Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek feldolgozni dolgokat! Adjatok tanácsot! fórum

Segítsetek feldolgozni dolgokat! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
53. d68657db8f (válaszként erre: 50. - Baybi)
2011. nov. 15. 18:57

:))) Hat akkor muszaj lesz megkeresned es megolelned, mert igaz lesz! :)

Nem szoktam tevedni ilyenekben, es mar tobben is mondtak, hogy boszi vagyok, epp emiatt. :)

En hatarozottan erzem veled kapcsolatban!

52. baybi (válaszként erre: 51. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 18:57
Azt hittem olvashatlak tovább,mert ott van a ha szócska! :S
51. d68657db8f (válaszként erre: 49. - Baybi)
2011. nov. 15. 18:54
Ezt latod en sem ertettem, hogy csinaltam, mert az elozo mondattal lett vege. Hogy hogy potyogtem oda? :O
50. baybi (válaszként erre: 48. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 18:53
Olyan jó olvasni amit írsz és bár lenne igazad!Akkor megkeresnélek és egy hatalmas ölelést adnék neked,hogy te egy jó boszi vagy!!!(Remélem nem veszed sértésnek)
49. baybi (válaszként erre: 48. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 18:53
Hol a folytatás a ha szó után???
48. d68657db8f (válaszként erre: 45. - Baybi)
2011. nov. 15. 18:08

Az a baj, hogy ilyenkor az ember teljesen elvesziti a realitaserzeket. Szoval, amit te most erzel, azt valoban erzed, viszont az nem igaz. Most ugy erzed, hogy semmi jo sem tortenik, pedig igen, nem is keves! Sot, lehet, hogy ez az ido alapozza meg neked a kovetkezo csodas idoszakot. Muszaj hinned abban, hogy ez csak atmenet. Elhiszem, hogy belefaradtal. Olyasmi ez, amikor beulsz egy legkondis kocsiba: sut a nap de te megis fazol. Pedig sut a nap.

Szerintem... Irj egy hosszu levelet arrol, hogy mi tortent veled, es dugd el valahova. Probald csak ki, csodat tesz! Olyan, mintha kiirnad magadbol a rosszat. Aztan tedd felre egy ideig, amig megerosodsz.

Aztan pedig ulj le egy asztalhoz, es gondold at, hogy mitol lennel most boldog. Es azt is, hogy mit is kene azert tenni (Pl. megmutatni az exednek, hogy milyen sokat vesztett veled, hagy lassa, hogy tevedett). Ehhez pl. el kellene erned, hogy eros, vidam, talpraesett legyel. Mondjuk kezdj el tornazni vagy vegyel fel dogos ruhakat. Nezelodj a terkepen. Elutaznal Peruba?

Mit kellene tenni hozza? Penzt gyujteni ra.

Vagy talalni szeretnel egy edes pasit, es ferjhez menni? Akkor nezelodj a kinalatban. Tudom, hogy semmi kesztetest nem erzel hozza az elejen, de amint meglatod, hogy a sajat eleted, es azt csinalsz, amit csak akarsz - akar peruba is elmehetsz, vagy akar jovore lehet csaladod is, barmi, rajtad mulik - onnantol nem fogod ugy erezni, hogy aldozata vagy valaminek, es akkor mar menni fog!

Le mernem fogadni, hogy van egy csomo adottsagod, amiert mas irigy lenne rad!

A masik dolog - mar megint regenyt irok... - hogy a baba elvesztese nem am egy emberen mulik, nem-nem! Tudod, legalabb annyira fontos az 'apai resz' minosege is! Ugyhogy erre johet meg kulso tenyezo is (pl. veszekedtetek, idegeskedtel stb.) ami szinten nem a te hibad. Attol, hogy te vagy a no, meg siman lehet a spermiummal is gond. Ki tudja igy utolag? Senki! Ezt igazan nem gondolhatod, hogy a te hibad! (eleinte en is ezt gondoltam).

Na, szoval a lenyeg szerintem, hogy most zard be az ajtot magad mogott, es ne nezz hatra, csak elore! Ne keresgeld, hogy mennyi rossz ert, (most haragudni fogsz, de ha adatszeruen neznenk, akkor lenne, akit meg tobb fajdalom ert). Ne keresd az okat, ne buntetesnek fogd fel! Ilyenkor az is segithet, ha elolvasol par esetet mas tragediajarol, es akkor a te fajdalmad maris kisebbnek tunhet. Vagy legalabb erezni fogod, hogy nem vagy egyedul!

Tudod, - ne haragudj! - de ha most eldobnad az eletedet, tudod, hogy emlekeznenek rad? Sajnalnanak, hogy milyen szar volt az eleted. Es egy csomoan arra gondolnanak magukban, hogy gyenge voltal es feladtad ilyen fiatalon, amig mas meg kuszkodik.

Mennyivel tobbet erne, ha igenis megmutatnad nekik, ha elerned, hogy kesobb irigykedjenek rad, ez igen, hogy osszeszedte magat! :)

Hajra, tudom, hogy meg tudod csinalni! Latom a szavaidon! Par ev mulva a ket gyerkocoddel setalsz majd a jatszin, es mosolyogni fogsz az oromtol, mennyire edesek! Aztan hazamentek, es megfozod az ebedet a szereto ferjednek, aki viraggal jon haza. :)

Mennyivel jobb lenne, ha

47. baybi (válaszként erre: 46. - Momancs)
2011. nov. 15. 16:24
Üzenetben nem tudnál tanácsot adni a problémámra!Itt leírtam röviden tömören a dolgokat!
2011. nov. 15. 15:16
Sziasztok! Ha úgy gondoljátok, hogy szívesen beszélgetnétek a problémáitokról személyesen is, akkor írjatok az e-mail címemre. Amiben tudok, segítek, jelenleg mentálhigiénés segítő szakembernek tanulok, és Budapesten vagyok elérhető.
45. baybi (válaszként erre: 43. - D68657db8f)
2011. nov. 15. 14:59
Az a baj,hogy én már magamban sem hiszek!Gyűlölöm magam,mert biztos én csinálok valamit rosszul és azért nem történik velem semmi jó az életben!
2011. nov. 15. 14:54
Ja, es en is elveszitettem a babamat, rettento fajdalom. De eljunk tovabb azokert, akiknek meg lehetunk az anyukaja!
2011. nov. 15. 14:53

Szia Baybi, ket dolgot szeretnek elmeselni neked.

En is voltam nagyon kilatastalan es iszonyatosan remenytelen helyzetben. Annyira, hogy a halalt megvaltasnak ereztem volna.

A sors mindketszer kozbeszolt: eloszor sorozatban veszitettem el 4 nagyon nagyon fontos embert a kozvetlen kozelembol. Latni a gyermekeik, szuleik fajdalmat (a magame mellett), a gyermek nelkul maradt edesanyat, aki osszeesett a kislanya sirja mellett, majd soha tobbe nem nyugodott, amig o is meg nem halt. Az iszonyatos szenvedest, amit a halal okozott, iszonyatos... Ne tedd ki ennek a szeretteidet! Tudod, milyen orom lehetett az Anyukadnak, amikor eloszor a karjaba vett? Mit erezne, ha a sajat kezeddel dobnad el az eletet?

Egyszer azt mondta nekem valaki: az ongyilkossag onzes. Mert megszabaditod ugyan magad a szenvedestol, de annak aran, hogy a szeretteidnek ekkora fajdalmat okozol.

Hosszu evekis eszembe sem jutott, hogy szeretnek maghalni, annyira megrazott a dolog.

Azutan ismet iszonyu melypont kovetkezett. Az ongyilkossagra akkor mar nem gondoltam, de halalvagyam volt. Gondoltam, mennyire sajnalkoznanak a tobbiek, ha kiderulne, hogy halalos beteg vagyok. Akkor bezzeg szeretnenek...

Es egy napon fura tunetet vettem eszre.

Doki, majd rakszures. Nagyon komolyan rancolta a homlokat, magyarul volt 50 % -om, hogy rakos vagyok, vagy nem. Az eredmenyre 4 hetet kellett varni. Istenem, tudod, azalatt a 4 het alatt mennyi keserves, bunbano konnyet ejtettem?

Annyira ketsegbeesetten akartam elni.

Szerencsem volt, egeszseges vagyok.

De megfogadtam, ezentul nem jatszok a halal gondolataval, soha tobbe.

Mennyi olyan ember van, akik tenyleg halalos betegek, es mennyire kapaszkodnak az eletbe!

Es elszegyelltem magam, hogy ennyire nem becsulom az elet szentseget.

Torold ki te is a fejedbol ezeket, MINDENBOL talpra lehet allni! Legyen ez egy kihivas Neked! Es hidd el, hogy meg tudod csinalni!

En hiszek Benned! Es Te?

42. baybi (válaszként erre: 41. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 14:24
Jó munkatársaim vannak,de most szabadságon vagyok mert pocsék állapotban vagyok!De lehet fel is mondok,mert egyszerűen nem tudok koncentrálni a munkámra sem a stressz miatt!
41. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 37. - Baybi)
2011. nov. 15. 14:12
Akkor jó kis melóhelyed van.A munkatársaid milyenek?
2011. nov. 15. 14:11
Ja bocs,válaszoltál,csak most jelent meg nálam:D
2011. nov. 15. 14:10
Az jó messze van tőlem.Arra nem válaszoltál,hogy dolgozol?
38. tünde027 (válaszként erre: 37. - Baybi)
2011. nov. 15. 14:10
Szintén zenész :) én is beszerzőként dolgozom
37. baybi (válaszként erre: 34. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 14:08
Árubeszerzéssel foglalkozom(Kereskedelmi marketing menedzser)
36. baybi (válaszként erre: 35. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 14:08
Győr
2011. nov. 15. 14:05
Merre laksz egyébként?
34. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 33. - Baybi)
2011. nov. 15. 14:02
Hát én félek!Kaptam én is sok nagy pofont az élettől,de mindig talpra tudtam állni!Nem tudom,dolgozol valamit?Vagy mi csinálsz a hétköznapokban?
33. baybi (válaszként erre: 32. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 13:59
Nem félek a haláltól!De eddig mindig volt egy visszahúzó erő ami visszatartott!Most úgy érzem nincs ilyen,mert nem számíthatok senkire és semmire!Ezért utolsó gondolatom az volt,hogy hátha valaki itt egy kicsit könnyít rajtam és ő lesz az én visszatartó erőm!
32. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 25. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:47
Uramisten!Nem ilyen célra gondoltam.Eszedbe ne jusson ilyen,gondolj a szereteidre,azokra akik szeretnek téged!Édes Istenem!Nagy trauma lehet benned,ha 21 évesen erre gondolsz.Próbálj meg erős lenni és állj talpra!Keress egy célt az életedben,amiért érdemes küzdeni és folytatni!Szívem megszakad.
2011. nov. 15. 13:46
Először is fel a fejjel. Egy dolgot mondanék, lehet,hogy nem véletlen, hogy a két bébi nem maradt meg ettől az embertől. Jobbat érdemelsz ennél a férfinél!
30. tünde027 (válaszként erre: 25. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:46
Írtam privit, remélem elolvasod.
29. baybi (válaszként erre: 24. - B8103f009a)
2011. nov. 15. 13:46
Tisztelem,becsülöm édesanyámat,de sajnos vele sem tudom megbeszélni ezt,barátaim nincsenek,mert nekem érdekbarátok nem kellenek!Egy darabig ment az,hogy magamban tartom titkolom még saját magam előtt is az érzéseimet,de aztán most már nem megy!Igen velük élek ugyanis az ex párommal nem tudnék ezek után!Úgy általánosságban leírtam mi miatt van ez a jelenlegi állapot!Olvass vissza és megtalálod!ha nem akkor szívesen leírom még egyszer!
28. tünde027 (válaszként erre: 25. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:45

KÉRLEK NE TEDD. Tudom miről beszélek, nem szabad.

Olyan ócskán fog hangzani, de hidd el hogy jönnek majd a szép napok. Babát nem vesztettem el, de sok dolgot átéltem már, túléltem, egyedül. Itt én/mi szívesen meghallgatunk, ha tudunk segítünk.

DE KÉRLEK NE TEDD MEG!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 15. 13:44
nem bántásból, de menj el pszichológushoz, ezen mi itt nem tudunk nagyon segíteni szerintem.
26. b8103f009a (válaszként erre: 25. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:44
Ha ennyire rossz a helyzet,akkor orvoshoz kellene fordulni mégiscsak.Nem kaptál el valamit egyébként ami hőemelkedést hányást okozhat?Biztos,hogy a lelki állapotod miatt van?
25. baybi (válaszként erre: 23. - D4fe0b6bc1)
2011. nov. 15. 13:42
A célom az,hogy meghaljak,így járnék a legjobban!Irtó nagy fájdalom nyomaszt és nem bírom már cipelni!Csak sírás megy,olyannyira kijött ez most rajtam,hogy napok óta hőemelkedésem van és nem marad meg bennem a kaja!
24. b8103f009a (válaszként erre: 22. - Baybi)
2011. nov. 15. 13:41

Látod,akkor meg pláne nincs miért okolni magad.

Majd ha legközelebb babát tervezel,előtte felkeresel egy orvost,és kivizsgál.Biztos,hogy tudnak segíteni, a terhesség megtartásában.Nem beszélget veled az anyukád sem?:(

Persze,mindenkinek vannak problémái,de a gyerekeinkére mindig ráérünk.Szülőkkel laksz?

A párkapcsolat és a vetélések miatt vagy ennyire mélyponton,vagy más is van?Van egy jó oldal,ahol sorstársak segítenek feldolgozni a veszteséget,a gyászt: www.angyalokszulei.hu Próbáld kibeszélni magadból,segítséget kérni olyanoktól,akik átélték már.Habár itt is találsz sajna sorstársakat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook