Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik-e üzemanyag költségelszámolás hozzátartozó tartós kórházi ápolása esetén? fórum

Létezik-e üzemanyag költségelszámolás hozzátartozó tartós kórházi ápolása esetén? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 26. 20:32

[link]


;)

7. 2d539db31c (válaszként erre: 2. - Boglar69)
2008. okt. 13. 13:34
Hozzátortozói költségtérítésről nem hallottam. Saját jogon- öt hétig naponta, saját autóval jártam kezelésre,- térítették az utiköltséget. (Én is csak később, betegtársaimtól hallottam erről a lehetőségről.)
2008. okt. 13. 13:21
fogalmam nincs, járj utána!
2008. ápr. 15. 13:45

Nem hiszem, hogy kamu lenne, más forrásból is hallottam már ilyenről, de sajna semmilyen pontos információt nem sikerült eddig összeszednem a témával kapcsolatban.

Sajnos érdekelt vagyok ebben, így megyek tovább. Azért köszi :)

2008. ápr. 15. 00:07

Hát én ezt nem tartom valószínűnek, hiszen két hónappal ezelőtt még azért

is fizetni kellett, hogy kezeltek.

Szerintem is csak poénkottak a rádióban.

2008. ápr. 14. 22:31

Bocsi, de józan ésszel belegondolva szerinted ez reális?

Nem lehet, hogy a szokásos hülyeséget nyomták csak?


Ha tényleg mégis meg akarod próbálni esetleg írj a rádiónak, ha már tőlük származik az infó.

2008. ápr. 14. 21:55

A Sláger rádióban hallottam kb. 2 hónappal ezelőtt, hogy amennyiben hozzátartozónk (szülőnk, gyermekünk) tartós kórházi ápolásra szorul, abban az esetben, ha minden nap, vagy akár egy nap többször is látogatjuk, az utazási költséget el lehet számolni.

Ennek formájáról, kivitelezéséről tudtok valamit? Hol tudok esetleg ennek a neten utánanézni?

2008. ápr. 14. 21:53
Létezik-e üzemanyag költségelszámolás hozzátartozó tartós kórházi ápolása esetén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook