Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellem a házban, mit tegyünk? fórum

Szellem a házban, mit tegyünk? (beszélgetős fórum)


270. 7b1e92c262 (válaszként erre: 269. - Enéh1)
2013. jan. 3. 15:24

szerintem a rossz szelemek miatt edzel (hihihi)


Hát nekem a vadiúj hűtöm szokott csörögni-zörögni,lehet rossz szellem költözött bele??? ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!


A kutyust meg csak szeretni kell,és ha kölyökként veszed ,nem bosszankodni ha kilépsz a szobádból és egy tócsába lépsz...megoldás:venni kell erre a célra egy külön felmosópamacsot,majd elmúlik hamarost a tócsás időszak.

269. Enéh1 (válaszként erre: 268. - 7b1e92c262)
2013. jan. 3. 15:13

na igen! valszeg jobban is tudom nevelni, mint majd a kutyámat amit veszek4 :)


néha csörög-zörög, de ennyi...engem nem zavar...nem tudom, hgoy milyen egy rossz szellem, de nem is biztos, hogy meg akarom tudni...szoktam capoeirázni itthon is, nem csak az edzésen, lehet, hogy fél! :D

268. 7b1e92c262 (válaszként erre: 267. - Enéh1)
2013. jan. 3. 15:11
engedelmessebb mint egy gyerek,ha elég hogy csak rászólsz
267. Enéh1 (válaszként erre: 266. - 7b1e92c262)
2013. jan. 3. 15:09
amúgy én nem szoktam leordítani az enyém fejét, csak rászólok...engem nem zavar, hogy itt van...valszeg előbb került ide mint én! :D
266. 7b1e92c262 (válaszként erre: 265. - Enéh1)
2013. jan. 3. 15:06

Ez megfontolandó dolog,vannak rossz szellemek és jó szellemek...

Én még rosszal nem találkoztam(hogy a fene vinné el a májust...)

Nem kell bújócskázni velük,elég ha leordítjuk a fejét...

És nem is mindig Ő nyer,ha jól játszunk.

265. Enéh1
2013. jan. 3. 14:51

Szellem a házban, mit tegyünk?


Mit ne:

- Ne bújócskázz vele, mert úgyis mindig ő nyer! :P

264. 7b1e92c262 (válaszként erre: 261. - Demon555)
2013. jan. 3. 14:27
10 szellemet is kitudna?
2012. dec. 13. 13:35
Indítottam is egy klubbot azért hogy segítséget kérjek tőletek akik hisztek benne ( a címe Félelmek).Én még sose láttam (szerencsére mert amennyire félek szerintem szívrohamot kapnék).De mindig érzek valamit.De lehet csak beképzelem a horrorfilmek miatt.Nem tudom.De ez háztól függetlenül jön.Jár valaki még hasonló cipőben?
262. 7b1e92c262 (válaszként erre: 256. - Demon555)
2012. dec. 13. 13:08

szerezd be azokat az állatokat,ez egy jelzés volt!!!

remélem nem elefántokat láttál(ÓÓ)

milyen állatkák voltak?

2012. dec. 13. 13:02
A barátnőm kiingázott nálam 5 szellemet,na mitszóltok?
260. ,,Csillagom" (válaszként erre: 259. - Shally)
2012. dec. 11. 21:18
Nem akarja, fél szerintem h hülyének nézné mindenki...soha nem hitt ezekben a dolgokban és nem tudja megemészteni h pont vele történik meg ilyesmi, s pláne még látja is meg érzi a jelenlétüket is...
259. Shally (válaszként erre: 258. - ,,Csillagom")
2012. dec. 11. 20:10
Vmilyen szelleműzővel szakemberrel nem próbálkoztatok?
258. ,,Csillagom" (válaszként erre: 255. - Shally)
2012. dec. 11. 17:05
Nem,időnként ujra és ujra történnek hasonló dolgok a lakásban, időnként ujra és ujra látja a párom a lakásban őket vagy érzi...
2012. dec. 11. 07:54
Nem volt beállítva a tv,hogy kapcsoljon be? Én már jártam így,hogy magától csatornát váltott, mikor hozzá sem értem. Utána mondta a férjem, hogy ő állította be, mert nézni akart egy filmet:)
2012. dec. 10. 12:29
Sziasztok,szeretném ha véleményt mondanátok a következő esetről.A gyerekek iskolában,párom dolgozni ment,tehát egyedül voltam otthon,bementem a nappaliba,háttal voltam a tévének,hirtelen sziszegést furcsa zajokat hallottam.megfordultam és a tévét valaki bekapcsolta pont a national-t amit én sosem nézek mert írtózom a kígyóktól.csörgőkígyók voltam azok sziszegtek.rémültem álltam,kiabáltam hogy ki kapcsolta be, de egyedül voltam,ja ést azt sem tudom melyik csatornán van .....ti mit gondoltok,szellemek kapcsolták be a tv-t pont azokat az állatokat. ez hogy lehet.segítsetek,már félek.
255. Shally
2012. dec. 9. 19:52
Én ma találtam meg ezt a fórumtémát, és végigolvastam, hát nagyon durva ami nálatok történt kedves fórumindító. Nagyon remélem azóta sikerült megoldódnia ennek a helyzetnek, ha erre jársz kérlek írd meg mi újság!
254. mafalda
2012. aug. 26. 17:19
Történt-e azóta bármi is?Kíváncsi vagyok jöttek-e megint?Felhasználtál valamit a kapott ötletekből?
2012. aug. 20. 17:12
Ijesztő dolgok történnek veletek. Mennyi idős a nagyobbik lányod? Nem lehet, hogy barátokkal, osztálytársakkal szellemet idéztek, és azóta van ez nálatok? Nekem anno kolléganőim szoktak, mindegyiknek komoly problémái lettek, ketten meg is haltak. (persze erre semmi bizonyíték, hogy köze lenne a szellemidézéshez, de egy alkalommal megmondta neki, hogy 37 évesen fog meghalni. Így is lett. A többieknek is bejött nagyjából ami választ kaptak a kérdéseikre) Tükröt hálóba én sem tennék, és késő este gyertyát sem égetnék. Az is hívja őket állítólag. Remélem találtok megoldást. Nem tudtok szülőkhöz, vagy valahova menni ideiglenesen? Csak, hogy megtudjátok a lakás miatt vannak e ott, vagy miattatok?
252. d6fd5940b1 (válaszként erre: 251. - Trinitas)
2012. aug. 20. 15:11
erről egy valami jutott eszembe: Bloody Mary :DDDDDDD
2012. aug. 20. 14:54

"Számos ezotériával foglalkozó szakember úgy tartja, hogy tükreink éjszakánként átjáróként működnek valódi világunk és más, szellemi dimenziók között. Ezek a vendégeink pedig álmunkban a mi életenergiánkból táplálkoznak. Aki járt más jósnál, annak ismerős lehet, hogy bizonyos felületeket – tükör, víz, üveggömb, – képszerű hallucinációk megjelenítésére használnak. Ezek pedig akár látomásokat idézhetnek elő. Ennek alapja az az elképzelés, hogy a tükör, illetve a tükröződő felület a természetfeletti élet megnyilvánulása.


Mágikus értelmezésben a tükörsík választ el minket a szellemvilágtól, és akárcsak az okkultista szeánszok alkalmával vagy alvás közben, a tükrön keresztül is átjöhetnek más dimenziókban élő szellemek és démonok. Ezeket a „tükörlényeket” nevezhetjük egyfajta energiavámpíroknak is, akik a mi vitalitásunkból táplálkoznak. Attól függően, hogy pozitív vagy negatív energiára van szükségük, annak megfelelő emóciókat gerjesztenek bennünk. Ezek a szellemlények leginkább éjszaka dolgoznak, miközben alszunk. Ennek oka egyrészt az, hogy este 11 és hajnali egy óra között a legkoncentráltabb az életenergiánk, és ez elvékonyítja a két világ közötti átjárót, megkönnyítve ezzel az át jövetelüket.


Innen ered az éjféli szellemjárások legendája is. Másrészt miközben álmodunk, a testünk felett tudatalattink veszi át az irányítást, amely fogékonyabb a szellemvilágból érkező különböző hatásokra. Ha valakinek ilyen vendégei vannak éjjel, az fáradtan és meggyötörten ébred reggel. Ebben az esetben, rossz hangulatának maga sem tudja megmagyarázni az okát. Az is előfordulhat, hogy át sem tudja aludni az éjszakát. Egyfolytában különös érzésekre riad fel, mintha valaki figyelné..."

250. Trinitas (válaszként erre: 249. - ,,Csillagom")
2012. aug. 20. 14:50
Nem tudom valóban átjáró-e a túlvilágnak de a tükör tuira nem jó a hálóban, én sosem tennék oda, nem lehet tőle jól aludni.
249. ,,Csillagom" (válaszként erre: 248. - 94a051b837)
2012. aug. 20. 14:16

Van tükör, de csak a mi hálónkban.

3 ajtós szekrény, tükrös teljesen.

2012. aug. 20. 13:41

Tükör van a lakásban? Vagy a gyerekek szobájában? Mert éjjel mikor alszanak az emberek akkor a test kibocsát egy bizonyos energiát és azok csalogatják át a szellemeket.


Tudom mert tapasztaltam, láttam én is. De nem mondom senkinek mert hülyének néznek. Volt a hálónkban egy hatalmas tükör. Az ajtóba építve. A beköltözés napjától éjjelente én is fuldokolva és kiabálva keltem..minden éjjel.


A párom már annyira hozzászokott, hogy nem is foglalkozott vele, felkeltett és aludt tovább. De néha az ágyam előtt állt egy magas férfi és egy barna rövid hajú csíkos pólós kisfiú. Láttam őket éveken át. De annyira hozzájuk szoktam, hogy nem foglalkoztam velük. Láttam őket, tudomásul vettem és aludtam tovább.


Aztán terhes lettem. Az a szoba lett a kislányé, de a tükröt eltüntettük, átköltöztünk egy másik szobába. Semmi gond nincs...vagyis a fuldoklás amit te is írtál. A párom fuldoklik majd minden éjjel. Úgy ütöm vágom, hogy felkeljen rá... Azt mondja, csak fáradt nagyon és tuti attól van. Hát nem tudom.


Szóval vannak dolgok amiket meg lehet így vagy úgy magyarázni pl fáradtság, hallucináció..nevezze mindenki annak aminek akarja. Aki hisz benne és átélte csak az tudja milyen lehet így élni.


Én keresnék segítséget hacsak egy szó is igaz abból amit írtál....mert ezt nem lehet tudni.

247. Candy1988 (válaszként erre: 239. - Szila5)
2012. aug. 20. 12:10

Ez volt egy filmbe is... Már nem tudom melyikbe, de ott 3 fiatal volt, 2 csak és 1 fiú. Az egyik csak a pasival járt, és másik lánynak kellett kimenni a temetőbe vmi gyilkosnak a syrjához és egy kést szúrni a földbe, aztán vissza a kocsihoz a többiekhet. Hosszú kabát volt rajta és odaszúrta a késsel együtt, és nem tudott elmenni, és ijedtében meghalt...

(Bocsi, csak eszembe jutott :))

2012. aug. 20. 10:59
Szerencsére a tegnap éjjelünk nyugiban telt, nem volt semmi most éjjel.
245. ,,Csillagom" (válaszként erre: 235. - 26092879c1)
2012. aug. 20. 10:58

Nem hinném, teljesen normális hétköznapi ember, sosem voltak pszihiátriai betegségei, most is normális életet él, és ezek a dolgok egyik napról a másikra jöttek ki...

Ha bekattant volna,akkor az élet más egyéb területein is zakkant lenne, de nem az,felelősségteljesen lássa el a munkáját és maximálisan pozitív a szemlélete,hozzá állása család apa terén is.

És ezt nem azért mondom,mert az én párom, hanem mert ez az igazság.

244. 9f98008a3b (válaszként erre: 234. - F1e23b97ee)
2012. aug. 20. 09:41

:D

Hol-e?

243. d6fd5940b1 (válaszként erre: 219. - F1e23b97ee)
2012. aug. 20. 02:00

Bele kell dobni valamit a wc-be,és nem lehúzni reggelig,közös megegyezés alapján.. :D

mondjuk 1 wc esetén nehéz,mert 4ből 1 tuti fog pisilni éjjel..

de ha mégsem ment ki senki, volt wc lehúzás,az a valami (pl.wc papír) meg eltűnt,akkor lehet tényleg volt valami.. :)

242. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 219. - F1e23b97ee)
2012. aug. 20. 01:56
De lehet csőtörés is a falban.Ez nem igazi megoldás.
241. szila5
2012. aug. 20. 00:20
jav: lódobogást (mikor még lovaskocsikkal, szekerekkel jártak)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook