Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
647. fbb53e1d99 (válaszként erre: 645. - Ef1191cb08)
2010. febr. 2. 09:44
Már bocsánat, de én nem érzem magam lotyónak. Nem tettem senkinek, semmi rosszat. Nem gázoltam át senkin, kvázi nem léptem bele senki lelkivilágába. Fél évig jól éreztem magam, és ennyi volt. Az élet ment tovább-:)
646. Zizisicc (válaszként erre: 641. - Ef1191cb08)
2010. febr. 2. 09:42

Tudod, akiket te itt gusztustalannak ocsmánynak nevezel, ők is emberek ..... épp olyanok,, mint te vagy én vagy mint bárki más. Nincs jogod elítélni senkit, mert más elveket vall, mint te. Nem látsz bele az életébe, nem ismered az érzéseit, nem tudod, miért olyan döntéseket hoz, amiket. Messziről nézve lehet, hogy fekete-fehérnek néznek ki a dolgok, de korántsem azok.

Messziről nézve, lehet, hogy néhány hsz-ed alapján téged is egy közönséges, gyűlölködő embernek lehetne tartani, de gondolom nem vagy az.

Persze meglehet a véleményed másokról, és le is írhatod, és nem is kell, hogy egyetérts másokkal, de ezt úgyis megteheted, hogy közben nem személyeskedsz és nem habzik a szád.

Jah, és bocs a személyeskedésért! :o))

645. ef1191cb08 (válaszként erre: 634. - Szuszy)
2010. febr. 2. 09:37

Igen,vannak itt akiket megcsaltak.És te ezt normálisnak tartod???

A szerelem nevében pedig nem hiszem,hogy joga van bárkinek bele mászni egy család életébe,bárkit tönkre tenni.

Ez nem szerelem egoizmus!!!

És igen,biztos,hogy akinek olyan emberrel van kapcsolata aki foglalt,az lotyó!!!

Szerintem undorító átgázolni másokon,hogy nekünk jó legyen.

Én csakis a becsületes embert tudom értékelni embernek nézni.Mert igen,mennek tönkre házasságok kapcsolatok,de tisztességesen is külön lehet válni,a másik sárba tiprása megalázása nélkül.

De ez csakis jellem kérdése...

644. serbyna
2010. febr. 2. 09:36

Nem kell egyik oldalt sem védeni, láttam már mindenen átgázoló mocskos szeretőket,akiknek csak a pasi megszerzése volt a fontos és ennek eléréséhez semmi nem volt szent,gusztustalan levelek,nyomozások..stb.Ennek semmi köze a nagy betűs szerelemhez!!

De láttam már szarnok feleségeket is akik mellett én is tartanék szeretőt ha pasi lennék.

És persze vannak a tündérmesék,amikor jön a nagybetűs szerelem és nincs mit tenni:D

2010. febr. 2. 09:32

Én úgy gondolom,hogy normális értékrendekkel rendelkező emberek is követnek el hibákat boltanak meg.

De attól még tudják,hogy az nem jó amit tesznek,nem fér össze a jó ízléssel vagy éppen az undorító kategóriába tartozik.

Azt még nagyobb bajnak látom,ha valaki már ezt sem képes felismerni,az már igazán mélyre süllyedt az erkölcsi fertőben....

Gondolom a nagy rutin miatt...

642. ef1191cb08 (válaszként erre: 636. - 40163fd81d)
2010. febr. 2. 09:30

Hát csak azért kérdeztem,mert te csak innen vagy képes látni a dolgot,minden áron a ribancokat próbálod védeni feleslegesen.

Próbálsz elfogadható magyarázatokat kreálni arra,ha valaki belemászik mások életébe,és még a másik oldalt akarod hibásnak beállítani.

Igazán nemes jellemre utal....

Én a te irományaidról gondolom ugyan azt amit leírtál:-))))

Véleményem marad:-))))

641. ef1191cb08 (válaszként erre: 637. - 625b4da9ec)
2010. febr. 2. 09:27

:-)))))


Én is ilyen vagyok.

De a véleményem marad,utálom a qrvákat.

Gusztustalannak ocsmánynak tartom őket,emberileg nullának.

2010. febr. 2. 09:18

Fata!

Az összes hsz-edet olvasom,úgy találtam ide. Még mielőtt félreértés lenne-:)

2010. febr. 2. 09:16

Sziasztok!


Réges-régen én is szerelmes voltam egy nős pasiba..életemnek egy gyönyörű szakasza volt, tele emlékekkel.

Én szingli voltam, s tudtam, hogy ő nős. Mégis belementem.Nem bántam meg-:):)

638. 40163fd81d (válaszként erre: 637. - 625b4da9ec)
2010. febr. 2. 08:59

:)))))))

Sokat gyakoroltam én is itt a Hoxán:DD

637. 625b4da9ec (válaszként erre: 636. - 40163fd81d)
2010. febr. 2. 08:52

Irigyellek a gondolkodásodért. :))


Én sajnos hirtelen természetű vagyok, ha "felhúznak", visszavágok, hogy csak úgy durran.


De már gyakorlom az "önuralmat", csak nem mindig jön össze. :D

Főleg, amikor (ahogy írtad) a véleményem miatt mocskolnak. Akkor én is felveszem azt a stílust..

636. 40163fd81d (válaszként erre: 618. - Ef1191cb08)
2010. febr. 2. 08:41

Erről beszéltem tegnap .....

Miért érdekes van-e férjem,vagy gyerekem,milyen viszonyban vagyok vele,vagy szeretősködöm-e?


Semmi közöd hozzá,sem az életemhez.

A fórumokon véleményt nyilvánít az ember,elmondja a gondolatait általánosan,függetlenül,személyeskedés nélkül.


Általános hiba,hogy a vélemény írót mocskolják,csak mert nem ért egyet a többséggel.

Te ezt teszed ,az érveid szintén megragadtak a személyeskedő ,ítélkező,közönséges jelzőkkel tarkított ,semmitmondó hsz-ek szintjén.

635. 40163fd81d (válaszként erre: 617. - 9379ff445f)
2010. febr. 2. 08:30

Arra értettem,hogy meg is bocsáthatsz neki,és boldog lehetsz újra,vagy ha nem megy ,akkor el is válhatsz,de hidd el egy ember valódi boldogsága nem múlhat semmi külső tényezőn,az szintén belülről fakad.

Szomorúság,csalódás ,bizalmatlanság még nem egyenlő a boldogtalansággal.

Ezek hangulatok,amik majd elmúlnak idővel:))

634. Szuszy
2010. febr. 1. 23:14

Szerintem itt valakit qrvára megcsaltak, ettől van tele ennyi gyűlölettel.

Biztos hogy aki szerelmes lett az lotyó? A szerelem legtöbbször nem ész érveken múlik, ha nem vagy nős és nincs barátnőd beléd szeretek, ha meg van valakid akkor menj arrébb, nem is tetszel. Tök mindegy hogy vagyonos vagy vagyontalan, nős vagy nőtlen, gyerekes vagy gyermektelen, fiatal vagy öreg, ha jön ez az érzés két embertől egymás felé, nincs az az ok amitől ez csak úgy elmúlik. Szerintem.

633. 2c2de63135 (válaszként erre: 626. - Innichen)
2010. febr. 1. 22:37
hát már ne is haragudj, de én 1 másodperc alatt kijózanodnék belőle és még magamat okolnám, mekkora egy barom voltam, hogy ilyen pasasra pocsékoltam az időmet. tudom írtad, csak most derült ki, de a pasi mondata, miszerint épp keresgéli az igazit a feleség és még ki tudja hány szerető között(akik közül ezek szerint te csak az egyik vagy) azonnal kijózanítana, min kell ezen ennyit gondolkodni? most magadat akarod lebecsülni? tartsd már magad ennél többre, egy normális nő nem ilyen pasit érdemel!!!!! ébresztő, egyetlen nagy levegő és elhatározás kérdése, ne húzd tovább, hidd el 1-2 nap és megkönnyebbülsz, és nehogy könnyeket merj potyogtatni érte!! Te jó ég!
632. 635da491de (válaszként erre: 630. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 22:18
Attól hogy szerinted abnormális még létezik. Tudom hogy nem jársz ilyen oldalakon, de egyszer csak próbaképpen kattints rá egy online szexoldalra és számold meg hány partnerkereső pasi van ott, és hogy hány nő.
631. 635da491de (válaszként erre: 630. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 22:14
És az jó lenne, ha csak annak a kb. 40-50%-nak lenne gyereke, aki mindig hűséges? Ráadásul egy csomó nő nem találna pasit,mert kevesebb hűséges pasi van
630. ef1191cb08 (válaszként erre: 629. - 635da491de)
2010. febr. 1. 21:58

Egyszerű a képlet.Akinek erre van szüksége tegye,de nem legyen családja,főleg gyerekei!Ha talál olyan partnert aki ebbe benne van,akkor hajrá...De legyen tisztességes,ne hazudozzon!

De az,hogy valaki hűséget esküszik normál életet ígér normál értékrenddel,és azt megszegi,becsapja megcsalja megalázza a másikat az ocsmány aljas és undorító.

Mert az általad leírtakat bárminek nevezhetjük csak normálisnak nem.....

629. 635da491de (válaszként erre: 610. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 21:38

"És remélem senki nem vette magára vagy személyeskedésnek,nekem nem itt valakiről van véleményem,hanem általában a megcsalókról és a szeretőikről!!!!!!"


Természetesen véleményed lehet, mint ahogy nekik is lehet véleményük rólad. Attól még ők jól megvannak, meg azok is akik mondjuk együtt járnak a swinger klubba és tetszik nekik.

Érdekes dolog ez egyébként, amíg egy csomó nő itt ócsárolja a megcsalókat, meg a szeretőket, vagy éppen egymás vállára borulva panaszkodik, pasi meg szinte egy se, addig egy csomó pasi a szexoldalon vadászik és próbál mondjuk szexpartnert keresni magának a kurvák hirdetései között. Nőt meg ott nem nagyon lehet találni.

628. ef1191cb08 (válaszként erre: 626. - Innichen)
2010. febr. 1. 21:14

Csak egyet érteni tudok gabóval.

Ez a szerelem számodra csak nyűg szenvedés lehet.

Egyrészt mert egy ilyen kapcsolat nagyon lealacsonyító méltatlan számodra,másrészt mert ritkán sül ki jó belőle.Szóval szerintem Te jól nem járhatsz.Ez a pasi egy önző disznó.

Egyébként tudja a felesége,hogy keresi az igazit??

Komolyan ritka ocsmány egy alak lehet....

Gondolkozz,ő nem szerelmes lett beléd nem azért vagytok együtt,csak kipróbál kihasznál és eldob téged is mint a többit.

Akinek rossz a házassága elválik.Lehet ezt tisztességesen is intézni nem ilyen módon.

Jobban jársz ha lelépsz nem kínzod magadat...

627. 9379ff445f (válaszként erre: 626. - Innichen)
2010. febr. 1. 20:21
próbálj meg új életet kezdeni! biztosan találsz egy független férfit, aki szeret, és te viszont szeretheted őt!
2010. febr. 1. 20:19
Igazatok van, tudom. De en csak par napja tudtam meg ezt az egeszet. Es meg par napja szerettem.Tudom, hogy nehez helyzet, tudom.Sajat hulyesegem, de ez mindenkivel megtortenhet....erot kell gyujtenem, hogy kirugjam...ennyi.
625. Gagababi (válaszként erre: 622. - Ef1191cb08)
2010. febr. 1. 20:06

Most olvasom, hogy hasonlóan vélekedünk.


Engem is akart egy nős pasi még régen,válófélben voltak már akkor, de még egy fedél alatt laktak az anyagiak miatt. Pont akkor volt a legjobb barátnőm benne egy ilyen kapcsolatban, és nagyon keményen bíráltam (a pasi annyira paraszt volt, a csaj meg szerelmes)..gondolhatod,hogy eszembe sem volt ugyanazt a hibát elkövetni..Mondtam neki, váljon el, és ha netán még akkor is szabad vagyok, hívjon fel, talán kezdhetünk valamit. Majdnem 3 év után hívott lelkesen, hogy elvált.(nagyon viseletes volt szegény) .Most képzelheted, ha belementem volna a viszonyba,ennyi évig szenvedhettem volna, míg megkapom...áh,sosem vállalnám be. Végül nemet mondtam neki, -bár épp akkor megint egyedül voltam,- de baromira nem hiányzott egy lelkileg, testileg, anyagilag tönkretett emberrel kezdeni valamit..

624. ef1191cb08 (válaszként erre: 621. - Innichen)
2010. febr. 1. 19:57

És erre a pasira a felesége főz mos...stb...élnek mintha minden rendben lenne??A feleség mit sem sejt?

Mert ha így van,akkor nem mondom van bőr a pofáján jó vastag...

623. Gagababi (válaszként erre: 621. - Innichen)
2010. febr. 1. 19:57

Szia, sziasztok!


Nem semmi pasas..Tényleg egy önző f*..Ha a helyedben lennék, és ilyet mondana, hogy meg kell találni azt a nőt, akivel leélheti az életét, tökön rúgnám az tuti. Phú, de megérdemelné, hogy pofára essen...

Te meg várod, hogy eltudja dönteni, hogy kit választ...jajj, ne hogy már ő döntse el..aztán ha nem téged választ, akkor majd kapkodhatsz..de Te tudod.


Erről a pasasról a Farkangyal film jutott eszembe (bár ott a főszereplő nem volt nős, de ez mellékes)

622. ef1191cb08 (válaszként erre: 621. - Innichen)
2010. febr. 1. 19:42

Micsoda undorítóan egoista önző álláspont.És van annyira buta nő aki az ilyennel még össze köti az életét.Én,én én,és megint én!!!!"Meg kell találnia akivel leélheti az életét".

És amikor megnősült akkor nem azt a nőt találta meg??Vagy próbálgat benneteket mint a gatyákat???És a felesége is keresgél mellette?Vannak gyerekei?Velük mi a terv???

Komolyan,micsoda emberek vannak.....És miféle nők partnerek ebben?...

2010. febr. 1. 19:35
Amikor megismertem., mar volt baratnoje. Valoszinu vele sem talalta meg amit keresett. Velem meg fejlodott a kapcsolata,de meg nem tudott donteni kivel tovabb.... nem kotelezo a szeretovel maradni, akivel megcsalta a feleseget elottem. Jottem az eletebe en, s lassan kialakult a kapcsolatunk. Neki dontenie kellett volna elobb utobb, sokaig ez az allapot nem allhatott fennt. Azt mondja meg kell neki talalni azt az embert, akivel az eletet leelheti, s akkor lepni fog a hazassagabol. Ezt megertem. lehet en lettem volna, lehet valaki mas. Ehhez joga van nem? Mindenki azt csinal az eletevel amit akar, ugy en is ...Nehez, mert ha az ember friss szerelmes, akkor tenyleg nem az esze a mervado, hanem a szive... Tudom , hogy ott kellene hagyni azonnal, talan az ido segit....Csakis az ido segithet ....
620. globus (válaszként erre: 568. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 18:55

Korrekt, és ehhez tarthatjuk magunkat.

"bezzeg az én időmben", idézek tőled :)

Elvált szülők gyermekei nagy eséllyel lesznek elváltak, az erkölcstelenség pedig egyenesen etalon ott, ahol mást nem látnak. JÓ példával járjunk elöl, még így is meglepődhetünk, de ellenkező esetben biztosan garantált.

2010. febr. 1. 17:00
Ja,és áruld már el légyszi,házasságban élsz,boldog családban???
618. ef1191cb08 (válaszként erre: 614. - 40163fd81d)
2010. febr. 1. 16:54

Vannak neked gyerekeid?

Nem lehetsz egy jó szülő ha vannak,és ennyire semmibe tudod venni az érdekeiket......

Vagy a szeretőd gyerekeidét tudod ennyire semmibe venni????Mert nem hiszem el,hogy nem vagy az....

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook