Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes vagyok egy nős férfiba... fórum

Szerelmes vagyok egy nős férfiba... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
437. 04b817a477 (válaszként erre: 344. - Robi-Tina)
2010. jan. 30. 05:47
Te annyira "okos" vagy!:)Azt mond már el nekem te,2o évesen,mi a faszból tartottál el egy faszt 4évig? És elolvastam miket írtál,szerintem te nagyon benne lehetsz egy nős pasi életébe!? A többi csaj akinek nős pasija van ,még ha mondanak itt egymásra fűt ,fát,de legalább őszinte mindenki,de nálad sok a fröcsögés....
436. a00c344bac (válaszként erre: 427. - 930f6012c8)
2010. jan. 30. 05:03
vicces csaj vagy!:))szerintem meg a pasi jól átvert, mert otthon minden rendben volt,csak szórakoztatta magát veled ,otthon meg nyalta anyucit:)))))hát azért ezt ne mond már, hogy egyedül is lehet gyereket tervezni, főleg csinálni csinálni:)))ahhoz szerintem szükség volt a férjére is:))és egy jó kapcsolatra. azt írod nem működött a feleségével jól a kapcsolat?? mégis gyereket tervezet vele?? és elég szomorú ,hogy ennyire nincs benned érzés! elmondta neked őszintén a pasi, hogy felesége van, gyereke, és még gyereket terveznek, és nem akar téged el venni, nem akarja elhagyni a családját. mit kelet volna még mondania neked? téged annyira szeretett mégsem csinált neked gyereket! mért is nem?? igen jól írod!:))"csak az érez fájdalmat a gerincébe, akinek van gerince"
435. globus (válaszként erre: 433. - 816fca07b8)
2010. jan. 29. 22:28

Hallottam már olyant, hogy sikítófrászt kaptak a csajok, aztán mikor megszólalt a pasi, akár a bumburnyák, foga egy se :)

Ettől is különbözünk, akár a szexben, más szenzorokon vagyunk érzékenyek, nálam pl. első a verbális + a felém tett gesztusok. De ez nem jelenti azt, hogy egy kedvesen mosolygó eladó levegyen a lábamról :)

434. 816fca07b8 (válaszként erre: 402. - Robi-Tina)
2010. jan. 29. 20:27
én sem így értettem!! :) hanem h az ember változik, főleg ha nő a tét..
433. 816fca07b8 (válaszként erre: 431. - Globus)
2010. jan. 29. 20:23

pedig milxen szép is az! én mindig így lettem szerelmes,és amikor a férjem megláttam.. jajjjj..:)

és nem a szex jutott eszembe..


kívánom h te is átéld ezt mert ez a csoda

432. 635da491de (válaszként erre: 333. - A00c344bac)
2010. jan. 29. 19:26

"és sajnos ti férfiak ilyenek vagytok! hogy, udvaroltok minden nőnek!ugye?"


És sajnos Ti nők ilyenek vagytok, hogy nem lehet veletek csak úgy lazán létesíteni egy kis szexkapcsolatot. Minden mögött a problémát látjátok, meg azon filozofáltok, hogy szeret vagy nem szeret, hogy csak arra kellek-e neki, stb. Ahelyett hogy lenne valaki, akit nem ez érdekel, csupán időnként élvezni akarja a szexet, úgy hogy ezt nem megalázásnak tekinti a férfi részéről. :-)))

431. globus
2010. jan. 29. 17:01

Nézzetek hülyének, de én a "meglátni, és megszeretni"-ben sosem hittem :D

Meglátni és megkívánni, na ez teljesen reális verzió, de hát ez egy másik fórum témája...

2010. jan. 29. 15:44
arom=írom
429. Doro77
2010. jan. 29. 15:43

...ha jól figyeltem kalandor 4 évig volt szerető..ehhez bizony kellett a pasi is,és bár én megcsalt feleség vagyok,és nem értek egyet a szeretői felfogással ,és azzal hogy ha kiderül hogy van a kiszemelt pasinak családja akkor is folytatni kell,de annyit mondhatok,hogy itt már nemcsak a szerető jelen esetben kalandor a hibás,hanem java részt a pasi is.Ha valóban szerelmet éreztek,és jól megvoltak,és "kitartotta" kalandort is,akkort nem hiszem hogy voltak anyagi gondok,de azt hiszem hogy jól érezte magát kalandorral,és ez a férfi részéről a feleségével szemben nagy szemétség volt.Nem csak félrlépett hanem egy másik életet élt egy nővel,ugymond kettős életet,ami a feleség előtt volt csak rejtve.Ez a tetűség!!!!!

Én a helyedben kedves kalandor nem tartanám embernek az ilyet,mert nem vállalt fel sem téged,sem pedig a feleségét,hanem inkább játszadozott mindkettőtök érzéseivel.Vagy felfogod és átlátod a helyzetet hogy ő nem akart téged igazán,és bármilyen hülyén hangzik,mivel a feleségét nem hagyta ott,még most sem,mikor hiánya van benned,akkor komolytalan volt,vagy eléggé jellemgyengge ürge.

Remélem megérted hogy nem téged akarlak bántani,csak láss tisztán hogy valahol te is áldozat vagy nem beszélve a feleségéről,és tudod nem tudhatod,otthon miért nem vette észre a felesége hogy megcsalják,lehet azért mert otthon ugyanazokat a szavakat mondta mint neked.Az ilyen emberek többnyire gyávák,és mégha szeretett is téged,akkor sem annyira hogy lépjen az ügyben hogy váltson.Érted?valószinűleg otthon mintaférj volt,és mindent megtett a feleségéért,mert normális esetben hidd el egy feleség megérzi ha megcsalják......csak akkor nem,ha ugyanolyan marad az ürge mint előtte,és ugyanúgy teszi a szépet,és áradozik a feleségnek.Az hogy neked hogy adta elő a dolgokat,az más dolog,nyilván nem akarta megmondani,hogy tök jól megvagyunk,közös gyereket tervezünk,hanem azt mondta ő nem akarja de az asszony erőlteti....nos ilyen nincs.Ha a feleség tudja apuci hova járkál,akkor biztosan nem erőlteti a következő gyereket ebbe biztos lehetsz.Otthon úgy adta elő,ahogy a feleségének jó,nálad meg úgy ahogy neked jó.Ahogy olvasom és kiveszem,te fiatalabb lehetsz mint a pasi,és mint a feleség,tehát biztosan vonzó volt ez neki,és az is nálad és veled nem a gyereknevelésről beszél meg a csekkekről,az oviról,vagy a szaros pelenkáról,így más voltál,és kikapcsolódott melletted.

nyilván sajnálja mert nem fog találni meg egy ilyen nőt aki 4 évig mellette van a semmiért.

gondolkodj el mennyire szeretett ő téged,és ne sajnáld hogy vége....

428. 9379ff445f (válaszként erre: 427. - 930f6012c8)
2010. jan. 29. 15:43

a férjem barátnője is így tudta,. hogy nálunk is így ment a gyerektervezés, pedig hidd el, hogy nem.

és sok minden nem úgy volt/van, ahogy neki elmondásra került...

és hogy honnan tudom? mert nem egyszer beszéltem vele már telefonon...(igen a ribivel :) )

ezt csak azért arom, hogy tisztában légy azzal, nem mindig úgy van, ahogy a szegény pasi előadja

és tudod, ha tényleg tanultál belőle, és úgy gondolod nem mászol bele többet ilyenbe, én csak örülök! (bár a te életed, és úgy éled ahogy akarod!)

427. 930f6012c8 (válaszként erre: 420. - 9379ff445f)
2010. jan. 29. 14:58

Igen, mert otthon a feleség forgatókönyvet írt, hogyha a nagyobbik gyerek X éves lesz, akkor jön a másik... tehát ez volt a "tervezés" a másik gyerekkel kapcsolatba. Leszámítva azt, hogy mit akar a másik fél, vagy hogy hogy állnak mondjuk anyagilag. Ezt feleség eldöntötte...s bár szerintem egy gyerektervezés nem erről szól... hogy előre eldöntött alapon, hogy ekkor és most...


Egyébként a Te eseted... hmm bár tudom, hogy megtépnél személyesen, s nem érdekel a gondolatom...de sajnálom. S ez biztos, hogy nem a Te hibád volt. Ezek szerint a férfiak ennyire máshogy élnek meg dolgokat.


Ilyen meg sem fordult volna a fejembe, hogy a párom a gyerekünket várja... s félrelépni. Szerintem rossz emberrel kezdtél. De hát van egy mondás: "csak az érez fájdalmat a gerincébe, akinek van gerince".

426. ab4b6bc17d (válaszként erre: 16. - Bogyeszkusz)
2010. jan. 29. 14:44

Ezzel én is egyetértek, hogy csak a gyerek miatt ne maradjon együtt két ember, ha már nem szereti egymást.

...de a fórumnyitó csak a csalfa pasi szavaira hagyatkozhat... nem biztos, hogy olyan ramaty az a kapcsolat, mint aminke felállítja. Ráadásul ragaszkodik is a gyerekéhez...

425. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - SziszkaV75)
2010. jan. 29. 14:41
...hm...ezt pont te döntöd el, hogy az édesanyja mennyire boldog? Lehet, hogy addig boldog lesz, amíg meg nem tudja, hogy hol is mászkál élete párja...
424. 930f6012c8 (válaszként erre: 419. - Napkelet)
2010. jan. 29. 14:40

Köszönöm szépen! Igyekszem, bár egyenlőre ezt ki kell "pihenni", mert ha jön valaki az életembe, akkor őszintén szeretni akarom, nem csak azért "tartani", hogy elmondhassam, hogy van valakim.


Lentebb olvastam, hogy a nők többsége szinte felkínálja magát... nos nem ebbe a kategóriába tartozom. Nem tudom csak úgy széttenni a lábam. 1 komoly kapcsolatom volt a nős férfi előtt, szóval nem gyűjtöm a trófeákat. A nős férfivel is 5 hónap után történt meg.


Úgy látom, nagy felháborodást okoztam a fórumon, elnézést kérek mindenkitől... meg lehet nyugodni, tőlem ezentúl egy feleségnek sem kell tartania:)...


Vannak nekem is álmaim, vágyaim az életben. Remélem összejön. Ha mégsem, akkor tudom, hogy jogosan vert a jóIsten!


Az első ilyen kapcsolatom volt, s az utolsó is.


Mint írta előttem egy fórumozó, hogy "nincs elég független férfi?" !


Meglátni és megszeretni! Én még viszonylag fiatal vagyok, s elvileg jó felfogással. Korombeli srácok most nem azért, de tényleg nagyon gyerekesek, nem beszélve erről az divatos stílusról:S.


Idősebb férfiak jönnek be, mert mind külsőre, s intelligencia szinten is, ők tartoznak a férfi kategóriába.


Biztos van idősebb, normálisabb s független szingli férfi... remélem találok egyet :).

423. napkelet (válaszként erre: 418. - 9379ff445f)
2010. jan. 29. 14:36
Igazán sajnálom! A Te esetedben tényleg szemét dolog volt amit a férjed csinált! Akkor sem a nőt hibáztatom, hanem a férjed! Éppen akkor amikor a legnagyobb szükséged lett volna rá, a közös gyermeketeket vártátok képes volt ezt tenni.
422. 9379ff445f (válaszként erre: 420. - 9379ff445f)
2010. jan. 29. 14:34
gondolom, akkor nem csak minden másnap volt szex...
421. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - SziszkaV75)
2010. jan. 29. 14:33

Én azt nem értem, mi a csodának kezdtek egy nős hapsival? Nincs elég facér férfi??

Egy ilyen viszony úgyis csak bánattal lesz tele! Miért vállaljátok magatokra, hogy szétromboljátok két másik ember kapcsolatát, ráadásul ahol már gyerek is van? Nem gondoltok abba bele, hogy - ugye nem biztos, hogy nem jó a házasságuk, csak mondja, esetleg -, de viszont a vége úgyis az lesz, hogy az asszony kiteszi a férje szűrét (lehet, hogy te így megkapod), de tönkretetted egy feleség meg egy kisgyermek életét és ráadásul mi a garancia arra, hogy hosszútávon ez a csalfa veled marad??? Hogy egy idő után nem-e tekint ki a ti viszonyotokból is?

Komolyan, nem értelek benneteket! Mi a jó ebben? És ráadásul kinek jó?

420. 9379ff445f (válaszként erre: 416. - Napkelet)
2010. jan. 29. 14:32
elolvastad kalandor 326.-ik hozzászólását? azt írta a pasija a feleségével a második gyerekét tervezte...
419. napkelet (válaszként erre: 415. - 930f6012c8)
2010. jan. 29. 14:31

Kívánom, hogy sikerüljön egy mégnagyobb szerelmet átélned egy független társsal!

Sok sikert hozzá!

418. 9379ff445f (válaszként erre: 416. - Napkelet)
2010. jan. 29. 14:29
nálunk kb 1 évig tartott...
2010. jan. 29. 14:29
Nincs elég facér férfi???
416. napkelet (válaszként erre: 414. - 9379ff445f)
2010. jan. 29. 14:26

Sajna vannak ilyen esetek is:( ebben az esteben azt mondom, tényleg szemét dolog!

Én az olyan eseteket kérdőjelezem meg amik évekig tartanak.

2010. jan. 29. 14:23

Köszönöm napkelet!


Nem akarom magam védeni, tudom hogy én is hibás voltam, hogy tudtam a körülményeket, s ennek ellenére belementem... de nem hittem, hogy ez lesz belőle. Nem bántam meg, mert megtudtam mi az igaz szerelem (ami csak félig volt igaz)...ezt senki nem veszi már el tőlem. Testi-lelki társam volt, s nem a szexről szólt.


Életem legszebb időszaka volt, s megtanultam azt is, hogy soha semmi körülmények között nős férfival nem. Jó tanítólecke volt, nagy lelki sérüléssel, sok gyönyörű emlékkel.

414. 9379ff445f (válaszként erre: 413. - Napkelet)
2010. jan. 29. 14:22

én veszélyeztetett terhes voltam, aztán megszületett a kisfiam, és 4 hónapos volt, amikor kiderült, hogy mit csinált a férjem.

szerinted én gondoltam, hogy mi a valódi oka pl. a szex hiányának? hát elmondom, hogy NEM

413. napkelet (válaszként erre: 411. - 9379ff445f)
2010. jan. 29. 14:19

Elolvastam, de nekem egyáltalán nem az jön le. Egyszerűen leírta az ő történetét.

S azt mondod a pasi a leginkább a hibás. No és a feleség, aki 4 évig semmit nem vesz észre? Nem tünt fel neki, hogy csak minden másnap, karácsony másnap, húsvét másnap bújik hozzá apjuk?

2010. jan. 29. 14:17

gabó1


Nem vagyok büszke rá, s a legőszintébben mondom! Ezek szerint rosszul értelmezted.


Én csak leírtam a történetet, mivel a fórum témája erről szól...

411. 9379ff445f (válaszként erre: 410. - Napkelet)
2010. jan. 29. 14:12

olvasd el a 405.-ik hozzászólást nekem a hngvételéből az jön le, hogy még büszke is arra, hogy nős pasija volt (?). szerinted? hát ezért...

persze én nem azt mondom, hogy a nős pasinak halleluja! sőt! ő a leginkább hibás!!!

2010. jan. 29. 14:06

Igazából nem értem, hogy miért csak a - a Ti szavaitokkal élve- "ribancok" -at szidjátok és bennük látjátok a rosszat!

El lehet gondolkodni azon, hogyan tud egy pasi 7-8 évig megcsalni valakit. Hogy lehet az, hogy 7-8 év alatt a párja semmit nem vesz észre? Talán azért, mert a kedves feleség nem foglalkozik vele eleget,nem figyel rá, sőt talán annak örül, ha apjuk békén hagyja:(

Még mielőtt kapnám az áldást, elmondom, hogy 23 évig voltam férjnél s az alatt soha nem csaltam meg a párom, s ő sem engem. Nem ez volt a válás oka!

409. 625b4da9ec (válaszként erre: 408. - 930f6012c8)
2010. jan. 29. 14:04

Ha jól következtetek 18 voltál, amikor elkezdődött.?

A "Férfid" mennyi idős, ha nem titok?

408. 930f6012c8 (válaszként erre: 406. - 9379ff445f)
2010. jan. 29. 13:57

Nem, nem tréfát akartam ebből űzni, s bocsi, ha megbántottam valakit ezzel, de ha vissza olvasol ő is jót szórakozik a másik oldalon álló nőkről.


Nem kell magadra venni

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook