Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kórház szülészete fórum

Székesfehérvári kórház szülészete (beszélgetős fórum)


122. azure_
2009. szept. 5. 17:39

Ja: Palotai nőgyógyászok. Nincs senki normális szerintem. De ez az én véleményem. Nekem arról a fehérvári pasiról is annyi a véleményem, hogy a 4d ultrahangon normális volt, de a fél óra helyett moziztunk negyed órát. Utána mi a kórházban voltunk a Csetényi dokinál és így utólag összehasonlítva ég és föld volt a két mozizás minden szempontból.

Egy baj van a palotai nőgyógyászattal: minden dokihoz ezer ember jár így kicsit el vannak havazva + nem is emlékeznek rád. Szóval személytelen. A Blaskó személy szerint valóban olyan, mint Íriszke írta. Én most azon izgulok éppen, hogy azt mondta két hétig nem lesz!!! Én meg lehet szülök...

121. azure_
2009. szept. 5. 17:36

Sziasztok! Ide is bekukkantottam! :) Végigolvastalak Bennetket. Mi pétfürdőiek vagyunk. Blaskónál fogok szülni és a Mészáros Mariann a fogadott szülésznőnk. Kedden voltam szülészet bejáráson. Nagyon teszett! Szerintem 1-2 hét és szülünk, két napja leszakad a derekam...

Majd beszámolok az élményekről.

A Mariann felkészített, hogy az osztáyos nővérek egyik része bunkó, a másik része meg kedves. Ha szerencsém van kifogom a kedves részt. :) Na erről ennyit. Nem baj, azt a pár napot csak kibírjuk majd valahogy.


Pemete: Drukkolok, hogy sikerüljön házat találnotok. Fejér megye szerintem is jobb. Bár mi ott nőttünk fel, a szív odahúz. :) Tesóm is keresgélt azokon a környékeken amit írtál de nagyon drága minden. Legalábbis ami méretre és design-ra neki megfelelt az horror... Egyenlőre nála ugrott a vásárlás.

120. pemete
2009. szept. 5. 11:13

Szuperül, Dana végigaludta az éjszakát, este sírás nélkül elaludt, úgy látszik múlik a fülfájás:)

Te már számolod vissza a napokat, hogy meddig kell még dolgozni mi?

2009. szept. 5. 10:40

gratulálok Dinus a babához, igazán szép, megnéztem a naplódban:)))

hogy vagytok Bogi?:

végre lehűlt a levegő:))

118. pemete
2009. szept. 4. 20:47

Igen, 28-án lesz két éves.

Én arra emlékszem, hog volt egy olyan nagyképű, bunkó, és nemtörődöm csecsemősnővér, aki begyűjtötte a babákat a megőrzőbe éjjelre, és bömböltette mellettük a zenét, hogy ne hallja, hogy sírnak. Hát ha akkor fel tudtam volna kelni, és el tudtam volna menni odáig, biztos, hogy csúnyán helybenhagyom!

117. Dittka24 (válaszként erre: 116. - Pemete)
2009. szept. 4. 20:42
Igen olvastam!Sajnos volt egy olyan fiatal csaj (nővérke)aki úgy fürdette a babákat ,hogy vörösre sírták magukat!Neked van bébid?
116. pemete (válaszként erre: 115. - Dittka24)
2009. szept. 4. 20:35
Igen, én is az idős csecsemősnővért emlegettem, hogy ő az egyetlen normális:)
2009. szept. 4. 20:33

sziasztok!én a székesfehérvári kórházban szültem februárban első gyerekemet!nekem nem volt fogadott orvosom de elég kedvesek voltak!a szülőszobák jól fel vannak szerelve!elég sok dolog van ami segít,hogy minél könnyebb legyen a szülés!vannak labdák,jól felszerelt zuhanyzók stb

az orvosok elég kedvesek,bár a nővérekről ne beszéljünk!egy idős nővérke volt aki kedvesen segített mindenben

114. pemete
2009. szept. 4. 20:24

Nálunk is egy fal van csak köztünk:)

Ugyanazon a falon van a mi ágyunk is, mint az övé, így már azt is meghallom, ha forgolódik.

Az alvás nagyon fontos, mert különben másnap nem lenne erőm, meg türelmem, hogy foglalkozzak vele. Bár amíg kicsi volt, akkor ment a dolog, de az embert azelső pár hónapban valami olyan erő szállja meg, amiről azt hittem, hogy nem létezik, hogy nincs ennyi energiatartalékom, és mégis volt!

2009. szept. 4. 14:31

ez jól hangzik!

mi is külön szobába rakjuk majd Pöttyöt:)

de csak egy fal választ majd el és a közös falon van egy ajtó is, szóval közel lenne

és jó, hogy kitudjátok magatokat pihenni!

112. pemete
2009. szept. 4. 14:25
Nem szokott, csak az elmúlt két napban aludt mellettem egy kicsit. Próbáltam már magam mellé venni mikor beteg volt, vagy nyűgös, de nem alszik velünk, ott csak bulizik, és mi sem tudunk pihenni. Eddig csak a saját ágyában volt hajlandó aludni, amit nem is bánok, legalább mindenki ki tudja pihenni magát. Mi már újszülött korától külön ágyba tettük, annyi volt, hogy 6 hetes koráig a mi szobánkban volt az ágya, utána ment a saját szobájába. Így mi sem zavarjuk őt a pihenésben, ha tv-zünk, vagy bármi:)
2009. szept. 4. 14:19

ez aranyos:))

amúgy szokott veletek aludni vagy nem engeditek?

110. pemete
2009. szept. 4. 14:16

Nem. Mi még nem akartunk aludni menni, néztük a helyszínelőket, illetve néztük volna.

Ő meg kitalált mindent, hogy itt fáj, ott fáj, aztán mondtuk neki, hogyha mindenhol fáj, és nem akar aludni, akkor menjünk el a dokinénihez:) Ez hatott rá, és lefeküdt aludni.

2009. szept. 4. 14:14

:)))

és veletek aludt végülis?

108. pemete
2009. szept. 4. 14:06

Jobban, igen. Már nem lázas, úgyhogy teljes gőzzel megy a rosszalkodás:) Ma már evett is rendesen, úgyhogy alakulunk. Csak alvásnál nyüglődik még, de remélem ha elmúlik a fülfájás, akkor ott is visszaáll a régi rend.

Tegnap este totál kiborított, hogy nem akart aludni. Illetve akart, csak nem a saját ágyában...

2009. szept. 4. 14:03

így van, csak nincsenek sutyi hoxázások:)))

de most már fél gőzzel dolgozom, látszik is

Danus jobban van?

106. pemete
2009. szept. 4. 14:03

Ja, értem!

Viszont dolgozik majd helyetted, te meg csak megnézed jól csinálta-e:p

2009. szept. 4. 14:00

még 2 hétig dolgozom, de jön az új kolléganő betanulni és akkor nem lehet majd mellete hoxázni!!

de majd otthonról:))

104. pemete
2009. szept. 4. 13:58

Na, hogyhogy megszűnik?

Azért ne hajtsd ám túl magad, vigyázz magadra, meg a babóra:)

2009. szept. 4. 13:52

ne haragudj Bogi, de dolgozom és most van egy szusszanásnyi időm feljönni

jövő héttől pedig megszűnik a jó világ...

102. pemete
2009. szept. 4. 12:44
Mi újság, mi ez a kihaltság itt?
101. pemete
2009. szept. 3. 12:05
Ma reggel átköltözött megint mellém, mikor készülődött az apja, és ott aludt majdnem fél 11-ig. Most meg pörög:)
2009. szept. 3. 08:18
akkor már tuti jobban van:)
99. pemete
2009. szept. 2. 20:02
Voltunk most este kutyasétálni is közösen, mert nagyon virgonc volt, gondoltam még biztos nem álmos. Nagyon tetszett neki:)
2009. szept. 2. 18:52

szegényem:(

de legalább jobban van:)

97. pemete
2009. szept. 2. 17:33

Köszi:)

Középfülgyulladása van, meg a torka is be van gyulladva. De most már jobban van, lement a láza, úgyhogy ismét megy, mint a kisőrült:)

2009. szept. 2. 13:45
jobnbulásT dANUSNAK
95. pemete
2009. szept. 2. 11:28
Fehérvárra járunk, ahhoz a gyerekorvoshoz, akihez én is jártam anno:)
2009. szept. 2. 10:12

hova viszed orvoshoz?

kihez?

93. pemete
2009. szept. 2. 10:00

Én is:)

Remélem semmi komoly, csak egy kis megfázás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook