Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex terhesen fórum

Szex terhesen (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jan. 23. 13:01

Köszönöm a válaszokat!

Remélem meg tudom vele ezt beszélni. Már beszélgettünk erről amúgy, de valahogy mégsem tudtunk túljutni rajta. Az meg hogy én kényeztetem, én nagyon szeretem őt. Nekem ez egyeltalán nem teher, csak attól félek hogy nagyon eltávolodunk egymástól.

A pocimat amúgy nagyon sokszor simogatja, rengeteget beszélget a babával. A kislány is megőrül érte, kiugrana olyankor a hasamból. És az ilyen pillanatokban meg sokszor lelkiismeret furdalásom van hogy lehet hogy csak túlerőltetem a dolgot. Nem tudom.

2017. jan. 23. 13:01

Naa azért ne már!! Ennyire elképzelhetetlen, hogy a srácnak semmi baja a feleségével csak zavarja a baba a pocakban és kész! Megszületik a kicsi és lassan helyreáll a rend! Ne károgjatok már azonnal és hozzátok a frászt szegény kismamára!


Persze benne van a pakliban, hogy utána sem, de azért ezt korántsem vegyük már szentírásnak!


Mellesleg ha veled lenne a baj, akkor szerintem a közeledésed sem viselné el és nem hagyná hogy kielégítsd!


Egyébként erről az a véleményem, hogyha neked ez jó és örömmel teszed, akkor tedd! Ha nem kényszernek érzed akkor mindenképp! Én is megtenném! Miért ne? Hiszen szeretem és ez nekem is jó!


Aztán! Az én párommal beszélgettünk erről! És én abszolult megértettem, amikor azt mondta, hogy nem biztos benne, hogy szeretne szeretkezni velem, amikor naaaagy pocakom lesz! Mert ott a pocimbanva baba! Egy naaaagy baba! Félt, aggódik, félti a babát és fura érzés lenne neki!


Egyébként bevallom őszintén, nem vagyok benne biztos, hogy nekem is ugyanolyan jó lenne mint nagy pocak nélkül!


Szóval nyugodj meg! Ki így, ki úgy éli ezt meg! Én hiszem ,hogy minden oké! Átmeneti állapot! Kérlek, próbáld meg elfogadni, hogy a férjed nem bántani akar, szeret, kíván! Csak kismama vagy! És ne büntesd! Ne tedd! Értelmetlen! Hamarosan megszületik a babóca és minden rendben lesz!!!!

7. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2017. jan. 23. 12:46
Én sem sarkítanám le erre a kíván/nem kívánra, hiszen a terhes nő általában eleve kívánatos a férfiak számára, nőiességet, termékenységet, "gazdagságot" sugároz. Akinek viszont nem, mert van benne egy pszichés gát, blokk, az egy szexi, szép kismamát sem fog megkívánni. Én láttam már ilyen házasságot, ami ezért ment tönkre mert a férfi belátta, hogy noha szereti a gyerekét de ő terhesség közben sem, és utána sem tudott hozzáérni a feleségéhez. Aki mellesleg jó csaj volt, és tetszett is a férfiaknak. Azóta más férfival van és lett második gyereke is. Eleve jó döntésnek tartom, hogy nem pazarolta többet a szépségét, fiatalságát egy olyan pasira, aki miután gyereket akart tőle, már szexelni semmit, mert ott volt az agymenése.
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nana06)
2017. jan. 23. 12:25
Vannak ilyen pasik. A szülések előtti napokon is volt szex, semmi bajunk, baj nem lett. De ha egy férfi a baba miatt nem mer hozzád nyùlni, majd a szülés után meg kitalálja, hogy akkor meg azért nem. Vannak ilyen férfiak, hogy terhesen nem, anyukával nem. A kettő gyakran együtt jár, vagyis ha terhesen sem mer szexelni, utána sem mer, mert ez egy ilyen gátlás, hogy immár anya lettél. Az a minimum, hogy te se kényeztesd őt orálisan heti 3x. Majd ha megérdemli, bocs... kényelmes ám ez neki. Ha nem tudja legyőzni a gátlásait, akkor ne várja el, hogy te meg sz.pogasd.
2017. jan. 23. 12:23

Az a baj ezzel a témával (is),hogy mindeni a saját kapcsolatából indul ki.

Akinek ugyan úgy mukodott a szex a terhessege alatt mint elott , az lealazza a pasit es azt mondja h teged nem kivan...kozbe meg lehet h tenyleg ennyire zavarja a kisbaba.

Az,h terhesseg utan mi lesz,azt meg senki nem tudja sajnos megjosolni.

Biztos volt mas is , aki ugyan igy volt mint te..és utana minden a helyere allt,de biztos van az ellentetje is.

Szerintem paroddal kellene komolyabban elbeszelgetni,h neked ez mennyire rossz es h a babanak ez nem art,ettol ne feljen.

Es ha meg nem is ,,ugy ,, elegit ki,akkor legalabb ,,maskeppen,, tegye meg.

Mert ugye ha nincs szex,teljesen eltavolodtok egymastol.. :(

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2017. jan. 23. 12:17
Én valahogy meg tudom érteni. Már azt a részét, hogy frusztrálja a gyerek. Na de akkor a helyében nem várnám el, hogy kielégítsenek.
2017. jan. 23. 12:10

Húazannyát! Ez azért így nem fair, hogy Neked semmi...

Nem tetszel neki gömbölyűen :(

2. kisj
2017. jan. 23. 11:54

Ez így nem igazán van rendben.

Ezek után még az is elképzelhető, hogy a szülés után se rendeződik a viszonyotok ezen a téren.

2017. jan. 23. 11:50

Sziasztok!


Lehet hogy megbotránkoztatok pár embert ezzel a kérdésemmel, de már el vagyok kicsit keseredve.

37 hetes terhes vagyok, és már azt sem tudom megmondani, hogy mikor szeretkeztünk utoljára a párommal. Egyszerűen annyira hiányzik, minden más rendben van közöttünk. Nagyon szeretjük egymást, várjuk a pici babánkat, de ilyenkor már nem lehet semmi? Kérdeztem a nőgyógyászomat, ő azt mondta nyugodtan, teljesen zárt vagyok, semmi baj nem történhet. Párom is ott volt, hallotta. De ha nem is akarja, mert félti a babát, attól még foglalkozhatna velem. Én kielégítem őt, heti 2-3- szor is, de őt nem tudom rávenni arra hogy hozzám érjen. Ilyen téren nagyon eltávolodott tőlem. Pedig napközben nem változott semmi. Sokat ölelget, puszilgat, beszélgetünk mindenről. Nem tudom már mit csináljak, elmondtam neki is ezeket. Beszélgettünk erről is, de csak annyit tudott mondani hogy a baba kicsit fusztrálja. Ti ezzel hogy voltatok? Ezt tényleg fogadjam el így? És szülés után minden vissza áll a régi rendbe?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook