Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellem a házban, mit tegyünk? fórum

Szellem a házban, mit tegyünk? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
30. Enéh1 (válaszként erre: 28. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 18:02
az nem jó, ha beszél a szellem a gyerekkel...valszeg akkor irányítani akarja
29. Enéh1
2012. aug. 19. 18:01

a jó szellem nem csinál ilyet, a rossz és a démon viszont igen! valamiért bánt titeket...fojtogat, rombol...ez csak rosszabb lesz!


Nálam vannak szellemek, de semmit nem cisnál, néha hozza rám a frászt, de akkor rászólok :) nem bánt, nem rombol! ahol én lakom az 1795-ben épült, tehát tutira van még egy pár szellem itt azon az egyen kívül

28. ,,Csillagom" (válaszként erre: 22. - Enéh1)
2012. aug. 19. 17:59

A párom csak a nagypapámmal tudott eddig beszélni....


Ezekkel a démokokkal vagy szellemekkel,nem tudom kiket lát....őket szokta kérdezni mit akarnak,sokszor mondja hogy menjenek el,de semmi válasz....


Azt se értette tisztán,hogy mit halandzsáznak a gyereknek,csak a valami halandzsa szöveget,amit csak ő hallott én nem.

27. Gubóka (válaszként erre: 19. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 17:59

nekem az jutott eszembe h nagypapaval kene kapcsolatba lépni h segitsen :)


a nagy lanyod dermedten ülésére lehet magyarázat az alvajárás..


de ezek így együtt és férjed mit lát? meg mit érzékeltek? szándk iylesmi.


én nem lépnék kapcsolatba semmiylen szellemel SOHA , ki tudja mit engedsz be ha kinyitod az ajtót. maximum a szeretteimmel probalkoznek.


na ennyit arrol h nem hsizek a szellemekben...:)

2012. aug. 19. 17:57

Tisztítsd meg a lakást!


Sót kell szétszórni a helyiségekben, és szentelt gyertyát égetni egy napon át, aztán a sót összesöpörni, és kidobni.


Ezt olvastam valahol, nem most találtam ki.

25. ,,Csillagom" (válaszként erre: 16. - Enéh1)
2012. aug. 19. 17:57

Próbálom felfogni igy hirtelen amit írsz, gondolom nem akarsz jobban megijeszteni minket ebben a helyzetben,de mondd már el hogy én is értsem mi történik velünk....


Mik ezek a démonok? és mit akarnak?

2006 -ban vettem a lakást,ma 2012 van...nem hiszem hogy a lakáshoz kötődnének,mert akkor már évekkel ezelött is lettek volna ilyenek,de 5 éven keresztül semmi ilyen nem volt és nem történt velünk itt a lakásban, csak most pár hónapja :(

24. Enéh1
2012. aug. 19. 17:57
szabályosan bekapcsolnak dolgok? fehérzaj volt már?
23. Trinitas (válaszként erre: 1. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 17:57
:SS Ez nem hangzik túl jól..
22. Enéh1 (válaszként erre: 19. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 17:56

ha tud vele a párod beszélni, akkor kérdezze meg, hogy mit akar! lehet, hogy nem véletlenül költözött el a fiatal pár sem!


azért elég durva, hogy mindig úgy ül a lányod!!!! az már nem normális....és ha szóltok hozzá, akkor reagál?

21. d6fd5940b1 (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 19. 17:54
kedves ajándék lesz, ha a szellem ott marad :D
20. 9f98008a3b (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 19. 17:54
:DDD
19. ,,Csillagom" (válaszként erre: 13. - Enéh1)
2012. aug. 19. 17:53

Ez egy tömblakás, akik elöttünk voltak tulajok,az egy fiatal pár, 1 kisgyerekkel,másról nem tudok.


A lakást már 2006-ban vettem,de ezek a dolgok csak most kezdődtek pár hónapja :(


Igen, a nagy dermedten ül minden éjjel és nyitva van a szeme,de nem tud magáról. A kicsi nyög,nyüszög,bepisil és már olyanokat mondogat,hogy a mumusok mindig éjjel vannak a szobájában :(


Elötte sose beszélünk ezekről, mégis ezt mondja a kislány,aki 4 éves lesz csak októberben :(


A párom meg látja őket, csak az arcukat nem .... én meg nem látom,de megérzem ha itt vannak,vagy figyelnek minket.


Nincs rosszakaró rokon,aki meghalt volna.

Párom 2-szer a nagypapámmal beszélt,aki még 89-ben halt meg, de ő nagyon szeretett engem....


Nem tudom mi csinálja ezt,de biztosan nem a nagypapám...

2012. aug. 19. 17:53

Kirázott a hieg ahogy olvastam :S

Oké hogy nem film, elhiszem, de amiket leírtál, azok a Paranormal activity-be voltak... Csak nem gyerekekkel, hanem felnőttekkel... Utálom azt a filmet, nagyon befosatott :S

Én a helyetekben elköltöznék onnan. Ha akkor is lesznek ezek a dolgok, akkor tényleg komolya az ügy, és akkor hozzátok van köze a szellemnek/démonnak, és nem a helyhez...

17. Enéh1
2012. aug. 19. 17:52
csinálj fényképet ha ilyen van, néha lehet a fényképen dolgokat látni!
16. Enéh1
2012. aug. 19. 17:50
el kell mennetek onnan! ez nem játék! ha oda is követ ahova mentek akkor valaki bosszúra esküdött fel
2012. aug. 19. 17:50
Hívni kell a szellem irtókat! Esetleg el kell ajándékozni a kecót.
14. ,,Csillagom" (válaszként erre: 10. - D6fd5940b1)
2012. aug. 19. 17:49
Egyik éjjel a párom is majdnem befosott,amikor megdermedve találta a nagy lányt ülve az ágyán és hiába beszélt hozzá, nem látott és nem hallott csak kb percek mulva....egyre sürüsödnek ezek az éjszakák, a párom fulladása éjjelente és 3 nappal ezelött én is végig fuldokoltam az éjszakát, olyan volt mintha valaki szorongatná a nyakam és fulladás érzésem volt,meg köhögtem mint a szamarak :( De vagy 10-szer is erre keltem fel akkor éjjel :(
13. Enéh1 (válaszként erre: 8. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 17:48
ki építette a házat? mikor, ki volt az előző tulaj? van valaki aki elhunyt a családban, barát stb...akivel nem voltatok jóban?
12. Enéh1
2012. aug. 19. 17:46

nagy 11 éves, meg nyitott szemmel, dermedten ül az ágyon és nem tud magáról semmit sem. . .


-ilyen akkor van, ha megszállj a démon! :( a szimpla szellem nem csinál ilyet! nálunk is van, de semmi extra

2012. aug. 19. 17:45

fu a hideg is kirázott ezektől.. én nem hsizek személy szerint a szellemekben, vagyis iygekszem nem hinni bennük :) de soselehet tudni h mi lesz a lélekkel


viszont, én alvajáró vagyok, és produkalok oylan dolgokat amiket a gyermekeid (bepisliest nem..:)) rossz alvas, beszelek, nem tudok magamrol. ennek lehet sok sok mas oka is, példaul h erzik a feszultsegeteket a ferjeddel.


a lakast ti épitettek? elozo lakokrol valamit tudtok?

10. d6fd5940b1 (válaszként erre: 9. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 17:44
nem irigyellek... én tuti betojnék...:/
9. ,,Csillagom" (válaszként erre: 6. - D6fd5940b1)
2012. aug. 19. 17:42
Cssak az a baj,hogy ez nem film, ezek valóban megtörténnek itt a lakásomban és sajnos ezeket tapasztaljuk :(
8. ,,Csillagom" (válaszként erre: 3. - Enéh1)
2012. aug. 19. 17:41

Van hogy léptek, van hogy gyerek sírás, olyan is van hogy halandzsa nyelven beszélnek valamit a gyerekhez,aki ezeken az éjjeleken mindig bepisil és végig nyögi ,nyüszörgi az éjjelt.... a nagy nem tud magáról,nyitott szemmel,az ágyon ülve meredt és nem tud magáról semmit sem.


Van hogy a szekrényből kiesnek edények,ami fizikai képtelenség,hogy kieshetne :(

Tegnap 2 nagy tepsi vágódott ki a szekrényből,miközben csukva volt a szekrény ajtó.

Van hogy lehuzzák a wc-ét is éjjelente :(


Bútorok recsegnek,ropognak, kanál a leváros üvegben csörömpöl, a kézi mixer ki-be kapcsol ,,magától" ajtó ,kulcs mozog miközben nem nyúl hozzá senki,huzat sincs stb...

2012. aug. 19. 17:39
én ugy tudom h minden szobaban el kell égetni egy szal feher gertyat. bar ez ehet csak babona
2012. aug. 19. 17:39

mostanában túl sok szellemes/démonos/ördögűzős filmet láttam...

kezd a sztori az ott látottakra hasonlítani....:O

2012. aug. 19. 17:36
Lehet nem hat, nem próbáltam, de szerintem pappal szenteltesd fel a házat.
4. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2. - Enéh1)
2012. aug. 19. 17:35

Micsoda???


Kifejtenéd ezt nekem légyszives,hogy én is megértsem miről van szó?

2012. aug. 19. 17:34
és milyen zajok vannak, mik történnek?
2012. aug. 19. 17:34

Szia!


Démon akkor nem szimpla szellem

2012. aug. 19. 17:32

Sziasztok.


Furcsa dolgokat tapasztlunk a lakásban, én is és a párom is sajnos.

El kell mondanom,hogy én nem látom a szellemeket,párom viszont 3-4 hónapja néha igen,látja őket a lakásban.

Hallja őket beszélni is,de nem érti hogy mit mondanak.

Sokszor csak érzi,hogy itt vannak, meg én is...na és a furcsa zajok az üres lakásban, meg az az érzés,hogy nem vagy egyedül,mert érzed hogy valaki figyel....


Az a legfurcsább,hogy amikor párom éjjel álmában kiabál,mert velük hadakozik és arra kel fel,hogy fullad,alig kap levegőt és érzi hogy mintha tényleg fujtogatná valaki,azokon az estéken a gyerekek is rosszul alszanak,beszélnek álmukban.

A kicsi 4 éves olyankor éjjel bepisil, a nagy 11 éves,meg nyitott szemmel, dermedten ül az ágyon és nem tud magáról semmit sem...


Szeretnénk megszabadulni a szellemektől, mert ez borzalmas állapot.


Akinek van hasonló tapasztalata,az kérem segítsen....köszönöm!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook