Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy férfi, ha szereti a nőt, akkor szakítás után próbálkozni fog helyre hozni a dolgokat? fórum

Egy férfi, ha szereti a nőt, akkor szakítás után próbálkozni fog helyre hozni a dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2
36. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 8. 01:08
Ha csak a pasira várnál, lehet hogy hoppon maradnál! Szerintem ez kölcsönös! Egyik is kommunikál, másik is! Próbálkozni lehet! De ha válaszra sem méltatnak, akkor tudod hogy valami nem működik!
35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 19:14
Mivel sértett meg?
2020. okt. 7. 18:50

Hány évesek vagytok?

Elég fura ez az egész, én mondjuk személy szerint örülnék, ha szabadulnék egy ilyentől, dehát fiatalon nekem is magyarázhattak ha szerelmes voltam... Szerintem ahelyett, hogy itt hezitálsz a fórumon, írj rá, ha tényleg annyira kell. Nem hiszem, hogy fog keresni, ha már egyszer elküldted. Gondolom azért kedvelte a képed, hogy figyelj fel rá, másokét meg szintén ezért.

Ha egy férfi szereti a nőt, és a nő szereti a férfit, akkor megbeszélik a problémáikat, nem pedig duzzognak meg leskelődnek. Ha szereted és hiányzik mond neki. Mitől félsz?

33. Bichi
2020. okt. 7. 17:53
Azt amúgy honnan tudod, hogy minden nap bejár a házotokhoz Már ha nem lesed egész nap, mert én pl. nem tudom, hogy ki járkál az utcánkban...
32. globus (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 17:43

De akkor most mi a problémád? Leépítetted, kész.

Remélem, nem fogad vissza.

31. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 15:22
Biztos beteg, ha még utánad kajtat. Hagynálak a francba flegmázni.
2020. okt. 7. 15:16

Én biztos nem tenném, főleg, ha olyan dolgokat mondanának nekem, amit nem érzek jogosnak.


Nem szeretem ez a lesz..rjuk, majd néhány hét múlva lenyaljuk egymás dolgot.


Ha vége, hát legyen vége.

29. 8d00a82c06 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 15:10

Akkor mit rinyálsz?

Keresett, nem álltál vele szóba, ez a hajó elment!

Ha így látatlanban is azt mondom amit a srác, hogy te is tehetnél valamit akkor el kellene gondolkodni...

Kislány vagy még aki azt hiszi hogy eljön a herceg. Ébredj fel!

28. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 15:09

Könyörgöm, mondd azt, hogy 16 és 17 évesek vagytok. Ez az egyetlen, ami mentségetek lehet.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, egy férfi nem próbálja meg rendbe hozni a dolgokat, ha a nője egyik nap kidobja, másik nap meg elvárja tőle, hogy teperjen utána. Egy férfi komolyan veszi önmagát, és nem játszmázik. Egy pasi biztosan megteszi.


Nézz bele a tükörbe, és ha nincs a fejeden korona, akkor ne viselkedj sértődött királylányként. Kidobtad, megbántad, mondd el neki. Aztán fogadd el amit ő erre reagál, bármi is legyen az.

2020. okt. 7. 14:11

Hát figyi, ha annyira össze akarsz jönni vele újra, akkor menj oda hozzá amikor leskelődik befelé, és beszélgessél vele. Ennyi.


Egyébként nem, abszolúte nem normális dolog amit csinál, nem utal épp elmére. Neked ez azért nem tűnik most olyan nagy dolognak, mert még oda vagy a pasiért, és legyezgeti ez az egodat. Na de ha szabadulni akarnál tőle, hidd el, egyből beteges zaklatásnak éreznéd. Mert az is. Félelmetes. :S

26. Channa* (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 14:05

Te szakítottál vele, ő már próbálkozott. Még is mit tegyen ezen kívül?


Én hagynálak a fenébe a helyében. Tudod mikor próbálkoznék egy olyannal, aki játszmázik.


Azért kidobni valakit, mert arra számítasz, hogy térden állva csúszik vissza, elég randa dolog. Vagy arra bvárni, hogy el tudd küldeni a fenébe, szintén ronda dolog.


Tehát? Mit is akarsz? Békülni vele? Bosszút állni? Játszadozni még vele egy kicsit.


Az tuti, hogy nem százas, mert ha az lenne, akkor nem menne feléd se...

25. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 14:00

Ezt írtad: "Hirtelen felindulásból otthagytam, átvertnek éreztem magam, csúnya dolgokat mondtam. Utána írt még és egyszer hívni is próbált."


Ezek szerint ő már írt neked a szakítás után és hívott is, csak te nem kommunikáltál vele. Így ő már lépett feléd, most neked kell, mert ő azt gondolta, hogy ha nem válaszolsz, nem veszed fel a telefont, akkor nincs mit tennie...

2020. okt. 7. 13:57
Nem biztos.A férfiak igen büszkék.Sokukat fűti a "bosszúvágy" is ,ami elvakitja őket.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - 8d00a82c06)
2020. okt. 7. 13:24

Nem én sértettem meg őt.

Nem érzem, hogy most miután megbánt nekem kéne keresnem. Habár a kapcsolat alatt mondta, hogy kevésnek tartja amennyit beleteszek, de, hogy miért azt nemtudom. Imádtam vele lenni, minden estét vártam, hogy találkozzunk már.

2020. okt. 7. 13:23

Nemtudom elküldeni a francba, mert mint amint a kérdésem is szól, jóformán nem keres ezen kívül. Lajkolta az egyik képem valamelyik nap es ennyi.

Szóval nincs olyan helyzet amiben elküldhetném.

Még a szakítás után 1-2 nappal írt, hogy hiányzok és szeret, de arra is flegmán reagáltam.

21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 13:16

Csak azt írod, hogy ő hozza rendbe, hogy ő bánja-e...

Te hol vagy?

Neked nincs dolgod egy kapcsolatban?

2020. okt. 7. 13:15
Ha meg már volt is zaklatós kattant pasival dolgod, akkor miért nem küldöd el a francba? :( Főleg ha már pár hónap együttlét után látod, hogy "lelkileg nem 100-as", meg már kétszer úgy összevesztetek hogy szakítottatok... Ez nem hangzik egy olyan kapcsolatnak amit érdemes folytatni. Pár hónap együttjárás után még a legnagyobb rózsaszín ködnek kellene lennie, nem ilyen kétségeknek hogy te sem tudod hogy folytatni akarod-e...
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bozsu55)
2020. okt. 7. 13:12

Vele akartam lenni ez a helyzet. Senkivel nem akartam lenni rajta kívül, nekem évekig nem is volt előtte senkim.

Mostmar nem vagyok benne biztos mit akarok. Látni akarom, hogy bánja, hogy ez most tönkrement..

2020. okt. 7. 13:10

De én azt sem értem, ha esetleg érdeklem még, miért nem keres meg konkrétan?

Ahhoz túl büszke, de az ablakom előtt hangosan hallgatni a kocsiban a zenét és még a kertünkbe is benézegetni, ahhoz nem az?

Hát nem tudom.


Nekem az exem olyan egy zaklatós személyiség volt, hogy ahhoz képest ez, hogy néha eljár arra... hat nem tűnik nagy dolognak.

17. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 13:09
Magad sem tudod mit akarsz,szerintem.
2020. okt. 7. 13:07
Szerintem ez arra utal hogy nem stimmel valami az agyában, legalábbis én tutira megijednék attól ha az exem ott mászkálna az utcánkban.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Df1e1c376c)
2020. okt. 7. 13:00
Miért, szerintetek ez, hogy igazából eljön arra és nem csinál semmit, ezek mire utalnak? Én is gondoltam rá, hogy normális dolog-e ez, de végülis nem tilos arra jönnie. Csak igazából semmi oka rá azon kívül, hogy engem les.
2020. okt. 7. 12:58

Erről a mászkálásról...

Egyszer szintén összevesztünk, de az nem volt ennyire komoly, nem viselkedtem én sem ilyen csúnyán. Ő akkor meg is mondta, hogy direkt mászkál ott, hogy halljam. Hogy mit tud meg ebből, arról fogalmam sincsen.

Lelkileg nem egy 100%-os pasi, de valahogy ez engem nem zavart. Valami jó dolognak fogtam fel, hogy egy nagyon jó dolog vagyok az életében. Vagyis nyilván nem zavar most, ameddig még érdekel és örülök, hogy legalább ennyi történik.

De közben a más nők nézegetését nemtudom hova tenni.

Az egészet nem értem, hogy mit miért csinál. Egyik pillanatban nem tudom elfogadni, hogy ebben ennyi volt (amiről mivel nem keresem, én is tehetek, ahogy mondjátok), a másikban úgy gondolom jobb lesz ez így, majd elmúlik... nemtudom tenyleg..

13. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 12:56
És szerinted ez normális viselkedés?
2020. okt. 7. 12:54

Te is jól látod a dolgot. Valóban nem tudom, és gyerekes voltam én is ezzel a játszmázással.


Egyszerűen azt várom, hogy ő próbálja meg helyrehozni a dolgokat.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Df1e1c376c)
2020. okt. 7. 12:51
De csak ennyit csinál. Semmi mást. Ott mászkál, valamelyik nap kinéztem az ablakon megállt pár pillanatra és el is ment.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 12:51

Hát nemtom, nekem az jön le hogy te sem tudod mit akarsz. Sosem értettem ezt a szórakozást meg a játszmázást. Megbántad? Folytatni akarod? Akkor szólj neki. 🤦‍♀️ Ha arra vársz hogy majd megy és térdre borul előtted, akkor lehet hogy ez sosem fog bekövetkezni.


Ja és csatlakoznék az előttem szólóhoz, az elég krípi hogy ott járkál....

9. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 7. 12:47
Nem tudom, mi volt az oka a szakításnak, de ha mániákusan ott köröz a ház előtt, az csak egy újabb ők, miért ne tovább. Megszállott.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2020. okt. 7. 12:47

"Most a FI jön szerintem..."


Bocsi, nem értem kifejtenéd?

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2020. okt. 7. 12:46

Teljesen igazad van, én konkrétan erre várok.

Mert annyira mély dolognak éreztem ami köztünk van és ő volt aki mondogatta ezt, ő akarta, hogy komoly dolog legyen ebből és végül ő volt aki olyat tesz amivel megrendíti a bizalmamat.

Habár belátom, gyerekes volt rögtön lehordani mindennek és szakítani.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook