Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


4118. abb21ff034 (válaszként erre: 4115. - Abb21ff034)
2012. jan. 5. 14:08
+ Hex a szemed inkább bírd ki és ne sminkeld.Minimális irritáció sem kell most neked.Alapozó alias tanti avagy Clinique.Dobj több pirosítót,rúzst,de a szemed hagyd.
2012. jan. 5. 14:07

Nekem még a cigifüst is betehetett, mert az asztaltársaságban sajnos dohányoztak, biztosan az sem kedvezett .....

Szerintem ez a hagymapucolás sem jó, folyik a könnyem:))) Készül a tejfölös gombapöri-galuskával...

4116. tanti59 (válaszként erre: 4099. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 5. 13:57
Vichy dermablend alapozo allergia mentes,nem pirosodik be tőle a bőr.
4115. abb21ff034 (válaszként erre: 4107. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:53

Bevérezni nem vérzett be,azt látnád.De elképzelhető,hogy megbolygatták a frissen gyógyulgató sebedet.(bár nem mérvadó,hogy fájt-e a varratszedés)Kárt nem okoztak,meggyógyul. A magától el nem bomló külső varrat túlhordása sem előny.Sok kicsi sokra megy.


Megértem,hogy nincs kedved reklamálni,max udvariasan ,kulturáltan rákérdezni kissé "ravaszdi módon",NEM BAJ,hogy ÉN szedtem ki két varratot?:) az UGYE nem okozhatott házi kukackát? Így másnak is segítesz,hisz Csilla a bűbáj golyó (bár főnöke felelősségére távolít el varratokat),úgy látszik némi tovább képzést igényel.Nem először hibázik.(hibáznak).Gondos hozzáállást tekintve biztosan.Innen esetleg átgondolhatják a varratszedés mikéntjét.Ez Neked jár.Kifizetted.


De most hagyjuk a francba,lényeg hogy tökéletes lesz a gyógyulásod,amihez türelem kell.Nincs gyulladásos folyamat a szemed körül,semmi jele,hogy gond lenne.Nyilván nem kötött masnit egy szem alatti izomszövetre.(túl bonyolult és ez a pasas a minél egyszerűbb megoldásokat kedveli:)

A szemformád gyönyörű.

4114. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4107. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:42
Van benne ráció...de már annyiféle elméletünk van.( bevérzés, fibrin, szöveti duzzanat, belső varrat....)Múljon el, utána megszavaztatjuk a legnépszerűbbet...:)
2012. jan. 5. 13:41
Ha majd elkezdesz komolyabban sminkelni, meglátod, hogy be fog tenni neked is... de ne ijedj meg, kenegesd kamillával vagy aloe-verával az megnyugtatja .
4112. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4108. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:39
Nekem nyugodtan gilisztázhatsz ezután is, ha úgy érzed, hogy jól esik megosztani..:)))
4111. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4108. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:39
Eddig sem mentél az agyunkra, ezután sem fogsz, sőt, örülünk, ha már azzal tudunk segíteni, hogy őszintén kifejezzük szerintünk mennyire nincs okod aggódni, és mi ezt megtesszük ezredszerre is, ne izgulj!
4110. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4107. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:38

lehet benne valami, nekem nem fájt....

Na a kis profi Csillus.. azért azt megállapíthatjuk, hogy azon kívül, hogy nagyon aranyos, más pozitívuma nincs:)))

2012. jan. 5. 13:34

Mondjuk az én varrataimra rá is volt kenve vastagon a festék... biztos voltam benne, hogy ez befog tenni, mert előtte a vékony alapozó után is bepirosodott valamennyire. Szóval, itt még javában Zajlanak a gyógyulási folyamatok...

Nagyon sokan nem is osztják meg az ilyen tapasztalatokat, ráadásul legtöbbeknek csak felső volt... így egyáltalán nem szabad azt leszűrni, hogy csak a tiéd brutális, mert csak te érzed annak... szerintem akiknek volt alsó, azoknál kisebb nagyobb mértékben, de majdnem mindenkinél előfordult ilyen. Itt valóban az van, hogy egyszerre kell megbirkóznia a szervezetnek az alsó és felső gyógyításával, és ez lassabban megy...:))nekem pl jó darabig a kukacka körül érzéketlen is volt, de az is szépen idővel megszűnt.

4108. hexilein72 (válaszként erre: 4106. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 5. 13:33
Tudom, Draga, TUDOOOOOM, ertem en es igerem, mostantol nem megyek az agyatokra a gilisztammal, joooo??? :-)))
4107. hexilein72 (válaszként erre: 4105. - Abb21ff034)
2012. jan. 5. 13:30

Hehe, nem (emlitettem) :-) Csilla is ott volt amugy tegnap es megint baromi aranyos volt es nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe hozni. Tudom, nem ertesz velem egyet, de en igy döntöttem.


Egyebkent Loral kedves, kösziiiii, ugyanis MOST nagyon nagy ötletre jutottam, ahogy olvastalak: a VARRATSZEDES is lehet a ludas!!! De nem a sajatom... En erzessel csinaltam es nem fajt semmi, az tuti nem okozott semmilyen szövödmenyt, de amikor a Csilla szedte, az piszokul fajt. Attol sztem beverezhetett ott alul valami, nem gondolod? Mert ugye utana kepzödött az "ize" alul. Szoval most ezen gondolkozom. Mert tegnap ota SEMMI nem jutott az eszembe, hogy ugyan - ha tenyleg beverzes, amit nem gondolok, de ki tudja - mi okozhatta volna.

4106. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4103. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:26
Estig felszívódom, de Hexi drága, értsd meg kérlek, hogy hiába tapogatnád meg Napraforgócska babszemeit, lehet, hogy tapintásra, és méretre más, mégis ugyanaz a jelenség. Éppen ezért hoztam fel a kemény cisztám példáját, hogy érzékeltessem, lehet valakiknek ugyanaz a problémájuk, különbözőképpen reagál a szervezetünk, és a megjelenési forma sem tökéletesen egyforma.(méretek, sűrűség, tömörség, lefolyás...)
4105. abb21ff034 (válaszként erre: 4103. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 13:20
Hexi a gyógyulásod látványos,a szemforma hibátlan lett,Wittmann dokinak valszeg a leghalványabb gőze nincs mitől kukac a kukac,de jobban be lenne tojva,ha rosszat sejtene.Szerintem a műtét után ilyenkor már se jegelni se borogatni nincs értelme.Inkább várni (tudom szörnyű),és valóban a kukacra pillantani egy kicsit belülről mi okozza. Szerintem csak egy belső varrat lassabb gyógyulási folyamata.Esetleg rásegítettél saját külső varratszedési technikáddal,amely úgy is tovább volt bent mint kellett volna,majd mengelésen kitépáztad.Az utóbbinak kicsi az esélye,de nem gép az emberi szervezet...ahányan vagyunk..(by the way: említetted szeretett Wittman papának,hogy mennyit fejlődtél kényszerből varrat szedés vonalán?:))
4104. hexilein72 (válaszként erre: 4100. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 5. 13:12
Egyebkent en meg ettöl fogva sajnos kenytelen leszek napi szinten sminkelve ücsizni az irodaban (meg a hetvege kivetel, de aztan indul a malomkerek). Persze a szememre közv. nem kenek semmit, de az arcomon van egy nagy adag es a szempillam töveben a kihuzas (nem a hegen) + egy kis spiral. Ennyi az alap, enelkül nem tudok letezni. Majd kivi vagyok, mennyit art az allapotomnak...
2012. jan. 5. 13:10

Jovanna csajok, ertem en, idö kell a gyogyulashoz... Es ha tudom, hogy elmulik az "ize", akkor varok is türelemmel. De az en hurkam tultesz meretben a tieteken, higgyetek el, naaa.

Napraforgo, megneztem a tiedet es hasonlo az enyem is, csak SOKKAL nagyobb, kiterjedtebb valtozatban. Es erröl elöttem meg senki nem irt (csak csomokrol, hegekbeni csomorol stb...)es a dokker sem emlitette egy szoval sem Szivesen megtapogatnam a te "babszemedet", hogy tapintasra mennyiben ter el az enyemtöl ;-) Meg a Bernikeet is megneztem volna szivesen.

4102. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4101. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 5. 13:10
Hűha, köszönjük, fantasztikus tanképek ezek, őrület milyen változásokra képes az emberi test napokon belül, szinte hihetetlen a jan.1.-i állapot, nagyon beszédes, Hexi remélem ezek után tényleg meg tudsz nyugodni!
2012. jan. 5. 13:01
Fotó fenn.
2012. jan. 5. 13:00
Hexikém ajánlom figyelmedbe az én kukacomat:))) Amikor bedagad a szem, akkor nekem is jobban látszik, mert szerintem olyankor az is kifelé nyomja. Reggel amúgy is táskás a szeme mindenkinek , sőt azoknak még jobban, akik hason alszanak, ez esetben feltehetően a szemhéj szövetei közötti folyadék vándorlása miatt.:))Szóval, még ez sem mind1.. Szerencsére én nem is tudok hason aludni, mert úgy szétmegy a gerincem...
2012. jan. 5. 12:37
Megkeresem a telómon az újévi képet. Lefotóztam, mert látványosan ronda volt. Tegnap lett megint olyan, mint volt. Egész éjjel fent volt a smink rajta és az alapozó, az megtette a hatását. Hiába tűnik kívülről gyógyultnak, messze nem az....irritálja minden .. fáradtság, számítógép, smink... Lefotózom ma is, h lássátok, mennyit javult mára. Ez most így fog lenni még egy jó ideig. Majd olyan képet keresek, amin látszik a csomócska is...
4098. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4097. - Vajdai)
2012. jan. 5. 12:22
Nem ijesztgetnél minket egy picit így ebédidőben, olyan kíváncsiak vagyunk az ábrázatodra, sztem cuki lehetsz?!
4097. vajdai
2012. jan. 5. 12:19

Az arcom nagyon húzódik csúnya is ha bekenem jön le vele a kosz. De annyira nem ég.

Nem vészes csak kinézetre horror.

4096. vajdai (válaszként erre: 4095. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 12:18

Na tényleg jól emlékszenek a lányok. Én tavaly folyamatosan ezen nyűglődtem ,hogy mindenki azt kérdezte ,hogy fáradt vagyok?

Aztán elmúlt. Lehet te is kissé túlliheged a dolgot,hasonló vagy mint én.

Már az egész családot kikészítettem ma azzal ,hogy mennyire ramatyul nézek ki. A fiúk teljesen támogatnak benne ,mindenki mondta ,hogy jól teszem.

Azt is tudom ,hogy utána lesni fogom ,hogy milyen és majd nem veszek észre semmi javulást ,akkor majd az lesz a bajom.aztán egyszer csak észreveszem akkor jön ,hogy "életem legjobb döntése" stb...

Nem győzöm hangsúlyozni ,hogy mondta tegnap K.dr is ,hogy fél év. TESSÉK HALLANI NEM 2 HÉT A GYÓGYULÁS. !!!! Az enyém 2 hónapos és azt mondta friss.

Ne parázz már ennyit. Én nem is látom amit te látsz.

Ha megnyugtat ,de már ezt is ezerszer leírtam az enyém is valamikor bepirosodik olyan gyulladt féle aztán elmúlik.Az alsó műtét a felső ahhoz képest egy nagy nulla.


Gyönyörű lész.

4095. hexilein72 (válaszként erre: 4094. - GabciBSB)
2012. jan. 5. 11:56
Oksi, akkor egyelöre nem mondom le, csak ha 1-2 nappal elötte ugy gondolnam, hogy meg mindig nagyon friss a mütet, akkor esetleg. De addig meg majdnem 4 het van (jan. 31-re van idöpontom), addigra meg meg is gyogyulok :-)
4094. GabciBSB (válaszként erre: 4046. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 11:45
A felsőt nyugodtan megcsináltathatod! Nem zavar be, sőt, saját tapasztalatból mondom, jóval kevésbé fáj nekünk műtötteknek, mint azoknak akiknek "egyben" vannak az idegvégződéseik. Az alsót én sem vállalnám! Szerintem ne mond le, gyönyörű lesz!
4093. hexilein72 (válaszként erre: 4090. - 5e1c4ed8ef)
2012. jan. 5. 11:45

Köszikeee :-) Na ha tenyleg szükseg lenne ra meg par het mulva is, akkor tudom, hova fordulok :-) DE NEM LESZ!!!


Gabcikam, kösziiiii, draga vagy :-)

Hat igen, ha az ember smink nelkül es egeszben es eles fenyben latja magat, akkor azert mashogy fest ;-) De igy sminkesen egesz o.k., nem tünik fel senkinek semmi.

4092. GabciBSB (válaszként erre: 4035. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 5. 11:35
Lehet, hogy butaság, de az ultrahang nem mutatná ki mi lappang ott?
4091. GabciBSB (válaszként erre: 4028. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 11:34
Hexikém, nagyon szép vagy!!! Így kicsit sminkelve semmi nem látszik a műtéted nyomaiból. Nyilván élőben te mást és egyben mindent látsz, ebben tapasztalatom van. Aki azonban nem tudja min mentél keresztül, az max annyit lát, hogy mintha kicsit fáradt lennél. Ez normális teljesen, mert én is nyamvadtam néztem ki hetekig, sőt Ildi is panaszkodott pont tavaly ilyen tájban, hogy állandóan fáradt a tekintete. Aztán egyszer csak hussss, fáradt pillogók kinyíltak! SZÉP VAGY!!!
4090. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 4086. - Hexilein72)
2012. jan. 5. 11:29

Orvosilag akár 1 hét múlva másnap is kivitelezhető gondolom egy újabb beavatkozás, de szerintem is meggondolatlan, hiszen soha nem tudhatja, még a legtapasztaltabb doki sem, hogy az adott szervezet még gyógyulófélben van -e, mert ennek sok esetben vagy nincs látszatja, vagy nem lehet ellenőrizni.


Én csupán Mammut Egészségházat ismerem, ott királynőként bántak velem, nagyon élveztem, pedig utálom a vérvételt, de most nemcsak belém vágták a tűt, ahogy az SZTK-ban oly sokszor, hanem éreztem, hogy talán érdekli a dokinőt, hogy elájulok e esetleg.

Nyilván nincs feltüntetve sehol, hogy szemkörnyéki ultrahang, de mivel hasi, nyaki, izületi UH is van, meg tudnak vizsgálni, ahol szeretnéd, de lehet, hogy létezik külön UH centrum is, rá kell keresni, ennyire nem foglalkoztam a témával, de egyenlőre neked sem kellene.

A Mammutban(google: Ma..mut Egészségház)telefonon megkérdezheted vajon megoldható e egy ilyen vizsgálat, sztem készségesen válaszolnak a lányok, és tudod mire számíthatsz!


DE! Te most ne foglalkozz ezzel a kérdéssel, nincs rá okod!

4089. GabciBSB (válaszként erre: 4032. - Szédült-napraforgó)
2012. jan. 5. 11:29

Jajj, nagyon édes vagy! Már csak az alsó hiányzik hozzá. Amúgy nálam tényleg a sarkok megemelése nagyon sokat dobott volna a felsőn pluszban, mert ott van a husi-hájci tudjafene fölösleg, de az alsónál majd belekérem ezt is. Lényeg, hogy a szemceruza nem kenődik fel többé! :)

Nekem is hetekig, sőt hónapokig voltak csomócskák, amik vándoroltak. Sőt volt egy hely, ahol mintha nem záródott volna össze a bőr felső rétege teljesen (már szinte gyógyult volt) és ott mellette keletkezett egy ilyen pindur csomócska. Na azt addig babráltam napokon keresztül, míg kifakadt azon a bizonyos bőrrésen keresztül. Ez nem pórus volt a bőrön és nem pati volt ami oda nőtt, de az egész kifakadása valami hasonló volt érzésre, látványra. :O A másik oldalon is voltak vándorcsomók, de már hónapok óta semmi, azok visszahúzódtak. Csak a halvány heg marad. Az egyik sarkot varratszedés után egy idióta balesettel én még megrendeztem, így azt ragasztották és jóval tovább gyógyult. Ott ödéma, meg ilyen aprócska kemény kukac is lett (hematómának nevezte a dokinő), de már az sincs meg. Ha nagyon tapizom, talán még érezni belőle vmit, de lehet, hogy csak a képzeletem játszik velem. Egyszóval elmúlnak a kukacok, no para csajok!!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook