Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek a féltékenykedésem ellen? fórum

Mit tegyek a féltékenykedésem ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. aug. 24. 13:05
Sziasztok bocsi,hogy nem voltam jo ideig de nem mindig tudok géphez jutni.Azota voltak még dolgai de már nem fogok foglalkozni velük mert ha akar ugyis velem marad ha meg nem vergődhetek is akkor se marad.De még mindig nagyon szeretem nem erről van szo csak nem tarthatom vissza.Ha akarja akkor is megteszi ha orditok nem?'Köszi a sok segitséget.
63. Neenaa
2009. aug. 2. 18:00
Az a legjobb szerintem, ha az ember tudomásul veszi, hogy aminek meg kell történnie, az úgyis meg fog.. Nem érdemes ezen idegeskedni.. Ha az Isten nekünk szánta, a miénk marad. Ha pedig nem, akkor hiába féltékenykedünk, dühöngünk, és kapálózunk, akkor sem lesz másképpen, sőt, inkább ront a helyzeten.
62. denesmonika (válaszként erre: 60. - Amazon8)
2009. júl. 25. 23:14

sziasztok!

Amazon, korábban is féltékeny voltál, korábbi kapcsolataidban is, vagy csak most lett fokozottabb, hogy kiderültek a levelek? És párod hogyan reagál a "rákérdezésre"?

61. Tidike
2009. júl. 24. 09:22

Csak így tovább!

A női praktikát pedig tényleng bevetném a helyedben. Csináld azt amit lótuszvirág22 ír, sztem beválik:) Sok sikert hozzá!

2009. júl. 22. 12:34

Haho,

Persze,nem balhézok,meg ilyenek,sőt..Azóta nem volt semmi levélváltás,de azért résen vagyok.Nem balhézok,meg ilyenek,hanem ellenkezőleg,eddig bejön...a rákérdezésen már túl vagyok :P

59. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 57. - Amazon8)
2009. júl. 22. 11:44
ha okos vagy, akkor semmit nem csinálsz, helyette magadat teszed még kivánatosabbá és felkelted ismét az érdeklődését irányodba:)
58. Tidike
2009. júl. 22. 11:24

Szia!

Én biztos, hogy figyelemmel kísérném még egy ideig a dolgot és utánna pedig valahogy rákérdeznék, de nem hagynám annyiban az tuti.

2009. júl. 21. 10:48
Sziasztok!Nekem is az a bajom,hogy féltékeny vagyok,bár ezt a párom még nem vette eddig észre,szerencsére.Volt egy buliba,ahol tudom,hogy ott volt egy haverja egy ismerős csajjal,aki hazavitte őket. Aztán megtudtam,hogy váltottak pár levelet,amiben némi kis flört is volt.Azért ez már nem semmi...szerintetek mit csináljak?
56. Fiatal nő (válaszként erre: 48. - Smile:))
2009. júl. 19. 12:44

Ez mind szép és jó, de az életkor engem azért továbbra is érdekelne. :-)

Egyébként persze, hogy "félti egymást" egy szerelmespár, de az sem mindegy hogyan és mennyire... X-)

55. Rexxi86 (válaszként erre: 54. - Smile:))
2009. júl. 18. 17:32

Ismerős. Sőt, el is ment mással. Annak, amit akkor éreztem, volt alapja. De ha töretlen a bizalom és nem félek, akkor nincs.

Mihamarabb gyere egyenesbe, mert az alapján, amit olvastam tőled, a barátod nagyon szerethet téged.

54. Smile:) (válaszként erre: 53. - Rexxi86)
2009. júl. 18. 16:57

Igen csak szerintem neked is ismerős az az érzés ami ott van,hogy elmegy valaki mással:(((

De rendbe fogok jönni csak még idő kell,mert sok volt a csalódás na és nem megy csak úgy túllépni rajta...Teljesen el kell hinnem,hogy csak az enyém és nem lesz vége.

53. Rexxi86 (válaszként erre: 51. - Smile:))
2009. júl. 18. 16:52

Dehogynem. Előtte is megvoltál, utána is tudnál élni. Természetesen nem lebeszélni akarlak, vagy a kapcsolatotok ellen vagyok, isten ments! De majdnem biztos vagyok abban, hogy emiatt vagy féltékenyebb a kelleténél. Nagyon kapaszkodsz ebbe a szerelembe.

Bevallom, rengeteget csalódtam már én is. Emiatt egyrészt baromi bizalmatlan vagyok az ismerkedő időszakban, másrészt megtanultam, hogy nem dől össze a világ, ha vége egy kapcsolatnak.

Na jó, összedől, a fenébe is! de utána újra felépül. :)


Viszont ha tényleg egymás felei vagytok, akkor együtt fogtok maradni, akkor pont ezért nem szabad aggódni.

52. Smile:) (válaszként erre: 47. - Zsini8)
2009. júl. 18. 16:47

Köszönöm szépen;)

Megemlítem neki,hogy csináljuk meg:)Tegnap este beszéltem vele és mondta,hogy az elmúlt időben nagyon keveset találkoztunk ezáltal ő is rájött,hogy nagyon sokat veszekedtünk hülyeségeken de nem akar elvesziteni és csak fáradt volt és stresszes de nagyon szeret.


Valószínüleg az anyukák viszik majd magukkal a kicsiket meg nagyobbakat is.Igen az jobb mikor nincs megszabva csak azt csinálod amihez kedved van:)Köszönjük, meg a sok segítséget is:)Holnap reggel elmegyünk kettesben nyaralni Balcsira egy hétre úgyhogy addig nem nagyon leszek net közelbe de amint tudok írok majd:)

Majd írd meg,hogy hogy sikerült a fesztivál:D

Meg írjon mindenki más is;)Na sziasztok,addig is amíg nem lesz köszönöm az eddigi segítségeket:):D

51. Smile:) (válaszként erre: 46. - Rexxi86)
2009. júl. 18. 16:37
Nem tudok erre mit mondani.Nagyon szeretem.Nélküle nem megy.Nem tudom újra kezdeni mással.Ő a másik felem:)
50. Smile:) (válaszként erre: 45. - Rexxi86)
2009. júl. 18. 16:35

Igen próbálom így lebeszélni magammal,hogy nem hagy el senkiért.Valószínüleg oka van,hogy kitartunk ennyi minden után is egymás mellett.


Igen sokan becsaptak sőt volt a szexuális életemben egy időszak amit szívesen kitörölnék de a párom ennek ellenére sem távolodott el tőlem,kivárta az időt amíg akkor azt mondtam,hogy jó menjen a dolog.Szóval lelkileg elég roncs lettem de már kezdek rendbe jönni,csak a félktékenység van még bennem.

49. Smile:) (válaszként erre: 44. - Angyalka88)
2009. júl. 18. 16:29
Igen nekem is ismerős a helyzet,velem is ez van.Olvasd végig nagyon jó dolgokat írnak a csajok próbáld ki te is őket:)Lehet,hogy segít.
48. Smile:) (válaszként erre: 43. - Fiatal nő)
2009. júl. 18. 16:27
Már régebb óta ismerjük egymást és nagyon szerelmesek voltunk azelőtt is mielőtt összejöttünk.Nem hiszem,hogy gyerekesek lennénk csak féltjük egymást.
47. zsini8 (válaszként erre: 41. - Smile:))
2009. júl. 17. 15:12

Gratulálok:-)

Javaslom, hogy csináltasd meg a pároddal is a gyakorlatot és utána vessétek össze az eredményeket, biztos, hogy sokkal stabilabb alapokra tudjátok tenni a kapcsolatotokat ezáltal.

A fesztivál ezoterikus jellegű lesz, nem valószínűek a gyerekek, bár ki tudja...Nincs problémám a sablon mintákkal, de jobban szeretem az egyedi mintákat:-) Amikor szabadon alkothatok:-) Drukkolok nektek:-)

46. Rexxi86 (válaszként erre: 9. - Smile:))
2009. júl. 17. 14:53

"Nem tudok nélküle élni"


Itt van a kutya elásva.

45. Rexxi86 (válaszként erre: 2. - Smile:))
2009. júl. 17. 14:48

Csak azt hidd el, hogy nincs az a nő, akiért a párod elhagyna téged. Azt írod, sok mindenen keresztülmentetek már és kitartottatok egymás mellett. Szerinted ez véletlen?


Persze, tudom, kell némi hajlam is a féltékenységre és az se mindegy, milyen volt a szerelmi életed előtte. Sokan becsaptak már?

2009. júl. 17. 14:40

Sziasztok!


Én 3éve vagyok együtt a párommal.Nagyon féltékeny típus vagyok és kezdem kicsit őrületbe kergetni vele. Semmi okom nincs rá,hogy féltékeny legyek. Mindent elmond nekem:kivel volt, mit csinált, miről beszélgettek. Ritkán veszekedünk, de az esetek 99%-ban a féltékenykedésem miatt. Szeretnék megváltozni! A veszekedések után egy picit sikerül máshogy viselkednem, de csak ideig-óráig tart. Szeretném ha tartós lenne a változás, de egyszerűen nem tudok uralkodni magamon!

2009. júl. 17. 14:26
10 hónap az még elég kevés. Még túl nagy a rózsaszín köd. Egyébként milyen idős vagy? És a párod? Csak mert kicsit gyerekesen viselkedtek - bocsánat a szóért.
2009. júl. 17. 13:52

zsini megcsináltam a listát:)

Köszönöm a jó ötletet rájöttem,hogy semmi okom rá,hogy ezt csináljam:)Ha hazajön este megbeszélem vele,hogy ennek vége amit eddig csináltam mert már tudom,hogy mekkora hülyeség volt:)Köszönöm szépen:)

2009. júl. 17. 12:23
Hát körülbelül 500-ft körül szokták csinálni és én nagyon szeretem ezeket:)Én is a mintákból szoktam választani de általába nem kér szerintem senki nehezet.Virág,pillandó,szív vagy valami nonfi ilyenek mostanába amik mennek:)Attól függ ez is,hogy milyent feszt.-re mész mert ha mondjuk gyerekek is lesznek ők ilyen kis aranyosakat kérnek majd de ha nagyobbak akkor delfin,nonfi,hullámvonalak,ilyesmik lesznek:)Ne aggodj.Amugy semmi baj elbeszélgetek én mindenről csak közbe a másik szobába pakolok és igy 15percenként átszaladok,hogy van-e valami válasz:)
40. zsini8
2009. júl. 17. 12:09
Ne is mond a rajzolást, teljesen be vagyok parázva, vasárnap megyek egy fesztiválra hennázni. Rendesen pénzért, de gőzöm nincs róla, hogy mennyit lehet kérni érte, meg éppen milyen rajzokat fognak kérni. Most épp állítok össze egy minta albumot, amiből az ötlettelenek választani tudnak. Azt szeretem a legjobban, ha rám bízzák és egyénileg rá tudom szabni az emberre a mintákat. Testfestést csináltam már korábban így fesztiválokon, csak a hennából vagyok újonc:-) Bár tudom, hogy ez eltér az alap témától, bocsi.
39. Smile:) (válaszként erre: 38. - Zsini8)
2009. júl. 17. 12:00
Valószínüleg van igazságalapja:)Én mondjuk rajzolni szoktam meg egyéb ilyen művész dolgok:)Meg az állatokat szeretem:)
38. zsini8
2009. júl. 17. 11:40
Valahol olvastam egy könyvben, hogy az a legvonzóbb egy nőben a férfiak számára, ha a nő önmagában is boldog és vele azért van,mert jó vele lenni. Nem dől össze a nő világa, ha ő esetleg lelépne, ez a férfinak kihívás. Ha azt érzi, hogy a nő függ tőle, hogy nélküle összetörik, akkor az bizony nagy felelőség és teher. Ha szabad menni és szabad maradni,mert örömet okoz, akkor maradni fog. Épp ezért egyet értek avval, hogy találj magadnak örömet okozó elfoglaltságokat, ne csak vele legyél boldog. Ha épp festeni szeretsz,akkor azt, ha tornázni, akkor azt, vagy táncolni...stb. Egy örömteli nő olyan, mint egy óriási mágnes. Sok sikert:-)
2009. júl. 17. 11:32
Köszönöm szépen,belefektetem minden erőmet és energiámat rá fogok hangolódni a változásra:)A futást már egyszer elkezdtem de nem volt hozzá elég akaraterőm sajnos ezért abba is hagytam de most talán jobban koncentrálni fogok:)
2009. júl. 17. 11:29
Sok sikert!
35. a4cf17146e (válaszként erre: 31. - Smile:))
2009. júl. 17. 11:22

Valóban nehéz túllépni ezen, úgy is fel lehet fogni, hogy ez egy helytelen életforma, amin változtatni kell. Életformát váltani pedig sosem egyszerű. Én csak ajánlani tudom a sportot, akár a futást is, a sport kitűnő stresszoldó, önbizalomépítő, elsőosztályú szabadidős elfoglaltság, akár egyedül is, ilyen helyzetben talán jobb is egyedül, mert sport közben még a gondolkodás is tisztább, csak magad lehetsz, mérlegelheted mit akarsz, erősíted nem csak a tested, a lelked, az akaratod, az önbizalmad is.

Sok sikert!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook