Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok szegedi anyukák! fórum

Sziasztok szegedi anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 27. 11:06

Sziasztok csajok!

Ti nem szoktatok úgy lenni, hogy felkeltek reggel, és semmihez sincsen kedvetek?

Úgy értem, hogy legszívesebben "kivennél" egy szabadnapot, és azt csinálhatnál egész nap amit akarsz.

Én sajnos kb. 1 hete így vagyok. Nem tudom, hogy normális dolog-e ez. A párom sokat dolgozik, és szinte egész nap egyedül vagyok a 18 hónapos kisfiammal. De ha itthon van, akkor sokat segít.

Csak egyszerűen úgy érzem, hogy rámtornyosul minden, és kezdek belefásulni.

Gondoltam, hogy kikapcsolódásképpen elmegyek a kisfiammal az egyik bölcsi játszóházába, de a doktornő nem adott ki Róla papírt, hogy Olivér egészséges. Azt mondta, hogy oda nem kötelező vinni papírt..papír nélkül meg nem vihetem oda.

660. Guccsy
2010. ápr. 26. 12:11
Semmi baj.Majd mesélj.Hova mentetek?De jó nektek.Én is úgy elmennék.Két napja tök szar az éjszakánk.Ákos óránként kel.Csak úgy alszik el ha az arcunk összeér.Igy lehetetlen szoptatni.Igy megy a balhé éjszaka.Ma reggel Attila elvitte őket,mert látta,hogy kezdek kipuccani.Plussz csináljuk kint a kertet.Igy nincs sok pihi.:((
659. bazsimaci (válaszként erre: 658. - Guccsy)
2010. ápr. 26. 08:57

Sajnos nem jutottam el és most nem is fogok egy darabig mert 1 hétre elutazunk du-tán.

Bocsi érte de így alakult.

658. Guccsy
2010. ápr. 24. 20:28

Nem muszáj.Van bőven labdánk.

Szegényke,remélem gyorsan elmúlik.Milyen szemcseppet használtok?Mi a Tobrex-et kaptuk.Na arra tuti allergiás,mert tegnap adtam neki egy fél calciumot és a duzzanat le is ment.

Biztos jobban fogja élvezni.Édes lehetett ahogy mutogatott az állatokra.:)

Én délelött szívtam meg.Ákossal visszaaludtunk.Így délbe nem aludt semmit.18ó körül meg tiszta hiszti volt.19ó-kor már aludt mindakettő gyerköc.Apa éjszakás,igy most kicsit tatarozom magam.:)))) és csokikat nasizok.:)))

657. bazsimaci (válaszként erre: 656. - Guccsy)
2010. ápr. 24. 18:00

Remélem Ákos szeme gyorsan fog javulni nekünk ma reggelre lett megint váladékos de már csepegtetem is.Balázsnak ma nagyon tetszetek az állatok a kiállításon jövőre még jobban fogja bizom benne.Ma 2 körben aludtunk fél órákat így lehet hogy este 10-ig szórakoztat bennünket.

Az eső miatt nem tudtam lemenni a labdát megnézni de reggel úgyis arra lesz dolgom be megyek meg kérdezni.

656. Guccsy (válaszként erre: 655. - Moknika)
2010. ápr. 24. 13:50

szegény:(((Uszi után legalább egy jót alszik,nem?Olyankor nem tudsz pihizni?Ákos is 1 évesen a játszón puszilozott,de az nem volt ennyire szakszerű.:)Biztos édik lehetek.

Úgy néz ki marad a jó idő.Ákos nem volt hajlandó délbe csicsizni.Már látom előre,hogy 16ó körül hisztizik fog..

655. moknika
2010. ápr. 24. 11:34

Sziasztok!


Kisfiú megint aktív volt éjszaka. 3szor ébredt, jól becicizett aztán játszott.

Voltunk usziba. Egy kislány és egy kisfiú puszilkodtak, de nagyon szakszerűen nyitva volt ám a szájuk, úgy érintették össze. Óriási sikerük volt!!

Délután megyünk csavarogni, apa is ráér majd, bízom benne, hogy jó marad az idő.

654. Guccsy
2010. ápr. 24. 10:45

Sziasztok!!!


Már megin borus az idő.:(((Ákos szeme sokat szépült.Már csak vörös,de az is szívódik fel.

653. Guccsy
2010. ápr. 23. 14:08
de jó nektek.Jó szorakozást
2010. ápr. 23. 12:57

oké megnézem de csak holnap tudok oda elmenni mert most megyünk vásárhelyre az állat kiállításra.

Így már tudom melyik az.

651. Guccsy
2010. ápr. 23. 12:22
Feltettem az adatlapomra egy képet.Nem is rózsaszín.Éppen nekünk akarja dobni Áki.-jobbat nem találtam.
650. Guccsy (válaszként erre: 649. - Bazsimaci)
2010. ápr. 23. 12:10
igen.:)))Azért ne túrd fel a játszót:)))Asszem bambi van rajta.Keresek egy képet,nehogy véletlenül másét hozd el.
649. bazsimaci (válaszként erre: 648. - Guccsy)
2010. ápr. 23. 12:07
Igen meg keresem majd. hogy nézet ki a kis rózsaszínre gondolsz.
648. Guccsy
2010. ápr. 23. 10:56

Sziasztok!

Nagyon mérges vok.Ákos szeme már nem váladékozik,de tök vörös és duzzadt este meg volt egy rózsaszín könnycseppje.A szemcseppnek ez mellékhatása.Felhívtam a dokinkat ő tovább passzolt a szemklinikára.Ők meg azt mondták,hogy ne cseppegtessem tovább és ha váladékozik hétfőn vigyem be.De hol van még hétfő.Ráadásul egyik se nézte meg a szemét.Igy állapították meg.Na ezen vok kiakadva.


Én se sürün fogok menni,mert félek a csúszdán.:)))Miért hívták akkor a gyerekeket?Hogy hisztizenek?Mi is néztük Attilával az árakat.Na nem fogtok sürün látni minket ott.


Bazsimaci szerdán otthagytuk a játszón a labdánkat.Ha véletlenül találkoztok vele, eltennéd?

2010. ápr. 23. 10:26

Szisztok.

A napfény fürdő engem is nagyon felbosszantott.

A puccos megnyitó katasztrófális volt,tele volt meghívott gyerekekkel akik nem csúszhattak a csúzdákon.Arról nem is beszélve hogy milyen messzire van még attól hogy készen legyen.

A szegedi lakosoknak úgytudom van kedvezmény,de a magas árak attól még magasak maradnak főleg egy 5 tagú családnak.

Na de legyünk pozitívak,és inkább engedjük tele otthon a felfújható medencét ,aki persze megteheti :)

646. moknika (válaszként erre: 645. - Bazsimaci)
2010. ápr. 23. 10:13
Engem szerencsére nem izgatnak a csúszdák és nem megyek olyan vízbe, ahol túl sokan vannak. Ilyenkor örülök neki, nem kell fél vagyonokat a fürdőbe hagyni.
2010. ápr. 23. 08:18

Napfény fürdő nem a mi pénztárcánknak készült nem tudom ki hogy van vele megnéztem az árait és kiakadtam hát igen még egy fürdő ami nem a kis embereknek készült szerintem.

Egyszer elmegyünk megbeszéltük a párommal hogy mit nyújt de én félek hogy nagy csalódást.

644. bazsimaci (válaszként erre: 635. - Guccsy)
2010. ápr. 23. 08:13

megkérdezem Anyut a hétvégén.

Tudom hogy bölcsis lesz :-) de a magassága simán megvan hozzá.

643. moknika
2010. ápr. 22. 23:07
A párom csak annyit mondott, hogy "erre van eszetek!!", és röhögött. A kis bunkó. :) :)
642. Guccsy (válaszként erre: 641. - Moknika)
2010. ápr. 22. 22:27
oké köszike.Ezért a pénzért már konzum pasik masszírozhatnák az anyukákat.:))))))
641. moknika (válaszként erre: 640. - Guccsy)
2010. ápr. 22. 22:23
Elképzelni se tudom mit nyújthatnak ennyi pénzért. A napfénybe hátha olcsóbb, annyit találtam, hogy a kísérő jegy 125 ft. Ha többet megtudok, akkor majd írok.
640. Guccsy (válaszként erre: 639. - Moknika)
2010. ápr. 22. 22:18
De durva.Vki viszi az Annába a gyerköcét.Akkor nem most fog elkezdeni úszni.Pedig már beleéltem magam.Mondjuk apum meg akarja tanítani majd a nyáron.Ha sikerül akkor velünk eljár.
639. moknika (válaszként erre: 634. - Guccsy)
2010. ápr. 22. 21:58
A napfényfürdőbe is van úszásoktatás, de árakat nem találtam ezzel kapcsolatban. A sport usziba csak 5 éves kortól oktatnak. Az Annába 3000 ft 1 alkalom,ebbe benne van két kísérő jegy, algyőn 700 ft egy alkalom a babának és kettőnknek még 640 ft. Van egy kis különbség.
638. Guccsy (válaszként erre: 636. - Moknika)
2010. ápr. 22. 21:56
Ti akkor miért Algyőre viszitek Botit?
637. Guccsy (válaszként erre: 636. - Moknika)
2010. ápr. 22. 21:54
A sportuszit majd fel akarom hívni,mert pár évvel ezelött volt esti úszás.Remélem még van,mert oda akarok majd menni.Közbe megkérdem,hogy vállalnak-e ennyi idős gyereket,Csak azt nem tudom,hogy van-e értelme.
636. moknika (válaszként erre: 634. - Guccsy)
2010. ápr. 22. 21:14
Persze megkérdezem. A sport uszodába és az Anna fürdőbe is van baba úszás. Úgy tudom a sport usziba minden korosztállyal foglalkoznak.
635. Guccsy (válaszként erre: 633. - Bazsimaci)
2010. ápr. 22. 21:13

Én is a szélre gondolok.Beszéltem a dokival és ki lehet vinni,csak közösségbe ne,mert lehet,hogy kötöhártyagyulladás.

Még csak bölcsis:))),de remélem igazad van.Legalább le tudnánk fárasztani:)))

634. Guccsy (válaszként erre: 632. - Moknika)
2010. ápr. 22. 21:10
Algyőre biztos nem tudunk menni,mert nincs autónk.De megköszöném ha megkérdeznéd,hogy lenne-e értelme.
633. bazsimaci (válaszként erre: 630. - Guccsy)
2010. ápr. 22. 14:49

Sajnálom Ákos Balázs jól van, én mindig ki vittem egy kicsit Balázst a levegőre nekem ezt még senki nem mondta de elképzelhetőnek tartom a szél miatt.

Van gyerek oktatás Algyőn csak azt nem tudom mikortól vállalják ovisok vannak azt tudom Ákos meg nemsokára ovis lesz.

632. moknika (válaszként erre: 630. - Guccsy)
2010. ápr. 22. 14:07
Szokott lenni egy nagyobb kislány is. Biztos nem küldenének el benneteket. Ha akarod szombaton megkérdezem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook