Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sorsom III. fórum

Sorsom III. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sorsom III.

14. karpatiás (válaszként erre: 13. - Anita.81)
2010. jan. 22. 14:10
január 30-án folytatodik a történetem.
2009. okt. 31. 18:04
karpatiás! Mikor lesz folytatás? Lesz egyáltalán? Vagy ennyi volt a történet, amit megosztottál?
12. Maya24
2009. szept. 28. 20:51
Kiváncsian várom a következő részt, remélem valami jót is fogsz irni. Mindannyian tudjuk, hogy nagyon kegyetlen tud lenni az élet, de kitartás ..... legyél optimista.
2009. szept. 22. 20:40

"Ne kérj olyat,amit nem kaphatsz meg,de ragaszkodj hozzá,hogy megkapd amit kértél..."


Kérjél magadnak/magatoknak sok örömet,boldog perceket..és jó egészséget!

2009. szept. 22. 15:29

Én is elolvastam a többi naplót. Ledöbbenve ülök itt a széken és hihetetlenül sajnállak, bár tudom, hogy ezzel nem vagy kisegítve! :(


Remélem minden jóra fog fordulni!!!!

2009. szept. 21. 18:54
Közben megtaláltam a naplódat is. Örülök hogy valami jónak látszó dolog kezdődik. Kívánom hogy végre megtaláld a boldogságot, és ne légy kishitű, a munkában is helyt fogsz állni!!
2009. szept. 21. 18:51
Hihetetlen hogy egy anya mennyi mindent képes elviselni... az hogy "nem tanultam a hibáimból", sejteti hogy ezzel a férfival se jártál sokkal jobban, de remélem hogy a vége jóra fordul...
2009. szept. 20. 20:06
Vártam a mai folytatást mert tudtam,nem fog jol kezdödni de reméltem ugy fog végzödni...Sajnállak h ilyen életed volt és öszintén bizom benne h irsz még jot is mert ha vki,Te megérdemled!!!!!!
2009. szept. 20. 17:25

Szia

Ugye lesz olyan rész ami a boldogságról szól?

Nagyon megérdemelnéd!

2009. szept. 20. 16:14

Szia!


Szeretnék már végre jót is olvasni! Nagyon megérdemelnétek! Várom a folytatást!

2009. szept. 20. 12:09

Szia.

Én is olvastam mindhárom szívszorító történetedet.

És félek a negyediktől.Félek,mivel azt írod:"nem tanultam a hibámból".Ez rosszat sejtet.

Szívből remélem,hogy ennek a sok borzalomnak egyszer vége szakad,és végre rendeződik az életetek,nagyon szorítok értetek és várom a folytatást.puszi

2009. szept. 20. 11:53
Mind a három cikkedet elolvastam! Nem is tudom, mit lehet erre mondani! Hiszem, hogy sikerül végre egy kis jó, és nem gondolsz majd a leírtakra, a grizzli medve:) talán feledteti veled a múltban, a sok rossz élményt! Ezt kívánom Neked! Puszi
2009. szept. 20. 10:27
Nagyon sajnàlom,remélem hamarosan eljutunk addig a cikkedig,mire azt irod hogy boldog vagy végleg!
2009. szept. 20. 10:03
Folytatódjék a történetem.
Én 21 éves vagyok, kisfiam, Norbert pedig 2 esztendős. S azt is bebizonyítom, hogy az ember másodjára sem biztos, hogy tanul a hibáiból.
A várva-várt jobb sors sem érkezett meg, viszont annál inkább megleltek a gondok.

Ugrás a teljes írásra: Sorsom III.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook