Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? fórum

Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


59. zzmm
2012. nov. 6. 10:27

Szerintem a sok féltékenykedéssel csak az ellenkezőjét érjük el. Tudom, tapasztalatból beszélek..

Beszélhetsz vele, hogy téged ez zavar, lehet változtatni fog rajta.. vagy azt éred el, hogy nem mondja el, hogy hol vette a cigit.

58. 7dfc648351 (válaszként erre: 50. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:26

Egyenes beszéd alapvető egy kapcsolatban.


Nem fog felháborodni, ha nem azzal kezdene, hogy te bezzeg ne stírölj nőket. Mondd el úgy, ahogy az előbb leírtam neked. Nem ő a bunkó, ne ezt mondd neki, azt mondjad, hogy téged zavar, mert stresszes leszel tőle és segítsen a gyereke anyjának nyugodtnak maradni.

Ha ezt sem teszi meg...akkor baj van. Nem biztos, hogy megcsalás, de kapcsolati baj.

57. biológus (válaszként erre: 44. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:26

De inkább ne aggódj, mert az nem tesz jót a picikének! :(

Remélem, mégis vannak még ilyen emberek, ilyen felfogással. Fel a fejjel! :) A babucira gondolj inkább és ne ilyen rossz dolgokra, hátha nincs is okod félni! :)

Hány hetes vagy?

2012. nov. 6. 10:25
Vehet egyszerre 10 karton sört és cigarettát!!Ha azért megy oda akkor úgyis talál rá valami ürügyet hogy bemenjen.
55. 827804c274 (válaszként erre: 46. - 39dbe380da)
2012. nov. 6. 10:25
A dohányárut nem napi szinten veszi, az meg nem gáz, ha napi 1-2 sör lecsúszik, elvégre nem taj részegen fetreng minden nap. Miért ne engedhetné meg magának, ha amúgy meg normálisan dolgozik és ezt a pénzt nem a kosztpénz kárára költi el???
2012. nov. 6. 10:25

Szia,


Én féltékeny típus voltam, de mióta gyerekünk van a párommal, ez megváltozott szerencsére.


Viszont hasonló helyzetben, ha engem zavar valaki a környezetében, azt megmondom neki. Amikor egy kolleginával túl barátságosan beszélt,chatelt, akkor felhívtam rá a figyelmet, hogy valószínűleg bejön a csajnak, és hiába ő csak haverkodott, a csaj biztos többet gondolt bele. Maximálisan megbíztam a páromban, tudtam, hogy ő nem akar semmit, de az ilyen csajok veszélyesek lehetnek, az tény. A párom hárított, "ÁÁÁ, dehogy, csak haverok...". Aztán mikor kettesben összefutottunk a csajjal, és rám sem mert nézni, meg sem mert mukkanni, akkor a párom belátta, hogy igazam volt, és azóta, ha megkérem, hogy x-szel vagy y-nal ne bizalmaskodjon, mert kicsit zavar, akkor megteszi.


Szerintem mondd meg neki, hogy neked ez kellemetlen, és szerinted bejön a csajnak, egyébként nem akarna egy eladó se haverkodni, és ha lehet kerülje ezeket a szitukat. Az állapotos szerelmének csak nem mondd nemet. :)

53. zzmm (válaszként erre: 47. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:25

Igazad van.. A nők tegyük fel, hogy nem tisztelik a másik párját.

De a te párod tisztel téged, nem? Veled tervez, együtt vártok babát, szeretitek egymást.. Vagy ezekben az érzésekben sem vagy biztos?

2012. nov. 6. 10:25

Szerintem itt csak a hiúságát legyezgeti... Nálunk is volt hasonló, 4 éve vagyunk együtt. A hiúságának kell, hogy hiába foglalt, még döglenek utána a csajok, nem esett ki a formából. Nálunk az lett belőle, hogy szóltam neki, hogy nem tetszik a dolog, persze jött a felháborodás, hogy mit gondolok én, sose csalna meg...

Az is lehet, hogy csak túl közvetlenek... Tudom a páromról pl. hogy rettentő közvetlen, és sok csaj ezt annak veszi, hogy flörtöl vele, pedig csak kedves és nyílt, jól elbeszélget velük. Ettől meg eldobják a nem létező agyukat az ilyen libák... ezellen tenni sokat nem lehet sajnos. Van akinek semmi sem szent, hiába tudja, hogy a pasinak komoly kapcsolata van, vagy felesége és úton a gyerek... A pasi meg, ha akar, úgyis megcsal. Volt, hogy már vitáztunk ilyen miatt, de ez sem vezet semmi jóra. Ha megemlíted neki normálisan, esélyes, hogy behúzza a fülét-farkát. reméljük. Kitartást, nem túl szerencsés helyzet, hát még terhesen! :(

51. 7dfc648351 (válaszként erre: 42. - Zzmm)
2012. nov. 6. 10:24

Az a pasi, akit el lehet üldözni egy elköteleződésből azzal, hogy nem tetszik a terhes feleségének a csevegése mindenféle nőkkel, az a pasi egy normális nőnek nem is kellhet, vigyék.

Ha fontosabb a terhes feleségénél a kocsmároslánnyal jópofáskodni hirtelen...

50. 827804c274 (válaszként erre: 45. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:24
Igazad van, lehet hogy ezt teszem. Csak itt viszont felháborodik, hogy miért gondolom hogy tetszik neki a lány és kikéri magának hogy gyanúsítgatom. :(
49. zzmm (válaszként erre: 44. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:23

Szerinted a mai világban az ember ne barátkozzon? Ne szerezzen új ismereteket? Üljön otthon a 4 fal között és hallgassa a párja zsémbelődését, hogy miért itt voltál és miért nem oda mentél és miért nem itt vásároltál..?

Igen, a mai világban tényleg erről szólnak a kapcsolatok.. Sajnos.. És a megcsalások is itt kezdődnek..

48. 4244093cd0 (válaszként erre: 41. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:23

Szerintem tanulj meg bízni önmagadban és a párodban.

Tudod mennyi csinos nő van a világon?

Ha a párod flörtölős típus ,akkor nem hozzád való,mert egész életedbe mardoshat a féltékenység.

47. 827804c274 (válaszként erre: 42. - Zzmm)
2012. nov. 6. 10:23
Tudod, szoktam hallgatni a megérzéseimre..másrészt a mai világban nem tisztelik egymás párját ha van. Én csak a jobb félni, mint megijedni dologban hiszek.
2012. nov. 6. 10:22
Nekem már az is gáz aki napi szinten sört vesz és dohányárut.
45. 7dfc648351 (válaszként erre: 41. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:22
Mondd meg neki, hogy te most terhes vagy és emiatt érzékeny. Sokat segítene neked azzal, ha nem izgatna föl téged ebben az állapotban. Te terhes vagy, formálódsz, nem érzed magad nagyon csinosnak és rosszul érzed magad attól, hogy ő egy csinos lánnyal cseveg. Ezért segítsen neked abban, hogy nem stresszel. Ha ezt így visszautasítja, akkor idegeskedhetsz.
44. 827804c274 (válaszként erre: 35. - Biológus)
2012. nov. 6. 10:21
Csak hogy eddig nem igényelte hogy idegen fiatal tyúkokkal jóban legyen. Velem beszélgessen itthon és ne egy számára idegen nővel. Lehet, hogy Te tisztelted a párodat és az övét, de a mai világban sajnos nem mindenki ilyen felfogású. :(
43. biológus (válaszként erre: 35. - Biológus)
2012. nov. 6. 10:21
Ja és az én páromnak a legjobb barátja is egy nő, kedves, szép, humoros csaj, de ennyi. A párom nem véletlenül választott engem. :) Még sosem voltam féltékeny rá, és okot sem adott rá. Az nem ok, hogy barátok.
42. zzmm (válaszként erre: 35. - Biológus)
2012. nov. 6. 10:20

Teljesen egyetértek.. :)

A nők olyan könnyen letyúkozzák és becsmérlik a másikat. Lehet magukból indulnak ki, nem tudom.. De pont ezzel a viselkedéssel és hozzáállással üldözik el a pasit.. Szerintem.

41. 827804c274 (válaszként erre: 32. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:20
Annyit kérdeztem tőle, hogy a sört miért ott vette tegnap, miért nem az áruházban, ahol közvetlenül előtte nagy bevásárolt. Azt mondta azért mert itt a tyúknál hideg sört árulnak. :( Amikor meg mondtam hogy eddig ez nem volt gond, mert a fagyasztóba lehűtötte pár perc alatt, akkor nem szólt rá semmit. Csakhogy én se ma jöttem a falvédőről. :(
40. 4244093cd0 (válaszként erre: 34. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:19
Rugózhatsz ezen,de megakadályozni nem tudod.Ha meg féltékenykedsz,azzal meg magad alatt vágod a fát,és még az is lehet ,hogy emiatt fog elhagyni.
39. 7dfc648351 (válaszként erre: 34. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:19
Vegyetek akciósan egy karton sört és mindig legyen belőle a hűtőben, és egy karton cigarettát is, előre.
38. 827804c274 (válaszként erre: 31. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 6. 10:18
Igen , fura... nem fogja bevallani. Mert tudja hogy akkor összeállna a kép, hogy miért oda jár csak. :( Nem fogja a szemembe mondani az igazat, valahogy nekem kell rájönnöm. De azt nem szeretném megvárni, amig tényleg felizzik bennük valami, mert akkor már cseszhetem az egészet.
2012. nov. 6. 10:18
Esetleg szépen, nyugisan megbeszélhetnéd vele, hogy ez téged zavar, és tegye meg a kedvedért és a nyugalmadért, hogy lehetőség szerint máshol szerezze be a napi cigijét és sörét. Esetleg az érzékenységedet fogd a várandóságodra.
36. 7dfc648351 (válaszként erre: 33. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 6. 10:18
Más a tapasztalatom. Nagyon sok rosszat látok én is, de ez olyan, mint a rák. Sok rákos van sajnos, de nem lesz ettől mindenki az.
35. biológus (válaszként erre: 16. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:17

Szia! Igen, normális. :)

Én pénztáros voltam és volt egy jóindulatú, kedves srác, akivel most már baráti a viszonyunk, mindig sokat beszélgettünk, bejött csak egy sörért is munkaidő után.

Az ő felesége is várandós volt, de eljött vele egyszer-kétszer és vele is beszélgettem.

Most én várok kisbabát és néha összefutunk a boltban (most már csak vásárlóként én is), és beszélgetünk ugyanúgy. Részemről sosem volt emögött semmi és tudom hogy részéről sem, csak egy kellemes és vidám ember! Nem kell mindjárt az ördögöt a falra festeni! :) én szeretem a párom, ő is az övét és mégis jókat beszélgetünk, igaz, én a párommal is jókat beszélgetek itthon.

Menj el vele egyszer, az a legtisztább! Én is összeismertettem a fiúkat :) és ő is elhozta a feleségét. Ha nem akarja, akkor majd ráérsz aggódni!

Addig felesleges.

34. 827804c274 (válaszként erre: 25. - 4244093cd0)
2012. nov. 6. 10:17
De azért rugózom ezen, mert pont ezt szeretném elkerülni, hogy bele szeressen... abba belehalnék!!! És a sörét pedig 5 perc alatt lehűti a drága jó kis fagyasztó.. eddig megfelelt neki eddig is.. most már nem??? Nagyon rossz érzésem van... de ő csak tagad.. naná.. lehet kivár ő is, hogy mi lesz... nem fogja elmondani, hogy igen kicsim, bizsergést érzek és tetszik a tyúk....
33. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 28. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:17
Ezzel nem értek egyet, de lehet más a véleményünk, hisz nem vagyunk egyformák! Én tapasztalatból írtam, amit írtam, ha Neked más a tapasztalatod, annak örülök!
32. 7dfc648351 (válaszként erre: 20. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:16

A te dolgod, hogy neked mi fér bele, én is magamból indultam ki, ezért írtam, hogy én nem bírnám a minden nap sörszagú embert magam mellett. De itt nem ez a lényeg.


Megkérted már ezek szerint, hogy ne menjen oda és neki mégis fontos oda járogatni, annak ellenére, hogy terhes vagy a gyerekével?

2012. nov. 6. 10:15
De az is fura ha egy pasi rögtön tagsa h dehogy testzik nekem a csaj...nem?
2012. nov. 6. 10:14
úgy érzem tagadná hogy tetszik neki a tyúk, de akkor miért ott vásárol csak???? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook