Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Suliban milyen haj megengedett? fórum

Suliban milyen haj megengedett? (beszélgetős fórum)


1 2
11. vajola (válaszként erre: 8. - Kisj)
2013. dec. 13. 23:33
en irni nem tudok de te meg nagyon buta vagy.biztos kijartad aziskolat,el kell menned muveltetni magad
10. kisj (válaszként erre: 9. - Skippo)
2013. dec. 13. 23:32

Ha egyházi iskola, ott vannak szabályok, meg korlátok.

Azokat meg Te ismered, neked kell tudni eldönteni, hogy mi megengedett és mi nem.

9. Skippo (válaszként erre: 6. - Kisj)
2013. dec. 13. 23:30

Lehet igazad van. De én a gyerekemnek hiszek.


Mivel pár hónapja egy másik gyerek azért kapott igazgatóit, mert a két miliméteresre volt lenyírva a haja. Ezt a szülői értekezleten közölték velünk. Egyházi iskola sok a korlát.



Egyébként én fenntartások nélkül hiszek a gyereknek, de minden rezdüléséből tudom, ha nem mond igazat.

8. kisj (válaszként erre: 7. - Vajola)
2013. dec. 13. 23:27

de, mondjad már

kíváncsivá tettél:D

7. vajola (válaszként erre: 5. - Kisj)
2013. dec. 13. 23:24
de nagy arc vagy ne mondjam mar meg mibe harapj
6. kisj (válaszként erre: 4. - Skippo)
2013. dec. 13. 23:24

Nem hiszem el.

A gyerekem nemrég nőtt ki a sulis korból és már neki is csak fenntartásokkal hittem:D

Van ott még más is, legfeljebb Te nem tudsz róla.

5. kisj (válaszként erre: 3. - Vajola)
2013. dec. 13. 23:21

egy dologra harapok:

az ember legalább a "hülyét" írja már le helyesen

4. Skippo (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. dec. 13. 23:21

Más probléma még nem volt a gyerekkel. Csak a szokásos, nincs ott a tesicucc évente kétszer. Kapta érte a figyelmeztetést, tanult belőle.



De hidd el itt a haját kritizálják.



Nekem sem tetszik, szóvá is teszem neki. De nekem sem szóltak bele ennyi idősen, ha a derékig érő hajamat le akartam vágatni, mert nekem úgy tetszett

3. vajola (válaszként erre: 1. - Skippo)
2013. dec. 13. 23:19
szerintem pikkel valamiert a fiadra.vagy huje a tanar ,az hogy nem tetszik a haja az egy dolog de azert nem adnak osztajfonoki intest,szerintem.en beszelnek a tanarral
2. kisj (válaszként erre: 1. - Skippo)
2013. dec. 13. 23:15

Ha mindez így van, ahogy írod, akkor véleményem szerint nincs joga a tanárnak kifogásolni a gyereked frizuráját.


Persze nem ez a probléma, de így a fórum kiírás jobban hangzik.

2013. dec. 13. 23:11

Legnagyobb gyerekem nyolcadikos, amolyan lázadó féle. Nincs vele gond, néha feszegeti a határokat, de kezelhető.


Nem, nem vagyok vak szülő, nem rontom rá a tanárra az ajtót, ha rosszul néz a gyerekre. Soha nem mondok rosszat a pedagógusokra, hisz látom, én ezt nem bírnám, nincs könnyű dolguk.


De amit a fiammal művel az osztályfőnöke, az már nem normális.



Tegnap azért kapott osztályfőnökit, mert a haja nem úgy volt levágva, ahogy az természetes.


Adott kb. öt centiméteres haj. Fül alatt két mm-re levágva, a feje tetején meghagyva.


Nem tudok jobb példát írni, mit amit a fiam mondott: A Barátok köztben Balázs haja.


Nem zsíros a haja, nem tetves, nem lóg a szemébe, innentől kezdve joga van az osztály előtt a gyerek haját fikázni? Meg mellé osztályfőnöki intést adni. Mivel szerinte ez nem iskolába való hajviselet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook