól magát.Láza nem volt,este mértük neki,remélem nem lesz gond.

2010. jan. 21. 15:42

Most olvastam a naplódat! Szegény Vivike! Remélem már teljesen jól van!

Nelli is aznap este volt lázas, másnap pedig hányt, de az a hányás nem voltam biztos benne, hogy attól volt. De most már biztos vagyok! Érdekes, hogy ez az utolsó szuri hogy megviseli őket, pedig eddig egyiktől sem volt semmi baja, max. egy kis nyügi meg hőemelkedés!

2010. jan. 21. 14:34

Ebéd előtt mentek el Timiék! Ma meg összefutottunk velük a postán!:-)

Férjem délutános, délelőtt lusta, de amúgy sem bíznék rá bébiétel vásárlást, mert tuti olyat venne, amit nem eszik meg a gyerek!

Anyukám átjött levinni a babakocsit, mert elég nehéz levinni, de most már lassan rá kéne szokni arra, hogy két részben viszem őket!:-) Csak Nellit nem merem se a lépcső alján, se a tetején hagyni, mert még nem mindig fogad szót. De visszafele már így jöttünk. Egyébként meg ritkán kell már a babakocsi, csak ha a városba megyünk!:-)

2010. jan. 20. 16:05
mit ebédeltetek?Timiék maradtak?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook