Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2010. febr. 1. 10:30

Feleség biztosan tudta és érezte...

ez nem igaz!


Jó apa lehet ettől és jó férj!

-hogy lehetne jó férj az, aki megcsalja a feleségét, hazudik neki és megalázza? és hogy lehetne jó apa aki a szabadidejét a gyerekei helyett egy másik nővel tölti?

526. 2c2de63135 (válaszként erre: 525. - FormáSan)
2010. febr. 1. 10:24
talán az 1-2x megbotlás belefér szerintem, meg is bocsájtható, de egy kapcsolat már nem igazán, annak mélyebb okai vannak, mint hogy kíváncsi voltam stb. de pl az, hogy sorozatosan mással lenni a feleség mellet, azt meg minek? akkor nem kell család és feleség, "menjen" végig a fél világon és ennyi, mindenkinek más az értékrendje. de miért nősül az ilyen? mert kényelmes, mi? a szerető nem mos, takarít, főz és nevel gyereket....
2010. febr. 1. 10:13

hm... hamar törni pálcát más felett könnyü, de lehet, hogyez a sok szerető segiti ahhoz, hogy az életüket együtt élhessék le! Feleség biztosan tudta és érezte, igy gondolom, hagyta hagy fussa kimagát, majd visszatér! Okos asszony!

Jó apa lehet ettől és jó férj!

Ilyen csunya szavakkal illetni a benne lévőket, akár nő akár féri, nem való!

524. 2c2de63135 (válaszként erre: 522. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 10:11
nem hinném, hogy ezt komolyan gondolod...mármint lehet egy férfi ilyen és igen sok pasi ilyen(nekem is van ilyen ismerősöm, meg is van róla a véleméynem, de nem vagyunk egyformák, ő ilyen és kész), de, hogy ezek nem jó férjek és nem jó apák, meg amit itt felsoroltál, az biztos...az ilyen embernek az értékrendje nem egyenlő azzal a férfiéval, aki úgy szereti a feleségét, hogy az tettekben mutatkozik meg (nem csalja meg) és nem szavakban(megcsalom, de úgy szeretem,,,,utóbbi nem a SZERETET kategóriája..ezeknek a férfiakank a szeretet szó jelentésével nagy problémájuk van
523. ef1191cb08 (válaszként erre: 522. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 10:01

De igen,szerintem az és mindenki aki ezzel egyet tud érteni!Egy normálisan gondolkozó tisztességes gerinces ember értékrendjébe ez nemhogy nem fér bele,de hányingere lesz az ilyen sztorik hallatán is!

Én nem tudom tisztelni a jellemtelen egoista embereket,mélyen megvetem őket!

Sosem élnék ilyen fertőben.

Ez egyszerűen emberi jellem kérdése,hogy hogyan szeretjük tiszteljük a másik embert.

Nektek nem okozna fájdalmat ha ezt tennék veletek?

Mert ha nem,akkor még nagyobb a baj.

Minek van az ilyennek családja??Melyik gyerek szeretne ilyen szülőt magának?Mert igenis nem lehet az ilyen szerető társ jó szülő!!!!

Én rühelleném ha az anyám egy qrva lenne,vagy az apám egy himringyó lett volna....

2010. febr. 1. 09:52

Nem beteg agyilag,nem is gerinctelen féreg,csupán egy férfi,aki másképp gondolkozik,mint a nők.

Ettől még lehet remek apa,feleségét tisztelő,szerető,a tenyerén hordozó férj,aki jóban rosszban élete végéig kitart mellette,remek barát,jó gyereke a szüleinek,támogató,segítője,támogatója az egész családjának,rokonainak...stb stb.

521. ef1191cb08 (válaszként erre: 509. - 525cca73f0)
2010. febr. 1. 09:45

Tegyük fel igaz amit leírsz,bár én kételkedek ebben....

Hogy tudsz a feleséged szemébe nézni?Nyugodt a lelki ismereted amiatt ahogy éltél,amit tettél a családoddal?Vagy tényleg ennyire szellemi toprongy vagy,hogy fel sem fogod mit műveltél???

Milyen apa vagy te,milyen férj??Egy ilyen apa milyen erkölcsi példát mutathat a gyerekeinek?

Ha ezt elmesélnéd a feleségednek is így ahogy ide leírtad,megértené a nagy boldogságod szerencsédet?Veled együtt örülne?

Te örülnél neki ha hasonló derülne ki róla,hogy Ő is ezt tette?

Én komolyan nem értem az ilyen embereket....

Te beteg vagy agyilag....

520. ab4b6bc17d (válaszként erre: 517. - 525cca73f0)
2010. febr. 1. 08:04
Azzal nincs is semmi gond, ha elmondod a véleményedet... de mivel eléggé negatív gondolatokat adtál át, ne csodálkozz, ha égnek áll a hajunk tőled. Mellesleg te is helyesen jellemezted magad...
519. Csigusz 79 (válaszként erre: 517. - 525cca73f0)
2010. febr. 1. 00:51
Mivel Női portál ezért van sok Nő itt ;-)) :DD
518. golfáramlat (válaszként erre: 509. - 525cca73f0)
2010. febr. 1. 00:08

Szia!

Én csak egyet nem értek az egészben!

Az nem jutott eszedbe, hogy a feleségeddel éld meg ezeket az extra élményeket?? És Őt vezesd rá ezekre az eseménydús szerelmeskedésekre?

Talán akkor azt mondhatnád ma el magadról: Az egész házasságom egy gyönyörű időszak volt és remélem az is marad.

Gratulálok a "nagy szerencsédhez"! :DDD

517. 525cca73f0 (válaszként erre: 513. - Gagababi)
2010. jan. 31. 23:20
Én nem vagyok és nem is voltam ide regisztrálva, csak olvasgattam a fórumot és ráakadtam erre a témára. Regisztráltam és elmondtam a történetemet, láttam van itt ilyen történet több. Úgy gondolom, hogy ha valaki valamiről beszélget, akkor mindkét oldalt meg kell hallgatni. Azt vetem észre, hogy itt főleg a nők társalognak, gondolom néha az sem árt, ha megismerjük a gerinctelen férgek, vagy legalábbis egy gerinctelen féreg álláspontját is.
516. ab4b6bc17d (válaszként erre: 511. - Ef1191cb08)
2010. jan. 31. 23:01
Minek talál ki valaki ilyen történeteket? Van elég igazi ilyen jellegű, életből merített story is. Mi a jó ebben a kitalációban?
515. ab4b6bc17d (válaszként erre: 509. - 525cca73f0)
2010. jan. 31. 22:59
Nem hinném, hogy normális ember, vagy a szó szoros értelmében egy igazi férfi el akarná venni tőled a legszebb időszakodat... milyen igazad van, csak éppen nem úgy, ahogy te gondolod. Mert ez már mindig a te lelki terhed marad, ha akarod, ha nem.
514. globus (válaszként erre: 513. - Gagababi)
2010. jan. 31. 22:52
Kérdezd meg Hoxát, azonos-e valakivel? :))
513. Gagababi (válaszként erre: 512. - Globus)
2010. jan. 31. 22:46
ja, vicces..valaki ül a net előtt, mondjuk egy pasi, "szeretőt keresek",és tök véletlenül ezt a fórumot dobja ki elsőre a gép, és már regel is..tényleg elég nehéz elhinni :)
512. globus
2010. jan. 31. 22:43
A zagyamra mennek a zötperces regisztrációk :))
511. ef1191cb08 (válaszként erre: 509. - 525cca73f0)
2010. jan. 31. 22:42

Ugyan már...

A te hsz-os is csak kamu.Most regiztél ki tudja hányadszor hányadik néven...Nem te vagy pasi45 is?

Egyébként akit te itt jellemzel az egy jellemtelen gerinctelen senki.Az ilyen embereknek egyedül kell maradni,nem családot alapítani.Ha az anyám vagy apám így élt volna szembe köpném nem nézném embernek.Ez beteges,undorító.....

510. Gagababi (válaszként erre: 509. - 525cca73f0)
2010. jan. 31. 22:39

Szia,

látom, még büszke is vagy rá..végülis, más pasinak 1 sem jut, innen nézve akkor gratulálhatok.:DD

Bocs, ha netán cinikusnak tűnök..de először azt hittem, az apám írta a hsz-t..Csak ő 16 évvel idősebb nálad, és még most is van szeretője. Nem vagyok rá büszke, sőt, rettenetesen bánt, mert egész életemre kihatott az ő életstílusa (egy önző, szexcentrikus most már vénf....Anyámnak volt ereje kilépni belőle, de a második felesége (akivel 25 éve együtt van) még örlődik mellette..

509. 525cca73f0 (válaszként erre: 497. - Innichen)
2010. jan. 31. 22:26

Sziasztok!

Mint nős férfi szeretnék röviden hozzászólni a témához. Volt az életemnek egy olyan szakasza, amikor a feleségem mellett 3 szeretőm volt. Egy csak rövid ideig, a másik kettő kicsit hosszabban. Aztán különböző okok miatt vége lett ezeknek a kapcsolatoknak, ma a feleségemmel élek és szeretnék is életem végéig, feltéve hogy nem rúg ki egyszer. Vannak gyerekeim, szeretem a családomat, ragaszkodom hozzájuk. Amikor szeretőim voltak azt az időszakot tekintem életem egyik legszebb időszakának. Mindegyik hölgy házas volt, nekik is volt családjuk, gyerekük. Csodálatos élményben volt velük részem, máig ezekből táplálkozom, gyakran eszembe jutnak a velük történő szeretkezések. Nem tudok köztük különbséget tenni, a maga nemében mindegyik nagyon jó élmény volt. Hálás vagyok, hogy ilyen szerencsés lehettem, hogy 4 ilyen nővel lehetett kapcsolatom egyszerre. Ismerve a nőket általában, olvasva az itteni hozzászólásokat, tekintve a koromat valószínűleg nem lesz lehetőségem többé ilyen kapcsolatokra. Ócsárolhat bárki, de ezt már elvenni senki nem tudja tőlem.

2010. jan. 31. 22:22

a fórumnyitónak, meg az utána szólónak (bocs, hogy nem jegyeztem meg a nevüket), azt mondanám: persze minden pasi ezt mondja, hogy már nem jó a kapcsolata, és mennyivel izgalmasabb a titokban való találkozás, az arra a pár órára való készülődés pillanatai, de gondoljatok már bele, a feleségével nem így kezdte(udavarlás, szerelem stb stb, különben minek házasodunk, jobb esetben azért, mert a szerelmünk egyesül..)? aztán a feleség kel fel mellette torzomborz hajjal, fáradtan, a napi élethelyzeteket, problémákat vele kell megoldani, ami sok konfliktussal jár...sorolhatnám. A feleség is "szerető" volt az elején, nem akarlak elkeseríteni benneteket, de ha netalán mellettetek is fog majd dönteni a férj(ami valljuk be kb 10% vagy ne tudom, de a pasik nagy zöme kényelmesebb annál, hogy tovább lépjen, a feleség meg sokszor megbocsát, most ne részletezzük, miért is..)szóval, ha egyszer ti lesztek a feleségek, vagy élettársak (mindenesetre egy felvállalt kapcsolat, mert ugyebár most ti még csak a "háttérben" álltok) ti is ugyanerre a sorsra juttok. Ha a ti pasitok egyszer továbblépett miattatok, mi a garancia arra, hogy rajtatok nem lép túl??? ezen gondolkodjatok már el, minden szerető azt hiszi szerelmes a férjbe és az viszont szerelmes belé...de ez csak illúzió, pont azért ahogy az első sorokban leírtam. Sokkal jobban jártok, ha egy független pasi után néztek.

most nem akarok senkit sem megkövezni, vagy pálcát törni felette, egyszer az én fejemen is átfutott egy pasi, ott is hallottam rossz a kapcsolata stb, de amikor megláttam a kisgyerekét a munkahelyre hozta be, egyből bekapcsolt egy "vészlámpa", hülye vagyok én, hogy valakinek tönkretegyem a kapcsolatát? (pedig ő közeledett felém és nem fordítva), azonnal zártam minden lehetséges módot, hogy bármi is kialakuljon. és ez így helyes! (szerintem), mi a fenének mennek bele a szeretők ilyen kapcsolatokba, várjátok meg, amíg az a férj eldönti, hogy mi a fenét akar...vagy itt tehetnénk fel a kérdést, akkor most nem is a szeretők a hibásak(csak nekünk, feleségeknek egyszerűbb őket okolnunk, mint a kedves férjünket), hanem a férjek???ezen is érdemes elgondolkodni. A férj, ha rossznak érzi a házasságot, vagy csak hiányzik valami, miért megy bele ilyenbe? ez mindenkinek csak szenvedés.

bocsi a kisregényért...

507. ab4b6bc17d (válaszként erre: 506. - Ef1191cb08)
2010. jan. 31. 22:06

Én sem tudnék megbocsátani. Rögtön kiszeretnék belőle.

Nem is tudom, hogy tudják mások folytatni? Mert ugyanolyan semmi sem lesz már... így is annyi bizonytalanság van az ember életében, ha még utána azon is kéne aggódni, hogy vajh mikor lép félre megint az az ember, akiben tökéletesen megbíztam... előbb-utóbb vége lenne. Na, lényeg a lényeg, én nem adnék még esélyt ilyen esetben.

506. ef1191cb08 (válaszként erre: 503. - Ab4b6bc17d)
2010. jan. 31. 21:34

Igen,igen egyet értek.Nem állt szándékomban védeni a szeretőket,mert ők mindig megérdemlik a sorsukat bármilyen rosszul is alakul.Csak úgy gondolom,hogy annak kellene elsősorban gondolkodnia akinek párja családja veszíteni valója van.Ugyanis Ő a felelős és nem az aki az útjába akad.Nekem mindegy lenne ha a férjemnek nője van,hogy gizi vagy bözsi, a lényeg,hogy Ő megcsal.A lotyó személye tökmindegy.

Mert olvastam itt olyan hsz-t is,hogy a férj áldozatnak volt beállítva,szinte az írta a feleség,hogy megerőszakolták.Na,az enyém jöhetne ezzel az ócska dumával,valószínű repülne....

505. ab4b6bc17d (válaszként erre: 497. - Innichen)
2010. jan. 31. 21:23
Lám... lám... Most legalább te is érzed, hogy milyen érzés, ha beletaposnak a lelkedbe. Tényleg nem kárörvendésből, hiszen nem ismerlek (bár a leírtak alapján nem is akarlak), na lényeg, a lényeg, Isten tényleg nem bottal ver, hanem ugyanazzal!
504. globus (válaszként erre: 499. - Ef1191cb08)
2010. jan. 31. 21:20
Legsiralmasabb az egészben az, hogy a nők azt hisznek el, amire vágynak, amit akarnak... tökmindegy, hogy mi a valóság, sajnos ezért a pasikat nem lehet hibáztatni.
503. ab4b6bc17d (válaszként erre: 496. - Ef1191cb08)
2010. jan. 31. 21:19

Én sajnos elhiszem, hogy az a 45-ös egy pasi... mert bizony sok ilyen van, sajnos. Már szinte mindennapos. Mégis, nálam kinyillik a bicska, ha ilyet hallok!

Viszont a véleményed második részével tökéletesen egyetértek, mintha én írtam volna. Azt azért megjegyezném, hogy az a nő/vagy férfi is önző (és akkor még enyhén fejeztem ki magam), aki hagyja, hogy kikezdjen vele egy nős/házas/párkapcsolatban élő ember, vagy teszem azt, ő kezd ki vele.

502. Szuszy (válaszként erre: 497. - Innichen)
2010. jan. 31. 21:09

Szerintem lépj mindkét pasitól, és kezdj új életet egy olyannal, akivel kölcsönös a szerelem, a tisztelet és ami ezzel jár. Találsz olyat aki szeret és viszont szereted, meglátod.

Ha a nős pasinak csak Te lennél a feleségén kívűl, talán még reménykedhetnél, de így csak megaláz és Te hagyod hogy továbbra is azt tegye.

501. Szuszy (válaszként erre: 498. - Tücsimücsi)
2010. jan. 31. 21:00
:) De igen, szoktak...
2010. jan. 31. 20:09

nem minősítelek, ha végigolvastad a fórumot úgyis tudod mi a véleményem.

hát a pasidról meg még ennél is rosszabb...

499. ef1191cb08 (válaszként erre: 497. - Innichen)
2010. jan. 31. 20:04

na pff....

Erre aztán mit lehetne mondani??Az ostobaságnak nincsenek határai...már bocs,de ez az igazság.Amúgy én téged nem tudlak sajnálni,megérdemled.

De szegény feleségét annál jobban.

Mondjátok már meg,miért vannak ilyen buta nők????

"Ha megcsalsz is imádlak én"...:-)))))

Ááááhhhh.....

Remélem nincsen gyereke ennek a pasinak.

498. tücsimücsi (válaszként erre: 497. - Innichen)
2010. jan. 31. 20:02
Remélem nem haragszol meg, ha azt mondom, elöször azt hittem tizen-huszonéves vagy....közel a 40-hez már nem szoktak a nők ilyen naívak lenni.
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook