Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2013. júl. 20. 17:31
Ha valaki segítséget kér, ne köpjük már le!
368. ivi79 (válaszként erre: 367. - Anthico)
2013. júl. 20. 10:34
jaaa neki nem azt mondtam, h nincs vágy, mert mostanában azzal annyira talán nincsen gond, hanem h gátlásos vagyok nagyon, csak piásan voltam bátrabb mikor összejöttünk(nem szexeltünk akkor) és igazából őt én is csak erre akartam, de annyira bénán jött ki ez a "randi", h totál lefagytam, és mindenféle indokkal letereltem, h nemrég szakitottam, nem megy még ilyen könnyen mással blabla..
367. Anthico (válaszként erre: 366. - Ivi79)
2013. júl. 20. 09:18

"akivel nemrég randiztam és füzögetett, h legyünk szeretők az mikor benyögtem h nekem ez (józanul)nemmegy+egyéb süket duma, akkor bevetett mindent csak h rábeszéljen, myilen jólenne nekünk egymással. ezer másikat meg jobbat találna nálam..nemtom mér váltom ezt ki belőlük, vagy csak simán azt hiszik h kéretem magam.. "


Szerintem ez valahol egy férfinak kihívás, de nem feltétlen abban az értelemben, hogy na-majd-most-vele-teljesen-más lesz, hanem lehet, hogy belegondol, hogy a nőnek mással sose vagy ritkán volt jó, és ő szeretné neki megadni ezt.

Nekem anno voltak nem teljesen ilyen, de az ágyhoz köthető problémáim, és én is inkább olyannal találkoztam, hogy igyekeztek, próbálkoztak, kérdeztek, törték magukat.

366. ivi79 (válaszként erre: 365. - 55416fb8e2)
2013. júl. 20. 00:49

én azt a kapcsolatom élveztem legjobban amikor nem voltam szerelmes, ez kölcsönös volt,és ez tartott a legtovább is..párszor meg is beszéltük h mennyire jó nekünk, menynire passzolunk, és semmiben sem korlátozzuk egymást, nem manipulálunk, mennyivel jobb mint szerelmesnek lenni..én utálom, h nem tudok reálisan gondolkozni, h folyton csak a másik jár az agyamban, ha nemhiv időben, akkor már jaj bizti mással van,ránéz egy nőre és féltékeny hisztis leszek.. szar érzés na, nekem nem jött be..neki sem, bár most belecsúszott megint egy borzalomba, tiszta butaságokat csinál(ez nem az én véleményem)..sokkal többet adott lelkileg egy szeretetteljes kapcsolat, a totális bizalom, h elfogadja minden nyomorom, ahogy épitettük fel a másikat stb..


vicces ez a vágy kérdés..akkor most mire értjük h vki élvezi a szexet?

én nem kivánom(tam) a szexet, nem hiányzik az orgazmus se, eszembe nem jutna kisujjamat se megmozditani érte, persze annak örülök h a másik kedvére tehetek, jólesik átölelni, testét simizni, kényeztetni, és ő ezt élvezi stb.. viszont ha odakerülök 2perc alatt elmegyek ha akarok..és akkor a másik is mehet és aludhatok végre..


angel, nem titok, ex-el és haverral is egy helyen melóztunk, haverok voltunk pár hónapig aztán mi összejöttünk(term részegen) és mi lettünk az álompár akik maximálisan tolerálják a másik dolgait:) mind2 srác, még épphogy 30 alatti..

sőőt mostjut eszembe, volt egy másik, eccer lefeküdtem vele, de többször nem akartam(okát nem tudtam) és akkor mondtam el neki h mit (nem)érzek.na ő pl ált sulis évfolyamtársam volt, nagy nőcsábász és mégis próbálkozott még jópárszor, h na majd ő..

a mostani alkalmiak mindenféle húspiac szórakozóhelyekről vannak, de nekik nem mondok semmit, meg mostanában van is kedvem szexelni, h kezelem hormonjaim csak a gátlásaimat kellene oldani..ált velem egyidősek vagy csak picit fiatalabbak(kivéve azt aki 10évvel). szóval átlagban ezek közt már nagyon kevés teccik, mert kevés köztük a vonzó külsejü.jellemzően inkább jó egzisztenciájuak(dolgosak, emiatt talán intelligensebbek is), akik közel 40hez is adnak magukra kellőképpen. sajna nem vagyok pénzéhes maca aki ezt kitudná használni a fenébe.. ezzel nemtok micsinálni, de én a sportos testü energiával teli pasikhoz vonzódom..

akivel nemrég randiztam és füzögetett, h legyünk szeretők az mikor benyögtem h nekem ez (józanul)nemmegy+egyéb süket duma, akkor bevetett mindent csak h rábeszéljen, myilen jólenne nekünk egymással. ezer másikat meg jobbat találna nálam..nemtom mér váltom ezt ki belőlük, vagy csak simán azt hiszik h kéretem magam..


pickford,

az elnyafogást ugy értettem, h pl összejárnak 2hetente dugni, aztán mindenki megy utána a dolgára.ez a csajnak elég, de pasi többet akar kéri próbálják meg randizzanak, főzőcske mozi miegyéb. hiába teccik neki a pasi, a csaj agyában létezik egy álomkép h na majd azzal jár akit meglát és megdobban a szive, ezért leépiti a pasit, vagy jóesetben randiznak kettőt és utána épiti le, normál esélyt sem adva annak h megismerje a farkán kivüli részét..10éve már tuti h nincs kapcsolata


van egy önbizalombomba barátnőm, aki azt vallja, h úgy kell alakitani dolgokat, h nem pasik használnak minket, hanem mi őket, mi tartjuk őket szeretőnek és örüljenek ha rájuk nézünk:)

365. 55416fb8e2 (válaszként erre: 364. - Ivi79)
2013. júl. 19. 21:25

en a szerelemre szavaznek, a vonzalom es tisztelet kombinaciojat majd a nyugdijas eveimre hagynam, ha szingli lennek :) de lehet, hogy akkor is szerelmes lennek meg :)

remelem, hogy hamar vigasztalodsz es talalsz egy jobbat az elozonel!

364. ivi79 (válaszként erre: 345. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 21:08

nekem feleve lett vege egy 7eves kapcsolatomnak egyelore mast meg nemtok elkepzelni parnak igy csak szexpartnerekre hajtok jelenleg.egyebkent nalam hormonalis gondok miatt nemvolt vagy ill mostis valtozo h van v sincs..

azmegbh vkik felev dugas utan kezdnek jarni,hat addigra csizolodnak ossze mgkedvelik egymast stb.. nemkell ide szerelem eleg egy melyebb vonzalom tisztelet stb..

363. 1b215d0a2d (válaszként erre: 358. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 19:28

Felesleges győzködnöd. Képtelen lenne megtalálni a nagy Őt.


Még a G-t sem talalja:) onnan pedig jó messzire van még a nagy Ő...

362. 1b215d0a2d (válaszként erre: 357. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 19:25

Órákon keresztül? Órákig kényeztet egyik másik férfi és ezt te önzésnek nevezed? Hogy csak a szexre hajtanak? Aki csak a szexre hajt, nem fog veled órákig szenvedni. Ezek szentek, komolyan mondom.


Még szép, hogy szinte azonnal dobnak... Akit meg te dobsz és fut utánad, nyilván nem tudja, hogy nincs mit veszítenie, ezért fut szegény...

2013. júl. 19. 19:20

Az eredeti kérdéshez szólok: nem, nem lehet normális párkapcsolatod, ha egyedül sem élvezed a szexet, akkor frigid vagy. Ha férfiakkal nem élvezed de egyedül igen, akkor nem vagy annyira frigid, de ez a gyakoriságtól is függ, mennyire kívánod, elönt a vágy napközben? Elönt a vágy egy jóképű férfit látva? Nem? Akkor frigid vagy. De elsősorban lelki roncs is, mert egy frigid nőnek is lehet valamilyen párkapcsolata, ha sikerül kompenzálni más dolgokkal. Egy szexuálisan nem aktív sráccal jó lehet, de kérdés, hogy képes-e végighallgatni az érzelmi ömlenyeidet vagy elfut ő is.  


Alapvető dolgoktól is undorodsz, egy jó orális szex, élvezettel habzsolni a partneredet vagy előtte magadat simogatni, önkielégíteni előtte, vagy amikor a nyelvével kényeztet, érzékien rámozdulni a csípőddel stb. Amikor szeretkeztek, meglovagolni, érezni őt a csípőddel, minden tagoddal, karmolni, harapni, megfeledkezni magadról, csak az orgazmust hajtani... Ilyen dolgok hiányoznak. Kevesebb duma, több állatiasság kellene:)))

360. 1b215d0a2d (válaszként erre: 353. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 19:19

Hát persze, hogy menekülnek előled, mert ki az aki ezt a siránkozást végighallgatja?! Az egy szent! Te az életben is ilyen erőltetett vagy? A férfiak szeretik a belevaló lányokat és szeretnek várni is, de csak olyanra, akiből érződik, hogy azért várakoztatja őket mert ezzel saját magát is még jobban hergeli. Süt belőle a szex. Ha az első randin lefekszik velük, azt is saját örömére teszi, élvezi, izgatja magát előttük is, nem szégyelli az érzékiségét stb. Szerintem téged azért visznek olyan hamar ágyba mert tényleg az egyetlen reménysugár arra, hogy végre csendben maradsz, egyébként meg csalódnak benned mert ha látják, hogy nem

élvezed, attól mindenki lelankad

359. 55416fb8e2 (válaszként erre: 357. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 19:15
ha nem kivansz egy pasit, akkor megis hogyan varhatnad el tole, hogy felizgasson? te irtad, hogy onkielegitessel megy a dolog. tehat? kepes vagy az elvezetre, csak eppen az adott pasikkal nem. lehet, hogy meglepo, de nem minden no kivan meg minden pasit, csak a legtobb no nem fekszik le olyan pasikkal, akiket nem kivan. akkor se, ha az nem tud varni :)
358. 55416fb8e2 (válaszként erre: 353. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 19:10
ha az ember benne van a kakiban, akkor sokszor nem csoda, ha nem erez tisztan :)))) en mar nem tudok tobbet hozzafuzni, mint utoljara osszefoglalni: elmultal 30 eves, jol nezel ki, nincs kulonosebb bajod a noiessegeddel, kulsoddel. de nem elvezed a szexet, egy ferfival sem. en kerdeztem, miert fekszel le egy ferfival is akar, ha nem kivanod ot, nem jo neked a szex. te azt mondod, mert a ferfiak nem tudnak varni. erre mit lehet mondani? attol jobb lett neked barmi, hogy lefekudtel olyan ferfiakkal, akik szerinted nem tudnak varni? barmelyikkel is lett szereto, jo kapcsolatod, vagy elvezted a szexet? azt irod, nem. szerinted ez mitol valtozna? mert vagy azt teheted, hogy ezentul minden utadba kerulo pasival lefekszel, es hatha egyikkel jo lesz es meg szerelem is alakul, vagy te megvarod az ismerkedesnek azt a fazisat, amikor mar ugy erzed, kozel kerultetek egymashoz testileg-lelkileg. meg ha masoknak megy is erzelmek nelkul a szex elvezete, neked ugy latszik, nem. megis csinalod. sok no van, aki a mai szabad felfogasok ellenere is csak olyan ferfival szexel, akit szeret :) szerinted tenyleg veszitesz barmit is, ha kihagysz par szexualis kalandot? mert ha elvezned a szexet, azt mondanam, amig nem jon a nagy O, legalabb elvezd a testiseget, miert ne :) de ugy latszik, hogy ez teged inkabb egyre jobban lehangol, mert nem szexet hajtasz, hanem normalis kapcsolatot keresnel, es igy folytonos kudarckent eled meg az ismerkedest is, a szexet is. szerencse kell, hogy megtalald a hozzad valot. lehet, hogy mar holnap megtalalod, lehet, hogy meg varnod kell ra. szerintem ha szerelmes leszel, kolcsonosen, nem lesz gondod a szex elvezetevel sem :) de ha ugy allsz hozza, hogy minden pasi egy bunko, aki nem tud varni, es meg kell adni neki a szexet ahhoz, hogy esely legyen egy normalis kapcsolatra, akkor konnyen kieghetsz, mire megtalalod O-t
357. Miss Angel (válaszként erre: 350. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 19:09

még egyet idéznék abból amit írtál és békén hagylak benneteket,csak nem egyszerre ragadják meg dolgok a figyelmemet,bocs érte


"szerintem sem a libidoddal, sem a vagyaiddal nincs kulonosebb problema"


na ez meg most hogy hirtelen???

végig arról beszélek mint egy h*lyegyerek,mert már tényleg annak érzem magam,annyiszor mondok el vmit,hogy testi vágy nuku,testi élvezet nuku,bármit csinál bármelyik férfi,akár órákon keresztül,és akkor írod ezt....már eleve ezzel a panasszAL kezdtem az egészet,tehát efelett,ami a legfontosabb problem itt,te elsiklottál,te csak egyre kezdtél koncentrálni,hogy mi mennyire könnyen adjuk magunkat és kész.

amugy még azt is írtam,hogy annyira nincs vágy,hogy ha évekig nem vagyok pasival,maga a szex akkor se hiányzik,meg a szexnek semmilyen mozzanatát,részletét nem élvezem,bármit és bárhogy csinálnak,azt is kihangsúlyoztam,hogy FIZIKAILAG elsősorban,de mindegy,elsiklottunk nagyon....azért nem is folytatom és zárom is le.Nincs kedvem már ehhez komolyan,hogy még itt is ez legyen,hogy a sz*r az mindig csak Angel,az egész életem erről szól,hogy a sz*r az mindig csak én lehetek,rajtam kivül senki más/nem mártírkodásképp írtam!!!!!/

kapom én az ívet eleget,hidd el,nélküled/nélkületek is.

Talán jobb is hogy nincs pasi és nincs kapcsolat,mert úgyis képtelenség megfelelni bárkinek,még akkor is,ha az ember a nyakát töri az erőlködésben,csak azért,hogy a másiknak jó legyen.de ismét tanultam vmit,eztán csak magammal foglalkozok,teljesen másodlagos lesz számomra és közömbös,hogy másoknak milyen,max a családommal foglalkozok intenzívebben érzelmi szinten,mások eztán nem fognak érdekelni,mindenki annyit kap vissza amennyit én kapok tőle,ezt kellett volna már sokkal hamarabb,na itt tényleg elrontottam.de változtatni sosem késő.......................

356. Miss Angel (válaszként erre: 351. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 18:46

belemegyek,mert szeretnék egyszer boldog lenni tudod,mi még soha életemben nem voltam.....meg nem is leszek,mert itt úgy látszik pont te vagy aki nem érted a lényeget:aki már a testével nem érez semmi élvezetet,az már mekkora gáz.mint kiderült,alkalmi szexet is lehet élvezni,sztem aki kapcaolatban sem élvez meg alkalmiban sem élvez,annak mindegy,az tényleg totál hideg,lelkileg még lehet hogy nem,mert az ölelés meg az összebújás jol esik és azt még tudja élvezni,de sajnos előbb-utobb ez is meghal,szeretet-szerelem hiányában,meg annak hiányában,hogy ezt egyre ritkábban kapja már.....mindenesetre a fórum arra jó volt hogy megkapjam a kérdésemre a választ:nem lehet normális kapcsolata olyan nőnek aki képtelen élvezni a szexet.MOst értettem meg igazán,igazábol megerősítést nyert az amit eddig éreztem....

no mindegy,mindenesetre Ivit azért biztatnám és róla írnék még pár sort/vagyis Neki!/

Az 1 dolog hogy az előttem szólótól idézek"+piásan "élvezed,de legalább ÉLVEZED,még nincs veszve semmi akkor!és élvezed szerelem,szorosabb érzelmi kötödés nélkül is,tehát akkor végképp nincs veszve!

ne veszitsd el a reményt,neked tényleg csak a megfelelő partner kell,aki kitart majd melletted,meglesz az,szoritok.azt is irtad,veled a pasik milyen jók és megértőek,mázlid van,tényleg nincs miért feladnod.ne légy elkeseredve,a testi gátlásaidat próbáld levetközni csak,gondolom hogy nehéz lehet,nem vagyok a bőrödben,de én a leírásaidból úgy éreztem hogy nálad tényleg önmagad elfogadásánál van a fő gond,önmagadat kell megszeretned és akkor minden tuti lesz;)na meg egy rendes pasi ;)

tényleg sok sikert kívánok Neked és mielőbb!!!!

355. 40f1eafcfc (válaszként erre: 353. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 18:32

Én totálisan egyetértek veled.Nekem is volt egy igen aktív keresgélős időszakom és pont ugyanezek... a felkeresem a dugásra,hiába küldöd el 5ször 6szor vissza jön.Semmi tartás, egynémelyik már elég szánalmas volt.

Olyan is volt,aki miután lett párom is akart velem lenni és mikor mondtam,hogy ezt felejtse el,akkor álszentnek minősített és még sokáig bepróbált...hátha benne leszek egy numerába.

354. Anthico (válaszként erre: 353. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 18:30
Az ilyen pasi ellen jó módszer, ha nem is reagálsz a megkeresésére. Pl nem válaszolsz az sms-re/e-mailre, telefont kinyomod. Legalábbis én szóba sem állnék vele többet, ha egyszer is az a benyomásom támadna, hogy csak egy lyukat keres magának.
353. Miss Angel (válaszként erre: 350. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 18:27

már pedig a pasik nem tudnak várni.és kész..akikkel én nap mint nap próbálkozok,egy se tud...

érdekes hogy abban a történetben amit elmeséltem,hogy hányszor keresett meg mert meg akart dugni,ott se a pasi lett lesajnálva,hanem én,pedig a pasi volt irtózatosan szánalmas.mert neki van tartása?látja és tudja hogy nem kell a nőnek,mégis megkeresi 3x,hogy megfektesse,akkora hiánya van...ha sose lenne pasas az ágyamba se futnék olyan után,akinek nem kellek.... ez egy példa arra,hogy nagyon csak bennem keresed a hibát,mert szegény pasik aztán olyan ártatlanok tudnak lenni és annyi a megértő,kedves,együttérző pasi,hogy összeszámolni képtelenség őket.D

nem utállak,csak haragszom,mert nem szeretem ha ítélkeznek fölöttem, ugy hogy nem ismernek és tudod én nem téged utállak hanem az igazságtalanságot,mindig olyankor kezd felmenni bennem a pumpa,mikor igazságtalanok velem...zárjuk is le....

352. Anthico (válaszként erre: 351. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 18:15

Nálam az említett pasi testileg se indított be semmit. Tehát semmi sem lett köztünk. Pedig akárhonnan néztem a helyzetet, minden "okom" meg lett volna rá, hogy legalább kívánjam.


Én sem tudnám elképzelni azt, hogy olyannal bújjak ágyba, akit nem kívánok. El nem tudom képzelni az ilyesmit, talán még viszolyognék is magamtól. :S

351. 55416fb8e2 (válaszként erre: 348. - Anthico)
2013. júl. 19. 18:13
nekem is volt mar hasonlo, ezert is maradt csak kaland, mert nem ereztem azt, hogy szeretni tudnam, vagy egyaltalan jobban meg akarnam ismerni :) de olyan meg nem volt, hogy nem kivantam a szexet valakivel, es megis belementem
350. 55416fb8e2 (válaszként erre: 346. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 18:10

en nem szamszerusitettem, es szerintem tevedsz, ha barmilyen tinirol azt feltelezed, hogy elvezi, ha egyik nap egyik pasival szexel, masik nap masikkal, szazadikon szazadikkal :) a nagyhanguak szerinted mindig igazat mondanak? :)

nekem igazabol mindegy, ha te vagy barki nem talal maganak normalis pasit vagy nem elvezi a szexet vagy csak tokreszegen :) az, hogy te azert fekszel le egy pasival, mert szerinted a pasik nem tudnak varni, ez nem sok onbizalomrol, tartasrol tanuskodik. pedig szerintem sem a libidoddal, sem a vagyaiddal nincs kulonosebb problema, normalis, szereto tarsat szeretnel, akivel vegre a szexet is elvezhetned. de amit leirtal az ismerkedeseidrol, amikbol meg sosem valt normalis kapcsolat, a te hozzaallasod az, ami nem stimmel. nem kell lefekudni olyan pasival, akivel nem alakul sem erzelmi, sem testi vonzalom. nem fog feljelenteni, hogy sokaig vagy elete vegeig varattad :) abbol is lehet nagy szerelem, ha valakik az elso randin szexelnek, de ha te nem elvezed, akkor ne csinald, mert mar most elegge kiabrandult vagy, meg elszalasztod azt, aki pedig jo lenne neked :) lehet sertodni meg utalni, de azt azert te is latod, erzed, hogy nalad nem stimmel valami

349. Miss Angel (válaszként erre: 335. - Ivi79)
2013. júl. 19. 18:08

szerencsés vagy hogy ilyenekkel találkozol,látod én nem.akkor már gondolom érted miért szenvedek ennyire,inkább elkerülnek a férfiak a szép arcocska meg a szép test ellenére is,ahelyett hogy segíteni próbálnának,nálad pont fordítva,megértenek és segítenének,még ha sokszor kevés sikerrel is...

na te meséld el nekem hogy ilyen pasikat hol találsz,meg hol ismerkedsz egyáltalán,mert ilyennel még miota élek,nem találkoztam,oszd meg velem bátran ha van hozzá kedved,de azt már csak privátban,ne itt,köszi.....

348. Anthico (válaszként erre: 345. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 18:06

Igen, ez egy jó "szűrő". Ha a pasi nem töri magát, türelmetlen vagy emiatt lelép, akkor nem is kár érte. Ilyenekkel nem érdemes kezdeni. Vagy ha ez még nem tűnik ki elsőre, akkor is ott lehet hagyni.


Én viszont azt nem tudom megérteni, hogy lehet úgy ágyba bújni valakivel, hogy nem kívánom minden porcikámmal. Pontosabban fogalmazva miért megy bele úgy szexbe a nő, hogy vagy nem érez szexuális vonzalmat vagy még korainak tartja.

Nekem anno volt egy majdnem-kapcsolatom egy olyan pasival, aki után kb a nők 90%-ának csorgott a nyála külső alapján...és agyban se volt semmi gond, viselkedésben sem. Akárhogy néztem és tudtam, hogy mennyire szívdöglesztő pasi, bennem nem mozgatott meg semmit. Ő akart kapcsolatot, de én nem tudtam belemenni. Pedig mondom, semmi baj nem volt vele, csak bennem nem indított el semmit a közelsége sem. Többet meg pont emiatt nem bírtam volna elképzelni. Kell az a bizonyos most-már-tényleg-nem-bírok-magammal-és-széttépem érzés :D

347. Miss Angel (válaszként erre: 346. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 18:00

ja és ehhez még annyit hozzáfűznék,nem mondtam sem azt,hogy eddig minden pasinak azonnal adtam magamat,mennyinek adtam oda magamat és mennyit próbáltam "váratni",azt sem mondtam ,hány pasi bújt be eddig az ágyamba,5,10,15,30,40 vagy 100-ával????tehát semmit,édes keveset írtam erről...tehát ezeket a messze menő következtetéseket végképp nem tudom megérteni,ismét,mint ahogy sose tudtam,ismeretlenül,elegendő info hiányában itélkezni,hogy neked nulla önbizalmad nulla tartásod meg nulla büszkeséged....na de tényleg mindegy már....

sziasztok

346. Miss Angel (válaszként erre: 345. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 17:54

bocsi de most úgy irtál le engem mint egy utolsó r*bancot/és a másik lányt is/,ezt meg egy olyan nő pláne kikéri magának,aki még a szüzességét is 25 fölött vesztette el ;)bár sztem azok a nők,akikhez hasonlitgatsz,nem azért bújnak ágyba egyből a pasikkal,mert kínlódnak és reménykednek hogy majd vmelyikkel esetleg jobb lesz,hanem mert élvezik hogy egyik nap egyik hapsi "csinál alájuk" ,a másik nap meg másik.........

nézz szét a mai tizenévesek között,hogyan viselkednek és mennyire adják könnyen magukat,mert vakon jársz a világban.

és tudod mit? a férfiak IGEN,HOZZÁSZOKTAK A KÖNNYŰ prédához,vajon miért?????

mert a mai generáció "lányaiért "nem kell megküzdeni,mert legalább 90 százalékuk nimfomániás,hinchanc kis ribi,aztán ezt szokták meg.Csak egyet nem értek,az ilyen nők miért "menők" és kelendők annyira,ezek ugyse maradnak hűségesek a büdös életben sose a párjukhoz és érzelmeik se nagyon vannak,max kielégíthetetlen szexuális vágyaik,amiket egy pasi úgyse tud kielégíteni.dehát ez kell.....hát kelljen,egészségére a férfitársadalomnak.

meg hiányzik a tartás....ez meg akkora süket szöveg hogy ilyet is rég hallottam.ha vkiről ilyet kijelentesz,máskor előbb ismerd meg,csak 1 tanács ;)

még egyszer köszönet mindenkinek a segitségért meg a tanácsokért,vagyis azoknak,akik tényleg őszintén próbáltak segíteni,biztos lesz olyan,amit megszívlelek.

további jó beszélgetést,sziasztok.....

2013. júl. 19. 16:35
ivi es angel, ami beloletek hianyzik egy normalis, egeszseges, jo parkapcsolat megtalalasahoz, az a noi tartas, buszkeseg es nemi onbizalom :) vonzobb kulsovel lehet, hogy konnyebb szexpartnert talalni, de ha nem erre gyurtok, akkor inkabb azt nezzetek, hogy nektek ki es mi a jo, nem azt, hogy x pasinak vajon megfeleltek-e. meg kell hagyni a pasiknak a becserkeszes, vadaszat oromet, amelyik csak szexre hajt, nem fog tul nagy faradtsagot es idot sem aldozni egy-egy nore, hiszen (bocsanat elore is!), de ti is azt bizonyitjatok, hogy egy pasinak nem kell erofesziteseket tennie mar azert sem, hogy megfektessen egy not. az ilyeneket meg kell hagyni masnak, szenvedjenek ok veluk, ertuk :) egy szexkaland is csak akkor jo, ha a benne levok elvezik a szexet, es nem varnak mast
344. 55416fb8e2 (válaszként erre: 342. - Ivi79)
2013. júl. 19. 16:16

nincs igazad szerintem, a pasik nem nezik le ot, hiszen a legtobb nem is tudja, hogy neki nem jo. a nagy problemaja az, hogy a barmokkal is lefekszik, hatha kapcsolat lesz belole, de minek? ki akarna egy barom utan futni, es ragaszkodni hozza? :)


en nem hiszek abban, hogy egy pasi csak fel ev dugas utan szeret bele egy nobe, mernem allitani, hogy ilyen nincs :) ha az ilyenbol kapcsolat lesz, legfeljebb azert, mert fel evig valamilyen akadalya volt a kapcsolat kibontakozasanak, peldaul a no nem akarta, vagy egyiknek vagy mindkettonek volt mas is, vagy legfeljebb a ferfi nem talalt jobbat, es kikotott egy darabig a nonel. amit irtal, az elnyafogas sem jott be a kapcsolat elrontasakent, ha megiscsak egyutt vannak :) a szerelem ritkan alakul ki azonnal, egy perc alatt, es a nok altalaban rogton akarjak, de ido kell, mig mindket fel megismeri egymast, es nem csak nagy vonzodas van, hanem szerelem alakul. az nem nagy kunszt, de eleg gaz, ha egy felnott no nem erzi, latja, hogy egy ferfi csak a szexre hajt, vagy erez, akar mast is. ha valaki nem az agyat erolteti, hanem foleg az egyuttletet, kozos programokat, amiket a no szeret, figyelmes, erdekli minden, amivel a no foglalkozik, abbol kialakulhat kapcsolat, az ido eldonti, milyen :) ott, ahol a ferfi nem erdeklodik az elejen, nem erez semmit sem, lehet kapcsolatot eroltetni, aztan par ev mulva sirni, hogy miert csal meg, hanyagol el stb. meg az olyan kapcsolatok is konnyen tonkremehetnek, ha az ember nem figyel ra, amik eros erzelmi alapokon indulnak

343. 0aeae8324f (válaszként erre: 328. - Miss Angel)
2013. júl. 19. 16:14

Szia Miss Angel :-)

Problémád elég komplex, mint láttad több oldalról vezettük fel. Magadban kell helyrepakolni a dolgokat, mi csak ki itt próbálunk belegondolni a a helyzetedbe, csak sugallatot adunk, nem tudjuk átérezni azt, hogy TE ezt miként éled meg, mert nem voltunk ilyen helyzetben. Társkereső oldalt Én sem ajánlom Neked, lelketlen, személytelen világ, nem tudhatod, milyen kamu fotóval, és lelkülettel rendelkezik az aki a gép másik oldalán ül...a billentyűzet mindent elbír alapon.

Amíg negatív érzésekkel bírsz, addig nem fogod jól érezni magad a saját bőrödben, ez ki fog hatni továbbra is a szexuális életedre, és az Életed minden területére. Befelé kellene figyelned, csak magaddal foglalkozni, ráncba szedni a lelked. A befelé figyelésre nagyon jó eszköz a meditáció. Próbáltad már ? Balogh Béláról halottál-Tudatalatti tízparancsolata ? Akikkel beszéltem, vagy Én is ajánlottam, hatásos volt, persze kitartást és időt nem sajnáltak, hogy magukkal foglalkozzanak. Kívánom, hogy boldogabb legyél, mint amilyen most vagy.

Szép Délutánt.

342. ivi79 (válaszként erre: 339. - 55416fb8e2)
2013. júl. 19. 10:15

annyiban azé cáfolnám a dolgot, h ismeretségemben sok kapcsolat kezdődött úgy h félévig csak összejártak dugni, vagy kezdődött volna pasi részéről, csak a csajszik elnyafogták a dolgot h ő nagy mindent elsöprő szerelemre vár és majd csak akkor fog járni vkivel.azt 10éve egyedül van..


topikinditónak még mindig az a legfőbb problémája h nem kivánja a szexet, csak ehhez még barmokkal is találkozik, akik emiatt lenézik

341. ivi79 (válaszként erre: 338. - Anthico)
2013. júl. 19. 10:01

jaja sport jó, kár h nálunk csaj edzőterem van csak.pedig ott pont olyan pasik lennének akik nekem bejönnek. izmosak és nemdohányzók..:D de barátnőmet rendszeresen megkörnyékezik a teremben. aki kijár vhova futni, pl szigetre ott is lehet bandázni.

még sulit és munkahelyet tartom jó terepnek, vagy haverok haverjait, mert azokról már lehet tudni párdolgot

340. 55416fb8e2 (válaszként erre: 334. - Anthico)
2013. júl. 19. 09:56
teljesen egyetertek, es nem bantaskent irom a csajszival kapcsolatban, de nem csoda, ha nem alakul normalis kapcsolata, ha olyan ferfiakkal probalkozik folyamatosan, akik irant o sem erez igazan, es a pasik is nagyivben tesznek ra a szexen kivul. nem kotelezo lefekudni senkivel, a ferfiak sem tartjak sokra az ilyen noket, es barmennyire is probal a viselkedeseben, vagy az agyban megfelelest jatszani, a szemelyiseget, hozzaallasat senki sem tudja elrejteni, megerzik ezt a pasik. azert lesz szerelmes egy ferfi egy nobe (es viszont), mert a masik kulonleges a szamara. de egy ilyen szituban, noben mi kulonlegeset talalhatna barki? :(
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook