Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok szegedi anyukák! fórum

Sziasztok szegedi anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
541. Guccsy (válaszként erre: 535. - Moknika)
2010. ápr. 1. 12:08
Nekem van két kolleganőm is aki terhesen,szopi alatt bagózott.Persze mindkettő nyomos érvvel rendelkezett és,hogy kevesett szív (kávé mellé 2 szál).Persze túltettem már magam a dolgon.Nagyon elitélem a dolgot,de az emberek már csak ilyenek.Kár felháborodni rajta,mert ezek az anyukák nagyívbe szarnak rá.Ja én is bagóztam anno,de amikor anno abbahagytam a gyógyszert a cigit is letettem.Egyedül a reggeli kávéhoz hiányzik.Pedig a kávé se jó,de egyszerűen nem tudok felkelni nélküle.Anno Ákosnál azt se ittam.A párom cigizik,még se gyújtok rá.Ha én megbírom csinálni akkor sztem a többi anyukának is meg kellene tudnia.
540. bazsimaci (válaszként erre: 539. - Moknika)
2010. márc. 31. 20:31

Apósom a József Attila sgt. lakik párhuzamosan az űrhajós utcával mi nagyon ritkán megyünk arra éppen ebből az okból és ha sétálunk az is a ház háta mögött zajlik.

Nálunk a párom még cigizik de sose a babkocsi mellett vagy ha a gyerek sétál vele, erre nagyon oda figyelünk.

539. moknika
2010. márc. 31. 17:27
Az Űrhajós utcában laktam a terhességem alatt és a felettünk lakó családba született baba, amikor sétáltatták szegénykét, mindig a sugárút felőli járdán tolták,és ugye az elég forgalmas út, sose bent a házak között és ráadásul anyuka és nagymama is fújták a babára a cigit. Pedig értelmes családnak gondoltam őket.
2010. márc. 31. 17:10

én sem cigizek mondjuk előtte se sokat szivtam napi 5 szálat talán, de már a szagát sem birom :)

Engem is kiborít mikor a terhes nő cigizik mert nem volt ereje lerakni, akkor minek neki gyerek? Utána meg kérdi miért pont vele történik az ha a gyereke károsult lesz...

Jah..nem kellett volna az a r...dt cigi,módosítja a génállományt..

Borzasztó az is ha tolják a babakocsit és ugy cigiznek..de nem zavarja őket,szegény gyerek meg nem tud tenni ellene.

537. bazsimaci (válaszként erre: 535. - Moknika)
2010. márc. 31. 13:27
Én is ki tudok akadni ha egy kismama bagózik,utálom őket én 10 évig szívtam és mikor meg beszéltük Attilával hogy mikor vállalunk gyereket( 2008 novemberébe hogy 2009-re szülessen meg) letettem a cigit nem csak ez volt az ok az egészségem is fontosabb lett a számomra.2008 január 1-től nem cigizek és rá 3 hónapra elsőre össze jött Balázs így novembere megszületett.
536. bazsimaci (válaszként erre: 533. - Guccsy)
2010. márc. 31. 13:19

Én szívesen meg várlak a busz megállóban mi a szamos utcában lakunk ezért tudom ezt a tuti játszóteret nagyon szeretem és a kisfiam is.Nekem bár mikor jó csak ne hétvége legyen mert az apáé,kinek mikor jó de.du-tán?

Én a délután ajánlanám mikor már ebédeltek és aludtak egy sort, de a délelőtt is jó nekem.

Ákos mikor és mennyit alszik?

535. moknika
2010. márc. 31. 12:19
Tegnap láttam egy kismamát, nagyon fiatal volt, és ezerrel bagózott. Legszívesebben megpofoztam volna.
534. Guccsy (válaszként erre: 532. - Moknika)
2010. márc. 30. 20:32
na az tök jó.:)))))
533. Guccsy (válaszként erre: 530. - Bazsimaci)
2010. márc. 30. 20:32
köszi a tippet.Agyaltam is,hogy melyik busz megy arra.Mikor talizunk akkor?Nekem a holnap nem jó,mert megyünk csipőszürésre,a többi jó.Persze ha az idő is engedi.A megállónál fogom látni már a játszóteret?Mert ha nem,akkor talizhatnánk a megállónál,mert nem igazán ismerem a környéket.
532. moknika (válaszként erre: 530. - Bazsimaci)
2010. márc. 30. 19:44
A retek utca nekünk is jó.
531. bazsimaci (válaszként erre: 527. - Guccsy)
2010. márc. 30. 18:43
Ajándék még nincs de majd csütörtökön már nagyon várom.:-)
530. bazsimaci (válaszként erre: 528. - Guccsy)
2010. márc. 30. 18:41

Azért kérdeztem hogy mivel közlekedtek ha a vasútállomáshoz közel laktok a 21-es buszt ajánlom az a retek utcai játszótértől kb. 2 percre tesz le a Szamos utcánál kell leszállni.

Valaki akar még játszóterezni velünk ?

529. Guccsy
2010. márc. 29. 22:35
Tényleg szépen hízott.:)Stella is 62cm.Az a lényeg,hogy nincs semmi baja.Stella is sokat eszik,6140gr-os már.
528. Guccsy (válaszként erre: 523. - Bazsimaci)
2010. márc. 29. 22:29
Az tök jó.Nem is tudtam,hogy van ilyen játszótér.Tőlem ott találkozhatunk.A roosevelten nincs lehetőség.Azt azért írtam,mert közel lakunk hozzá.
527. Guccsy (válaszként erre: 522. - Bazsimaci)
2010. márc. 29. 22:27
Húúú ez izgin hangzik.Attila is mindig ajándékot vesz.Eddig jókat sikerült.Pedig sztem nekem nehéz lehet.
526. moknika (válaszként erre: 520. - Bazsimaci)
2010. márc. 29. 18:55

Nagyon boldog születésnapot!!!!!

A játszóteres találkozás tényleg jó ötlet. Főleg mert nekem nincsen túl sok ismerősöm szegeden, Boti sincs kicsikhez szokva, úszáson is, ha 3- nál több gyerek van körülötte akkor már nyűglődik, így legalább szokná a kis pajtásokat.

525. moknika (válaszként erre: 519. - Guccsy)
2010. márc. 29. 18:46

Szia!

Sári az orvosa, az utolsó ultrahangon is több, mint 3 kilósra becsülték a babáját, nem tudom hogy tudta így elnézni. Annyit mondott, hogy bárki tévedhet.

A mostani mérésen a kiscsaj már 5 kg 10 dkg és 62 cm volt, jól össze szedte magát, de hát egész nap eszik, folyamatosan.

524. moknika (válaszként erre: 518. - Guccsy)
2010. márc. 29. 18:42

Terhesség alatt nem vizsgálták a pajzsmirigyemet, nem is gondoltak rá szerintem, igazság szerint én sem gondoltam, hogy baj van vele.

Botinak fél ruhatára csíkos, meg az apjának is, az jól áll nekik.

523. bazsimaci (válaszként erre: 521. - Guccsy)
2010. márc. 29. 12:36
a játszótér nekem is jó lenne, ti mivel közlekedtek busz villamos vagy troli? Mert a retek utcán van a máltai játszótér ott tudsz nyugodtan szoptatni pelenkázni és etetni is játék homokozó és kismotor is van azt nem kell cipelni.A roosevelten van szoptatásra és pelenkázásra lehetőséged? Nekem az is jó, csak pelenkát tudjunk cserélni.Mi mobilak vagyunk tudunk közlekedni.
522. bazsimaci (válaszként erre: 521. - Guccsy)
2010. márc. 29. 12:30
Engem is ez a tudat biztat hogy már van Balázs.A páromtól még nem tudom fel köszöntött és annyit mondót ma reggel ha véletlen ma nem jön neki össze nem haragszom meg rá ha szerdán vagy csütörtökön adja ide mondtam nem de nem árulja el hogy mi az nem nagy dolgokat szokott venni de találóakat és ezért különösen szeretem, mert ő megy el és veszi meg nem pedig a pénz adja vegyél magadnak valamit ez olyan ünnep rontó számomra ilyen volt de mondtam neki ha én eltudok menni és ki tudok valamit találni neki akkor ő is erre azt mondta jó azóta így kapom az ajándékaimat ja és mióta Balázs megvan még figyelmesebb.Remélem a ti párotok is figyelmes.
521. Guccsy (válaszként erre: 520. - Bazsimaci)
2010. márc. 29. 11:00

Én benne vagyok.:)))Sztem is jobb a játszótér,mert ott tényleg elvannak a gyerköcök.Nekem vmi olyan hely lenne jó, ahol szoptatni is tudok,vagy ami közel van hozzánk.Vagy ha vki kocsival jön én ott is eltudom intézni.Már ha megengedi.Mi a Roosevelt játszóra járunk.

Engem is megszokott viselni a szülinap.De mindig megnyugtat az a tudat,hogy már viszont vannak gyerköceim.BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!

Mit kapsz majd a párodtól?

2010. márc. 29. 08:45

Sziasztok ha ilyen jó idő lesz valamikor össze is hozhatnánk egy személyes találkozót mindenkinek kedvező időben valamelyik játszótéren vagy sétáló utcában de szerintem a játszótér volna a kedvezőbb a gyerekeknek.Kinek mi a véleménye?

Ma lettem 30 éves egy kicsit szomorú vagyok :-)oda vannak a húszasok, de mellette boldog is.

519. Guccsy (válaszként erre: 516. - Moknika)
2010. márc. 28. 14:22

Tök jó.Én délután szültem Stellát 14:54-kor.Ki volt az orvosa?Ezt nem vették észre korábban?

Vmelyik héten találkoztunk egy kislánnyal aki egy napon született Ákossal.Tök hihetetlen volt,mert nagyon hamar egy hullámhosszon voltak.Pedig az anyukája szerint nem szokott ilyen gyorsan barátkozni.

518. Guccsy (válaszként erre: 515. - Moknika)
2010. márc. 28. 08:06

Tök jó,hogy mindkettő csíkosba van.Hirtelen azt hittem egyen cucc.Nagyon jók a képek.Látom nagyon érdekli a világ.A Tiszánál nagyon érdekelte a lépcső.:)A kedvence az amelyiknél a háttér a város.Tiszta művészi.:)

Nekem tini korba hitték azt,hogy baj van a pajzsmirigyemmel.De szerencsére nem.Terhességnél csináltak vmit?Nekem akkor újra vizsgálták.Szegeden nagyon sok embernek van a pajzsmirigyével baj.Na nem mintha téged ez vigasztalna.

517. bazsimaci (válaszként erre: 511. - Moknika)
2010. márc. 25. 12:40
Szia én is megnéztem a képeket nagyon édes Botond látom minden érdekli.Nagyon jól nézel ki én amit a terhességgel felszedtem le is adtam csak az maradt rajtam amit előtte rám jött 6 kg a cigit letettem és ez nem akar lemenni nagyon szenvedek vele.
516. moknika (válaszként erre: 513. - Guccsy)
2010. márc. 24. 21:06
Egyik ismerősöm kislánya is december 22-én született, reggel 7 vagy 8 körül, császározták, 2300 grammal született, mint kiderült volt egy csomó a köldökzsinóron és azért nem nőtt nagyobbra, de most már 4 kg körül van, egészen kikerekedett.
515. moknika (válaszként erre: 513. - Guccsy)
2010. márc. 24. 20:58

Nagyon köszönöm a véleményed! Sajnos baj van a pajzsmirigyemmel, azért fogytam le ilyen hamar.

A hetedik hónap albumban vannak képek amiket a Tisza parton és a víztoronynál csináltam, csíkosban vannak a fiúk rajta.

514. Guccsy (válaszként erre: 512. - Bazsimaci)
2010. márc. 24. 20:46
Mi is megvettük már.Csak az én keromat elkell vinni megnézetni.A terhességek miatt sokáig nem használtam.Remélem Ákosnak is bejön majd.A mi életünket is megkönyítené.
513. Guccsy (válaszként erre: 511. - Moknika)
2010. márc. 24. 20:43
Megnéztem a képeket.Nagyon aranyos Botond.Rajtad nem is látszik,hogy szültél.A városnézésről nem teszel fel képeket?Ákos is nagyon szeret a Kárászon sétálni.A kedvence a Széchenyi tér.Nagyon szereti a nagy fákat.
2010. márc. 24. 12:40
Sziasztok tegnap megvettük a biciklimre a gyerekülést és ma ki próbáltuk had ne mondjam mekkora öröm volt mind a kettőnk számára a biciklizés imádta alig akar ki jönni belőle ennek örülök mert így könnyebb lesz a közlekedés nem leszünk időhöz kötve.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook