Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom féltékeny az uj páromra már nem tudom mit tegyek.Tanácsokat kérnék... fórum

Kislányom féltékeny az uj páromra már nem tudom mit tegyek.Tanácsokat kérnék... (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. ápr. 2. 13:51
Hát igen vannak hullámvőlgyek de hol nincsenek..
2010. ápr. 1. 17:51
:-) És ma már derűsebben látod a dolgokat?
2010. márc. 31. 21:27
Hát beszélgettűnk rola 1-2 év mulva jőhet.
2010. márc. 31. 18:26
leszel te is még pocakos! Vaninak kistesó kell, a párodnak pedig gyerek és így lesz kerek a család!
2010. márc. 31. 17:49
De jo picit irigyellek imádtam állapotosnak lenni,minden percét élveztem na jo a végét már nem annyira de jo volt.
2010. márc. 31. 16:57

Köszi, jól vagyunk, csak egész nap úgy érzem, mintha lenyeltem volna egy görögdinnyét. :-)

Jó kérdés, hogy mekkora, az utolsó uh-án már nem fért a képbe, így lemérni sem tudták. De ma elég sokat ficánkol.

2010. márc. 31. 16:12
Probálom csak tudod én ilyen agyalos fajta vagyok.Amugy te mag a pocilakod jol vagytok...mekkora most..
2010. márc. 31. 14:13
akkor hesegesd el a rossz érzést!
2010. márc. 31. 14:10
Igazad van,tudod amikor első este találkoztunk én kinyitottam az ajtot és ő ott állt ,és ahogy rámnézett bele szerettem már akkor,és ahogy mulnak a napok egyre jobban szeretném hogy a férjem legyen,korábban soha nem éreztem ezt még a vani apjához sem akartam hozzámenni sőt senkihez,most meg tudom akarom őt a férjemnek.SZERETEM nagyon lehet a szerelem vakká tesz de most nagyon akarom és persze ő is engem..
2010. márc. 31. 12:33

Gratulálok!

Nem lehet általánosítani. A férjem előtt 2x voltam mennyasszony. Az egyik a Abigél apja volt, de mindig azon törtem a fejem hogy fogok én ebből kimászni! Mikor terhes lettem vele meg is beszéltük, hogy csak gyerek miatt én nem fogok férjhez menni. Akkor ezt elfogadta. Mikor Abigélt megszültem és már úgy 4-5 hónapos baba volt, akkor elkezdte a hátam mögött szervezni az esküvőt, mondván kész helyzet elé állít és akkor úgyse mondok majd nemet. Elbaltázta, mert az én aláírásom is kellett volna a házasságkötéshez, így kénytelen volt elmondani. Ekkor csak annyit mondtam rá, hogy nem vagyok terhes, mindek elsietni! úgyhogy nem is házasodtunk össze.

A férjem volt a nagy kivétel! 1 hónapja ismertem, amikor megkérte a kezem! Kaptam tőle egy rózsacsokrot és olyan bamba voltam, hogy észre se vettem rajta gyűrűt. Leesett az állam, de neki nyugodt szívvel igent mondtam, bár közöltem, hogy ez csak hónapok múlva esedékes és ha akkor is így gondolom, akkor egye fene! Januárban megismertem, novemberben hozzá mentem és nem bántam meg. Vele nem voltak félelmeim a házasságtól. Sőt, semmi mástól. Mellette nem unatkozom, nincsenek lapos időszakok és ha több száz km-re van tőlem, érzem, hogy akkor is fogja a kezem. Most ez így lehet,hogy nyálas, de ez a helyzet.

Ne azt nézd mit csinált a volt párod, hanem azt, hogy milyen most. Hogyan éltek. Amikor melletted fekszik az ágyban és ránézel el tudod-e képzelni, hogy 20 év múlva is így lesz majd. Tudom, nics garancia arra, hogy ennyi idő után is együtt lesztek, de ugyanúgy arra sincs, hogy mi a férjemmel együtt maradunk, holott már nem tudom nélküle elképzelni az életem. Mégis úgy gondolom, hogy a tartalmasan eltöltött idő számít és nem az, hogy mi lesz a jövőben, amit persze úgy se látunk előre.

2010. márc. 31. 12:07
Hát igen most a legfogékonyabb,,,képzeld párom megkérte a kezem boldog vagyok csak ott van az a de... mivan ha nem jol dőntők ha ő is átver a szemét volt párom miatt olyan nehéz hinnem biznom,pedig tudom akarom hogy ő legyen a férjem..
2010. márc. 31. 12:02

Szerintem a nyelvtudásával most még nem lenne gond. Egyrészt azért mer sok olyan gyerek van, aki ilyen idősen még csak tőmondtokban beszél, másrészt azért, mert mikor Abi unokatesója Magyarországra került egy mukkot se beszélt magyarul és a többi gyerek érdekesnek tartotta. Egy darabig csak figyelt, majd otthon is megértette már amit beszéltünk és egy idő után ő is elkezdte. Bár sokszor volt olyan, hogy én mondtam magyarul, ő mondta angolul. Abi akkor még nagyon kicsi volt és csak figyelte, hogy miket hablatyolunk. Egyszer aztán megszólalt, hogy "anya, én magyarul pisilek, jó?!" Olyan jót nevettünk rajta.

Ráadásul minél hamarabb kerül közösségbe annál hamarabb megszokja.

2010. márc. 30. 20:29
Az jo,szerencsés vagy,remélem Vanimmal se lesz gond ő majd csak jővőre megy mert itt 4 évesek suliba mennek,meg addigra azért megtanul angolul picit.Meg gondolkodok rajta hogy beadom oviba is hogy tanulja a nyelvet.Bár picit tartok tőle hogy elveszett lenne a sok angol kőzőtt.Bár probálni kell .mondjuk az én lányom nem egy elveszett gyerek......
2010. márc. 30. 19:15

Igen, nagyon szereti. Reggeltől délután 4-ig van. De ált. mindig úgy fogad minket, hogy korán jöttünk, mert még most akart játszani.

Bölcsibe se igazán kellett beszokatnom, mert annyira élvezte.

2010. márc. 30. 16:36
Hu az szép helyen lehet .Mi most egy csendes utcában lakunk kőzel a boltok játszotér minden.Lányod szereti az ovit..Bocsi kérdőjelem nem jo.Mettől meddig van...
2010. márc. 30. 11:32

Én azt a házat gyűlöltem, ahol (elvileg) Abi apjával éltünk. Azért írom, hogy elvileg, mert a 2,5 évből 4 hónap volt a leghosszabb idő, amit egyhuzamban együtt töltöttünk. Nekem ez az időszak olyan volt mint másnak egy túlélő tábor. Itt nagyon szeretek élni, bár gyakorlatilag még építési terület és rengeteg munka van vele.

Abi is szeret itt lakni. Tőlünk kb. 200 m-re folyik a bodrog, mellettünk mező van, előttünk meg egy gyógyfürdő.

2010. márc. 29. 21:32
Aha ebbe van valami én lányom sem szerette az előző házat ott folyton visitott stevenre most másik ház csendes nagyon más lett minden..Nyugisabb mindenki..
2010. márc. 29. 18:31

2,5 éves volt. Az új helyzetet jól viselte, de a féltékenység meg volt. Ha a párom megölelt, akkor visított egy sort, hogy ő az én anyukám!!!

Az albérlet volt a mumus, mert nem bírta megszokni a bérházi zajokat. Azt mondta, hogy a szomszéd a falban van és nem tud kijönni.

2010. márc. 29. 18:13
De aranyos...Szerencsénk van én olvastam tőbb anyukát akiknek szabályosan megfurta a gyerek a kapcsit,,,Én is féltem ettől de azért Sok mulik az uj partneren is hogy mennyire fogadja el a gyereket. Te lányod mennyi volt mikor megismerkedtetek és hogy viselte lányod az elején..
2010. márc. 29. 13:47

:-) Akkor jó!

Nálunk az oldotta meg anno a problémát, hogy Abigél bele szeretett a nagyapjába (a párom apjába). nagyon hasonlítanak egymásra. Valahol olvastam, hogy anya-lánya között mindig van rivalizálás és ugye addig ez fel se tűnt, ráadásul még mindig nagyon kicsi, de minden lány szerelmes az apjába. Abi meg nyugtázta, hogy a párom az enyém, nagyapa pedig az övé. Így az esküvőnk napján ők is összeházasodtak. Még esküvői kép is készült róluk a fotósnál. :-) Múltkor mondta, hogy nem érti miért nagyi volt nagyapa mennyasszonya, mikor ő a felesége! :-)

2010. márc. 29. 13:42
Jol alakul minden most hétvégén is mindkét nap kirándultunk ,olyan jo volt és ugy szereti vanim a stevent le sem lehet rola vakarni ugy megy utánna. Nem féltékeny már és korábban mindig dugaszálta a nyelvét meg dobálta stevent most már ez megszűnt teljesen.
2010. márc. 29. 13:28

No igen, a kinti helyzet teljesen más. Szerencsére a páromnak is jó szakmái vannak és én se panaszkodhatok. Ráadásul ha vmit a fejünkbe veszünk azt meg is valósítjuk mégha sok időbe telik is. A többit meg majd meglátjuk. De azt mi se értjük a mai napig se, hogy miért lett ilyen magas a törlesztőnk. Ezért is akarunk vendégházat nyitni, legalább azt kitermelhetné a ház és egy gonddal kevesebb lenne. :-)

És nálatok hogy alakul a helyzet, pici lány?

2010. márc. 29. 13:12
Az jo ha a pasi talpraesett mert egy lusta pasi mellett ilyen helyzetekben a nő meg a gyerek éhenhalna,ahogy mi is jártunk volna ha a lányom szerencsétlen őnző apjával maradok.Hát egy picit érezni lehet a párom volt munkahelye is csőd szélén van sokakat elkűldtek .Szerencsére ő válogathat a munkák kőzőtt. Ja meg itt a munkanélkűlit hetente kapják elég jo pénz ,ahogy a fizetés is izz hetente van. Hu ti nagyon sok részletet fizettek ,ki tudja ki teszi ezeket zsebre kész rablás felháborito...
2010. márc. 27. 17:57

Hát hallod, mi a ház törlesztőjét 60 ezerrel kezdtük, aztán jött az állítólagos gazdasági világválság és azóta 100 ezret fizetünk havonta, pedig a forint ismét olyan árfolyamon mozog, mint amikor felvettük a hitelt. Magyarázatot nem tudnak rá adni, hogy miért is van ez. Ennyi és kész. Ha nem tetszik, akkor elárverezik.

De ugye kint nem érezni annyira ezt a válságot, mint itthon?

Szerencsém van, mert a párom az a fajta, aki a szarból is képes pénzt csinálni. De az exem mellett már éhen haltunk volna.

2010. márc. 27. 17:39
Nyugodtan politizálj ugy látom csak mi irunk ide...
2010. márc. 27. 17:38
Hát igen teljesen egyetértek veled mindenben,itt olyan most nekem mintha egy másik bolygora kerűltem volna,hihetetlen mennyire más a két ország ,ahol mi laktunk ott már sajnos az ovoda iskola csupa tetű barátném irta. El van keseredve ő is.A fizetése a férjének nudli,megemelték a tőrlesztésűket szoval el van keseredve..Én azt mondom aki tud lépjen meg onnan főleg ahol gyerek van...
2010. márc. 27. 16:15
Egyébként néha olyan érzésem van, hogy ez lassan már csak helyi sajátosság, mert az ország nyugati fele is teljesen más. Biztos, hogy ott is vannak problémák, de ez a megye egy átok. Ennek ellenére szeretem, hisz ide születtem. Az pedig egyenesen félelmetes, hogy a tőlünk nyugatra lévő országok, még a szomszédosak is olyan, mintha teljesen más bolygón lennének. A férjem amolyan világcsavargó és mellette sokmindent megismertem.Így van viszonyítási alapom és talán éppen ezért nem is félek már annyira az ismeretlentől. :-)
2010. márc. 27. 16:05

Szerintem ez már eldöntött kérdés, hogy ki nyeri meg, mert az emberek nagyon csalódottak. Behajtással foglalkozunk és azt hiszem enyhe kifejezés, hogy egyre rosszabb a helyzet. Nem akarok ezen az oldalon politizáli, de itt már tényleg csak a drasztikus megoldás hozna változást. A magyar szociális háló pedig förtelem. Itt ma csak az él meg, aki romának vallja magát, mert ha az ő gyerekükben keresztbe áll a kaki már kapják is az ilyen-olyan segélyeket és olyan magyarok, akik ugyanolyan vagy rosszabb anyagi helyzetben vannak, mint ők, nem kapnak semmit, mert nem verik az asztalt, holott alanyi jogon járna ugyanaz, mint a romáknak. És sajnos ezzel napi szinten találkozunk. Éppen ezért mondjuk azt, hogy megnézzük merre alakul az ország... hisz lassan már mi leszünk kisebbségben. És így, hogy átlátom, hogy az én adómból mennyi megy ingyenélő emberek zsebébe, aki még cipőt se vesz a gyerekének, mert az a kocsmában nem kapható, így azt mondom, hogy nem érdemes adózni, tb-t fizetni, mert minek, ha nem kapok vissza semmit és egyébként is magánorvoshoz járok, százezreket fizetek azért, hogy lehessen egy gyermekem és újabb százezreket, hogy problémamentes szülésem legyen. És tavaly tudod mit kiabáltak nekünk a putriból? Hogy a mi hibánk, hogy náluk kikapcsolták a gázt, mert mi nem adóztunk eleget!!!! Hát az eszem megáll!

Egyébként fére értés ne essék, nem vagyok rasszista, hisz minden ember függő. Csak kíváncsi leszek a gyerekeinknek mivel kell majd együtt élniük.

2010. márc. 27. 14:30
Hát igen ez a jővő titka....De akárki is kerűl most ki az okosok kőzűl elsőnek nem sok jot nézek ki belőlűk max pár honapig játszák meg magukat aztán........
2010. márc. 27. 12:34
Nemsokat fogunk rajta gondolkozni. Most még csak beszélünk róla, mert a páromnak jó munkája van, vendégházat is szeretnénk nyitni, így van bőven elfoglaltságunk. Őszintén szólva attól tettük függővé, hogy az ország merrefelé is alakul. Mert lehet, hogy mi kicsit is jobban élünk a nagyonagy átlagnál, de kérdés, hogy ezen kívül mit fogok tudni nyújtani a gyerekeknek, ha már nagyok lesznek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook