Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4003. abb21ff034 (válaszként erre: 4000. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 4. 17:46
Látod ezen nem gondolkodtam,csak azt tudom hogy Jósvay "művész kezű" és nagyon megbízható...
4002. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4001. - Vajdai)
2012. jan. 4. 17:24

Persze, megnéztelek, és egyáltalán nem vagy vészesebb, mint mi roller után, vszeg az égő érzés is hasonló lehet. Nem tudom, én amikor így nézek ki, vhogy mindig örülök, mert arra gondolok milyen szép lesz az új bőröm alatta, te is erre gondolj!

Még egy kérdés: Azt írtad, hogy márciusban, majd ősszel tervezed az ismétlést, de korábban nem azt mondta a doki, hogy fontos havi rendszerességgel ismételni, vagy vmit félreértettem?


Nem szépészeti ügyben intézkedtem ma, azt azonnal megosztanám veletek, nekem ez még a jövő zenéje, addig a ti átváltozásotokban gyönyörködöm!

4001. vajdai (válaszként erre: 3991. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 4. 17:14

Szia Bali!


Ennyire konkrétan nem tértünk ki a témára. Ha aktuális lesz akkor kifaggatom.

Hát lángol rendesen az arcom. Úgy gondold el olyan mint amikor a napon rettenetesen leégnél.

De vannak a szerek ezek hűsítik.

Ez a víz nagyon jó rá.De most meg úgy néz ki az arcom ,mintha koszos lenne.

Égési sérülés. Hát nem csoda ha sokkot kap a bőr.

Én is ahányszor belenézek a tükörbe sokkot kapok.

De mégis mindig arra visz az utam.

Nézted a képet?

Tegnap megnéztem egy videót ott is így nézett ki az arc.

Sikerült ma intézned valamit?

Akár privibe is írhatod.

4000. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3998. - Abb21ff034)
2012. jan. 4. 16:56
Vmiért nekem sem szimpatikus semmilyen endoszkópos szépészeti eljárás, egy kicsit úgy érzem, hogy ilyenkor nem feltétlenül csak a doki ügyes keze, hanem a technika kiszámíthatatlansága is közre játszik, vmiért engem megriaszt.
3999. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3993. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 4. 16:54
Sztem egyszerűen csak kikerülik, ha megnézed Ildi szemöldökét sem "bántották". Mivel a lézer tökéletesen irányítható, így könnyedén kikerülhetnek vele bármit, a szemet csak azért védik jobban gondolom, mert a káros lehetne a fény, de egy tetovára sztem semmilyen hatással nincs, ha "elhúznak" mellette.
3998. abb21ff034 (válaszként erre: 3992. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 4. 16:53
Inkább úgy mondanám az általam preferált doki nem alkalmazza. Sok más orvos igen.Mivel én benne hiszek (és valami miatt szimpatikusabb is ezen egyszerűbb eljárás,kevesebb rizikó faktorral) ezért választanám a félhold kimetszést.Amúgy annyira mini heg ami a szemöldök felett lesz,hogy nem mérvadó milyen a szemöldököd.Hisz egyikünké sem bozontos:-D Ha a metszés után bokrokat kellene növesztenem,hogy eltakarjam a vágás nyomát,valszeg kihagynám:)
3997. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3994. - Abb21ff034)
2012. jan. 4. 16:51
Igen, egyetértek, mivel a felső szemhéjplasztikát bármennyiszer(ésszerű keretek között) lehet ismételni, így talán ezért indítanak mindig ezzel, hiszen, ha nem hozza meg a kellő hatást, még mindig lehet emelni a szemöldökön...
3996. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3992. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 4. 16:49
A tetoválás ívében biztosan lehetne, ahogy olvastam szinte tökéletesen láthatatlan marad a heg.
3995. abb21ff034 (válaszként erre: 3989. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 4. 16:47
Nem hullik ki:) nem a szemöldöködbe vágnak hanem fölé egy félkörben ahogy bemásoltam dr Jósvay levelét.Hogy miért nem végzi az endoszkópos (tudvalévő drágább és komolyabb műtétet) arra biztos van szakmai magyarázata,amit személyesen kérdeznék meg tőle és majd referálok.De ha csinálná is a homlokon alkalmazott metszést választanám.
3994. abb21ff034 (válaszként erre: 3989. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 4. 16:43
Valószínűleg neked nem a szemöldök emelés a megoldás. Nincsenek szarkalábaid,csak egy pici kis helyes mini hiba az egyik felső szemhéjadon.Ha minden áron korrigáltatni szeretném - a helyedben - a hagyományos felső szh. plasztot választanám. Persze ez csak az én véleményem.
2012. jan. 4. 16:38
Ildi akartam is kérdezni, hogy pl ha szemhéjat lézereznek, a tetkóval mi a helyzet? Vagy ha teljes arcot, akkor letakarják a tetkókat? ( száj, szemöldök ....)
2012. jan. 4. 16:34
Balika nekem normális szemöldököm sincs, még elrejteni sem lehetne...:((( A doki gondolom, nem ok nélkül nem alkalmazza a fejbőrös variációt.... biztosan nem nyerő megoldás.
3991. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3981. - Vajdai)
2012. jan. 4. 16:30

Ildi!


Kovács doki, amikor említette a szemöldök emelést, arról beszélt neked, hogy ő milyen technikával végzi?


Kben most milyen érzés, lángol a bőröd?

3990. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3976. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 4. 16:27
Ez a lézer az őrületbe kerget minket, már én is kezdem feladni, akkora a kavarodás...
3989. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3983. - Abb21ff034)
2012. jan. 4. 16:26

Igen, most már engem is egyre jobban érdekel, bár én amúgy sem szeretem, hogy olyan íves a szemöldököm, és attól félnék ez még markánsabb volna a beavatkozástól, és állandóan rácsodálkoznék a világra 0-24-ben.:)

Igazából még az is visszatart cseppet, hogy vszeg ezt sem lehet a végtelenségig ismételni, mint a felső szemhéjplasztikát, így jobb volna még várni vele, valamint attól is félnék, hogy kihullik a szemöldököm a heg vonalában.

Az élet hatalmas kérdései..:)

3988. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 3974. - Vajdai)
2012. jan. 4. 16:22

Hát ez szuper, túl vagy rajta, annyit gondoltam rád!

Köszönjük a részletes beszámolót, minden infót elmentettem a fejemben lévő kis merevlemezre.


A képeket is köszönjük, hát, nem is vagy vészes, én roller(pecsét) után hasonlóan, sőt néha durvábban(hurkák, lilulás) nézek ki.

Kíváncsi leszek az gyógyulási szakaszokra, és a benyomásaidra. Kovács doki továbbra is nagyon szimpi, semmi mellébeszélés, vagy ámítás.


Várjuk a napi jelentéseket nagy szeretettel!


Kellemes regenerálódást!

3987. abb21ff034 (válaszként erre: 3982. - Vajdai)
2012. jan. 4. 15:49

"Pontosan 1 éve kezdtem el és eleinte 2 hetente csináltam 1,5-s tűs dermarollerrel.Aztán át álltam havonta csinálom.Mindent kipróbáltam már az életben kezdtem Ilcsi Aha savas hámlasztással az jó volt a pattanások után megmaradt lila kis foltokra.Aztán Ázsiai mélyhámlasztás 7 db volt összesen darabja 30000ft (5 nap alatt új bőr).Aztán közben mikrodermabrázió.Semmi nem mulasztotta el a jégcsaphegeket.A dermarollerrel szinte hihetetlen,hogy milyen böröm lett 1 év alatt.A pórusaim összehúzodtak a hegek meg úgy feltöltödtek,hogy szinte már alig látszanak itt az aljuk teljesen fent.Nem használok semmilyen hatóanyagot csak a böröm regenerálódik.A szarkalábaim alig láthatók szóval nagyon meg vagyok elégedve.Az emberek 35 helyett 24-nek néznek ez szerintem magáért beszél.Most tartok 2 hónap szünetet meglátom mennyit változik."


Egy tapasztalt önrollerező fórumtársunk eredményei dermarollerrel.(idemásoltam,biztosan nem bánja)

3986. abb21ff034 (válaszként erre: 3985. - Abb21ff034)
2012. jan. 4. 15:35
Érthetőbben írva: rátaláltam a linkre!(már az írás sem megy).
3985. abb21ff034 (válaszként erre: 3981. - Vajdai)
2012. jan. 4. 15:31
Jóvanna . Bénáztam, ,ár megvala a link.:-D
3984. abb21ff034 (válaszként erre: 3982. - Vajdai)
2012. jan. 4. 15:30

Az én gyógyulási időm,2 millis tűvel keményen megdolgozva az arc/nyak/dekoltázs:3-4 nap.Már eredményt látok de az igazi -havi egy kezelés mellett-tavaszra lesz.

De pont ilyen "hengernyomos" piros a bőröm mint a tiéd.Kiváncsi vagyok az eredményre és annak tartósságára.Hányszor kell menned?

3983. abb21ff034 (válaszként erre: 3957. - Hexilein72)
2012. jan. 4. 15:27

Sikerült!Köszönöm.És egyre inkább igazolj a tézisemet,hogy a szarkalábakon javít a tekintet érdekesebb pikánsabb lesz.Azt gondolom,hogy komoly bőrfeleslegnél feltétlen alsó-felső plaszt kell,ez egy "lájtosabb"opció.

2 úton teszik (idéztem Jósvai nekem írt leveléből:

A szemöldök emelést többféle képen lehet végezni. Lehet a szemöldök feletti bőrből egy félhold alakot kimetszeni, így közvetlenül a szemöldök felett lesz heg. Ennek az ára ... ezer forint. A varrat szedés két hét, a várakozási idő .... Ezenkívül nem látható területről, a hajas fejbőrön ejtett metszésből endoszkóppal vagy anélkül, fémcsavarhoz vagy a lágyrészekhez öltésekkel lehet emelni a szemöldököt.Ilyen módszerrel én nem dolgozom. Hogy ez kinek, mennyire változtat a szarkalábak kinézetén az változó.

No ennyit tudok első kézből:)

3982. vajdai (válaszként erre: 3980. - Abb21ff034)
2012. jan. 4. 15:19
Mennyi idő után szoktál gyógyulni?
3981. vajdai (válaszként erre: 3979. - Abb21ff034)
2012. jan. 4. 15:17
Hát nem tudom mit csinálsz? Hol mutogatják neked hol szavalnak ,te valamit tudsz:))
3980. abb21ff034 (válaszként erre: 3978. - Vajdai)
2012. jan. 4. 15:16
Jé,borzasztó hasonló,mint amikor dermával megnyúzom magam,nagyon kiváncsi vagyok az eredményre! sok drukk neked is,biztosan nagyon szép leszel!
3979. abb21ff034 (válaszként erre: 3954. - Vajdai)
2012. jan. 4. 15:11
Franc akkor bénázok..:( most épp Latinovits szaval rajta..annyira akarom látni a linket!!
3978. vajdai (válaszként erre: 3977. - Vajdai)
2012. jan. 4. 15:10
Bocs azt akartam írni,hogy a jövő hét eleje. Állítólag holnap nagyon ramaty lesz ,de most is már az.Utána beindul a gyógyulás. Égési seb.
3977. vajdai
2012. jan. 4. 15:09

Én is kíváncsi leszek mire leszek szalonképes. Állítólag jövő 1 hét.

TETTEM FEL KÉPET. RETTENET NE IJEDJETEK MEG.DE AZT GONDOLOM ,HOGY EZEK A HITELESEK ÉS NEM AZ ITT-OTT MEGJELENT RETUSÁLTAK.

Csináltam egy csomó fotót eltettem őket egy mappába ,majd folyamatosan töltögetek ,meg szedem is le.

2012. jan. 4. 14:44

Én sem láttam még az enyémet ugyan olyannak:))

Pécsen is van fraxel lézer, ez az olcsóbb, nem a 350 ezres...No de most legyek okos, hogy ugyanaz-e, ugyanazt tudja-e? Áldozok a drágábbra is, ha tutkó az a jobb, de ha nem igazán látszik a különbség az eredményesség terén, akkor nem szeretnék 3x annyit fizetni.... szóval én még mindig passzolok.))

Ildi, majd arra leszek kiváncsi, hogy itt mennyi idő múlva leszel szalonképes..

3975. vajdai (válaszként erre: 3967. - Hexilein72)
2012. jan. 4. 13:02

Nagyon szépen gyógyulsz !!

Látod nekem a szememre a doki még most is azt mondta ,hogy kevés idő telt el.

Még mindig minden keresi a helyét:))

3974. vajdai
2012. jan. 4. 12:59

Na szióka Lányok!

Köszönöm ,hogy aggódtatok értem.

Túl vagyok rajt.Akkor írok egy részletest.

Itt is mint a műtétnél kitöltették velem a nyilatkozatot. És most végig is olvastam.

Kb. egy 15 percig kellett várnom ,de addig a Patríciával beszélgettünk. (Ő az asszisztense Kovács dr-nak)

Kérdeztem egy a lézer dolgot. Hát annyit megtudtam tőle ,hogy ez a Fraxer lézer és több fokozata van. Meg is nézegettem közelről és vannak rajta fokozatok. Láttam nekem Kovács dr 20-as fokozatra állította ,mert azt mondta ,hogy Ő azért nem szereti egyből megnyúzni a bőrt.

Ezt a kezelést egyedül csak Ő tudja a klinikán végezni a többi dr nem.

Na folytatás. Bementünk a műtőbe ahol a Patri extra erős Lidocainnal bekente az egész arcom. A nyelvemre is került mert a számról egy picit belenyaltam. Még egyébként mindig zsibbadt egy kicsit a szám.

Ezután Kovács dr beindította a masinát és úgy kell elképzelni fejet mint egy négyzetet amin sok-sok tű van és ezzel ment sorba végig az arcomon.

Ja a szemembe kaptam egy érzéstelenítő cseppet és akkor rakta be a doki a védő fémlapot,de végig így is le volt szorosan csukva a szemem.

Volt ott egy másik doki Őt is tanította be ,mondott neki mindent részletesen.

Először a homlokommal kezdte a krémet előtte mindig törölte le a Patri előtte. Na amikor hozzáért az arcomhoz a masina hát azt hittem besza**-k. Aztán mintha hozzászokott volna az arcom ,valahol nagyon fájt valahol kevésbé.

Érdekes pont a szemem környéke nem fájt annyira ,de a tokámnál ismét.

Az ablak végig nyitva volt ,olyan büdös volt mint amikor a szarút égetik.

Ez nem ért sokként ,mert a barátnőm és a Patri is mondta előre.

Úgy néz ki az arcom ,mint aki kifeküdt a sivatagba és elaludt volna egy fél napra.

Először még a kis pontok is látszódtak azt mondta a férjem olyan mintha hálót terítettek volna rá.

Hát most is cefetül nézek ki ,de állítólag holnap lesz a csúcs és utána beindul a gyógyulás.

Azt mondta Kovács dr ,hogy azért egy alkalomtól ne várjak csodát legalább egy 3x -i kezelés kell. Már most elhatároztam ,hogy márc.15.-én elmegyek még egyre ,és kettőt meg majd az ősszel.

Kaptam rá egy termálvizes Watert(viz)ez antibakteriális ,hűtőbe kell tartani és amikor úgy érzem akkor csak befújom vele.

Kezelnem kell Panthenollal és egy krémmel Laroche -Posay a nve és majd 2 nap múlva kenegethetem még Bepathennel is.

Vettem még egy + Spay ott Sopronba mert nem merek itt emberek közé menni nehogy valami ismerőssel találkozzak.

Kérdeztem a szemem ,mondta nagyon szép ,de még friss.

Mondom már 2 hónapos múlt. Erre a válasz ez még nagyon fiatal legalább 1/2 év a mérvadó.

Hexi! Hallottad??????

Ja még mondta a doki ,hogy ennek a lézernek volt egy régi változata ,de azt csak altatásba tudták csinálni ,mert az annyira fájdalmas volt.

Végig aggódott rajt ,hogy mennyire fáj ,de komolyan mondom semmi extra ki lehet bírni ,pedig én nem szeretem a fájdalmat.

Mellesleg itt nem folyik a vér,gyors és csak pár kezelés kell.

Persze kinek a pap kinek a papné.

Nekem bejött.

Elmondta a doki ,hogy ez sem 1 hét múlva lesz szép hanem kell neki idő. Az egy hét az annyi ,hogy a bőrfelszín felfrissül a kisebb ráncok eltűnnek,de soha nem álltat hülyeségekkel. Teljesen mindig az igazat mondja,nem ígér csodákat ,hogy utána meg nem azt kapd amit vártál.

Lehet valamit kifelejtettem ,de hirtelen ennyi.

Bármi kérdés adódik kérdezzetek.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook