Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? fórum

Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


29. 827804c274 (válaszként erre: 19. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 6. 10:14

Mert tudom mit válaszol: azt, hogy ne általánosítsam a volt pasijaimmal, mert ő nem fog megcsalni, meg minket szeret, meg a csajnak pasija van (mint tudjuk, mondani bármit lehet)


Tuti, hogy legyesgeti a hiúságát, de nem az hogy féltem mert szeretem, hanem az hogy a csajnak is megakadt rajta a szeme. És hát egyszer láttam a csajt, elmondhatom, hogy csinos és vékony, pont a párom esete. :(

28. 7dfc648351 (válaszként erre: 22. - 14d5e9b9a1)
2012. nov. 6. 10:14

Az ember pontosan azt tudhatja előre, hogy egy megalapozott kapcsolatban esik-e teherbe, hogy hihet-e a férje szavának, hogy felelősséggel vállalhat-e gyereket. Van olyan, hogy állandó. Nagyon sokaknak van olyan.


Ha egy kapcsolat összesen két éves és még azt sem lehet tudni, hogy lefeküdne-e az italboltossal vagy nem, akkor a gyerekvállalás kissé megalapozatlan. Vagy az egész kapcsolat.

27. zzmm
2012. nov. 6. 10:14

Engem is megcsaltak az exeim. De nem vagyok féltékeny. Nem lehet általánosítani..


És most őszintén, neked tetszene, ha a párod beszabályozna? Ha egy szimpatikus és barátságos kollégáddal nem beszélgethetnél, nem lehetnél vele jóban? Ha minden apróság miatt szólna neked?


Lehet rosszul látom a dolgokat, van fiúbarátom, volt, hogy úgy jött fel, hogy a párom nem volt otthon, van, hogy beszélgetünk telefonon is, de soha egy percig nem fordult meg a fejemben, hogy megcsalnám vele a páromat. Ja, és neki is van 10 éve barátnője, már menyasszonya.


A páromnak is van barát-barátnője, igaz, már nem szomszédok, mint rég, de így is sokat beszélnek. Ismerem a csajt, aranyos, kedves, 3 kisgyerekkel. Egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy lenne vagy lesz köztük valami.

Nem szabad így élni, magadat felőrölni.


Ha beszél rólad/rólatok a párod, akkor őszinte. A lány felé és feléd is. Lehet tényleg csak azért megy be, mert szimpatikus neki, mert hamar megtalálják a közös hangot.. ez nem jelenti azt, hogy szeretőt vagy szexet akar tőle.

Szerintem..

26. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 23. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:13
Akkor kerek perec rá kell kérdezni!
25. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:13

Szerintem ne tégy semmit...mert igazán senki sem tud tenni az ellen,ha a párja beleszeret egy másik nőbe.


Amúgy meg tényleg fontos momentum,hogy a sör ,hűtve legyen.:))

24. 827804c274 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2012. nov. 6. 10:13

Tudom, hogy ezzel csak elmarom... de nem tudok nyugodt maradni és mardosom saját magam és ha meg kivárok..akkor lehet hogy késő lesz. De most még úgyis tagadja hogy tetszenének egymásnak.


Vagy természetes, hogy minden alkalommal jó pofizni kell a fiatal eladó tyúkkal??????

Miért nem csak bemegy, megveszi és eljön?? Miért kell beszélgetni meg poénkodni???

23. 827804c274 (válaszként erre: 18. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:11

Persze, hogy azt hittem.. viszont hinni nem elég.. erre mondják, hogy az ördög sosem alszik. :(


Nem több mint gyanús, hogy egyrészt csak ott veszi a dohányárut pl, meg csacsog az első naptól kezdve az eladó hölgyikével?????

22. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 18. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:11
Ezt előre soha nem tudhatja az ember, hiába biztos volt benne abban a pillanatban! Minden és mindenki változik, nincs olyan hogy állandó!
21. andi6020 (válaszként erre: 4. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:10

Nem csodálom.

De ha hisztizel, nyomozol, nyakára jársz, faggatod, csak magad alatt vágod a fát.


Szerintem semmit nem tehetsz, minden a pasidon múlik.

Ha akar úgyis megcsal, ha a fejed tetejére állsz, akkor is. Ha meg nem, akkor nem.

20. 827804c274 (válaszként erre: 7. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:10

Nem kocsmába jár, hanem ez egy ital diszkont, dohányáru, édesség és ital van benne. Nem alkoholista a párom, az hogy napi 1-2 sört megiszik szerintem belefér.


Ez aggaszt pont, hogy alig 2 percnyire is megvehetné ugyanezt, de neki ott kell venni, mert állítólag az a sör hideg....chö én meg ma született hóvirág vagyok. :( Azelőtt nem hozta zavarba egy meleg sör, mert néhány perc alatt a fagyasztóba lehűtötte mindig.


Ha pedig megkérem hogy ne menjen oda többet, akkor ő felháborodik, hogy nem tetszik neki a tyúk (na persze, majd be fogja nekem vallani), meg bízzak benne, ő nem dobná fel a kapcsolatot..


Csak hogy én már láttam nem egyszer karón varjút...ha érted...

19. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 17. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:09
Mi lenne, ha őszintén elmondanád Neki az aggályod, ha szeret megérti! Lehet még jól is esik a hiúságának, mennyire félted és szereted!
18. 7dfc648351 (válaszként erre: 15. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:08
Sok mindent lehet hallani. Azt hittem, azért lettél tőle terhes, mert pontosan tudod, hogy a kapcsolatotok jól működik és nem fog két év után pezsegni vagy megcsalni.
2012. nov. 6. 10:07
Lehetőleg szeretném elejét venni a dolognak és nem megvárni amíg kialakul köztük valami....
16. 827804c274 (válaszként erre: 11. - Ancsa19860211)
2012. nov. 6. 10:06
Az egy dolog, hogy nem tünedezik el a párom.. de szerinted az normális, hogy ha bemegy egy cigiért, akkor egyből jó pofizni kell az eladóval? Főleg, hogy kb, 2 percnyire az italbolttól is megtudná venni ezeket a dolgokat??? Mert ha még csak itt lehetne vásárolni, oké... de máshol is lehet, ahol nem egy ilyen tyúk az eladó.
15. 827804c274 (válaszként erre: 10. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:05
Szerintem lényegtelen hogy mennyi idős a kapcsolat..talán annyiból nem, hogy az elején még minden rószaszín.. de lassan 3 év elteltével változhatnak -főleg pasinál- az érzések és mivel a biológia jól működik, ezért félek, hogy talán pezseg köztük valami. Hiába nem kalandozós típus..hány olyat hallani, hogy egy jól működő stabil kapcsolatot felrúgnak a pasik egy fellángolásért, ami később aztán lehet, hogy nem is működik. De ilyenkor a farkukkal gondolkodnak, sajna nem az eszükkel.
14. 827804c274 (válaszként erre: 5. - Vercsaszy)
2012. nov. 6. 10:02
Ha van egy kis esze a páromnak, akkor eltakarja egy olyan név mögé ami számomra nem gyanús és olyan időben telefonálgatnak, netán sms-eznek, amikor munka idő van. Sajnos az egyik ex-em csinálta...úgyhogy tudom milyen találékonyak tudnak lenni... :(
13. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 7. - 7dfc648351)
2012. nov. 6. 10:02
Az ital bolt nem kocsma!!!!!!!!
12. c716dc4eab (válaszként erre: 3. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 6. 10:01

EZ A LEGJOBB AMIT TEHET.


Szerintem se válj sárkánnyá, állapotos vagy sok férfi ezt az időszakot nehezen viseli. Figyelj oda szülés után bevond a párod a gyerek anya kettős életébe, olyankor még inkább úgy érzik hanyagolva vannak.Próbálj te is jóban lenni a nővel...

11. Ancsa19860211 (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:01

Ott a boltban mindenki szeme láttára úgyse lesz semmi. Ha mégis, és ez, ahol laktok,nem egy nagy hely, akkor úgyis megtudod. Ha a bolton kívül nem tünedezik el otthonról a párod, akkor sztem nincs semmi különös. Azt semmiképp ne mondd neki, hogy ne menjen ebbe a boltba, mert magadat teszed nevetségessé a féltékenykedéssel (pláne, ha alaptalan).

De persze te ismered a párodat, van-e benne hajlandóság az ilyesmire.

10. 7dfc648351 (válaszként erre: 4. - 827804c274)
2012. nov. 6. 10:01
Úgy beszélsz erről a két éves kapcsolatról, mintha ez olyan hosszú lenne. Mit vársz akkor majd 20 év múlva?
9. 827804c274 (válaszként erre: 3. - 2ac8ed4feb)
2012. nov. 6. 10:00
Erre én is gondoltam, de erre írtam, hogy ha teszem azt a páromnak (is) tetszik a tyúk (mert valahogy nehéz elképzelnem, hogy tényleg csak azért veszi ott pl. a sört mert ott hűtőben van, eddig ha melegen is vettük, pár percre betette a fagyasztóba, pillanatok alatt lehűlt. És a cigit az előző boltba is meg tudta volna venni, mégis a tyúknál vette)akkor vigyázni fog, hogy ne vegyek észre semmit rajtuk. A másik, hogy a mai világban sajnos az ilyen csini lánykáknak nem szent a család sem, ha megtetszik nekik egy bizonyos pasi. És a párom "sajna" eléggé jóképű és ezek szerint közvetlen is. Nem csodálnám, ha meg akadna a csaj szeme rajta...
2012. nov. 6. 10:00
Szia! Sztem vedd meg neki Te a cigit..akkor nem tud miért menni.És a helyedbe én is bejárnék oda egy két dolgot venni és összebarátkoznék a lánnyal, beszélgetnék vele..abból is sok minden kiderülhet. Aztán ha már "ismerős" vagy, menj a férjeddel is be, hogy pontosan képbe legyen a csaj :)...
2012. nov. 6. 09:59

A biológia minden embernél működik, csak nem mindenki olyan ösztönlény, hogy nem tudja elnyomni. Kényelmes, mert így lehet a kocsmárosnő dudáin legeltetni a szemet naponta, a feleség pedig eltűri, mert ösztönlény a férje.

Ebben a helyzetben az ösztönlény a tiszteletlen megfelelője.


Ha zavar, mondd meg neki kerek perec, hogy ne menjen be a kocsmárosnőt bámulni naponta a kocsmába. Ez ennyire könnyű. Ha szeret, akkor nem fog többé menni, mert nem akarja, hogy a terhes feleségét zavarja valami, amit ő direkt okoz. Ha ezután is direkt megy, akkor gond van a kapcsolattal.


Nem gondolom normálisnak kocsmároslányokat stírölni naponta, velük csevegni és akkor is keresni a társaságukat, ha máshol is hozzá lehetne jutni ahhoz, amit ott megvesz.


Véleményem szerint naponta sört inni vagy naponta kocsmába járni sem normális.

6. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 4. - 827804c274)
2012. nov. 6. 09:59
Az tény és való,hogy pasiból van,és beindul a vadász ösztön,de ha iagzán szeret,és meglap mindent Tőled,nincs mitől félned!:)
2012. nov. 6. 09:58

Jaj szegénykém!Én megértelek!

Mivel én elég féltékeny típus vagyok,így nem is írok inkább semmit szerintem!


Annyit mégis:

Háát a telefonszáma azért ne legyen meg neki semmiképp!

4. 827804c274 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. nov. 6. 09:57

Ez kimondottan italdiszkontos és dohányárus..gondolom neki lehet ilyen nyitni, ezért vágott bele...


De nekem rossz érzésem van.. meg azzal takarózik, hogy ne általánosítsam a volt párjaimhoz, ők se voltak a hűség minta képe..


És a pasikba működhet a biológia, főleg lassan 3 év után... nem tudom mit higgyek.. ha meg lassan kivárok, abba bele őrülök és terhesen nem hiszem , hogy erre lenne szükségem. :(


Pont ez az, hogy tipikus: oda jár a párom, beszélgetnek, hülyéskednek és egy napon elindul egy bizonyos érzés és bizsergés... na ettől félek, de nagyon. :(

3. 2ac8ed4feb (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. nov. 6. 09:55

Szia Gyöngyvirág!:)Én is féltékeny tipus vagyok alapból,mert sokat csalódtam!:(

Szerintem egyszer menj el a pároddal ,mintha megkívántál volna valamit,ami csak ott van pl...:)lehet,hogy hülye ötlet..aztán párod gondolom bemutat a csajnak,de fogod látni ha van köztük szikra,azt észre lehet venni,mert zavarba jönnek.Legyél nagyon kedves,ne mutasd,hogy féltékeny vagy rá.Nekem ez jutott eszembe!És ha lát Tieteket együtt ,és talán szemet vetett a párodra,ha van benne egy pici gerinc,nem fog kezdeni a gyermeked apjával!Kitartás,és ne idegesítsd magad,már a pocak miatt sem!:)

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2012. nov. 6. 09:54

Tipikus story. Reménykedj, hogy nem lesz köztük semmi.


A cigijét nemsoká úgyis máshol kell majd beszerezni (jókor nyitott az is dohányboltot :P)

2012. nov. 6. 09:48

Kedves fórumozók! Tanácsot és véleményeket szeretnék kérni. Lehet, hogy csak én fújom fel a dolgot...de lehet, hogy nem. Kíváncsi vagyok, hogy a külső szemek miként látják a dolgot.


Párommal vidéken lakunk, lassan 3 éve együtt, közös gyermekünket várjuk. Nem rég nyílt pár hete egy dohányáru-italbolt néhány percnyire tőlünk. Viszont néhány percnyire ettől az italbolttól található egy áruház, ahol a napi bevásárlást intézzük.


Ebben az újonnan nyílt ital boltban egy fiatal, csinos leányzó az eladó. Amióta párom felfedezte ezt az italboltot, csak itt veszi a cigit és időnként 1-2 doboz sört. Ha előtte a nagyobb áruházban vásárol, ahol szintén kapni cigit és sört, akkor is be megy és ebben az új boltban veszi meg ezeket (mondván itt lehűtik a sört).


A kapcsolatunk tökéletes, sosem adott okot arra, hogy féltékeny legyek, azt mondta, hogy neki mi vagyunk a legfontosabbak és nem híve a kalandoknak, egész életét velünk tervezi. Én talán azért is vagyok ennyire bizalmatlan, mert elég sok csalódásom volt előtte és már félek bízni... és hát a biológia náluk nagyon működik (pasiknál), ha akarják, ha nem...


Viszont amióta oda jár el szokta mesélni, hogy szoktak beszélgetni a csajjal, állítólag rólunk is szokott mesélni, meg mondja hogy hoz nekünk csokit, és hogy nem sokára érkezik a gyermek.. szóval nem tudom...én nem hallom miről beszélnek, viszont zavar, hogy ennyire közvetlen a "kapcsolatuk" és poénkodnak együtt. Ha bemegy egy boltba miért kell szóba elegyedni, egyáltalán beszélgetni az eladóval??


Van egy rossz érzésem, hogy valamiért direkt oda jár (mondom lenne hol megvenni a cigijét pl), s bár ha rákérdezek tutira tagadná, hogy talán a csaj miatt jár oda. Lehet, hogy nem akar minket feldobni, lehet hogy csak talán a hiúságát legyezgeti, hogy úgymond egy csinos lány kedélyesen csacsog vele... és már rémeket látok, ahogy felcsillan a szemük, amikor belép a párom, vagy még mikről dumálhatnak. Állítólag a csajnak pasija van..de tudjuk, ez nem nagyon jelent semmit..a pasinak bármikor kiadhatja az útját ugyebár.


Szóval nagyon nyugtalan vagyok emiatt, előbb utóbb nehogy én marjam el ezzel a féltékenységgel.. de ha meg túlságosan megbízok, annál nagyobb pofára eshetek.


Szerintetek létezik, hogy tényleg hűséges lesz és se most, se később nem fog alakulni köztük semmi vagy talán ez valaminek a kezdete lehet? Napi szinten vesz ott dolgokat. És mivel nem vagyok ott, tényleg nem látom, hogy hogyan reagálnak amikor a párom belép az üzletbe. Lehet, hogy tényleg nincs mögötte semmi...de ha mégis van? Hogyan derítsem ki? Vagy beszéljek a párommal és kérjem meg, hogy ne járjon oda vásárolni? De az olyan, mint az oviban...hogy megtiltom, hogy ott vásároljon..sőt belegondolva..nem tudhatom, hogy pl a mukából kiszaladván cigiért nem e ott veszi meg (mert a munka helye is itt van). És ugye tiltott gyümölcs mindig édesebb...


Arra is gondoltam, hogy ma átugrom vele, amikor megy sört venni, de ha vele megyek, szerintem nem is úgy viselkednének előttem egymással, mint amikor nem vagyok ott..


Tegnap eléggé besértődtem, bár nem mondtam el neki, hogy attól félek, hogy ha minden nap így oda jár a csajhoz, akkor előbb-utóbb talán kialakulhat köztük valami... mint tudjuk, lassú víz partot mos.


Ha most rákérdezek, úgyis azt mondja a párom, hogy nem akar a csajtól semmit...de hosszú távon gondolkodva egyrészt az ördög sosem alszik, másrészt akkor miért csak itt hajlandó venni a sört és cigit és miért kell a csajjal egyáltalán szóba állni????


Mit tegyek szerintetek?? Nem akarom se elveszíteni, se a másik csaj kezére játszani, de homokba dugni a fejemet sem fogom.


Tanácsokat kérek, köszi mindenkinek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook