Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítás, gentleman férfi fórum

Szakítás, gentleman férfi (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 22. 06:28

A ferfi amivel egy 8hónapos tartalas szeretői kapcsolatot vagyok kénytelen lezárni, mert családja van és nem fog kilépni otthonról, mert kötelesség tudata van ésmert elítéli az olyan embereket akik otthagyják a családjukat egy másik nőért.

Nem azert ér véget a kacsolat mert nem akar engem, hanem mert korlátai vannak és a kisgyerekeit nézi. Fél a barátnőjétől, mert tudja hogy a gyerekeket nem látná annyit és ez fájna neki.Inkább marad egy olyan kapcsolatban ahol a gyerekkel alszik és a férfiasságát se tudja megélni.

(Tehát véleményem szerint garantált az újbóli megcsalás).

Mondjuk 150kilós nőjén mit szeret nem tudom, teszem hozzá a belső se jobb...azt tudom h jó anyjának tekinti, de ez nem igazi kapcsolat.

Mellettem ki tudta mutatni a férfiasságát és kihoztam amit lehetett, bár azt mondta nem akarja, hogy nagyon szenvedjek így visszafogja magát.

Felvilágositottam hogy 8 hónapja nem bírjuk elengedni egymást, pedig 3x elküldtem az eljén.

Most azt mondja, hogyha már érzek legyen vége, mert neki a családja kell és a vágya én vagyok de a barátnője a családja akit választott. Úgy állítja be hogy az én érdekemben legyen vége, mert később jobban fájna nekem és nem akar feltartani, mert valaki mellett első kell legyek, mert azt érdemlem.


Most azzal jön, hogyha tud értem tenni valamit amivel megkönnyíti a szakítást akkor szóljak.


Levettem az ismerettséget is, merrt frusztrákt h fenn van a neten de nem éremel...na ez rosszul esett neki, bár nem tudom miért, azt gondolja tudok barát maradni ezek után.


Idővel lehet de most nem..

Frappáns választ akarok adni neki amivel azt szeretném érzékeltetni, hogy azert van vége mert nekem ő kevés és mindenkinek tisztességes kapcsokat jár es ő 2 nőt bántott meg igaz csak az egyik tud róla, és a legnagyobbat magának hazudja, mert a konforzonaját nem meri elhagyni a vágyaiert.


Hogy válaszolnátok ilyen helyzetben ennek a férfinak aki gentlemanként akar távozni egy szeretői kapcsolatból?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook