Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted létezik-e netszerelem, és ha igen, mennyire tartós, mennyire lehet bízni benne? fórum

Szerinted létezik-e netszerelem, és ha igen, mennyire tartós, mennyire lehet bízni benne? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
164. ariana (válaszként erre: 156. - 7fb29bdf03)
2021. júl. 25. 08:28
Kötődés , vágy kialakulhat még látatlanban is. Amit írsz az a fordítottjára is igaz lehet.Találkozol valakivel az életben,megtetszik, vonzónak találod, beleszerelmesedsz mielőtt megismernéd közelebbről, és csalódás ér.Lehet valakinek a lelkébe is beleszeretni,és amikor meglátod nem olyan, amilyennek elképzelted.Vajon melyik szerelemből lehet tartós kapcsolat?
2021. júl. 25. 08:14
A netes ismerkedés szerintem is a kíváncsiság és az érdeklődés felkeltésére való. Szerelem csak személyes találkozás után alakulhat csak ki.
2014. máj. 18. 17:05
Létezik. Sokan a neten ismerkednek, komoly kapcsolat is lehet belőle.
2014. máj. 17. 12:24
szerintem nincs értelme....
160. ec7efbffe4 (válaszként erre: 156. - 7fb29bdf03)
2014. máj. 17. 11:23
Nem mindenki szélhámosként keresi a társát a neten,születnek bizony nagyon jó kapcsolatok,házasságok is.Semmivel sem hátrányosabb,mint egy buliban ismerkedni.Nyilván nem árt az óvatosság!:)
2014. máj. 17. 10:46
Én párommal 3 évig csak neten beszéltem,telefonon ilyenek.találkoztunk bő 2 éve először,azóta együtt vagyunk.Összeségében bő 5 éve ismerjük egymást!
158. Anitah
2014. máj. 17. 10:21
IGEN! :) 7 éve ismerkedtünk meg a neten pár hónapra rá összeköltöztünk, 5 éve vagyunk házasok és van 2 közös gyerekünk! :)))
2014. máj. 16. 11:30
Nem.
2014. máj. 16. 11:29

Netszerelem? Baromság.

Lehet, hogy valakivel jól eldumálsz, de az nem net szerelem. Ha még nem láttad, lehet úgy néz ki, hogy ha megpillantanád elsírnád magad. Ha meg láttál róla képet lehet azóta nem úgy néz ki, vagy nem is ő van a képen.Az emberek annyira ki vannak éhezve pár jó szóra, hogy ha azt megkapják egy idegentől egyből azt hiszik az már szerelem.

2012. febr. 12. 10:20
5 vagy 6 éve is van már, amikor ilyenre adtam a fejem. Nem terveztem azt, hogy hosszú időn keresztül társalgok ott, 1 hónapot adtam magamnak. Sok fiúval beszéltem onnan, 1 maradt meg belőlük végül. Távkapcsolat lett belőle össz-vissz 1 évig bírtuk, egyszer ő mondta, hogy legyen vége, egyszer én, mindketten a távolság miatt - bár ha hamarabb elhatározta volna magát valószínű már összeköltöztünk volna, de mostmár ez nem működik. Ezt leszámítva azt hiszem életre szóló barátság alakult ki, azóta is szoros kapcsolatot ápolunk. Nem mondom, hogy szerelem, annál erősebb és stabilabb dolgok alakult ki.
2012. jan. 24. 12:12

Létezi netszerelem! Elég tartós is, legalább is a mienk! 4 éve múlt szeptemberben, hogy elkeztünk beszélgeti a neten és pár msn, sms és telefon után október végén találkoztunk. Azóta már szeptemberben összeházasodtunk. :D Kisbabát szeretnénk!

Úgyhogy hajrá netszerelem!

153. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Dolce vita40)
2011. febr. 21. 12:21

hát, szerintem létezik is meg nem is, ez attól függ, h honnan nézzük. van úgy, h emberek egymásba botlanak akaratlanul egy fórumon chatelés közben. szimpatikus lesz a másik. olvassuk a hsz-it, mert megfog a személyisége, felkelti az érdeklődésünket, aztán levelezünk is vele, majd msn v skype, sms, telózgatások. és így beleszerethetünk a net által megalkotott képbe.

DE! ha ezzel a személlyel talizunk, akkor nem feltétlenül lesz már akkor is oly nagy a szerelem. az igazi ismerkedés totál más megvilágításba helyezheti az ember nézeteit és érzéseit. a személyes tapasztalat megerősítheti v elronthatja az egészet. :)

152. globus (válaszként erre: 148. - Df2a740c00)
2011. jan. 26. 11:01

Ahha, de az már nem netszerelem :)

A klasszikus netszerelem alatt általában azt értjük, amikor még nem találkoztak a felek, csak írogatnak egymásnak. Ez valójában egy ál-kapcsolat, de piszokul be tud kavarni.

151. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 150. - Arrahne)
2011. jan. 26. 10:41
:-)
150. Arrahne (válaszként erre: 149. - 3cf80f2b78)
2011. jan. 26. 09:46

Köszönjük szépen!

És köszönöm a jelet is!

149. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 147. - Arrahne)
2011. jan. 24. 18:27
Nagyon sok boldogságot Nektek!!!:))
2011. jan. 24. 13:02
Ha személyesen talélkoztok, utána már ugyanúgy alakulhat, mint bármelyik kapcsolat.
147. Arrahne
2011. jan. 24. 12:53

Sziasztok!

Megosztanám veletek a mi történetünket!

4,5 évvel ezelőtt ismertem meg a páromat,intenzíven kerestem pasit a neten volt egy két randim és éppen fel akartam adni mikor jött ő!

1 hét msn-telefonos beszélgetés után utazott érem 160 km egy napra jött 3.-ig maradt!

Nekem volt egy 6 éves kisfiam, nálam a döntő érv az volt hogy áll a gyerekemhez,

sikeresen vette ezt az akadály!

4 hónap után megkérte a kezem, és én hozzá mentem Novemberben voltunk 4 éves házasok, és van 2 közös gyerekünk az egyik 3 a másik 2 éves a nagy meg lassan 11 éves lesz és APÁNAK hívja a férjemet akiről tudja hogy nem az apja, de különb apja mint az igazi! Nem mondom, hogy nincs vita,de tisztességes ,dolgos,és legfőképpen nagyszerű apa!

Lehet vele sírni, nevetni, kirándulni, tervezgetni, építgetni, szerelmeskedni, jókat vitázni, összebújni, gyönyörködni a gyerekeinkben! Tehát én társra leltem, aki a műtő előtt sírt mikor világra hozam a gyerekeit és rutinosan cseréli a pelenkát, elmosogat, irányítja a háztartást ha nekem más dolgom van vagy éppen csak azért, hogy pihenhessek! Kívánok mindenkinek ilyen szeretőt társat Férfit!

Természetesen nem hibátlan, én úgy szoktam fogalmazni olyan mint egy szájjal fújt üvegtárgy,szívmelengető a látványa a hibáival együtt!!!!!!!!:))) Én boldog vagyok!

Ti?

Előbb mindenkinek a fejében kell rendet rakni, és számba venni a hibáit és erényeit, majd ha ez a mű elkészült, akkor a keletkezett lukakat kitölteni a társunk hibáival és erényivel!

A házasság pusztán matematika, de nem kell hozzá diploma!!!

2011. jan. 23. 17:44
Nem tartós.Nem tudod megismerni a másikat,csak elképzeled.=)
2011. jan. 23. 16:29

A személyes véleményem, h létezik, mivel egy ilyen kapcsolat során első körben mindenféleképpen a belső tulajdonságokba fogak a partnerek beleszeretni, s amikor személyes találkozásra kerül a sor már nem a külsőségek fognak számítani, bár ez a tényező sem elhanyagolható.

Eddig összesen egy igaz szerelmem volt, s ő volt az akit neten keresztül ismertem meg, de míg tartott igaz szerelemnek mondhatom, magam részéről biztosan. S ki tudja lehet, h a következő lovagomat is majd a net világa sodorja elém. Sohasem lehet tudni.

Abban nem hiszek, h majd elém toppan a nagy ő, így inkább pozitívumokat látok a netes társkeresőkben, viszont ezen oldalak is megvan a maga hátrányuk.

2009. szept. 25. 07:53

Olyannyira létezik, hogy egy hónapot beszélgettünk a tali elött, azóta házasok vagyunk és boldogan élünk.Az egésznek már két és fél éve.

A legtündérebb pasit találtam meg a neten.

Szerencse is kell hozzá.

143. 494a285e6d (válaszként erre: 142. - Christi-Anne)
2009. szept. 25. 00:01

realizálódott 1 év után, és igazából webkamera, telefonálgatás is volt. szóval csak az érintés hiányzott. 3 éves kapcsolatot dobtam úgy, h nem taliztam a mostani párommal, csak utána 2 hónappal. szerintem elég érv. én úgy gondolom létezik. és sokkal jobb, mint élőben ismerkedni...mert lehet h látsz 1 helyes pasit, urambocsáss beszélgetni is kezdtek, és kiderül, h full buta, vagy paraszt stb. itt először megismered az embert, és lehet, h olyan valakit találsz, akiről soha nem gondoltad vna, hogy ilyen.


én így vtam a párommal, ha élőben ismerem meg, mondjuk 1 v 2 dumálás után, tuti lepattintom, mert nem az én világom volt. de 1 év alatt úgy elmélyült a kapcsolat, annyira szoros lett, h dobtam a 3 éves kapcsolatom, és az első talin mi már úgy taliztunk, h egy pár vagyunk. addigra már "együtt keltünk, feküdtünk", persze telefonon, tudtunk egymásról mindent, stb, és nem csalódtam. igazi társra találtam benne.

142. Christi-Anne (válaszként erre: 141. - 494a285e6d)
2009. szept. 24. 20:16
Szerintetek a szerelemhez nem szükséges valamiféle fizikai kontaktus? Érdeklődés, kíváncsiság, szimpátia, uram bocsá' vonzalom kialakulhat netes kapcsolat útján, ezt nem vitatom, velem is előfordult már ilyesmi. De lehet ezt szerelemnek nevezni, amíg nem realizálódik??
141. 494a285e6d (válaszként erre: 133. - Christi-Anne)
2009. szept. 24. 00:01
dehogynem, pár oldallal odébb ot as sztorim, a párom 3 hó msnezgetés után szeretett belém, én kb fél év után belé, és 1 év msn után taliztunk először, amikor is mi már úgy vettük, h mi egy pár vagyunk. hiába nem taliztunk előtte soha.
2009. szept. 22. 22:28
Nekem is sok barátom van a neten, igaz én házasságban élek, de szerintem előfordúlhat, miért ne?? Kialakúlhat épp úgy egy érzelmi kapcsolat, mint élőben, aztán a személyes találkozás eldönti mi is lesz a vége.
2009. szept. 22. 21:18

:)

Kívánom, hagy valóra váljon:)

138. 9933e6cc1b (válaszként erre: 137. - Christi-Anne)
2009. szept. 22. 21:16
talán egyszer megteszem :)Köszönöm a tapintatod :)
137. Christi-Anne (válaszként erre: 136. - 9933e6cc1b)
2009. szept. 22. 21:12
Értem... ha gondolod, priviben megírhatod, van már némi netes tapasztalatom:). De persze, ez csak egy ajánlat, egyáltalán nem muszáj, nem akarok kíváncsiskodni!
2009. szept. 22. 21:06
nem publikus sajnos,de hidd el van ilyen ...
135. Christi-Anne (válaszként erre: 134. - 9933e6cc1b)
2009. szept. 22. 20:56
Mesélj... meggyőzhető vagyok:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook