Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok!Volt valakinek 3 császármetszése?Nekem 1 sima és 2 császár volt de pár év múlva szeretnék még egy babát. fórum

Sziasztok!Volt valakinek 3 császármetszése?Nekem 1 sima és 2 császár volt de pár év múlva szeretnék még egy babát. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 20. 21:28
Nekem is mindkettő császáros volt, és szeretnék harmadikat!
14. drnéni (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2010. febr. 20. 21:27
Le kell hangoljalak: Magyarországon normális orvos akkor végez császármetszést, ha valami gond van, a kockázat ilyenkor már magasabb, de egyébként is számolni kell a műtét rizikóival. Egyébként se egy élmény.
13. Tündike71 (válaszként erre: 12. - Kriszta0930)
2010. febr. 20. 20:34
Nekem megnézte ultrahanggal a varrat vastagságát,és azt mondta,hogy nincs gáz,lehet negyedik császár.VAlami összenővéseket is mondott,de azt elintézte a 3. császárnál,így nem volt gond.
2010. febr. 20. 20:01
Köszönöm a válaszokat!Nekem 16hója volt a második császárom és végül is a dokim úgy köszönt el varratszedéskor,hogy:"találkozunk a következőnél":-)Amúgy még terhesség alatt szóba hozta,hogy elköt ha akarom császárnál,de még csak 29 vagyok nem szerettem volna!!!!Pár év múlva szeretnék még egy picit:-),viszont tartok is a 3.császártól,mert a második után is nagyon fájt a méh összehúzódás!!!
11. Sirga
2010. febr. 20. 19:32

Nekem 3 császár volt. Mire vagy kíváncsi?

Nőgyógyászom azt mondta, a 4. császár általában az anya megmentéséről szól, de a szülészorvosom csinált már ötödiket is... Mondjuk, az már szerinte is veszélyes a hasfal esetleges repedése miatt. Amúgy teljesen rendben vagyok, lassan 9 éves lesz a legkisebbem is. :) Kérdezz nyugodtan, ahogy látom, bőven van, aki szívesen válaszol.

10. vakri
2010. febr. 20. 19:22
Engem saját kérésre elkötöttek a 3. után, bár azt mondta az orvos akár 10 is lehetne.
2010. febr. 20. 19:20
Nekem is 3 volt, az elsőt hosszában vágták a két másikat alul keresztben. Semmi fájdalmam nincs, de hasizomgyakorlatot abszolút nem tudok azóta végezni, mert azonnal megfájdul a derekam. Jártam már különböző edzőtermekbe, különböző személyi edzők segítettek. Azt mondják jól csinálom a gyakorlatot, de ők sem értik miért nem a hasamat érzem. Már nem is próbálkozom vele, mert utána hetekig kínlódok a derekammal.
2010. febr. 20. 19:20

Ezt csak itthon fújják fel, jajj a méhrepedés milyen veszélyes. 1 császár után nem éri el az 1 százalékot a hegszétválás esélye. Egyszerűen arról van szó, h. az orvosok félnek a perektől és ez oda vezet, h. egyre nő a császárok aránya. A legtöbb helyen az esélyt sem adják meg egy császár után.

Erre mindig csak Amerikát tudom felhozni. Ott több császár után is van esélyed simán szülni. Vagy az itthoni viszonyokat a 80 években.

2010. febr. 20. 19:16

Nekem kettő volt.. mindenképp szeretnénk még egy babát. Szóbajött egy esetlegeses 4. császármetszés is, mivel én közöltem a dokimmal, hogy 30 évesen nem vagyok hajlandó magam elköttetni, csak mert volt 3 császárom. És ha esetleg úgy alakulna, hogy később terhes maradok akkor mi van. Állítólag -szerinte- egy 4. terhesség veszélyes 3 császár után mert a 3 heg miatt bajok lehetnek.. aztán legutóbb azt mondta, olyan jó állapotú a méhem, hogy akár egy 4. is beleférne.


Szóval azért függ a fizikai állapotunktól.. de általában 3 császárral nem szokott gond lenni.

2010. febr. 20. 19:15

Lehet negyedik is, hacsak nincs ellene szóló szakvélemény, de ebben a nőgyógyászod tudna segíteni. Itt szerintem hiába kérdezed.


Nekem eddig 1 volt, remélem több nem lesz.


Anyukámnak 1 császár 3 sima.

5. eperlevél (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2010. febr. 20. 19:13
Ne akarj császárral szülni.
2010. febr. 20. 19:07
Nekem három volt. A legutolsó 3 éve, semmi bajom. Nem is látszik a vágások helye szinte.
2010. febr. 20. 19:05
Szia,nekem négy volt.
2010. febr. 20. 19:04
Anyum 3 gyermeket szült császárral. Néha - néha megjegyzi fáj a helye, a vágás és nem mer nehezet emelni, de erre valók a gyerkőcök, hogy segítsenek Neki (már amikor ott vannak) .. De kibírható. Ha egyszer babám lesz, én mindenképp császárral szeretném megszülni: kisebb az esély esetleges komplikációra - szerintem.
2010. febr. 20. 19:01
Sziasztok!Volt valakinek 3 császármetszése?Nekem 1 sima és 2 császár volt de pár év múlva szeretnék még egy babát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook