Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon sok emberben csalódtam mostanában. Kezdem úgy... fórum

Nagyon sok emberben csalódtam mostanában. Kezdem úgy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 13:38

Ilyen baj velem is van. A fórummal meg az a baj, hogy azonnal akad valaki aki kéretlenül megmondja neked mit csinálj vagy mit ne.

Nekem nincsenek elvárásaim másokkal szemben, viszont elgondolkoztam azon már én is miért lehet, hogy ha érik valami a kertben néhányan mindig meglátogatnak, akarják a kertet megnézni milyen szép, mire körbe érünk jóllakik gyümölccsel, van hogy adok elvitelre is abból amiből sok van. Viszont ha nem érik semmi, tőlem még soha nem kérdézték meg azt se hogy hogy vagyok. Vagy segítsen-e valamit. Nem furcsa? Nekem az, mert én nem tudnám ezt megtenni mással.


Megesett hogy csetelés közben egy közel lakó hölgynek azt írtam, menni kéne a gyógyszertárba, de nem tudok elmenni. Nem mondtam hogy nem vagyok beteg csak elfogyott egy kenőcs, az eső meg szakadt éppen. Azt hiszed megkérdezte mi bajom? Vagy felajánlotta hogy elmegy gyógyszerért? Dehogy! Azt mondta, majd elmész máskor.

Hát, ezek vannak. majd én is leszokok most már a jókodásról mert a nyugdíj kevés, az élelmiszer drága, egyre nagyobb érték az itthon termett zöldség-gyümölcs.😀

3. Törpilla (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 16. 13:28
Nem hiszem, egyszerűen ilyen világot élünk sajnos! Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem kell elvárni semmit és akkor nem fogsz csalódni.
2. Nice
2023. márc. 16. 13:18
Ne legyenek elvárásaink, akkor nem csalódunk. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook