Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás, gentleman férfi fórum

Szakítás, gentleman férfi (beszélgetős fórum)


1 2
31. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 24. 19:23

Mellettem ki tudta mutatni a férfiasságát és kihoztam amit lehetett, bár azt mondta nem akarja, hogy nagyon szenvedjek így visszafogja magát"


A könny is kicsordult a szemem sarkában,hogy ez milyen úriember

Ha azt akarod, illetve akarja ő is, a könnyebb szakitás miatt,


töcsköljtek egy rosszat, egy nem férfiasat , igy könnyebb a szakitás

30. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 14:03

Mindenkinek hazudhatsz, legalább magadnak ne! Nem azért van vége, mert neked kevés, hanem mert nem érsz neki annyit, hogy borítsa érted az életét. Ne tedd magad még nevetségesebbé! Azért van vége, mert te már érezni kezdesz, ergo ő nem és nem is kívánt irántad érzelmeket táplálni. Használta a testedet.


Hogy mutatta ki a férfiasságát melletted? 😂 Mert ebben az ügykezelésben mindennek látszik, csak férfinek nem.

29. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 10:50

én végig se olvastam bocs...

ott álltam meg,mikor írod,a te érdekedben akar szakítani,na hallod ,aki ezeket elhiszi egy pasinak ,az meg is érdemli a sorsát...te is,el fog hagyni,szenvedni fogsz és készülj rá.


mégis mit gondoltál,otthagyja majd anyucit a gyerekkel-gyerekekkel érted? ez nem így szokott történni,nagy hányada nem teszi meg,jót szórakozott veled 8évig/??/aztan szevasz,húú,de nagy genleman,mindig is ilyenre vágytaM.d


Viccet félretéve egy önző f**reg aki most szeretne jó színben tetszelegni,meg esetleg maga előtt is mentegetni saját magát,hogy ő semmirol nem tehet,meg hogy ő milyen jó ember.


írsz olyanokat,és nem sértegetni akarlak,ami igazságtalan,ilyen a neje meg olyan,150 kiló meg nem lehet benne szeretni semmit...te ismered azt a nőt,vagy csak annyit tudsz ,amit a "kedves"mondott neked róla? nyilván az utobbi...azt se felejtsd,vmiért csak elvette,őt választotta a sok milliárd nőből,ennek mindig van oka,nem gondolod?

nem folytatom inkabb,csak annyit tanacsolnék,A jövöben légy kevésbé naiv és több empátiával viseltess mások felé,mert látod most is te szenvedsz,mondhatnám azt hogy a sors megbüntetett bár én ebben nem hiszek igazán.....

28. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 23. 10:25

Reagáltál neki vmit?


Kíváncsi lennék a visszajelzésedre a reakcióinkkal kapcsolatban.


Egyébként azt érzem rajtad, hogy haragszol, ami tök jogos mindentől függetlenül, és szerintem, ha neked jól esik add ki, de, akkor a pasi-felé, ne a feleségnek, mert ez sztem őt illeti meg, meg ugye magadat, ezen segíthet még 1 jó kis futás, vagy ilyesmi... :D


De ne szidd a feleséget, még ha ez is az egyszerűbb, kényelmesebb, ennyi női bajtársiasság legyen már bennünk... vhol mélyen, ha nem is nyíltan. Azért tudjuk, hogy hogy működnek a férfiak.

2021. aug. 23. 10:10

Van az emberekben egy elemi, ösztön szint, ami a szexuális vágy, a "férfiasság megélése" és társaik. Ő veled ezen a szinte állati szinten élvezte a létet.

És van egy magasabb szint, ahol az ember már képes felelősséget vállalni a családjáért, és a saját állatias ösztönei elé helyezni a számára fontos embereket. Ez az ember ide próbál visszamászni, hogy pasiból Férfivé nőhessen. Te meg kapaszkodsz a lábába, hogy visszarántsd.

26. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 13:21

Azt, hogy "az elején bezzeg mentél a farkad után, most meg te dugod a saját seggedbe." :D


Mert ennek szerintem -bocs, hogy ilyen közönségesen nyilvánultam meg-, de ennyi a lényege.


El tudom fogadni egyébként, hogy nem gondolkoznak, meg puding próbája az evés, meg a nő se akarja elhagyni. Annyi esély van, ha szereted a palit sztem mindenképpen úgy zárd le, hogy még később sose tudni... Szerintem az ilyen férfi addig marad a feleségével gyerekekkel, amíg a nő ki nem teszi. Mert a "szar apa vagy, és még feleség is, és még boldog is lennél a szeretőddel" az már túl sok a jóból. :D

2021. aug. 22. 11:33

Szóval azért mert belógatta valamelyik lukadba a lompost,akkor szerinted máris megélte a férfiasságát melletted?



[link]



Ezek a szeretők egyre butábbak, naivabbak. 🤦‍♀️

Elítéli aki elhagyja a családját másik nőért, de az rendben van ha másba mártja. 😂😂😂🤦‍♀️

Istenem,de buta vagy.

Keresd meg inkább a gerinced, és javaslom inkább forgass egy nyelvtan könyvet.

24. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 10:43
Az biztos, hogy nem írásban, mert ezt olvasni borzalmas.
2021. aug. 22. 10:39
Nekem erről nem egy gentleman jut eszembe.
22. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 10:01

Annyi független férfi szaladgál, miért kell bonyolítani az életed ?


Miért jó másodhegedűsnek lenni,ha prímás akarsz lenni?

21. tádámmm (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2021. aug. 22. 09:40
Lehetne egy 'földön fetrengek a nevetéstől' jel is... 🤣🤣🤣🤣
20. fitos
2021. aug. 22. 09:12

A férfi nem “gentleman”, hanem képtelen megmondani az igazat, hogy túlhaladottnak érzi a kapcsolatotokat, ezért finomkodik, hárít. Pláne, ha benne van a pakliban, hogy később is megcsalja a feleségét, csak nem veled.

Még valami; akinek a belső értékei sem jobbak, mint “150 kiló”, arról nem feltételezhető, hogy jó anya. Hiába szapulod, itt te voltál a tárgy; “a lyuk”…

A legokosabb, ha mindenhol megszakítod vele a kapcsolatot és újrarakod az életedet úgy, hogy legközelebb egy teljes értékű párkapcsolatot legyél képes fenntartani.

19. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 22. 08:22
Egyetértek! Az egész FI sértett hiúságáról szól.
18. dfc04c70e4 (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2021. aug. 22. 08:18

"Mondjuk 150kilós nőjén mit szeret nem tudom, teszem hozzá a belső se jobb...azt tudom h jó anyjának tekinti, de ez nem igazi kapcsolat."


Nem tudhatjuk, hogy igaz-e egyáltalán, amit ír. Lehet, hogy csak az "úriember" mondta, és semmi valóságtartalma nincs ennek az állításnak. Az is lehet, hogy a fórumindító ezt akarja hinni, mert így többnek képzelheti magát. Meg az, hogy a belső értéke se jobb a megcsalt nőnek...

Ja, hát persze! Tudjuk, hogy a szeretők egytől egyik válogatott szépségek. Kifogástalan külső, igazi belső értékekkel párosítva...


A frappáns válaszon pedig törje azt az okos és szép kis buksiját a fórumindító, úrinő módjára!

17. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 08:16
Nézd levegőnek, felejtsd el, hogy létezik. Ennél frappánsabbat nem tudok.
16. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2021. aug. 22. 07:57

Pedig valószínű, hogy az asszony a szülés után maradt rusnya-kövér, esetleg hormon-problémák léptek fel. Meglehet, hogy szülés előtt egy csodálatos alakja volt, és esetleg sokkal jobb, szebb belső tulajdonságokkal rendelkezik, mint FI.

Kedves FI! Itt te nem rúghatsz labdába, ne is pazarolj rá több időt, még egy frappáns válaszadásnyit sem. Lépj tovább, eddig is csak használati tárgy volták a gentleman szemében, legyen tartásod, és sz...d le az egészet.

15. globus (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2021. aug. 22. 07:26
Ez az, ami látszik. Felszínes dolog, akár igaz is lehet. Ami háttérinfó, arról hallgat a gentleman, pedig többet nyom nála 150 kilónál.
14. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 07:14
Van ország, ahol a házasságtörőket és szeretőket megkövezik. Részemről földcsuszamlást és kőomlást kívánok a fejetekre és sok-sok szenvedést.
2021. aug. 22. 06:53
Undorító mind a kettő!
12. Bless the child (válaszként erre: 11. - Globus)
2021. aug. 22. 06:48

Azért minden ilyen szeretős fórumban odabiggyeszti az értelmi szerző, hogy az asszony milyen rusnya, kövér, stb....

Hányásjel

11. globus (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. aug. 22. 06:45
Minnyá indulok, várok a bolt nyitására. Csak megláttam, hogy kezdődik a vasárnapi matiné.
10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 06:44
Most tényleg minden kekeckedés nélkül. Mire számítottál?
9. Bless the child (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. aug. 22. 06:43
Mit piszkálódsz itt hajnalok hajnalán?😂😂😂😂😂
8. globus (válaszként erre: 6. - Globus)
2021. aug. 22. 06:43
Na meg a címben szereplő gentlemanra.
7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Globus)
2021. aug. 22. 06:42
Én kérnék 10 millát. Azzal nagyot tenne értem
6. globus (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2021. aug. 22. 06:41

"hogyha tud értem tenni valamit amivel megkönnyíti a szakítást akkor szóljak."


Azért erre reagálhatnál 😁

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 06:41

Egy: ez az egész családom miatt nem lehetek veled mert nekem elveim vannak blabla hazugság. Egy rohadt patkány aki képtelen felvállalni amit tesz/tett és mellesleg nem kellesz neki.


Kettő: a legjobban nem egy frappáns válasz fog neki fájni, hanem ha SEMMIT nem reagálsz, úgy teszel mintha abszolút nem érdekelne már. Neked is jobb lesz mert akkor biztosan nem bonyolódtok újabb párbeszédbe.


Nem, nem akar a barátod lenni csak meg akarja hagyni a lehetőséget hogy esetleg majd néha elővegyen ha unja otthon a banánt.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 22. 06:39

Ha nem olvastam 300 ilyen sztorit csak itt az oldalon, akkor egyet sem...

Frappáns válasz nem létezik, hiszen megvolt már a csattanó. Reméld, hogy nem sèrültél annyira, fel tudsz állni, továbblépni független társ felé.

Minden más maszlag, amiről nem érdemes beszélni sem.

2021. aug. 22. 06:38
Sehogy. Nem mászok bele más életébe
2021. aug. 22. 06:37
Korlátai vannak és a kisgyereket nézi. Amikor belemászott veled egy szeretői kapcsolatba akkor nem nézte, most hirtelen eszébe jutott hogy van egy gyereke. Te pedig robbantanàl egy családot és a nőt fikázod, hogy néz ki. De hiába fikázod,ő a gyerekének az anyja és valószínű szereti is azért marad....gyönyörűek vagytok mind a ketten. Ez a véleményem. Azt meg legfőképpen nem értem hogy miért baj az ha gyermekével alszik szerintem belőled a féltékenység beszél csak ...Ha nem volna a gyerek nem ítélném el de így mélységesen. Amúgy pedig amikor ebbe belemasztal, akkor sem kértél segítséget akkor ezt is szerintem meg tudod oldani egymagad
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook