Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire lehet tartós az a kapcsolat ahol azzal próbája magához láncolni egy nő a pasit hogy terhes lesz? fórum

Mennyire lehet tartós az a kapcsolat ahol azzal próbája magához láncolni egy nő a pasit hogy terhes lesz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. júl. 31. 13:39
Tartós lehet, de hogy boldogtalan, az tuti.
2019. júl. 31. 13:32
Nem hosszúéletű kapcsolat.Szerintem
85. Lydian
2019. júl. 31. 12:58

A 4 gyerekem "varázsereje" nálunk is összetartotta 25 évig a házasságunkat.Amikor inogott az egész, akkor valahogy mindig (véletlenül) született6 egy újabb.És mert hát a gyerek, az gyerek !! ezért elmenni (lelépni) "csak úgy" nem lehet.De aztán egyszer felnőttek a gyerekek (papás mamás project végrehajtva) és szépen ELVÁLTUNK !!! Mert a gyerekeken KÍVÜL MÁS nem tartotta össze kapcsolatunkat.

A gyerek nem használható "összetartó láncszemként".Nem müxik.

2012. máj. 19. 23:05
Az ismerősi körömben több ilyen is van/volt. Mindegyik esetben azóta is együtt a pár, de szerintem hosszú távon ennek meg lesz a böjtje. Személy szerint gusztustalannak és gerinctelennek tartom az ilyen nőt.
2010. jan. 4. 02:21

semennyire, mert amint rájön a pasi és van egy kis esze, lelép


halva született gondolat, úgyis leginkább a baba inná meg a levét, ha az apuka nem egyezne bele

milyen gyerek lesz belőle? milyen szülő-gyerek kapcsolat lesz abból?


mondjuk, ha véletlen történik, az is más tészta

2009. dec. 4. 21:24
Időnként beejön,de ez egyuttal a poklot is jelenti számukra.
81. 816fca07b8 (válaszként erre: 2. - 6b91894fae)
2009. nov. 15. 22:58
hát,a pasit inkább arra kellett volna rávenni,hogy vállaljon felelősséget a babáért.. én sem örülnék annyira ha a férjemnek mástól is lenne gyereke,de az jobban bántana ha miattam elvetette volna az exe.. inkább csonka családban mint sehogy..:(
2009. nov. 15. 20:33
Szerintem az a kapcsolat halálra van itélve. Szánalmas.
2009. aug. 7. 00:31
Én, mint nő, szégyenlem magam, ha ilyen esetről hallok. Igenis ki vannak a pasik szolgáltatva.
78. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 77. - Monizsofi1982)
2009. júl. 23. 20:53
senkinél.
2009. júl. 23. 20:49
Attól függ.Valakinél bejön...
2009. júl. 23. 20:47

Szerintem hosszú távon nem fog működni.

Van akinél igen de olyankor a pasi egy idióta hogy feláldozza az életét.Vagy ha nem idióta akkor hűtlen!Hiszen ha boldogtalan mert csak a gyerek miatt marad a nővel akkor ugyis másnál keresi a boldogságot!

75. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 74. - Spinneli)
2009. júl. 23. 20:27

"mivel az alapvető tisztelet hiányzik jó sosem lesz."


Abszolút egyetértek.

74. spinneli (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2009. júl. 23. 19:14
tartós lehet, de mivel az alapvető tisztelet hiányzik jó sosem lesz.
2009. júl. 23. 19:11
Eleg sok nö alkalmazza ezt a taktikat , miota a vilag vilag ! Es nem is rosszul muködik :)
2009. júl. 22. 22:12
semennyire
2009. júl. 22. 20:40
semennyire ezzel manapság már nem lehet pasit megfogni. Szerentem
70. survivor3 (válaszként erre: 68. - Lojoka)
2008. dec. 19. 14:21

Á!


Nem boldog az se.

Tudja, hogy kényszerpályára tette a palit.

69. Dorottya84 (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2008. dec. 19. 11:14

Hűűűűűűű! Már bocs hogy ezt mondom de az ismerősöd egy igazi hülye,debil nő!Miből gondolja hogy egy gyerekkel biztosítani tudja az anyagi jólétet magának és a gyerkőcnek?! Hány olyan pasi van hogy van x gyereke és mégsem fizet tartásdíjíat,ha meg fizet a lóf###ra sem elég. Azzal ha szűlne egy babát azzal csak a picurkának ártana,mert se az anyja ,se az apja nem szeretné igazán.Hogy lehet anyagi okokból szűlni?????!!!!! Az ember azért vállaljon babát mert vágyik rá ,szeretnének anyává,apává válni.......

Az ilyen ember mint az ismerősöd ,gondolom nem szeret dolgozni,és szent meggyőződésem hogy nem is neveléné ő sem és az "apuka" sem a babát!!!

Szóval ha tudod beszéld le erről az infantilis ötletéről!!!

68. lojoka (válaszként erre: 67. - Survivor3)
2008. dec. 19. 10:53
De van, méghozzá a nőcske... hisz megkapta amit akart..-bármi áron.
67. survivor3 (válaszként erre: 66. - Lojoka)
2008. dec. 19. 07:39

Bocsánat.

Igen.

Félreértettem.

Mindegy, azt hiszem jól látom, hogy itt nincs boldog nyertes!

66. lojoka (válaszként erre: 64. - Survivor3)
2008. dec. 18. 18:12

1 gyerek-a hosszú házasságból

A félrelépésből született a második gyermek, ami miatt repűlt a férj otthonról...

Így talán érthetőbb!!

2008. dec. 18. 15:12
Sok mindentől függ,akár lehet tartós,akár nem.....
2008. dec. 18. 15:08

2 gyerek az első kapcsolatból

ha bukta van, akkor az új gyerek is

a csábító nő is - mert nincs még pénz se

a férjnek meg totál gáz

1 régi feleség- írod összetört - de neki jók az esélyei, mert nem hibázott és nincs + gyerek.

Amazok meg csak nyomozzanak...

63. lojoka
2008. dec. 18. 13:43

Érdekes történetek...akkor én is irok egyet..

Volt egy tizenéves házasság, gyerekkel, sok gürcöléssel, s végre révbe értek. Élhettek volna, épp jó passzban voltak. Jött egy-két kósza numera, egy gazdag nő -munkakapcsolatból- a férjnek. S a lány terhes lett.Közölte , hogy bármi áron de megtartja a babát.

2 hónap leforgása, volt az egész. Köpni - nyelni nem volt idő. A feleség összetört, s kirakta a férjet. A férj ment oda ahol mindent igértek neki. Világkörüli uatat, sok pénzt stb.3 éve már , de még együtt vannak.

Hisz hova is menne a férj. Már 2 gyereke van. Biztosan nem akar új életet, új gyerekkel. Egyedűl meg nem tud élni, vilégéletben társsal élt.

Pletykák persze vannak. Az új nő, nyomoz, vajon mennyi pénze lehet a megszerzett férfinak. Miért hagyta a családjára a közös otthont?? stb...

Pletyka az is, hogy gyorsan szülni akar még, hogy a pasi mellette maradjon, s biztositsa a jövőjét. A második baba viszont nem született meg, mert beteg lett volna s elvetélt. Kiderült a lány már nem is olyan gazdag, az öröksége elkopott.

Na ők, vajon meddig húzzák, vajon mennyire öszinte és szerelmi kapcsolat az ilyen?? ---s hány ember is sérült meg , ettől---

2008. dec. 18. 12:56
abból már tartós kapcsolat nem lesz.
61. survivor3 (válaszként erre: 1. - 8565183eb5)
2008. dec. 18. 07:20

Azt hiszem, semennyire.

Nekem azért szült gyermeket a párom, mert tudta, hogy elhagynám ha nem szüli meg. Szerettük egymást és nálam jobban ember még nem vágyott gyermekre. Minden úgy volt, ahogy szerettem volna, ráadásul még kisfiú is lett. Hálás voltam neki érte és szerettem őt de mégis tönkrement a kapcsolatunk.

Ahol alapból nem szeretik egymást a felek és veszekednek, oda ne tervezzenek gyermeket, mert az a gyerek nem tehet majd semmiről. Lehet, hogy megváltozik a kapcsolat de egy emberkével nem lehet játszani, összekötőnek alkalmazni. Szerintem.

2008. dec. 18. 07:08
ez egy hülyeség
59. rexona
2008. nov. 23. 15:22

Párom előző kapcsolata is ilyen volt. Nagyon rosszban voltak már akkor, és egyszer egy napon a kis okos hölgyemény közölte a párommal, hogy "abbahagytam pár hete a gyógyert, és terhes vagyok".

A végeredményt momdom: különmentek.

2008. nov. 23. 13:38
Egyetértek. Esélytelen vagy! A társadalmi elvárások, stb.. miatt esetleg veled marad, de biztos, h. boldogtalan lesz, és ez által előbb-utóbb te is azzá válsz. Olyannak szülj csak gyereket, aki jobban akarja mint te. Na akkor érsz révbe!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook