Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szellem a házban, mit tegyünk? fórum

Szellem a házban, mit tegyünk? (beszélgetős fórum)


90. rewt (válaszként erre: 8. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 18:37

"Van hogy a szekrényből kiesnek edények,ami fizikai képtelenség,hogy kieshetne..."


Ezt részletezhetnéd? Hol voltál akkor? Hány óra volt akkor? Tudtoddal még ki volt a lakásban? Melyik helységben? És a tepsik.? Mikor és ki tette vissza a tepsiket?

Hogyan voltak elrakva és milyen helyzetben voltak?

A szekrényajtó nem nyílt ki - és a tepsi kiesett..?

Vagy hogyan...?



"Van hogy lehuzzák a wc-ét is éjjelente :( "


Tehát nem is akármilyen "szellemek".... (Nem lehetséges, hogy a gyerek amelyik félálmában vécén volt - lehúzta? Vissza ment ágyszélére ült...?

Megnézted a vécét, amikor hallottad...? Hány óra volt akkor ...?


Még az a "kulcs mozgás" érdekelne. Láttad? Melyik ajtón? Főbejárati? Milyen külcs? FAB jellegű, vagy klaszikus?


..........

A panelokba néha belopakodnak az egerek, patkányok. Ilyenkor nem csak a lekvárosüveg és a tepsi zörög, melyet ha elmozdítanak éjjel (nappal nem igen mernek, mert félnek) akkor az nagy zajt tud csapni. Sőt a vécét- is lehúzhatják önkénytelenül - hiszen ott van közel a tárna amerre ők közlekednek.

A butor-ropogás a hőingadozástól van. Néha egy hatalmas reccsenés, néha több apró. Ha túlmelegedig a lakás és éjjel hideg van - nincs min csodálkozni. Szinte minden bútor.


A gyerekeket ... hm... ki kellene kérdezni... De nem úgy, hogy most előveszem..., hanem tapintatosan - csak úgy , menet közben , reggelinék, lecke írás mellett - kik a barátai és miért és mit láttak, van e mobil , közháló (internet) kapcs. lehetőség.., tévében mit néznek, mit nézhetnek , barátaiknál van-e ilyen lehetőség, esetleg valaki nem-e adott nekik drogot - úgy hogy nem is tudtak róla...? Nem könnyű ...! Biztos, hogy nehezebb utána járni mint a szellemekre fogni...


Jah..! Majdnem elfelejtettem.. Kapcsolatba léptem velük - érdeklődtem. Jelezték, hogy Magyarország most a yota zónaba esik - vagyis december 22-ig semilyen szellem Magyarországon, de még a könrnyéken sem működhet...

Ez tuti..!

89. Enéh1 (válaszként erre: 88. - Candy1988)
2012. aug. 19. 18:37
muszáj képet csinálni! akár most is csinálhatsz és tedd fel ide egy titkos naplóba és akkor megnézzük mi is a képeket, hátha valamelyikünk észrevesz valamit
2012. aug. 19. 18:36

Az tényleg nem lehet rossz ötlet, ha csinlsz képeket a lakásról. Nappal és este is, sötétbe és világosba, vakuval és anélkül... Minden helyiségről.

Amúgy nem is értem, hogy bírjátok ennyi ideje abba a lakásba...

87. Enéh1
2012. aug. 19. 18:35
mrt ott lesz a válasz
86. Enéh1 (válaszként erre: 83. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 18:35
emlékezz vissza arra a napra amikor elkezdődött, mi történt akkor, aznap
85. Trinitas (válaszként erre: 80. - Gubóka)
2012. aug. 19. 18:33
Hát.. nincs kizárva, bár ez talán megint ezósnak tűnik, de az emberi agy is képes félelmetes dolgokra, ez tény..
84. Trinitas (válaszként erre: 79. - 9b10f3d7ff)
2012. aug. 19. 18:32
Én sem hittem annak idején ;)
83. ,,Csillagom" (válaszként erre: 81. - Enéh1)
2012. aug. 19. 18:32
Azt hiszem kezdek becsavarodni , nem tudom mit higgyek,mit ne higgyek...csak azt tudom, ilyeneket egyikőnk se tapasztalt még,csak pár hónapja vannak ezek. És már félek én is, a párom is, és nagyon féltem a gyerekeket is.
82. Enéh1
2012. aug. 19. 18:29
és sztem nem egy szellem
81. Enéh1
2012. aug. 19. 18:27
csinálj csak úgy fényképeket a házról, egyiken majd fennakad egy kukucs :)
80. Gubóka (válaszként erre: 77. - Trinitas)
2012. aug. 19. 18:27

nem midnenre racionalis dolgot akarok rahuzni


de sztem eloszor ott kell elindulni. és amikor nekem ezek a remalmos idoszakaim voltak, akkor a csaladban mindenki orsszul aludt. pedig felnottek voltunk akkor.


akkor egy 4 eves gyerek hogyne aludna rosszu pisilne be ejszaka ha azt erzi h a szulei feszultek egesz nap ejjel stb.


ezert mondtam azt, h sztem ezen vonalon kene eloszor elindulni. és ha nem vezet sehova akkor lehet masba tovabb gondolkodni. mert az alvos dolgonak van magyarazata

79. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Trinitas)
2012. aug. 19. 18:26
Én nem hiszek ilyen látókban, nézd annyi ember eltűnik, ha tényleg látnának, akkor azt ingyen és bérmentve az embereknek elmondhatnák, főleg amikor kisgyerekek tűnnek el. Ha létezne ilyen, tele lenne a sajtó vele, a csapból is ő folyna, hogy lám egy ember, aki tudja a tutit. De mióta várják a kerékpárjával eltűnt kisfiút ( bicaja meglett) aki már felnőtt lenne, ha élne, remélem él valahol.
78. Trinitas (válaszként erre: 72. - 2fb18d5637)
2012. aug. 19. 18:26
Nemtóm, én úgy veszem észre az egyház manapság már nem foglakozik ilyesmivel, nem is hisznek ténylegesen az ördög létezésében szerintem.. :S
77. Trinitas (válaszként erre: 68. - Gubóka)
2012. aug. 19. 18:25

Hát figyi, ha egy dologról lenne szó amit meg lehet magyarázni, de a tárgyak mozgása, a nagyobb éjjeli produkciói, a kicsi bepisilése olyankor, a férj rossz álmai, mindenki hallja ezeket a dolgokat.. hát ennyi mindenre egyszerre ne akarj racionális magyarázatot mert nincs..


Persze lehet az egész sztori kitaláció, de megnéztem az eddigi hsz-eit, naplóit stb.. normális embernek tűnik.. vagy nagyon ráér hülyíteni a népet, de nem hiszem..


Én hiszek a természetfelettiben maximálisan de ettől még nyilván rengeteg kamu sztorival találkozik az ember.. viszont ha van egy kis esély, hogy tényleg ez történik velük akkor segítség kell nekik és nem támadás mert baromi rossz lehet ebben a helyzetben lenni..

2012. aug. 19. 18:23
Olvass bele jegeskávé szellemes naplójába,és ajánlok egy könyvet is:Kyriacos C. Markides:A ciprusi mágus.
75. Enéh1
2012. aug. 19. 18:23
parapszichológus...sztem azok a kamuk
74. ,,Csillagom" (válaszként erre: 68. - Gubóka)
2012. aug. 19. 18:22
Nem erről van szó! Csak próbálom ezt a hirtelen jött sok infót felfogni...nekem,nekünk nagyon félelmetes ez az egész és már-már úgy érzem, nem tudok megmaradni a lakásban tovább :(((
73. Gubóka (válaszként erre: 65. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 18:21

nem azert hivjak alomhalucinacionak mert dorogzol.. hanem azert mert ejjel mikor felebredsz még felig meddig almodsz mikor mar felig meddig ebren vagy, en ilyenkor latok emebreket a szobaban, allatokot, targyakat midnenfelet, és legtobbszor eprsze ezek meg akartak tamandi, igy uvoltve rohantam ki a szobambol..ezert mentem pszihologushoz. és o modnta hvannak emberek akik a stresszt igy dolgozzak fel, ezzel nincs semmi gaz. azert mondom h ez a resze NORMALIS is lehet akar. ja és halal nyugodtan elbeszelgetek azokkal a dolgokkal amiket latok, szabalyos beszelgetest folytatotk.


és nincsenek nalunk se szellemek se semmik. :) azert mondom, h a lelki okokat keresd meg eloszor

2012. aug. 19. 18:20
Lehet hogy tényleg egy lelkésztől kellene sgítséget kérni,vagy keress fel egy parapszichológust, ők értik igazán ezeket a jelenségeket.
71. Candy1988 (válaszként erre: 55. - Enéh1)
2012. aug. 19. 18:20

Ne is mondd, átfutott rajtam egy rópke kis félelem így hirtelen xD

Nekem az volt nagyon sokkoló, mikor az első részbe a csajt lerángatta lépcsőn. Az a visítás... Nem bírtam hallgatni se. Én meghaltam volna, az tuti :S

70. ,,Csillagom" (válaszként erre: 64. - Enéh1)
2012. aug. 19. 18:20
Jól nézünk akkor ki :(
69. Enéh1 (válaszként erre: 66. - Trinitas)
2012. aug. 19. 18:20
lehet, hogy a lány tud valamit amit titkol...és azért van ez
2012. aug. 19. 18:18
nek mkicist gyanus h egy hozzaszolasomra se reagaltal joszerivel, mikor nagyon hasonlo dolgokat irok le, mint amit a ygerekeid ferjed tapasztal, és van ra racionalis magyarazat. talan potn azert?
67. Enéh1 (válaszként erre: 43. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 18:18
de még az előbb nem tudtad, hogy mi az a démon amikor írtam...
66. Trinitas (válaszként erre: 52. - Enéh1)
2012. aug. 19. 18:18

Amúgy csak egy gondolat.. lehet, hogy ez a kulcs.. az álom.. talán a nagyobbik lányhoz kötődik az egész balhé.. a tinik körül meg tudnak bolydulni a dolgok, ők maguk is zűrös lelkivilágúak tudnak lenni, ugye a hormonok stb miatt.. a kamaszkor egy nagyon érzékeny, sokszor labilis korszak.. ki tudja, lehet rá akaszkodott valami dög és rajta keresztül terrorizál mindenkit..


De igazából lövésem nincs, nem értek ezekhez a dolgokhoz :SSS


Csak ha nem a helyhez kötődik, hisz most kezdődött akkor lehet személyhez.. vagy csak a véletlen, hogy pont ők fogták ki.. de mégis miért?!

65. ,,Csillagom" (válaszként erre: 58. - Gubóka)
2012. aug. 19. 18:18

Az lehet,de ezeket a dolgokat én látom,én tapasztalom,én hallom....nem reggel meséli el a párom...hanem én ébredek fel éjjel a kiabálására,meg a fulladására és én ébren vagyok,tudatomnál vagyok olyankor és én keltem fel őt olyankor....


Jobban örülnék,ha itt irogathatnék itt poénnak hülyeségeket,de sajnos ez nem vicc


32 éves, több gyermekes anyuka vagyok.

Nem drogoztunk soha,nem szedek nyugtatókat, a párom sem, és alkoholt is alkalmanként iszunk csak...

64. Enéh1 (válaszként erre: 61. - Candy1988)
2012. aug. 19. 18:18
hívő vagyok, de olyankor a pap se tud segíteni
63. Enéh1 (válaszként erre: 58. - Gubóka)
2012. aug. 19. 18:17
de lehet álomban az álom is
62. Sanka02 (válaszként erre: 60. - Enéh1)
2012. aug. 19. 18:16
Ha csak nem valamelyikőjükhöz kötődik.
61. Candy1988 (válaszként erre: 43. - ,,Csillagom")
2012. aug. 19. 18:16
Na jó, ez már teljesen Paranormal activity.. Nem néztétek meg mostanság? Nem poént akarok ebből csinálni, nehogy félre érts! De tényleg olyanokat produkál a lakásotok, a férjed meg a gyereked is... Szerintem menjetek el onnan, de nagyon gyorsan... Bárhová, csa kel onnan. Ha követ ez a rossz, akkor kezdődik a baj és lehet papot hívni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook