Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


1386. kingik (válaszként erre: 1385. - Kingik)
2011. jún. 1. 21:12

tehát: teszek majd fel új szemes képeket :-)

(csak már nem láttam írni rendesen)

1385. kingik (válaszként erre: 1384. - Vajdai)
2011. jún. 1. 21:00

Köszi Neked is a megnyugtatást! Ó ha 6 hét, akkor semmit nincs aggódnom...mivel jó sokat szoktam aludni, nem igazán értettem a "jelenséget".

Teszem mad fel új szemes-képet még a héten :))

1384. vajdai (válaszként erre: 1381. - Kingik)
2011. jún. 1. 20:49

Nekem is ugyanígy volt. Azt kérdezték ,hogy álmos vagyok?Akkor még azt "hazudtam" ,hogy kötőhártyám volt ,nem akartam magyarázkodni. Szépen elmúlt azóta szép nyílt a tekintetem.

ne felejtsd el 6 hét a végleges gyógyulás. És még utánna is változik ,de csak pozitívan.

Gratula nagyon szép lettél.

1383. kingik (válaszként erre: 1382. - Boncz)
2011. jún. 1. 20:42
Megnyugtattál nagyon Boncz! Komolyan kezdtem idgeskedni, hogy ez valami új jelenség?! Akkor türelmes vagyok és várom, hogy múljon!
1382. Boncz (válaszként erre: 1381. - Kingik)
2011. jún. 1. 20:11
El fog múlni, nekem is fáradt volt egy darabig a tekintetem, ahogy gyógyul, úgy változik. Ilyenkor még van duzzanat,az teszi.
1381. kingik (válaszként erre: 1374. - Boncz)
2011. jún. 1. 20:04

Köszönöm, hogy bekerülhettem ebbe a táborba :))Hát a mellkerületem nem annyira nőtt - sajnos - de nem rossz a helyzet, örülök a szememnek nagyon!


Akkor holnaptól szempillaspirál, yess! :)


Nekem is simulnak a ráncaim a homlokomon, mert én is a látás élesség érdekében az utóbbi időben igencsak ráncoltam! Viszont a szemem alatt kicsit még olyan a látvány, mintha kialvatlan lennék és ezt csak mostanában, azaz a műtét és a tegnapi varratszedés óta vettem észre. Ez vajon mi lehet és mi miatt lehet? Hátha Ti tudjátok...

1380. naomi1 (válaszként erre: 1379. - Jucus70)
2011. jún. 1. 16:11
koszonom szepen!
1379. Jucus70 (válaszként erre: 1376. - Naomi1)
2011. jún. 1. 15:19
jaj, még annyiot meglestlek, nagyon szép lettél. Hát Ti aztán bátrak vagytok, én lehet hogy be lennék tojva. Gratula !
1378. Jucus70
2011. jún. 1. 15:17

Banyek, neki meg a doki azt mondta, hogy ez így normális. Küldött képet, beszéltek ftelefonon, állítólag el fog múlni. Azonnal szólok Neki.

Nagyon köszi lányok.

(egyébként elég érzékeny bőrű, nagyon fehér, szőke, kék szemű, lehet, hogy ez is hozzájárul)

1377. naomi1 (válaszként erre: 1374. - Boncz)
2011. jún. 1. 11:27
Teljesen egyett ertek :))))))))
1376. naomi1 (válaszként erre: 1375. - Jucus70)
2011. jún. 1. 11:26
Ennel a mutetnel nem kene hogy ilyen rondan nezzen ki. Ambar lehet tul erzekeny is. A doki irhatott volna neki bakterium olot az esetleges fertozesek elkerulese vegett. SZemkremet is irhatott volna fel amit szembe kell kenni, annak is van baci olo hatasa. En ezeket kaptam a dokitol anno. A dokim a mutet utan fel oraig bennt tartott pont ammiatt hogy bevrzett e a szemem az esetlege fertozesek miatt. En nem hagynam ra a helyeben mert ha valami gaz van az lehet visszafordithatatlan is.
1375. Jucus70
2011. jún. 1. 10:25

Szaisztok. Én most találtam meg ezt a fórumot,nagy örömömre.

50 éves barátnőm is rászánta magát erre a műtétre. Hétfőn csinálták neki. Iszonyat ronda, tiszta vér az egész szem körül.

De nem az a gond, hanem az, hogy a szeme fehérje is tiszta vér. Begyulladt szegénynek és egy véres csík is van benne.

Aki már túl van rajta, kérdezném, hogy ez normális ? Mert a doki szerint igen. Ahogy néztem a képeiteket elég jól nézetetk ki műtét után. Szegény Évi meg úgy néz ki, mint akit összevertek. Csupa véraláfutás, és alig lát valamit úgy begyulladt a szeme. Semmit nem adott neki rá a doki, azt mondta elmúlik, ez természetes, vele jár.

Mit szóltok ? Előre is köszi.

1374. Boncz
2011. jún. 1. 09:12

Velynn, kingik, üdvözöllek benneteket az elégedett és boldog nők táborában....már ami a műtétet illeti!:)))))

Velynn, szerintem 4in1 műtét volt, mert az elégedettségtől a mellkerületünk is nőtt:))))........én azóta jobban kihúzom magam:))))

1373. Boncz (válaszként erre: 1369. - Kingik)
2011. jún. 1. 09:05

Engem varratszedés után úgy engedett el a doki, hogy nyugodtan festhetem, csak a varratra ne tegyek......tehát spirált használhattam.

Megjegyzem az volt az első amikor hazaértem, hogy megnéztem hogy mutat a szemem sminkkel:)))))

1372. Velynn
2011. máj. 31. 21:54

jah, azt el is felejtettem írni, hogy eltűnt a homlokomról a ránc, amit a "lógó szemhéjam palástolására kifejlesztett szemnagyranyitási technikám" okozott! :)

Sőt, a szemem alatti ráncok nagy része is eltűnt! Úgyhogy ez 3in1 műtét volt! :)

1371. Velynn
2011. máj. 31. 21:50

Mi újság lányok? Mindenki rendben van? Én igen! Minden nap újra és újra megállapítom, hogy milyen kitűnő döntés volt ez a szemhéjplasztika! :)

Egy hét múlva megyek kontrollra, van egy kis puklim oldalt, és egy kis lyuk is, ahol kihúzták a cérnát, de az is lehet, hogy az eltűnik egy hét alatt és akkor már tényleg nem igen lesz mibe belekötnöm! :))) Picit még ödémás vagyok szerintem, de napról napra szebb (vagyok)! :)

1370. kingik
2011. máj. 31. 20:30
ja és a fotókat azt hiszem a napokban már fel is teszem....
1369. kingik (válaszként erre: 1367. - GabciBSB)
2011. máj. 31. 20:28

Na széééép, mondhatom :-)) De aranyos vagy, hogy nem paráztattál be!

Túl vagyok persze már a varratszedésen és egyáltalán nem fájt! Semmiség volt!

Kaptam krémet rá, ma már kontaklencsét is betettem.

Szempillaspirál szombaton már lehet szerintetek? Felülre nem tennék sminket csak a szemvonalamra alulra.

1368. kingik (válaszként erre: 1365. - Boncz)
2011. máj. 31. 20:25
Öö, már nyoma sincs a durva lila sminknek, de azért még halvány vonalak akadnak a szemhéjamon - de gondolom ez csak azért van, hogy a tavaszi/nyári divatot kövessen valamilyen szinten :) Amúgy tök szép!
1367. GabciBSB (válaszként erre: 1362. - Kingik)
2011. máj. 31. 16:36

Na szia! Túlélted?

Mostanra már biztosan túl vagy rajta, így már bátran elárulhatom, hogy én majdnem besz...tam a varratszedésen, még a könnyem is kicsordult. :))) Most már röhögök rajta, de akkor nem volt vicces. Csodálkozott is a doktornő szerfelett, mert a műtétet meg hősként csináltam végig nyugibogyó nélkül és csepp para sem volt bennem. Sőt alig vártam, hogy szétszedjen. Na ez is egyénenként változik. Szóval milyen volt a varratszedés?

2011. máj. 31. 11:37

Szia!

Nagyon szépek lettek a szemeid, mint általában, hihetetlen a változás, büszke lehetsz rá, gratulálok hozzá!

Megkérdezhetem, hogy a mellműtét az mit takar a te esetedben?

1365. Boncz (válaszként erre: 1360. - Kingik)
2011. máj. 30. 15:36
Elfelejtettem megkérdezni, mi van a "lila" sminkeddel?.......ugye már elmúlt, nyoma sincs!:)))
1364. Boncz (válaszként erre: 1360. - Kingik)
2011. máj. 30. 15:34

Nekem nem fájt, picit volt egy villanásra kellemetlen......ne izgulj, tényleg gyorsan túl leszel rajta:))) És képzeld ki tudod nyitni majd teljesen a szemed ami csudajó érzés!

Nekem úgy törölgette le valamivel átitatott gézzel a varrt, és nem volt kellemetlen egyáltalán...:)))

1363. naomi1 (válaszként erre: 1362. - Kingik)
2011. máj. 30. 14:42
sok szerencset es fajdalom mentesseget a varratszedeshez. Mondom en vagyok a egyetlen kivetel nem kell izgulni. A tobbiek szerint eszre sem veszed es mar kinnt is van :))))). Ja nekem a fuhrrerne meg maszirozgatta is a varrokat lefele azt hittem besz.rok. Mondtam neki hagyja majd maszirozgatom en maganak. Haza metem es lemaszirozgattam fajdalommentesen magamnak az osszes varrt. Persze azert barbarkodott mert neki nem volt ilyen mutetje. A masik doktorno az nagyon ovatos lett volna de pont nem ert ra.
1362. kingik (válaszként erre: 1361. - Naomi1)
2011. máj. 30. 13:30

Vicces, nagyon nevettem :))))

Én meg bírom a fájdalmat is, meg nem is szoktam nyafogni, így holnap bátor leszek :)

1361. naomi1 (válaszként erre: 1360. - Kingik)
2011. máj. 30. 13:17
Tudtommal senkinek sem fajt meg eddig. En ugymentem varratszedesre hogy meg sem fogom erezni. En nyafogos vagyok igy ereztem is. Egy Auswitzi furrerkepu doktorno jo nagy darab szedte ki a varratot igy ereztem boven. Azt hittem letepi a szemhelyamat. Szerencsere nem tartott csak par masodpercig es a szemhelyam is megmaradt.
1360. kingik
2011. máj. 30. 13:07
Fáj a varratszedés? :)
1359. 4e26ebc823 (válaszként erre: 1357. - Agi1966)
2011. máj. 30. 12:49
Sajnos szerintem a keloidos hegképződést nem biztos, hogy elkerülöd, ha hajlamos vagy rá. Ez erősen kockázati tényező nálad... szerintem a te kockázatodra fogják csak megcsinálni...:((
1358. kingik
2011. máj. 28. 15:24
Gabci, Naomi - köszi Nektek mindent! Tényleg nem sok van már keddig, addig simogatom :))
1357. agi1966
2011. máj. 28. 15:19
Sziasztok/ Én még uj vagyok kőztetek. Érdeklődni szeretnék, hogy szemhéjplasztikánál lehetséges-e, hogy keloidos lesz a heg, ugyanis én hajlamos vagyok rá. Tudnátok nekem esetleg jo orvost ajánlani aki szép munkát végez. Előre is köszönöm

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook