Szedtél valaha barnító kapszulát? szavazás
Még csak most kezdtem,így még nem tudok véleményt mondani.
1
Gondolkodom rajta,lehet,hogy kipróbálom.
9
Igen,de nem látszott semmi rajtam.
8
Igen,de sárga lettem.
0
Igen,és szép,egészségesen barna lettem.
2
Más módszert alkalmazok barnulásra.
282
Napallergiám van.
11
Utálom a napot.
27
Egyéb.
111
Ezt a szavazást kihagyom!
92
Szavazatok száma: 451 | Kiírta: csutora13, 2010. máj. 26. 17:02
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
19 szavazat
363 szavazat
438 szavazat
484 szavazat
Mi a véleményed a Trianoni békeszerződésről? (név nélkül)
482 szavazat
260 szavazat
478 szavazat
505 szavazat
558 szavazat
469 szavazat
573 szavazat
503 szavazat
406 szavazat
Léteznek önzetlen nők? (név nélkül)
456 szavazat
335 szavazat
510 szavazat
478 szavazat
440 szavazat
457 szavazat
505 szavazat
Van weboldalad? (név nélkül)
527 szavazat
419 szavazat
540 szavazat
Szerintetek szép az új szépségkirálynő, Dobó Ági? (név nélkül)
524 szavazat
360 szavazat
További szavazások (38.449 db)