Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokat csalódtam, sok ember kihasznált, de újra és újra... fórum

Sokat csalódtam, sok ember kihasznált, de újra és újra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. andilaci (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2023. máj. 21. 13:17
👍👍
7. Regin_a (válaszként erre: 2. - Budgie)
2023. máj. 21. 13:10

Igaz barát/nőt jellemzően gyermekkorban v. tinédzserként lehet találni. Sok év kell ahhoz míg valakit barátnak lehet nevezni, akivel félszavaból is megérted magad

Ilyen korban még vidám lehet az illető, de bohókás...

6. tumbo2 (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2023. máj. 21. 12:20
gyököt vonni,már azt sem tudom,mi az.bár azt hiszem sosem tudtam.
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2023. máj. 21. 12:20
Hogy miért az intelligenciát hangsúlyozom, mert ez számít.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - Budgie)
2023. máj. 21. 12:17
Persze nem hátrány ha van valakinek érettségije, de hidd el, beszélgettem én már nagyon intelligens 8 osztályt végzettel is. Sőt, a nagymamáim mindkettő 4 osztályt, akkoriban 4 eleminek nevezett iskolát végeztek és igen intelligens volt mindkettő. Hétköznapi dolgokról alacsony iskolázottságú, intelligens emberekkel is el lehet beszélgetni. Érettségije legyen? Elképzelhető hogy tud gyököt vonni neked, de nem biztos. Az sem hogy intelligens. Ne legyen felsőfokú végzettsége? Mi hátránya lehet annak? Esetleg attól félsz hogy lenéz? Ha intelligens, nem fog.
3. Channa* (válaszként erre: 2. - Budgie)
2023. máj. 21. 11:49

Mi a bajod a felsőfokú végzettségűekkel?


Ja, bár más feltételnek sem felelnék meg, mert lassan átlépek a 56-ba;)

2023. máj. 21. 07:09
Szia! Dóra vagyok 45 éves. 55 éves korig keresek igazi barátnőt, aki nem féltékeny semmire, aki vidám, bohókás, de ugyanakkor komoly.Érettségizett, de nem felsőfokú végzettségű.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook