Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek fórum

Szombathelyen, 2008 juniusában született babák Anyukái gyertek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. márc. 22. 22:24
Viviről sem lehet,állandóan a másik oldalon akar nézni...:::DDD
2010. márc. 22. 22:21
Nem szívtam még, úgy vettem észre nem zavarja. Legalábbis inni tud, ujjszopizni tud, csak néha folyik neki! Szerintem az lehetett a gond, hogy nem voltam itthon délután, mikor felébredt, és azért nem aludt már vissza!
2010. márc. 22. 22:19
Igazi nagylány a képen, most néztem! Nelli még olyan kis babás! Csak én nem tudok róla jó képet csinálni, mert ha látja, hogy a gép van a kezemben, hisztizik érte! Ma is próbálkoztam vagy fél óráig, de egy jó kép sem lett!:-(
2010. márc. 22. 22:18
Diapulmant csepegtess a párologtató vízetekbe,Nagyon jól tisztítja az orrot is.
2010. márc. 22. 22:17
Szívtad az orrát??Utánna meg orrcsepp
2010. márc. 22. 22:15
Náthás a kincsem, délután nem sokat aludt, így már fél tízkor kidőlt! Ezért vagyok most ilyen könnyen!:-)
2010. márc. 22. 22:14
Szia! Tudom, Nelli is sokat nőtt a télen, meg valahogy olyan kis izmos lett! Legalábbis már nem tűnik olyan soványnak! Kézzel megfogja az ágya tetejét, és felhúzza magát! Kis sportos!:-)
2010. márc. 22. 22:10

Szia!

Látom itt vagy!!

Vivien magas kiscsaj,tudod!

344. ice kuszi (válaszként erre: 343. - Biromoni)
2010. márc. 21. 15:41

Nelli még nem éri fel a kilincset annyira, hogy kinyissa az ajtót! Az anyukámnál viszont könnyű lenyomni a bejárati ajtóét, ott már egyszer kiszökött ő is!:-)

Mi is örülünk a jó időnek, Nellit haza sem lehet rángatni a játszótérről!:-)

2010. márc. 21. 13:38

Vivien ugyanezt csinálja!!!

Álandóan leveszi a zokniját,az ajtót is zárni kell,mert nem egyszer kifutott az udvarra még jó hogy örömében sikongat,és meghallom.Ha afürdőbe vagyok vagy a wc-én...:)Persze csak ha Ottika is itthon van és véletlenül nem zárom be kulccsal mert különben mindig zárom..főleg amióta bejöttek:(Szuper idő van.

2010. márc. 19. 14:37

Valami vírus szerintem:(

Nem lesz koncert mert elmarad:(Ugyanezt eljátszották Ajkán is.Gondolom kevés jegyet adtak el.Timi is mérges.

Valóban nem vagyok toppon,most vhogy millió más dolgom van.Meg már semmi sem olyan mint régen...Majd személyesen elmondom vagy priviben leírom.

2010. márc. 19. 07:31
Látom Te sem vagy a topon itt a hoxán mostanában! Remélem azért már gyógyulgattok! Ma mentek koncertre, ha jól emlékszem? Jó szórakozást és szép hétvégét!
2010. márc. 17. 14:17
De mitől lettetek ilyen betegek? Remélem már jobban vagytok!
2010. márc. 17. 08:09

Én is nagyon rosszul voltam tegnap.

Ma már jbban vagyok.tegnap este 8-kor keltem ki az ágyból.Csak pisilni voltam 2x-3x.Még a bőröm is fájt.Ugye én hányni nem tudok,max kegyetlen nehezen..most sem sikerült..lázas is lettem,reméljünk túl vagyunk már.Csak Otti ne kapja el.

2010. márc. 16. 22:31

Olvastam, hogy betegek a gyerekek! Jobbulást Nekik!

Szép tortát csináltál, ügyes vagy!:-)

2010. márc. 15. 01:03

Nagyon jó volt minden!

Majd lesznek képek a naplómban,meg írok is.Köszönjük a köszöntést:)

2010. márc. 12. 20:23

Nelli meggyógyult, szerencsére csak két napig volt náthás, most meg én vagyok beteg! De nem tőle kaptam el, hanem megfáztam szerintem! Már jöhetne a tavasz!

Remélem jól vagytok, még megnézem gyorsan a naplód!

2010. márc. 10. 18:31
Többször szívom ha nagyon náthás.Épp csak odateszi és jön is ki neki a nátha.Amikor már nem az a vízszerű akkor is mert nagyobb a baj ha nem szívod.Rámehet a fülére,mandulájára mindenhova.Amikor nem engedte,akkor az ölembe vettem az egyik kezét a hátam mögé a másikat megfogtam és úgy csináltam.Mindig egyedül,gyorsan,hogy ne szenvedjen és ne fájjon mikor kapkodta még a fejét.Pár napig 5x is szívtam most már nem is kell.Az orrcsepp is nagyon fontos+én a párologtató vízbe,amit a radiátorra teszek csppentek diapulmant-amivel gőzölni kell.
2010. márc. 10. 08:01
Egyébként hányszor szoktad szívni neki naponta amikor nagyon náthás? Mert állítólag túl gyakan sem szabad! Napi 3 jó?
333. ice kuszi (válaszként erre: 332. - Biromoni)
2010. márc. 10. 07:20
Akkor Vivike nem is fél az orrszívástól? Az nagyon jó! Nelli megúszta tegnap, mert még kifolyt neki, de ma ebéd után szerintem megcsinálom, hogy tudjon rendesen aludni! Éjjel is eléggé szörcsögött szegényem. Ilyen náthás még talán nem is volt! Csak az a baj, hogy egyedül kell csinálnom, mert apja dolgozik. Múltkor ketten is alig tudtuk lefogni! Pedig mi is először kiszívtuk a sajátunkat!:-) De mikor bekapcsoltuk a porszívót, már sírt! Tegnap elővettük az orrszívót, játszott vele, és emlékezett rá, hogy az orrába kell tenni, pedig nagyon régen használtuk! Kérdeztem hozzuk-e a porszívót, persze nem volt a válasz!:-(
2010. márc. 9. 23:01

Jobbulást a kis drágának.Vivien is az volt.Képzeld saját maga szívta ki az orrát.Odatette a porszívó orrszívót és nagyon lazán megcsinálta.Szegénykém teljesen belejött már.Van hogy Ő kéri,hogy csináljuk.Olyankor mindenkinek kiszívja..csak odateszi.

Biztosan lesz öröm,már alig várom,hogy lássam a kis arcát:)Számolja a napokat.

2010. márc. 9. 15:50

Az szuper! Biztos nagyon fog örülni Ottika!

Nelli náthás, és nem alszik!:-((( Úgyhogy mennem kell, még el sem mosogattam!:-(

2010. márc. 9. 15:00

Viviennek is kéne vennem gumicsizmát.Úgyis olyan sár van sokszor.

Szombaton akkora buli lesz nálunk:)

Ottikám 7 éves lesz,és meglepit csinálunk..jönnek a barátnőmék,Tatabánya mellett laknak,a két kisebbel,ikrek 7 évesek múltak,és imádják Ottikát.Ő nem tudja még.Itt is alszanak majd.Csüt-önmegyek vásárolni,nem semmi lesz az biztos.Nagyon várom már.Régen láttuk egymást.

2010. márc. 7. 15:42
Hát igen, az sem olyan ritka, hogy valaki a citrusfélékre allergiás! Nelli mondjuk nem sokszor evett még, inkább csak kóstolgatta, mert azt ugye viszonylag sokat kell rágni! Kivit még úgy-ahogy ette, de már annak is lejár a szezonja! Néha még üveges vagy poharas gyümit szoktam adni neki, de mostanában már az sem nagyon megy, pedig azt hogy szerette...
2010. márc. 7. 00:10
Nekünk a kazánházban van az alma és ha kint vagyunk mindig vagy én vagy az Otti pucol nekik,és megeszik.Vivi imádja a gyümiket,de képzeld nem adhatok neki mandarint és citrusféléket mert totál ekcémás lesz tőle.Már pár hete figyeltem mire rájöttem hogy tuti attól..Pedig ne tudd meg,hogy mennyire imádja.De nem merek adni,+ szegénykémnek ugye fiszket is.Kicsit várok és elviszem allergológushoz.Na akkor andim nem lesz vitamin hiányod.majd belejön és meg fogja enni.Az ananászt is szereti,konzervbe is,banánt mindent.cseresznye,körte kompótot is tettem el,azt is szoktak enni.A kiwit is megeszi.
2010. márc. 5. 20:07
El is felejtettem már napok óta: kipróbáltuk a repcsis játékot a gyümölccsel! Nagyon örült neki, de a száját nem nyitotta ki, elfordította a fejét. Aztán az összes falat az én számban landolt!:-((( Minden délután sík ideg vagyok, mert egyszerűen nem eszi meg, se alma, se banán, se semmi... Te mit adsz még Vivinek? Ma nagy nehezen sikerült beleimádkoznom az almát, de ki tudja holnap mi lesz...:-(
2010. márc. 5. 08:17

Mostmár ezt mondom.Persze amikor takarítani kell akkor vissza sírom a kicsi lakásomat ami 49m2 volt.Ez meg 120m2-es.Szerettem ott lakni,főleg amikor már sajátom is volt,szülőktől külön,de azért ez mégis csak jobb.Nehéz volt megszoknom itt,mindenkitől távol,de sikerült azért.

Vivien tegnap nem akart elaludni,játszani akart 10 órakkor.Kicsit mérges lettem,11-kor aludt el.nagyon fáradt voltam tegnap,lehet jön a tavaszi gyengeség...Náthás nagyon,de láza már nem volt.

2010. márc. 5. 06:57

Érdekes, hogy Te is városon nőttél fel, és azt mondod, mégsem bírnád ki panelben! Nekem semmi bajom vele, ezt szoktam meg, itt érzem jól magam! Nem is vágytam soha kertes házra! Na de szegény férjem... ő falun nőtt fel, itt nem nagyon találja a helyét!:-(

Jobban van már Vivike?

2010. márc. 4. 11:41
Na ,de ezek a fagyis autók,tápos,zöldséges autókra gondoltam,meg a kenyeres,mert ide is jönnek falura.csak pont mindig itt állnak meg.
2010. márc. 4. 11:40

Azért össze sem lehet hasonlítani a kettőt.Város-falu.Igen nyugalom van az biztos.26 évig laktam panelba,utáltam.doboz lakások.Mindent lehet hallani,amit aszomszéd csinál-még azt is.Komolyan:)

na Anyuméknál is felettünk faklumpás nyanya lakott akihez mentek az unokák még 10 órakkor is hancúroztak.alattunk meg zongora tanárnő lakott.Hahaha.Most meg..szuper.Főleg a gyerekek miatt is.Itt csak kimennek az udvarra vagy a játszóra.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook