Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
2010. jan. 31. 19:51
Leirom mi tortent velem....Hihetetlen.....de igaz. Junius ota van kapcsolatom egy nos ferfival,nem Magyarorszagon elunk,o magas beosztasu,koztiszteletben allo ferfi..Nekem van egy baratom , akivel a kapcsolatunk krizisben van, mivel szerelmes vagyok abba a ferfiba., Na de nem ez a bajom Mar "elfogadtam" hogy nos,,,, hiszek benne , hogy nem szereti a feleseget.El szeretne hagyni....na de. tegnapelott beleneztem a telefonjaba,s mit talaltam, egy sms-t. A Baratnojetol, tehat van meg egy baratnoje !!!!MI ket no, mar kapcsolatban vagyunk egymassal minden lepeserol tudunk, kit mikor hiv, engem nem akar elhagyni-Nem hiszek mar neki, de...A masik baratnoje elottem mar megvolt, s en utana jottem az eletebe....Nem gondolta, hogy velem kialakul valami, s most nagyon ragaszkodik hozzam, mondram neki, valasztanod kell, 3 no kozul.....De erre nem gondoltam ,hogy nem is a felesegere kell feltekenynek lennem, hanem a baratnojere, Milyen fereg ,,,nem ? Ott kellene hagynom azonnal, de nem tudom....szeretem, barcsak elmulna a szerelmem iranta, akkor konnyebb lenne minden.......Ezek utan meg beszeluink, veszekedunk, nem alszunk ejszaka , mert ez tortent. Meg nem igazan fogtam fel....ra kellene dobbenem , hogy o nem nekem valo,,,,, de meg nem tudom elhagyni ezek utan sem... ez az en hibam tudom, de a szerelem erosebb nalam.....Ilyen meg sosem tortent velem, teljesen padlon vagyok miatta.En leptem be harmadiknak, vagy inkabb negyediknek hiszen meg a felesege is ott van....Eszemmel tudom nem szabadna egyetlen percet sem vele maradni, de a szivem szereti....szenvedek miatta, meg sem erdemelne..Tanacsot nem kerek, hiszen tudom azonnal dobni kellene ot......de a szivem szeretem ezek utan is amit velem tett. Raadasul nem is olyan szep ember, de rettenetes nagy a kisugarzasa. Leblokkoltam , kesz vagyok miatta,,,,s tudom a szerelem s a gyulolet nagyon kozel van egymashoz...barcsak megtudnam gyulolni.....Szoval ez az en tortenetem....
496. ef1191cb08 (válaszként erre: 494. - Ab4b6bc17d)
2010. jan. 31. 15:06

Ugyan már,ezt nem valószínű,hogy egy férfi írta.

Sőt,az a valószínű,hogy egy megcsalt elkeseredett a párjában nagyot vagy sokat csalódott nő.

Én megértem az érzéseit ha így van,gondolom ezt az irományt szerető riogatásnak szánta,de szerintem felesleges.Aki már addig süllyedt erkölcsileg,hogy egy nős férfi szeretője lett,azt nem hatja meg ez a példabeszéd.

Én úgy gondolom,hogy mindig minden esetben az a fő hibás aki kapcsolatban él és abból kacsintgat ki,tart szeretőt.Őt lehet számon kérni,hogy miért csak ennyit ér számára a párja a családja a gyerekei,hogy miért éri meg neki kockára tenni a közös jövőt,eljátszani a bizalmat a becsületet?!

Mert azt ne mondja nekem senki,hogy egy megbocsájtás után ugyan úgy lehet folytatni mint előtte,hogy lehet újra tiszta lappal kezdeni.Én ezt nem hiszem el.Ha a férjem ezt tenné,az én bizalmam egyszer lehetne eljátszani,azután már nem lenne többet sosem 100%-os akkor sem ha megbocsájtanék.És az is igaz,hogy oda tud beférkőzni a harmadik ahol rés van,de mutasson valaki olyan hosszú évtizedekig tartó házasságot párkapcsolatot,ahol sosem voltak hullám völgyek.Mert nem hiszem,hogy ilyen van.De akkor ezekben az időszakokban valóban van ok a megcsalásra?Mert szerintem nem.Egy a párját szerető tisztelő családszerető gerinces ember felfogásába értékrendjébe ez nem férhet bele!Én a leggusztustalanabbnak azt tartom amikor egy férfi a kismama feleségét csalja meg.És azt a nőt aki ebben partner,mindenféle útszéli ócska lotyó alá tudom csak sorolni.Ez számomra a legundorítóbb ebben a műfajban.Egyébként hiszem,hogy mindenki vissza kapja az élettől azt amit mások ellen tett,aki szétrombolt egy családot,nem hiszem,hogy hosszú távon boldog lehet.Ismerek elég sok ilyet a környezetemben.

495. 635da491de (válaszként erre: 494. - Ab4b6bc17d)
2010. jan. 31. 15:00
Az én véleményem szerint pasi45 "története" egy nagyon jól megírt paródia, ami az ilyen fórumokon társalgóktól elhangzottakat foglalja egybe. A reget is ma hozta létre valaki. Valószínűleg a történet így szó szerint nem igaz, de azért tartalmaz érdekes dolgokat.
494. ab4b6bc17d (válaszként erre: 474. - Pasi45)
2010. jan. 31. 14:10

Édes, Istenem, te el is hiszed, amit mondasz, igaz? Te nem hogy imádnád szegény feleséged, hanem ahányszor és ahol csak tudod, megalázod (nem csak testileg/lelkileg is, hiszen bármikor megvan a veszélye, hogy rájön - én kívánom is, hogy tudja meg! - és ráadásul anyagilag is, hiszen amit a kurváidra költsz, abból akár minden nap vehetnél egy szál virágot is a párodnak). Szerinted elnézné neked, ha megtudná, hogy mit művelsz a háta mögött!? Te elnéznéd neki,hogy ezt csinálná veled???


NEM MINDEN FÉRFI ILYEN ALÁVALÓ GAZEMBER, MINT TE! jOBB, HA NEM MAGADBÓL INDULSZ KI, FŐLEG, HOGY sokunk szemében NEM IS VAGY FÉRFI a sztorid után... még hogy kíváncsiság! Na, igen, pont így viselkedik egy gyerek. Komolyan, szégyelld magad. Fogalmad sincs róla, mi az a szeretet/szerelem/hűség - amik egy igazi, felnőtt kapcsolat jellemzői.

493. ab4b6bc17d (válaszként erre: 466. - 635da491de)
2010. jan. 31. 13:53
Ha érzelmek nélkül akar sexelni, akkor minek létesít előtte érzelmeken alapuló kapcsolatot, miért nem vigyáz, hogy ne legyen gyerek? Élje ki magát és ne később jusson eszébe, hogy ő fűvel-fával akar hetyegni.
492. 635da491de (válaszként erre: 476. - C33bd8536b)
2010. jan. 31. 12:31
A férfiak sem egyformák, van ilyen is és olyan is. Viszont ha valaki szavahihető és előre megmondja hogy nem akar többet csak egy kis szexet, akkor azt illik tiszteletben tartani.
491. Gagababi (válaszként erre: 490. - Globus)
2010. jan. 31. 12:04

jaja:)


Van egy havernőm, akinek volt egy barátnője, aki rábízta a férjét, mondván, hogy vigyázzon rá, amíg ő utazgat, erre a havernőm meg a férj szépen összemelegedtek :)) Na,magából kiindulva, hozzájuk például facér csaj nem is mehet, csak akkor a srác nincs otthon.

490. globus (válaszként erre: 489. - Gagababi)
2010. jan. 31. 11:58

A reakció tipikus :))

Eszembe jutott egy eset, amikor a csaj látta, hogy gáz van, és azt kérdezte, hogy "na, mi a baj"? Én meg vissza: "honnan tudod, hogy baj van" :))

489. Gagababi (válaszként erre: 488. - Globus)
2010. jan. 31. 11:55

Kiherélném legfeljebb :)


Ja még annyit, hogy én nem csináltam jelenetet a lánynál sem. Küldtem egy smst, hogy beszélni szeretnék vele valamiről, és fogom hívni, hogy találkozzunk. Erre azonnal próbált hívni, meg küldött vissza smst "remélem nincs baj!"szöveggel..majd amikor megtörtént a beszélgetés, akkor ilyet mondott " azt hittem összevesztetek a bulin, és azért akartál beszélni velem" Egy barátnő, aki hátba támadna,és még észre sem veszi, hogy mennyire nyilvánvalóan csinálná...na mindegy, régen volt. Már abszolúte nincs jelentősége.

488. globus (válaszként erre: 487. - Gagababi)
2010. jan. 31. 11:38
Legalább megtudtad, hogy "élesben" mi történne, ha próbálná, se tudná letagadni akkor :)
487. Gagababi (válaszként erre: 484. - Globus)
2010. jan. 31. 11:30
férjemmel nem romlott meg a viszonyom, még vitázni sem tudtam vele ezen :)
486. 9379ff445f (válaszként erre: 485. - Gagababi)
2010. jan. 31. 11:29
elhiszem!
485. Gagababi (válaszként erre: 483. - 9379ff445f)
2010. jan. 31. 11:28

először én is csak mosolyogtam rajta.

Van egy pár haverom van, akik nagyon közvetlenül viselkednek mindenkivel, s némelyik lány (főleg akik szinglik) már a kombinál." oh, tuti tetszem neki, végig flörtölt velem, és közben a barátnőjét le se sza*ta" A pia meg felszabadítja még jobban az embert.

Nekem a férjem anno mondta, hogy az ilyen lányokon csak röhögjek, hiszen örülnek, ha valaki szórakoztatja őket, de úgy sem velük mennek haza ,hanem a párjukkal.

Persze, valahogy nem találtam viccesnek.

484. globus (válaszként erre: 482. - Gagababi)
2010. jan. 31. 11:27
Összességében így mindkettejükkel megromlott a viszony, legalábbis átmenetileg fagyos lett a levegő. Carpe diem! :)
483. 9379ff445f (válaszként erre: 482. - Gagababi)
2010. jan. 31. 10:58
:DDDDDDDD
482. Gagababi (válaszként erre: 481. - Globus)
2010. jan. 31. 10:57
Melyik pasi nem szereti, ha körbe rajongják, most őszintén? Ő olyan típus, hogy mindenkivel haverkodik. Erre a konkrét esetre úgy reagált, hogy "nem is vettem észre".
481. globus (válaszként erre: 480. - Gagababi)
2010. jan. 31. 10:26
A férjed hogyan reagált?
480. Gagababi (válaszként erre: 479. - Globus)
2010. jan. 31. 10:16

Nem lehet előre tudni, bár legyen a te ismerősödnek igaza.


Egyébként ahhoz, hogy egy harmadik személy beférkőzzön egy kapcsolatba, (vagy legalábbis megpróbálkozzon vele), nem kell rosszul működnie. Egy pici bizonytalanság is elég, és ha nem vagy résen, már azon kapod magad, hogy viszik a társadat. Velem volt olyan, hogy barátkoztam egy lánnyal, aki két évvel fiatalabb nálam, de még mindig szingli, és akkoriban is elég maga alatt volt. Én repestem a boldogságtól,mert szerveztem az esküvőmet, ő meg otthon párnák között sirdogált, hogy nem találja az igazit. Aztán pár hónappal az esküvő előtt mondtam neki olyat, hogy kicsit berezeltem a házasságtól, (ezek a szokásos majrék, ami másokkal is előfordulnak). Erre mit ad Isten, a legközelebbi buliban drága "barátnőm" rákattant a pasimra..Folyton ott sündörgött körülötte, simogatta, biluxolt rá, játszotta rendesen az agyát..én meg csak lestem. Csakhogy mielőtt még túlzottan elhitte volna, hogy van esélye, elbeszélgettem vele. Persze, szerinte én voltam a hülye...mondtam,ha így van, akkor elnézést kérek, hiszen a barátnők attól barátnők, hogy a félreértéseket megtudják beszélni..mi volt a válasza, inkább nem akar a barátnőm lenni. Ezzel aztán csak engem igazolt, ami egyáltalán nem okozott örömet.

479. globus (válaszként erre: 478. - Gagababi)
2010. jan. 31. 09:47

Lehet, hogy ez az életszerű, azaz törvényszerű. Az általam ismert páros női tagja azt állítja, hogy az övüké BIZTOSAN nem múlna el, nem laposodna, mert egymásnak teremtette az isten. Csak éppen későn találkoztak.. amikorra már a pasi megnősült, és a csaj is férjhez ment. Arra alapozza ezt, hogy tizen-valahány éve romantikáznak, és minden alkalom ugyanolyan izgalmas. Felnőttek a gyerekeik, elvileg semmi akadálya, hogy egymáséi lehessenek legálisan, de félnek, hogy "mit mond a falu szája", de főleg a gyerekek!

Semmit, mert rengetegen tudják :) S igazából EZ az, ami a megcsalásban szomorú: mit érez a házastárs, ha elgondolkodik rajta, hogy 20 éven át röhögtek a háta mögött, otthon meg ment a cigánykodás. Ilyent egyikünk sem kívánhat magának.

Bár megígértem neki, hogy természetesen fedezem, ha szükség lenne rá - még nem volt, hála istennek-, de szörnyen aljasnak érezném magam, ez biztos.

478. Gagababi (válaszként erre: 476. - C33bd8536b)
2010. jan. 31. 09:36

nekem is rögtön az jutott eszembe,hogy szerintem sem pasi. :)


Amúgy, már korábban akartam írni egy valós esetet. MEgismertem egy lányt,barátnőmön keresztül, aki akkor szeretői státuszban volt. A srácnak volt egy 8 hónapos gyereke a feleségétől (egyébként 30 év körüliekről beszélek).A szerető meg a feleség barátnők voltak, de persze az utóbbi mit sem tudott. Kérdeztem a szeretőtől, hogy miért jó,amit csinál. A következő válasza volt rá:

"Inkább legyek ünnepelt szerető, mint megcsalt feleség. Így nincsenek viták, féltékenységek, hozzám menekül otthonról. Addig imád, amíg így vagyunk. " Aztán még mondta,hogy fél attól, hogy ha igazi pár lenne belőlük, egyidő után megunnák egymást, mert a szerelem az elmúlik, átalakul szereteté...blablabla

A srác elhagyta a a családját érte,- mai napig együtt vannak-, de az a varázs, amit szeretőként érzett, mára szertefoszlott.


Én egyik szerepben sem voltam még, és nem is szeretnék lenni.

477. 77dcc060d6 (válaszként erre: 476. - C33bd8536b)
2010. jan. 31. 08:36

Én is így gondolom. Csatlakozoma véleményedhez:)


Szerintem se pasi.

476. c33bd8536b (válaszként erre: 474. - Pasi45)
2010. jan. 31. 08:34

Csak azért regisztráltál, hogy ezt a roppant építő hozzászólást megírd???

Látod, én nem hiszek neked. Nem hiszem, hogy imádod a feleséged, miközben megcsalod. Szerintem ő sem hinné.

Nem hiszem, hogy minden férfi így működik, és nem hiszem, hogy minden nő hülye, hogy nem veszi észre, ha rendszeresen csalják.

Nem hiszem, hogy minden férfi hazudik az imádott nőnek.

Nem hiszem, hogy egy férfinél egyszer van az életben igaz szerelem, és az csakis az lehet, akit elvett feleségül.

Nem hiszem, hogy egy férfi soha nem hagyja ott a feleségét a szeretőért, mert sajnos, elég sokszor láttam az ellenkezőjét.

És végül egyáltalán nem hiszem, hogy férfi vagy.

475. globus
2010. jan. 31. 08:32
Hát bizony a csajoknak erősen el kell gondolkodni, hogy miről szól a történet. Kár többet, mást, értékesebbet képzelni mögé... lehet jó, szuper, de nem AZ, amit elképzelnek róla, már a sokadik férfi erősíti meg itt is. Pedig nem érdekelt, hogy hazudjon nekünk, ugye?
474. pasi45 (válaszként erre: 460. - 625b4da9ec)
2010. jan. 31. 07:40

Sziasztok!Nagyon igazad van!Én nős férfi vagyok 22éve,Imádom a feleségem.Mégis megcsaltam,szeretőt tartottam.Volt,hogy egy éves 5hónapos stb ..kapcsolatom volt,de a feleségem senkiért semmiért nem hagytam,hagyom ott,mert őt szeretem.És igaz szerelem minden férfinél egyszer van az életében,többi csak sex!És nekünk férfiaknak nem kell érzelem a szexhez,anélkül is jól megy:)Csak azért nem megyünk útszélén álló nőkhöz,mert annak meg van a veszélye,és szeretőt tartani sokkal

olcsóbb. Mert ha elmegyek egy kurvához,ott semmi érzelem nincs,csak kiválasztom melyiket akarom és egy oltári jót sexelünk:)Minden férfi így működik!A szeretőkkel meg az a baj azt hiszik azért ,mert sexelünk velük őket akarjuk,ez csak sex semmi más,ezért van az ,hogy egy idő után minden nős pasi dobja a szeretőt amikor többet akar.És a feleségemmel is jól működik minden otthon.És nem azért sexelek vele ,hogy rá ne jöjjön, azért mert szeretem ,kívánom.És,hogy hazudok a feleségemnek?Nem!!Nekem ,nekünk férfiaknak a félre lépés olyan mint ,amikor valamiből repetázok,de az első volt az amit igazán szeretek,jól eset:)a második már csak a kíváncsiság.A feleségem nemtudróla ,hogy többször is megcsaltam,és ez így is marad!A szeretőnek,persze össze hordunk fűt,fát...Hogy lenne szeretőnk?! Ha megmondanánk csak sexre kellesz,semmi másra.És mi férfiak teljesen mások vagyunk mi ti nők,de ezt hiába mondom nektek,nem értitek,mert nők vagytok!Kérdezzetek meg több férfit is ugyan ez lesz a véleménye.A sex az nagyon fontos a férfi életébe,azt bárkivel megtudja csinálni,de sex és szerelem együtt az csak a feleséggel megy!És mért csak a nők írogatnak mindenhol a fórumokban?Mert a pasikat az ilyen marhaságok nem érdeklik.Én is csak azért írtam már unom amit leműveltek.A férfi számára a szerető csak sex!!semmi más!!Csak a szeretők mesélik be magúnak őket szeretik a nős pasik!Én is jókat múlattam,nevetem a szeretőimmel,de az csak sex volt semmi más!!!

2010. jan. 31. 07:32

sziasztok olvasva aforumot egy más szemszögböl is legyen rálátásotok erre a témára ezért leirom saját történetemet nagyvonalakban.


én egy megcsalo vagyok aki megbotlott, van ilyen is párommal nem értetünk egyet abban hogy válajun e még egy gyermeket (4.-et) féltem attol hogy nem tudunk mindent megadni nekik. Belementem a gyerek válalásba nem bántam meg imádom öket. A lényeg hogy sokat vitatkoztunk veszkedtünk az én félelmem miatt aminek az lett az eredménye gyre kevesebbet voltunk együtt az ágyban ezzel is bántani akartuk a egymást legalábis én igy voltam ezzel lelkileg padlora kerültem nem tudtam elmondani kedvesemnek mit érzek és hogy bánom amit tettem. Bezárkoztam! Majd belépet a képbe egy harmadik személy ( málam 8 évvel fiatalab holgy ) elöször csak dumáltunk és probáltuk jol érezni magunkat és egyszer csak megtörtént nem tudom hogy de megtörtén lefküdtünk és jó volt ez tartott egy darabig természetesen lebuktam párommal egyre többet és durvábban veszekedtünk. Közben a szeretőnél is rájöttem arra csak azért kellek neki mert ugy teljesitek az ágyban ahogy kiakart haszmálni rézben sikerült is neki A feismerés után kiléptem a kapcsolatból, de kedvesemmel még egy évig nem tudtam megbeszélni mit érzek iránta és hogy mért történ meg az egész nem tudtam a magamköré húzott falat ledönteni. Mi után egy kapcsolatunkon kivül álló ismerös kedvesemröl olyat állitott ami nem igaz és rákérdeztem párom hagyott had beszéljek és megtudtam nyilni eltudtam mondani mindent amit éreztem és érzek azota kapcsolatuk renbe jött és már nagyon bánom amit tettem. Szeretem páromat és már senkiért és semiért nem menék bele ilyen kapcsolatba.

Ezzel csak anyit akartam mondani hogy ha egy férj és feleség megtudja beszélni a problémákat akkor nem fog egyiksem másfelé kacsingatni.

472. a00c344bac (válaszként erre: 442. - 0ec066a4b2)
2010. jan. 31. 05:58
na most megijedtem!:))))talán te intézkedtél az ő ügyébe is??:))ha törölnek, nem írok akkor többet ide. ne idegesed, mert különben ráncos leszel:))és kelleni fog megint a ránc simító:)))ja, és az igazságért nem kell megharagudni!!én sem haragszom:)))
471. golfáramlat (válaszként erre: 467. - 635da491de)
2010. jan. 31. 00:06

Én a férjemmel előre tisztáztam mindent (még az esküvő előtt): HA FÉLRELÉP KIHERÉLEM! :DDDD


Megértette és közölte: Ő MEG ENGEM NYÍR KI!


Több mint 20 éve volt az esküvőnk, azóta tartjuk magunkat a megállapodásunkhoz. :DDD

470. 635da491de (válaszként erre: 469. - Globus)
2010. jan. 31. 00:01
Igen, lehet hogy ez kicsit más dolog. De honnan tudja valaki, hogy őt szereti? Vagy hogy csak őt szereti? Mert azt mondja? Sok mindent mond az ember. Van olyan is, aki simán azt mondja, hogy ő képes akár több nőt/vagy férfit is szeretni egyszerre. Akkor minek váljon? Van aki nem hiszi? Mert magából indul ki. De ki tudja milyen a másik ember? Nem vagyunk egyformák. Pláne egy férfi meg egy nő.
469. globus (válaszként erre: 468. - 635da491de)
2010. jan. 30. 23:52

"1. ha valaki (legyen akár nő, akár férfi) úgy érzi, hogy az adott kapcsolata/házassága nem jó és változtatni akar rajta, akkor zárja le a meglévőt és úgy létesítsen új kapcsolatot! "

2. És ha valaki úgy érzi, hogy jó a kapcsolata, nem akar változtatni, nem akar lezárni semmit"

Ezekre gondoltam, de a fórum témájában nem ilyenek szerepelnek. Hanem "nem válik- de engem szeret" típusúak.

468. 635da491de (válaszként erre: 465. - Globus)
2010. jan. 30. 23:50
Ezt most nem értem, hogy milyen két felállásra gondolsz, de egyáltalán nem célom, hogy osztatlan sikert arassak. Lehet engem utálni nyugodtan...
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook