Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slimist spray fórum

Slimist spray (beszélgetős fórum)


6. felhasznalo1026 (válaszként erre: 5. - Gtiko88)
2021. júl. 10. 21:15
Mennyiért adod?
2021. júl. 5. 09:36
Nekem van 2 üveg eladó!Ha kell valakinek akkor írjon rám!
2021. máj. 18. 16:40

Amit a weboldalon/Facebookon nem reklámoznak:

A spray címkéje szerint az összetevők: tisztított víz, KÁLIUM-SZORBÁT, acai bogyó, gránátalma, málna, zöld tea.

A kálium-szorbát veszélytelennek számít, de azért - szerintem - nem kellene úgy hirdetnie a cégnek, hogy kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz.

2021. márc. 25. 15:29
Nem, nem hiszem azt :) Csak ha mondjuk az van, hogy a zöld tea/acai bogyó/többi természetes anyag okozza ezeket, akkor nem aggódom, míg ha valami káros cucc van benne, az már mindjárt nem annyira oké :)
2. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 25. 15:11
Szerinted a természetes anyagoknak nem lehet nem kívánt hatása?
2021. márc. 25. 15:03

Sziasztok!


Próbálta már valaki a slimist sprayt? Tapasztalt bármilyen mellékhatást? Én 2 hete használom és működni látszik (valóban sokkal kevésbé vagyok éhes és kevesebbet eszem) de néha fáj a hasam meg sokkal többet pukizom és nem tudom ettől van-e. Elvileg csak természetes alapanyagok vannak benne és semmilyen mellékhatása nem lehet, gyakorlatilag tudja a fene.... Mondjuk stresszes időszakban is vagyok jelenleg, szóval attól is lehet a hasfájás...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook