Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon nehéz természetű férfivel csak a szakítás a megoldás? fórum

Nagyon nehéz természetű férfivel csak a szakítás a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. okt. 29. 00:34
csak az
2020. okt. 29. 00:34
válasz: igen
45. Lávli* (válaszként erre: 39. - Scherlock)
2020. okt. 28. 16:57

Ohh, pont ezt? 😀

Köszi! 😀

44. Napsugár8 (válaszként erre: 41. - Scherlock)
2020. okt. 28. 14:37
pl. egy hordó
43. Scherlock (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2020. okt. 28. 11:58

:DDD


És ha FI Sátoraljaújhelyen él?

2020. okt. 28. 11:57
Jó tűzifa van eladó, száraz, m3-ben. Ennyit tudok segíteni.
41. Scherlock (válaszként erre: 38. - Bichi)
2020. okt. 28. 11:55
Gondolom abba a csoportba tartozik FI, hogy jó ha szuszog mellette valaki.
40. Scherlock (válaszként erre: 36. - Channa*)
2020. okt. 28. 11:53
Ááááá, a kommunikáció nagyon nem működik manapság.... :)
39. Scherlock (válaszként erre: 34. - Lávli*)
2020. okt. 28. 11:53

:)))


Ezt olyan szépen fogalmaztad meg.

38. Bichi
2020. okt. 28. 11:26

Hú, azért neki kellett futnom párszor, mire legalább a lényeget megértettem. Ilyen kusza írást már rég olvastam.

Viszont mivel egyetlen pozitívumot nem írtál a párodról, ezért fogalmams sincs, mit keresel mellette...

37. Lávli* (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 09:34

Lehet, hogy velem van a baj, de a pókhasú emberedet egy állandóan zsörtölődő morgó medvének képzelem el, aki valami miatt nagyon szarul érzi magát a világban. Elvileg apró cseprő dolgok, anyós sokat tüzel, miért sütötte el a gombát, stb. lehetne ezeket viccesen is előadni, ha szeretetteljes egyetértés lenne a családban. Mert ha több generáció él együtt, akkor az ilyen dolgok óhatatlanul előfordulnak, hogy nem mindenki egyszerre enne gombát.

Ezen pukkadtál ki ma reggel, és valószínűleg ez csak a jéghegy csúcsa volt.

Mindannyian elégedetlenek vagytok valami miatt. Lehet csak a pénztelenség, nem tudom. De az nem fog jóra vezetni, ha ilyesmikért csesztetitek egymást.

Nem kell nagy drámai leülős beszélgetésben gondolkodni, de azt csak ki lehet már mondani szerintem, hogy figyelj, ne csesztessük egymást, éljünk együtt jókedvűen, egymást segítve, támogatva ... Akinek ezt nem lehet mondani, és nem tud erre hajolni (persze veled együtt!), azzal tényleg nem jó, nem érdemes egy fedél alatt élni.

36. Channa* (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 09:26

Én az egészből az érzem, hogy téged egy dolog zavar, még pedig az, hogy beszólt a hasadra;)


Na, ha nem nagy a hasad, semmit nem változtál, akkor mit érdekel, hogy beszól?


A többit meg lehet oldani

Ha hoz gombát, akkor mondja meg, hogy főzhet e belőle anyukád. Ha nem mondott semmit, akkor így járt;)


Ha gyorsan fogy a fa, akkor vegyetek még, stb.


Ha neki nagy a hasa, és téged zavar, akkor említsd meg neki, hogy kapja össze magát. Ha fura hasa van, akkor menjen orvoshoz, ha érdekel az egészsége...

2020. okt. 28. 09:24
Ha nem lehet beszélni vele, akkor nem igazán látom hogy mit tehetnél ebben a szituációban azon kívül, hogy kihagyod azt a lépést és egyszerűen kidobod. 🤔
34. Lávli* (válaszként erre: 31. - Globus)
2020. okt. 28. 09:22

Így is mondhatjuk.

Sok családban megesik, főleg vidéken.

A fiú dolgozik az apával vagy testvérrel (vagy mindkettő), és kap érte pénzt, krumplit, ezt azt.

Viszi magával szerelni, betonozni, őszi szántásra, mittudomén.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Globus)
2020. okt. 28. 09:19
Igen, az apja a munkáltatója.
32. globus (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2020. okt. 28. 09:19
Jajjj! Erre inni kell 🍵🥐☕🍺
31. globus (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2020. okt. 28. 09:17

Aki a párja munkáltatója?

Csak én vagyok ilyen értetlen?😁

30. Lávli* (válaszként erre: 27. - Kacsahercegno)
2020. okt. 28. 09:14
Az már eleve gáz, ha csak a gondolat is felvetődik egy párkapcsolatban, hogy ingyenes az együtt lakás az odaköltöző félnek. Onnan már csak egy lépés lenézően felhánytorgatni neki.
2020. okt. 28. 09:12
Nem függők tőle, dehogy. Anya sem, mivel említettem is, hogy nem segíti anyagilag túlzottan anyát. De nem teljesen igaz, mert írtam a fát, a diszkó vágást, hoz almát, krumplit stb mikor mit. Időközönként viszont piszkál engem, hogy eltesz dolgokat anya. Ő nem ott hagyta stb. Elég rossz helyzet, mert szeretném ha normális lenne. Én nem így ismertem meg. Beszélni nem lehet, ez az üljünk le ennél a pasasnál nem működik.
2020. okt. 28. 09:10
Bocsi, hogy zavarosan írtam,meg helytelenül. Telefonról írtam, és kora reggel álmosan. Mivel reggel történt a gombás eset és jól fel húztam magam. 😃 Tehát a párom és az apja is pocakos😄 Az após hatalmasan, nagyon kövér. A párom viszont vékony de olyan, mint a pók. Nagy pocakja lett. Nem lenne lényeg, csak tegnap beszólt, hogy a hasam megváltozott már nem is lapos. Aztán ki akadtam, hogy én soha nem szóltam neki be. De nekem nem változott, nem is értem. Mindig vigyázok magamra.. Rosszul esik a viselkedése. Egyik nap normális aztán, mikor egész nap az apjával van teljesen zakkant. De nem vagyok nyilván pszichológus, és lehet csak én kombináltam össze ezt.
27. Kacsahercegno (válaszként erre: 26. - Kacsahercegno)
2020. okt. 28. 09:03
Ja írod hogy ingyen lakik ott, akkor tárgytalan az anyagiakra vonatkozó kérdés.
2020. okt. 28. 09:03

Fúúú van itt baj rendesen. De ha a párom már az ANYÁMAT is csesztetné, szerintem nem nézném el. Kinek mi a tűréshatára, az hogy te lenyeled neki ezeket az egy dolog... Függtök tőle anyagilag? Van valami oka hogy ne tehetnéd ki?


Amúgy meg nem a te munkád "megjavítani" azt amit a szülei elcsesztek... Fiatal vagy még, találsz olyat aki jól bánik veled.

25. Zsifi1 (válaszként erre: 24. - Lávli*)
2020. okt. 28. 09:01
Így igaz. :)
24. Lávli* (válaszként erre: 21. - Zsifi1)
2020. okt. 28. 08:59
És nem csak ingyen lakik, hanem saját fiúként van szeretve
2020. okt. 28. 08:58
Azt akartam leírni, hogy a párom az apja miatt lett szerintem ilyen. Mert az apja egy két mászán élő igazi gonosz ember. A 4 gyerekéből 2 fiának segített az életben. A párom pl az apja általi nagymama számára nem is unoka. Ki van tagadva. A párom az apjának dolgozik, mert most nincs más. Hétvégén zenélni jár, ezért nem talál más munkát ahol szabad a hétvége. Viszont az apja csicskának nézi. Folyton felidegesíti, aztán hazajön és h*lye. Többször mondtam neki, hogy olyan lesz ő is. Azt mondta nem lesz. Pont, hogy ezt akarja elkerülni. Azért robotol, hogy az ő gyerekének mindene meglegyen ne kelljen gürizzen ahogyan neki. Ehhez képest lehet nem veszi észre de elviselhetetlenné válik. Én soha nem piszkálom a külsejével. De neki kellene magára vigyáznia, mert 31 évesen már nagyon pocakos lett. Én mindig vigyáztam magamra, hetente 3x legalább tornázok. Nem értem miért szólt be, egy kgot sem híztam. Ugyanolyan vagyok, mint voltam és szerintem hasam sincs. Ha én piszkálnám a hasa miatt besértődne. Anyukámnál lakunk. Nyilván néha ad anyunak pénzt, vagy hoz neki fát, vágott disznót stb. Aztán néha rájön, mint ma reggel hogy látta mi a kaja,hogy anya elfőzte a harmatgombáját de ő azt rántottának szánta. Nem mondta, hogy nem lehet. Sőt mikor szedte azt mondta nekünk szedte, főzni belőle. Vagy mondta, hogy anyu túl sokat használ el a fából hamar el fog fogyni és hasonlók. Az ő anyja nem is törődik vele. Anyám fiaként szereti, mindent megtesz érte. Soha nem volt ilyen családja, aki törődik vele. A nagyanyja nevelte kiskorában mert az anyja lelépett egy férfival. Soha nem éltek együtt a szülei, ő csak egy éjszakás kalandból lett.
22. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 28. 08:56
Igen, csak a szakítás a megoldás. Jobb nem lesz, csak rosszabb.
21. Zsifi1
2020. okt. 28. 08:55

Szerintem is úgy van, hogy a pocakos a FI párja és a pár apja is nagy hasú. A FI is megkapta a párjától, hogy nő a hasa.

FI anyukájánál laknak, de az após nem. Nála csak dolgozik FI párja. De a pár anyóspajtásnál osztja az észt, pedig ingyen lakik.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. okt. 28. 08:49
Az apja a páromnak, sajnál tőle mindent. Úgy értettem.
19. Lávli* (válaszként erre: 18. - Napsugár8)
2020. okt. 28. 08:44
Én nem tipródok, jó kis mulattató agyserkentő találós kérdés volt reggel korán :D
18. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Lávli*)
2020. okt. 28. 08:29

Most így olvasva, meglehet hogy ez a felállás az igazi, de azért jó lenne, ha FI is segítene egy kicsit eligazodni a kérdésben.

Itt tipródunk az ő baján, próbálunk segíteni neki a megoldásban, de egy kissé zavarosra sikerült a kiírás.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook