Segítsetek! Kifolyik a pénz a kezemből! (beszélgetés)
2. irgum-burgum
2011. dec. 21. 16:26
Én kapok kb.90 ezer ft-ot,a párom kb.80 ezret,ebből a fix amit fizetek 36 e albérlet,kb 20e rezsi.A többi elúszik.Havi 20e kéne fizessek egy tartozásba,ennek csak a negyedét tudom.És csak pislogok,hova lett a többi:-(
1. irgum-burgum
2011. dec. 21. 16:23
Az én legnagyobb bajom,hogy kifolyik a pénz a kezemből,nem tudok spórólni egy forintot sem.Várok olyan ötleteket,hogy tudnám megfogni a pénzt.Ahogy jön,úgy megy.
További ajánlott fórumok:
- Kinek mi a véleménye Apple laptopokról, MacBook.stb? Megéri az árát, vagy annyi pénzért jobbat is lehet kapni? Segítsetek!
- Hogyan tudassam egy orvossal, hogy nekem nincsen pénzem magánúton eljárogatni hozzá? Kérlek segitsetek.
- Minden éjszaka folyamatosan el van zsibbadva a bal karom és egész reggel olyan gyenge hogy minden kiesik a kezemből, mitől lehet ez?
- Aktus után minden kifolyik! Így még lehet baba?
- Valahol kifolyik a víz a mosógépemből, minden eláztatott. Mit tegyek?
- A gyulladástól kifakadt fülből milyen a váladék(hogy néz ki) ami kifolyik?