Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kell ezt csinálni?- Sokat utazó, távol levő emberek párjai fórum

Hogy kell ezt csinálni?- Sokat utazó, távol levő emberek párjai (beszélgetős fórum)


2013. dec. 8. 21:02

Akkor meg ne kattogj ezen....hiszen csak feldobja az életeteket a várakozás izgalma.

Ha figyelsz, úgyis érezni fogod ha "gáz" van.

29. syria (válaszként erre: 28. - Szomorkodó)
2013. dec. 2. 18:19

Nem hiszem, hanem tudom, hogy ezen a téren biztosan jól ismerem. Azt is tudom, ha megcsalnám, úgy kidobna, hogy a lábamat se ráznám meg.

A gyereked apja olyan típus. Az én párom meg ilyen. Kőkeményen monogám.


Az egészséges féltés okán néha persze, hogy megfordul(t) a fejemben; hiszen a sok vidéki, külföldi úton lehet(ett) éppen elég alkalma. De valahogy nem tud lekötni a gondolat.

28. szomorkodó (válaszként erre: 13. - Syria)
2013. dec. 1. 23:29

Én is magamból indultam ki, és nem feltételeztem a gyerekem apjáról, hogy boldog-boldogtalant......

Amikor kiderült, hogy éveken át mindenkit, aki megállt neki, az egész család, ismerősök, barátok, tátott szájjal bámultak, és nem hittek a fülüknek.Hát még én. Semmi jele nem volt, nemhogy éjszakai kimaradás, 2 hetes utak. Simán megoldotta. Ennyit a feltételezésről. Hiába hiszed, hogy ismered.

27. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 25. - Elátkozott68)
2013. dec. 1. 21:32
:(
26. sanyinak (válaszként erre: 2. - 1b26a5f006)
2013. dec. 1. 20:44
Te vagy az, aki sokat van a munkahelyén?
2013. dec. 1. 20:19

Rossz hírem van...

...a munkatársak nem fognak belefolyni, még ha tudnak is valamit.

Az én életem szerelme külföldön dolgozik.

A 2. hónapban talált magának valakit.

Csak a véletlennek köszönhetem, hogy megtudtam.

Persze szeretett telefonon minden nap.


Remélem neked nincs okod aggódni.Sok szerencsét!

24. Lili09 (válaszként erre: 23. - Gbabi50)
2013. dec. 1. 18:44
Pont a múltkor mondta egyik munkatársa, hogy mindig hogy beszél Ő rólunk/rólam, hogy annyira nagy szeretettel mindig.. Arra gondoltam, hogy elmondom neki hogy mit érzek. Nem ráborítva persze, hanem normálisan. Csak azért nem tettem ezt eddig, mert nem akartam még ezzel is terhet rakni rá. Remélem hogy meg fog érteni.
2013. dec. 1. 18:35
Sokszor az ösztöneink jól működnek csak az eszünk nem akar erről tudomást venni.Az is lehet egy megoldás hogy még várjál ,figyeljél ne cselekedj elhamarkodottan mert az sem lenne jó ha ok nélkül féltékenykednél.Nem gondoltam arra hogy kollégájától direkt érdeklődjél csak valahogy finoman puhatolózva,anélkül hogy kellemetlen helyzetbe hozd.
22. Lili09 (válaszként erre: 21. - Chrysstina)
2013. dec. 1. 18:25
Ez jó ötlet, ezt fogom tenni. Egyedül ebben semmire nem fogok menni...
2013. dec. 1. 18:23

A változás már magában jelent valamit!


De nem feltétlen azt, hogy megcsal! Talán el kellene beszélgetned vele. Vagy előtte magaddal. Mi az amit Te tettél annak érdekében, hogy idáig juss. Mármint, hogy nem bízol benne. Vagy egyszerűen leülni vele, és beszélgetni. Őszintén!

2013. dec. 1. 18:21
Ha esetleg felvetnéd neki a legközelebbi útja előtt, hogy vele mehess, és amíg ő dolgozik, addig te városnézel.
19. Lili09 (válaszként erre: 17. - Ina87)
2013. dec. 1. 18:10
Pont ezért szeretnék "segítséget" kérni.. :(
18. Lili09
2013. dec. 1. 18:08
Mindig nagyon figyelmes volt, és nagyon sok energiát fordított arra hogy figyeljen rám, és ez most megváltozott. Lehet hogy ez okozza csak ezt az egészet, nem tudom. Ezért kértem valaki olyasvalaki segítségét, aki már átélte ezt..
17. ina87
2013. dec. 1. 18:07
Biztos nehéz föleg hamár volt hasonlo eseted,ez nem fog változni benned hisz bárki bármit mondhat egyszer már megjártad a dolgot,most pedig azon izgulsz h ő vajon meg e fog csalni még akk is erre gondolsz miközbe megbizol benne.mivel ismered a munkáját igy ismered a korlátait pl:beszéljetek sürüben,hivd olyankor mikor nem számitana rá,éppenségel a fizetés kimutatásával is ellenörizheted ha többet dolgozik többet is kell h keresen,esetleg váratlanul jeleny meg ott ahol 2hétre elutazik(ha meg oldhato persze)amugy ha a munka társait ismered és jobba vagy velük igy ott is lehet h megtudsz valamit...de ez mind rajtad mulik nyomozhatsz utána,úgy h ő nem tudja meg de ha mégis megtudja és ténleg megbihatsz benne,atól lehet h pontezért fogod elcseszni a kapcsolatodat.
16. Lili09 (válaszként erre: 13. - Syria)
2013. dec. 1. 18:05
Sosem fordult meg ilyesmi a fejedben?
15. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Lili09)
2013. dec. 1. 18:01
az, hogy ki mit ígér... az élet produkál meglepő dolgokat
14. 7a3a05277b (válaszként erre: 6. - Lili09)
2013. dec. 1. 18:01
Mik azok az apróságok?
13. syria (válaszként erre: 1. - Lili09)
2013. dec. 1. 18:01

Rövidre kell zárni. Ha őszinteség, bizalom nincs, akkor semmi nincs.


Sokat utazó, távol levő ember a párom. Lassan 20 éve, hogy együtt vagyunk, és biztos vagyok abban, hogy nem lépett félre.

Lehet, hogy csak azért gondolom, mert magamból indulok ki? :)

12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Lili09)
2013. dec. 1. 18:00
csak arról volt szó, hogy azt mondod... nem kell odamenni senkinek, csak a reakcióját megnézni
11. Lili09 (válaszként erre: 9. - Gbabi50)
2013. dec. 1. 17:58
Nincs, sajnos nem olyan körökről van szó, ahol beleférne bármelyik munkatársnál egy ilyen szívesség.. Elég furán néznének rá utána, nem tenném ki ilyesminek..
10. Lili09
2013. dec. 1. 17:56

Az a baj, hogy ezek az utazások Európa-szintűek, uh sajnos nem tudom megemlíteni.. :) De nem hinném, hogy abban lenne bármi is, csak, nem tudom...

Nem, senki nem tett! Nem mondott senki semmit, Teljesen magamtól jött, az apróságok miatt, amik furcsák. Tudom, hogy rettenetesen kimeríti ez az állapot, ami most van, ami miatt ez a sok plusz munka és utazás van. Minden felborul miatta szó szerint. De gondolom, hogy ezen mindenki átment aki hasonló cipőben jár/járt valaha is. Mindkettőnk családjában történtek csalfaságok, amik megviseltek minket, és megígértük egymásnak, hogy mi megpróbáljuk jobban csinálni, én nem tudnám elhinni... Biztos valahogy lehet ezt az állapotot kezelni.

2013. dec. 1. 17:53
Nincsen semmilyen formája annak hogy utánna nézél a dolgoknak,csak ugy diszkréten,mert ha meg tudod nyugtatni magad az jót tesz a kapcsolatnak,na meg az az igazság hogy soha sem lehet 100%megbízní,néha még kételkedni is kell,de ha az ember meg tud bizonyosodni hogy tényleg igazat mond akkor a bizalom erösödik,és az ember lelke is megnyukszik.Munkahelyi telefon,kollégák,stb.semmi modja nincsen hogy megtudd tényleg a munkába megy vagy valami más van a dologban.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lili09)
2013. dec. 1. 17:52

Ezt Neked kell érezni, mennyire figyelmes, kedves még veled.

Magadtól jött ez a furcsa kételkedő érzés, vagy valaki bogarat tett a füledbe?


Próbáld ki, amikor azt mondja, két hétre el kell utaznia, egyszer váratlanul egy hét közepén említsd meg, hogy éppen arra van dolga a barátnődnek, kollégádnak...bárkinek, meglátogatod.

A reakciója gondolom sokat elárulna.

7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Lili09)
2013. dec. 1. 17:51
Elutazni bárkivel lehet... De a munkája olyan, hogy utazással jár együtt? Ez hiteles?
2013. dec. 1. 17:49
Az elutazások tuti biztos hogy valódiak, de nem értek sokmás dolgot, amik eddig fel se tűntek most szeme szúrnak ilyen apróságok, és nem bírom ki h ne kérdezzek rá...
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lili09)
2013. dec. 1. 17:47
A hétvégi "be kell mennem dolgozni" manapság elképzelhető. Ha ezzel egyidőben jött, és eddig soha nem volt a "két hétre el kell utaznom", azon már elgondolkoznék. De szerintem is érezned kell a párod hozzáállásából..
4. Lili09 (válaszként erre: 3. - Ina87)
2013. dec. 1. 17:46
Jó, oké. De sajnos életem során volt már részen abban viszont, hogy milyen az amikor van más, és az így szokott kezdődni, amikor még nincs körvonalazódva a dolog (szerencsére nagyon régen, de tapasztaltam már ilyet) és igazából annyira régen volt, hogy nem emlékszem pontosan, csak ez az érzés az ismerős. Persze figyelem már régen, de tényleg minden olyan ami történik, hogy bármi lehet. És lehet csak azért érzem így, mert szokatlan az állapot. Ezért gondolom, hogy ezen már mások is átmehettek talán, hogy valaki csak tud tippet adni. Nem a rosszabbik verzióra szeretnék koncentrálni hanem arra, hogy lehet ezen az állapoton átlendülni. És milyen dolgokra figyeljek a másik esetben? Én eddig benne 1000%-osan megbíztam. Mind a kettőnknek új ez az állapot. (?) :(
2013. dec. 1. 17:36
Anyira csak ismered h tud vagy gondolod e h hazudik,legyél figyelmesebb(ha ténleg gyanakodsz)mert ha más valaki van a dologba ott vanak jelek és ha megfigyeled hát észre lehet venni.
2013. dec. 1. 17:33
erre én is kiváncsi vagyok, mert én pont így vagyok vele, csak én a másik oldalon állok...
2013. dec. 1. 17:24

Lehet furcsa a kérdés, de most kell ezzel a helyzettel először szembesülnöm és fogalmam sincs hogy kezeljem..(?)

Az egyre szaporodó be kell még mennem dolgozni (hétvégén is) 2 hetekre el kell utaznom stb...

Azt gondolná az ember lánya, itt bizony valami másról van szó... De én eddig megbíztam benne, és nem tudnám elhinni, hogy megváltozott volna bármi is ezen a téren, de néha nem tudom mit gondoljak. Normális ez? Hogy kell ezt elrendeznie saját magában az embernek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook