Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek feldolgozni dolgokat! Adjatok tanácsot! fórum

Segítsetek feldolgozni dolgokat! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
23. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 22. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:36
Van valami célod most az életben?Legyen az akármi.
22. baybi (válaszként erre: 19. - B8103f009a)
2011. nov. 15. 13:34
Nem vagyok meddő és nem is írtam,hogy nem lehet gyerekem,csak annyit,hogy engem okol azért mert 2 már elveszítettem!És ha tudni szeretnéd nem tettem semmi olyat amit egy kismamának nem szabadna!Nagyon vigyáztam magamra és rájuk és mégis bekövetkezett a baj!A szüleimről meg csak annyit,hogy apummal abszolút nem jó a viszonyom,anyumnak meg megvannak a maga problémái és látja rajtam,hogy valami irtó gáz,zűr lehet bennem,de csak annyit mond túl kell tenni magad rajta!Bár ilyen könnyű lenne!Minden pillanat egyre gyengébbé tesz!
21. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 20. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:33
Nem egyformák az orvosok sem,de ha úgy érzed meg tudsz bírkózni ezzel a helyzettel "egyedül" is,akkor jó.De én tanácsolnám,hogy ha nem megy,akkor keres fel egy dokit,csak a te érdekedben írom.
20. baybi (válaszként erre: 16. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 13:29
Őszintén nem,mert kiskoromból van egy rossz élményem velük kapcsolatba mikor kinevettek!Ez nagyon bennem van!Az a dolga és ő is gúnyolódott a gondomon!
19. b8103f009a (válaszként erre: 5. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:29
Butaságra ne is gondolj!Mármint arra,hogy véget vetnél az életednek.Fiatal vagy még,talán gyereked is lehet.Meg szabad kérdezni,miért vagy benne biztos,hogy nem lehet?Még olyanokkal is történt már csoda,akiknek orvos mondta azt,hogy sosem lesz anyuka.Meg aztán 21 évesen nem vagy elkésve egyáltalán.Az a pasi,aki téged okol azért,mert elveszítetted a babáidat,az nem normális,egy érzéketlen tapló!Kár is lett volna egy ilyennek gyereket szülni,sőt az idődet is csak pazaroltad rá.Te magad is tudod gondolom,ha józanul végig gondolod,hogy nem tehetsz arról,hogy így alakult(hacsak nem tettél olyat ami nem szabadott volna,de ezt nem írtad).Ne legyen lelkiismeret furdalásod,és ne is gondolj arra,hogy azért volt,mert rosszul csináltál bármit.Ezt amúgy sem lehet kiérdemelni,biztosan van reális oka a történteknek.Családod milyen,szeretet teljes,számíthatsz rájuk?
18. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 15. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:28
Megértelek!Én sem tűrném el a párom exét még az utcán sem.
17. baybi (válaszként erre: 14. - Tünde027)
2011. nov. 15. 13:28
Itt most még pillanatnyilag mindenki segíteni akar és nagyon köszönöm,csak sok olyan ember van aki inkább,hogy segítene még támad!Erre céloztam4Bocs ha félreérthető voltam!
2011. nov. 15. 13:27
Kicsit félve kérdezem meg,de nem gondoltál arra,hogy felkeres egy szakembert?
15. baybi
2011. nov. 15. 13:26
A történet folytatása,az,hogy megkeresett egy srác!Szívét lelkét kiöntötte elmondta mit szeretne!Na hát nagy unszolásra meggyőztek,hogy mindenki megérdemel egy lehetőséget találkozzak vele!Igen ez így is volt míg ki nem derült,hogy ő együtt lakik a kedves párjával,de azt állítja nincs köztük semmi sem,csak jó barátok és ő engem szeret már rég óta csak tudta,hogy van párom....!Na de én nem tudom elfogadni semmilyen körülmények között azt a kapcsolatot úgy,hogy az ex akármilyen formában de jelen van is!Remélem megértitek,hogy nem akarok bele vágni akármilyen régóta is ismerjük egymást!De már ez a helyzet is nagyon gyengít!Szimpatizálok vele,meg szükségem lenne egy ölelő szerető karra,aki megért,de nem minden áron!
14. tünde027 (válaszként erre: 10. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:22
kire gondolsz?
2011. nov. 15. 13:21
Ne okold magad a magzatok elvesztéséért,mert TE NEM TEHETSZ RÓLA!A lényeg,hogy teherbe tudsz esni,és ez nagyon fontos.Amikor terhes voltál nem figyeltek jobban rád az orvosok,hogy ne vetélj el?Ne add fel a reményt,biztos leszel még terhes és anya is!
12. tünde027 (válaszként erre: 8. - 432d0af620)
2011. nov. 15. 13:21
Abszolút egyetértek. Ne hibáztasd magad, hanem minél előbb járj utána, hogy mért vesztetted el a babákat.
11. Derya (válaszként erre: 5. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:21

hát az nem lenne megoldás semmiképpen...

nem tudom, hogy hasznos-e számodra a hsz-em, de remélem.

egy másik ember miatt, vagy annak véleménye miatt és egyáltalán senki miatt sincs értelme öngyilkosnak lenni.

biztosan van a te problémádra is megoldás.

a vetéléseidet nagyon sajnálom, mindenképpen vizsgáltasd ki magad, hogy kiderüljön mi volt az oka.

vagy valószínűleg mi volt az oka, mert sok esetben nem lehet pontosan megmondani.

az életedet pedig újra kell kezdeni a párod nélkül, vagy folytatni, ha úgy tetszik.... :-)

meglátod, menni fog...

10. baybi
2011. nov. 15. 13:21
Ezért is kértem azt,hogy olyanok kíméljenek akik csak még jobban taccsra akarnak vágni,mert már így is irtó gyenge vagyok,pedig próbálok erős maradni,de nem megy!A legfájóbb az,hogy senki nem érti meg,hogy mi zajlik bennem le!
2011. nov. 15. 13:20
Ja és ha a pasi ezért elhagyott..... Csúnyát inkább nem írnék. Jobb, hogy most derült ki, hogy milyen is valójában.
2011. nov. 15. 13:19

rá kellene jönni, hogy miért mentek el a babák, könnyebb lenne feldolgozni ha tudod a hátterét és kiderül h nem a te hibád volt.

amúgy nekem is így volt, aztán megismertem a férjemet, aki szöges ellentéte az előző fickóimnak, így bátran merem állítani neked, hogy vannak még normális férfiak. :-)

7. tünde027 (válaszként erre: 4. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:19
Húúúúúú. Nem mondhatom, hogy teljesen megértelek, mert én nem éltem át ezeket, de a 2. felét teljesen átérzem. Nagyon sajnálom, hogy most így érzed magad.Én is 20 éves korom körül szembesültem igazán azzal, hogy milyenek az emberek valójában, az állítólagos barátok meg...
2011. nov. 15. 13:18
Nem csinálsz az ég világon semmit sem rosszul.Ha pedig azért hagytak el,mert elvesztettél két babát,az a pasi nem is szeretet igazán téged,jobb is ha elment.
2011. nov. 15. 13:16
Van még folytatása,csak egyszerre sok lenne így csak eddig írom és ha majd valakit érdekel a folytatás az nyugodtan kérdezzen!Nagyon szeretnék megoldást találni,de már elgondolkodtam ezek után azon is,hogy véget vetek az életemnek,mert bánt a lelkiismeret,hogy valamit rosszul csinálok és ezért történik ez velem!
2011. nov. 15. 13:14
Röviden annyi,hogy utálok élni,mert soha semmi nem jön össze az életemben!Volt egy komolyabb kapcsolatom ami 4 év után úgy ért véget,hogy nekem olyan nő nem kell aki nem tud gyereket szülni,minden miattam van,hogy már 2 magzatot elvesztettem!Ez nagyon szíven ütött és nagyon okolom magam,hogy lehet miattam volt minden!Aztán erre még rájön,hogy mindenki csak kihasznál és játszadozik az érzéseimmel,mindenki csak bánt és senki nem érti meg a dolgaimat!
2011. nov. 15. 13:06
Miről lenne szó?Kicsit bővebben.
2011. nov. 15. 13:06
Szívesen, persze, ha tudok. Mi baj?
2011. nov. 15. 13:04
Olyan emberekkel szeretnék beszélgetni akik,tudnának segíteni nekem abban,hogy könnyebb legyen a dolgokat feldolgozni!Mindenkit szépen megkérek olyanok kíméljenek akik még inkább csak bántani akarnak és belém rúgnak inkább még egyet!Köszönöm!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook