Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek feldolgozni dolgokat! Adjatok tanácsot! fórum

Segítsetek feldolgozni dolgokat! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
83. b8103f009a (válaszként erre: 80. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:33
Talán az eseted is ezt bizonyítja?!
82. 91d4989ab9 (válaszként erre: 79. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:32
nem vettem poénra
81. b8103f009a (válaszként erre: 74. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:31

Lehet kislány,hogy nyersen fogalmaztam,de az élet nem habos torta,jobb felkészülni rá.Gyereket csakis stabil kapcsolatba(házasságba) szabad vállalni,a megfelelő háttérrel.

A tiétek nem az volt,vagyis felelőtlenség is lett volna szülni egy ilyen kapcsolatba.Ha 2 ember igazán szereti egymást,összetartoznak,akkor mindent képesek megoldani,túlélni együtt.Méghozzá egymást szeretve,vigasztalva,erősítve.És nem bántani a másikat,leminősíteni,belerúgni.Ez a fiú nem szeretett téged,nem tartott ki melletted,nem volt a támaszod.Nem tudom érthető e számodra,nekem kicsit hisztis tininek tűnsz,aki fel akarja hívni magára a figyelmet.

80. baybi (válaszként erre: 77. - 91d4989ab9)
2011. nov. 15. 21:31
Igen még csak 21,de attól ez nem azt jelenti,hogy felelőtlen vagyok!Ez egy ítélet a fiatalokkal szemben amit nem bírok!Miért van ez,hogyha valaki fiatal akkor már azt mondják rá,hogy komolytalan!?
79. baybi (válaszként erre: 78. - 91d4989ab9)
2011. nov. 15. 21:29
Na jó ne vegyük poénra a dolgokat,mert számomra ez azért több!Ne haragudj!
2011. nov. 15. 21:28

tutijön majd egy szerelem hamarosan de ne keresdmajd rádtalál ha lelkileg egyben leszel, bevonzod:D


aztán majd baba is lesz :d lehet hogy másé könnyebben megmarad:D

77. 91d4989ab9 (válaszként erre: 74. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:26

21 vagy még csak? akkor tuti hogy kifogás volt


nah adj két hetet magadnak:D

76. 91d4989ab9 (válaszként erre: 73. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:25

hát arra gondolj hogy bent vagy a kakiba, és megfogod a hajad és kihuzod magab belőle, első lépés az legyen hogy magadat teszed a középbontba


tervezz el két hetet amikor csak azt csinálod amit szeretsz ami kényeztet ami jólesik

fodrász , sport, szauna séta , egy jó film, ...bármi ami feldobja a külsőd belsőd:D

75. 2f7db3f503 (válaszként erre: 71. - 91d4989ab9)
2011. nov. 15. 21:24
;)
74. baybi (válaszként erre: 68. - B8103f009a)
2011. nov. 15. 21:23
Nem érzem magam felelőtlennek,de ha te annak tartasz hát tarts annak!Attól,hogy 21 éves vagyok nem biztos,hogy felelőtlen vagyok!Amúgy köszönöm a hozászolásodat!
73. baybi (válaszként erre: 69. - 2f7db3f503)
2011. nov. 15. 21:22
Köszönöm,hogy megmagyaráztad!Igyekszem talpra állni,de tudom nem lesz könnyű!Majd ha kiverem ezt az embert a fejemből talán menni fog!
72. 91d4989ab9 (válaszként erre: 64. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:22
hidd el hogy kifogás , több olyan ismerősöm van ahol sok éve már nem jön a baba már tul vannak milio lombikon ott is elmentek a babák és mégis együtt vannak , és olyanokat is ismerek akik örökbefogadtak gyereket végső megoldásként erre pár év mulva megszületett a közös babus is:)
71. 91d4989ab9 (válaszként erre: 69. - 2f7db3f503)
2011. nov. 15. 21:19
érdekes de igaz lehet ha többen is ezt irjuk már leitt:D
70. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:18

szia, szerintem ezzel csak bántani megbántani akart hogy ne menj utána, el kell felejteni, valószinü hogy mással majd összejön a baba gond nélkülerre gondolj.


én abban hiszek hogy a babusok választanak szülőt maguknak:D hidd elmajd jönni fog:D

69. 2f7db3f503 (válaszként erre: 66. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:15

ìgy van, hadd ne minöösítsem, hogy azt állítja, a Te hibádból nem maradtak meg a babák, nem elég, hogy padlón voltál, mégjobban a földbe próbál döngölni és direkt ott, ahol a legjobban fáj.


Ne haragudj, ha érthetetlen vagyok, csak azt próbáltam ezzel kinyögni, hogy azért, mert öö megtalálta a legérzékenyebb pontodat, még nem igaz és ne okold Magad.

68. b8103f009a (válaszként erre: 64. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:13

Ezt ugye magad sem gondolod komolyan?!Örülj neki,hogy nem lettél ennyire éretlen gyerekfejjel anya,és ő sem lett ilyen hozzáállással ilyen labilis bizonytalan semmilyen kapcsolatban apa.

Ez hosszútávon akkor sem működött volna,ha megszületnek azok a gyerekek,ezt neked most borítékolom.Annyival lenne rosszabb,hogy 2 felelőtlen fiatal,a semmire vállalt volna gyerekeket,akiknek nagyon bizonytalan lett volna a családi hátterük.Ebből a szempontból hidd el jobb,hogy nem születtek meg.Ha egy pár gyereket akar,akik eltervezték,hogy egy életre jóban-rosszban kitartanak egymás mellett,ők évtizedeket képesek várni a gyerekre,közben nem egymás ellen fordulnak,hanem egymást erősítik,szeretik,bátorítják,bíztatják.És ha a remény is elfogy,akkor is találnak megoldást.EGYÜTT!!!!

Ti sosem voltatok igazi pár,ezen nincs mit sajnálnod!Szedd össze magad,fiatal vagy még,előtted az élet.Vagy,a pszichiátrián kötsz ki,nem tudom ez jobb lesz e neked.(bocsi,de ez az igazság)

67. b8103f009a (válaszként erre: 66. - Baybi)
2011. nov. 15. 21:04
Szerintem arra,hogy lelkiismeret furdalást tud benned kelteni olyan dolog miatt,amiről nem tehetsz.
66. baybi (válaszként erre: 65. - 2f7db3f503)
2011. nov. 15. 21:01

Mit bizonyítsak be?

,,A legnagyobb baj itt az, hogy mindenáron be akarja Neked beszélni, hogy nem vagy rendben."--->ezt mire értetted?

2011. nov. 15. 20:55

Bizonyítsd be!!!:)


Legyél egészséges, eröös, kiváló anya-alapanyag....


Csak könyörgöm, ne bánkódj emiatt a f.sz miatt, itt mindenki szorít Neked!


A legnagyobb baj itt az, hogy mindenáron be akarja Neked beszélni, hogy nem vagy rendben.

64. baybi (válaszként erre: 63. - 2f7db3f503)
2011. nov. 15. 20:42
Én már csak ilyen vagyok!Ha lennének nem lennénk külön,ugyanis már ő szerette volna a gyermeket!Sajnos a magzat elhat és nem maradt velünk,ezért jelentette ő ki,hogy neki olyan nő nem kell aki nem tud neki gyereket szülni!De ha a magzat megmarad akkor nem tudott volna ezzel takarózni,de ezt már soha nem fogom megtudni,hogy valóban ez volt a baj vagy ez csak egy jókor jött kifogás volt!Abban az esetben ha élnének a gyerekek akkor nem gondolkodnék el az öngyilkosságon,ugyanis nagyon gyerek centrikus vagyok és mindent megtennék értük akár egyedül is!
2011. nov. 15. 20:25

de várj csak... nem a múltban akarok vájkálni, viszont le kéne higgadnod és mikor már nyugiban vagy, szépen kielemezni, átértékelni ezt az egészet, hogy aztán ne maradjon Benned a tüske.


:)))ez aranyos, bocsánatot kértél, pedig én értettem félre:), de nem rendeled kicsit mások alá Magad? Csak mert az egyedülettööl félsz?

Hisz ezek szerint beletöröödtél a szexéhségébe-bár nem mondtad, mi lett a végkifejlet, mégis legalább Magaddal számolj el, minden kicsi részlet fontos lehet-, az öö vágya miatt döntöttél Te is úgy, hogy akkor már ilyen fiatalon szülsz, nem ért meg az anyád, rettenetes, ami történt, de szerintem az egyedüli problémád, hogy menekülsz a magánytól.


Figyelj, ez nekem csak személyes meggyöözöödésem és én sem vagyok sokkal idöösebb, de amíg az ember nem érzi jól önmagát saját magával, amíg nem vagy képes azzal is egész-ként lenni, nem találod meg Önmagad és mással is képtelenség lesz...


Nem, nem tehetsz róla, hogy a bébik elmentek, Te arról tehetsz, hogy Magaddal mihez kezdesz.


Ugyan hiszem-pedig biztos támadni fognak érte sokan-, hogy a gyermekek születésük elöött megválasztják a szüleiket, mégis azt kell mondjam, hogy nem kéne ostoroznod Magad. Gondolj bele, ha megszületnek is, bocs, ez morbid lesz, de akkor lesz egy anyukájuk, aki még nem is igazán tanult meg talpra állni és képes fiatalságán´l és sorsánál fogva öngyilkosságba menekülni. Szerinted örültek volna, ha egy olyan gyáva apára maradnak?


Szedd szépen össze Magad, vigyázz az egészségedre és méregteleníts, minden szinten jót tesz, rázódj vissza a munkahelyedre, találd meg Önmagad ÈS ÈLVEZD ENNEK AZ ÙTJÀT, adj idööt arra, hogy minden kitisztuljon és azon fogod észreenni Magad, hogy beteljesülnek a SAJÀT vágyaid...

62. baybi (válaszként erre: 60. - 2f7db3f503)
2011. nov. 15. 20:03
A friss kapcsolat a régi volt csak volt köztünk egy kis mosolyszünet!Nincs itt semmi zavar!Bocs ha te félreértelmezted!És vele volt ez a nagy szexéhség is!A kapcsolatunk már megérett a gyerekvállalásra és nagy álma lett az,hogy ennyi idősen már egy gyerek is kellene!Sajnos,hogy ez a magzat is elhalt és a többit már tudod!Már nem élünk együtt ez a gond,hogy mi már külön vagyunk és szerintem nem is leszünk újra együtt!Amúgy a hormontartalmú gyógyszer a nőgyógyászom szerint kiürült a szervezetemből!
2011. nov. 15. 19:52
segíteni
60. 2f7db3f503 (válaszként erre: 4. - Baybi)
2011. nov. 15. 19:52

Kicsilány, egyrészt fel a fejjel!!!

Ez a fiú csak erre akarja fogni a problémát, nem lehet, hogy régen fogamzásgátlót szedtél, vagy valami hormontartalmú gyógyszerre volt szükséged, ami nem tudott ürülni a szervezetedbööl? A pasi gyáva, ez tény. Könnyüü ráfogni olyan dolgokra, amik már nem tudnak kiderülni...


Ellenben lenne egy kérdésem, azt mondod, négy éves a kapcsolat, de egy másik topicban:


49. baybi 2011-06-09 16:17

csak pár hónapja vagyunk együtt, de most már kibuknak a dolgok!először úgy voltam vele a friss kapcsolat miatt van!



Tényleg, abban a szexéhség problémában hogy sikerült elööbbre jutni? Hogy jutottatok el aztán addig, hogy gyereket akartok?

Ès most akkor együtt éltetek? A másik fórum szerint néhány hónapja még friss kapcsolat volt és csak 4-5x találkoztatok hetente.


Valami nem stimmel, bárhogy is szeretnék szegíteni...

59. baybi
2011. nov. 15. 19:28
Köszönöm a hozzászólásokat minden fórumozónak!De szívessen veszek még tanácsot és segítséget!
58. baybi (válaszként erre: 57. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 19:19
Akkor el ne tűnj mert akkor mit kezdek a nagy ölelésemmel,hogyha mégis igazad lenne!
57. d68657db8f (válaszként erre: 56. - Baybi)
2011. nov. 15. 19:17

Hat, ugy legyen! :) Majd csatangolunk egyet a varosban, aztan meg magatokra hagylak titeket andalogni szerelmesen. :)

Na, majd egyeztetunk mindenkeppen!

56. baybi (válaszként erre: 55. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 19:07
Akkor nem a szomszédba kell mennem érted!De ha igazad lesz kénytelen leszek megkeresni téged!
55. d68657db8f (válaszként erre: 54. - Baybi)
2011. nov. 15. 19:02

Igen, eleg messze, de elmegyek erted a seprummel. :)

Skociaban.

54. baybi (válaszként erre: 53. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 19:00
Merre is laksz???Messze kell mennem az ölelés miatt!??
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook