Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted létezik-e netszerelem, és ha igen, mennyire tartós, mennyire lehet bízni benne? fórum

Szerinted létezik-e netszerelem, és ha igen, mennyire tartós, mennyire lehet bízni benne? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
14. MarcsiD (válaszként erre: 8. - Noj84)
2009. szept. 17. 12:16
NOJ84. A miénk se annak indult, csak irogattunk. Aztán kiváncsiságból találkoztunk.
2009. szept. 17. 12:14
Szerintem is kell a személyes szikra ahhoz, hogy szerelemről beszélhessünk!
2009. szept. 17. 12:13
Én is a chaten ismertem meg a páromat, akivel már több, mint 4 éve vagyok együtt. Több hónapig mi sem találkoztunk, csak chateltünk, de utána minden kialakult!:)
2009. szept. 17. 12:12
Mi a párommal c6-en ismerkedtünk össze. 3 és fél éve vagyunk együtt. Hosszú volt az út odáig. Cak irogatásból nem lehet megismerni a másikat. Teszem azt, honnan tudni, hogy igazat ír? Mert van ilyen tapasztalatom is... Mindenesetre a net jo ugródeszka, ismerkedni. Aztán ugyis követik a találkák. Minket 100 km és egy országhatár választott el. Leküzdöttük. Megérte.
10. 01c8755c79 (válaszként erre: 9. - 01c8755c79)
2009. szept. 17. 12:11
.... szeeeeeeeeerintem.... ;)
2009. szept. 17. 12:11

Szerintem ez az egyik legnagyobb bizonyítéka annak, hogy milyen tudatlanok vagyunk... vagy ostobák... Netes szerelem? Ez olyan mint a tiniknél a szerelem a szerelem érzésébe. Szerelmes akarok lenni, ezért aztán felruházom a másik oldalon klaviatúrát ütögető valakit, minden, általam jónak és szépnek tartott tulajdonsággal, ... és izgulunk, és álmokat szövögetünk, ábrándozunk...

Tudom, olvastam, hogy néha bejön... és igazi szerelem lesz, de az esetek többségében időpocsékolás. :o)

2009. szept. 17. 12:11
a férjemet a neten ismertem meg egy zenei fórumon. mondjuk mi elég hamar találkoztunk is. nem is randinak indult, csak haverkodásnak. hát erről ennyit. :D
2009. szept. 17. 12:11

Én szerintem nincs net szerelem.. :) valahogy, neten ismerni egy embert nem olyan mint élőben. Neten, lehet megismerek valakit, akit nagyon kedvelek..és nagyon szimpatikusnak tartok..de ott van a kérdés, hogy vajon én azt az embert "szeretem" aki valójában ő, vagy csak valakit akit elképzelek tökéletesnek, és "szeretem"? Lehet neten tökéletesnek tűnik, mégis ha találkozásra kerül sor valami nem stimmel nála, mert az igzi életben valójában más, mint amilyennek elképzeltük..

Már csak alapból vannak olyan emberek, akikkel neten jól kijövök, viszont élőben, inkább csak veszekedünk..vagy fordítva...


Persze kivételek mindig vannak :) Én személyszerint, nagyon szeretek neten ismerkedni, hamar meg is kedvelek valakit, van, hogy úgy érzem, szeretem is..de igazából valahol mindig tudom, hogy abban, hogy milyennek képzelem el az illetőt, nagy mértékben szerepet játszik, hogy milyennek szeretném, hogy legyen...


Na ez hosszu lett...

6. eddit (válaszként erre: 2. - Eddit)
2009. szept. 17. 12:10
Én is találkozással együtt értettem....csak a neten kibontakozó szerelmekre utaltam.
2009. szept. 17. 12:09

Érdemes ilyenkor minél hamarabb találkozni az adott személlyel élőbe, mert csak hiú ábrándokba ringatod magad.

Mondjuk én beszélek, aki hónapok óta beszélget valakivel, és még nem találkoztunk:S

2009. szept. 17. 12:07
Úgy érted, hogy személyes találkozás nélkül, csak netes beszélgetésekkel?
2009. szept. 17. 12:03
Szimplán ebben bízni nem lehet, szükséges a személyes találkozás. Lehetőleg minél korábban a kialakult szimpátia után, később pofira eshet az ember :D
2009. szept. 17. 12:02
Igen, létezik, de ha nagy a távolság, az megöli előbb - utóbb a szerelmet (szerintem).
2009. szept. 17. 12:01
Szerinted létezik-e netszerelem, és ha igen, mennyire tartós, mennyire lehet bízni benne?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook