Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Seven Omnipotens fogyasztó öv fórum

Seven Omnipotens fogyasztó öv (beszélgetős fórum)


2010. márc. 15. 05:26
Hahó! Azért ez nem így van....minden használ, ha életmódot is váltasz. Az izmokat és a bőrt szépen karbantartja egy ilyen kütyü is, de ha csak tömöd magad, az semmit nem ér.
8. qwertyx (válaszként erre: 4. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 5. 11:45

Kedves Pusi :)

az 'omnipotens' egy latin szó, jelentése: 'teljhatalmú', 'mindenható'

tehát éppen ellenkezője az impotenciának, ami egy fosztóképzővel ellátott változat

2009. márc. 5. 11:42
ezek szerint nem vált be neked sem, ha eladod...
2009. márc. 1. 20:35

Sziasztok!

Eladnám, teljesen kitűnő álapotban lévő seven omnipotens fogyasztó övemet... Körübelül 3-4 szer használtam, semmi baja!! Én 20.000 ft-ért vásároltam, de az árban megtudunk egyezni!! A garanciája is még megvan!! Rendesen dobozban, sérülésmentesen! Ha esetleg valakit érdekelne, nyugodtan irjon...képet is tudok róla küldeni!! e-mail: eszti_cycaa@freemail.hu

2009. jan. 20. 16:09

Én vásároltam egy ilyen kütyüt!

Nagyon jó volt, amig működött.

Azt nem mondom, hogy fogyasztott, de a használata kellemes volt.

Sajnos 5 hónap alatt elromlott.

Hozzátenném, hogy maximum heti 3 alkalommal használtam (10perces használat).

Szervízeltetni csak Győrben lehet!

Ezen kicsit kiakadtam.

Így egyik ismerősöm próbálta megjavítani.

El voltak égve a kábelek benne.

Kicserélte, de sajnos azóta sem tökéletes, nincs meg a megfelelő intenzitása.

Nagyjából ennyi!

Én nem javaslom senkinek.

kidobott pénz.

Nagyon csalódott vagyok!

2008. aug. 29. 19:32

Ja, mert nő is lehet impotens, sőt omnipotens is!

Hétszer!Mert mitől seven?


Ugyanolyan "csodaszer", mint a többi, a pénztárcádat fogyasztja!

3. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. aug. 29. 19:30

Természetesen működik. Az öv, ha bekapcsolom. És érzem a hatást is, mert utána rettenetesen viszket a bőröm. A nevéből kiindulva meg van egy olyan kényszerképzetem, hogy impotens is lehetek tőle. Ki az a barom, aki ilyen nevet ad egy 'fogyasztó'sz*rnak?


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy rendszertelenül csinálom, naponta egyszer kb félórát. Lehet, kétszer kéne, mert így eredmény: ZÉRO!

Csak piros és viszket.


Ne vegyetek, nem éri meg! Sőt, semmit sem ér!

2008. aug. 12. 12:42
Erre én is kíváncsi vagyok, mert elég logikusnak tűnik, hogy a vibrációval kisímul a bőr. Jó lenne, ha valaki írna, mert amióta kijött, azóta gondolkodom arról, hogy megvegyem -e. De ahhoz azt is kéne tudni, hogy tényleg működik -e...
2008. máj. 3. 11:41
Mi a véleményetek a seven omnipotens fogyasztóövről? Valaki használt már ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook