Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A gyulladástól kifakadt fülből milyen a váladék(hogy néz ki) ami kifolyik? fórum

A gyulladástól kifakadt fülből milyen a váladék(hogy néz ki) ami kifolyik? (tudásbázis kérdés)


16. mkjudit (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2012. jún. 8. 12:48
Teljesen ép a dobhártyája, semmi baja..
15. Mari20
2012. jún. 8. 12:13
sárgás, fehéres... mindegy mert csak a gyulladás terméke folyik ki a fülből....
14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Mkjudit)
2012. jún. 8. 06:42
majd írd meg, mit mondott a fül-ott-gégész.
13. mkjudit (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2012. jún. 8. 06:08
Nem éreztem semmi más szagot. A fülét sem fájlalta egyáltalán mielőtt kifakadt volna, utána is csak egy nappal,egyszer említette, hogy fáj, aztán azt mondta, hogy a testvére megütötte a fülét...Ezért már egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy a füléből jött, csak én kombináltam össze a történteket. Volt már, hogy fájt a füle, de akkor csak aludni akart, nyomásra is fájt neki, most meg semmi.
12. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2012. jún. 7. 21:28

Nem vetted észre, hogy más lett a szájszaga?

Teljesen egyedi, jellegzetes szaga van a középfülgyulladásnak.

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2012. jún. 7. 21:27

füléből jöhetett, kifakadt.

Valószínűleg régóta középfülgyulladása van, s eddig bírta a dobhártya a nyomást.

Most már azért nem fájlalja, mert megszűnt a nyomás.

2012. jún. 7. 21:25
Köszönöm a segítségeteket, a kisfiamnak zöldes sűrű váladék volt a lepedőjén és nem tudtom , hogy az orrából vagy a füléből jött. A fülét egy nappal később este fájlalta, de azóta sem, ezért nem tudom...Holnap majd megnézi az orvos.
2012. jún. 7. 21:19
A fél éves fiamnak fakadt ki a füle, egy nappal a fül-orr-gégész után (Heim Pál). Sötétzöld, sűrű trutyi volt. Mikor visszavittem, még nekik állt feljebb, hogy miért nem vittem hamarabb. Megmutattam a papírt, amit előtte adtak, nagy kuss lett....
2012. jún. 7. 20:29
Ilyenkor mindenképp f.o.g-re kell menni, az orvos kiszívja a maradékot és antibiotikumot ad.
2012. jún. 7. 20:28
sárgás, barnás sűrű de folyós.. később kristályosodva szárad
2012. jún. 7. 20:25
Dobhártya átlyukadásra gondolsz? Nekem olyan barnás foltot hagyott a párnámon. A félreértések elkerülése végett: nem fülsár volt, mert egy nappal előtte mosta ki a fülorvos a vizsgálathoz.
2012. jún. 7. 20:16
Nekem egyszer volt durván begyulladt fülem és akkor iszonyat büdös zöldes, sárgás trutyi jött belőle...fantasztikus volt.
4. arrival (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2012. jún. 7. 20:14
Attol fugg bakterium, vagy virus okozza a gyulladast, es, hogy mennyire elorehaladott.
2012. jún. 7. 20:14
sárgás, sűrű valami
2012. jún. 7. 20:14

Attól függ, milyen stádiumú.


keress esetleg rá a googleban.

2012. jún. 7. 20:12
A gyulladástól kifakadt fülből milyen a váladék(hogy néz ki) ami kifolyik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook