Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3593. Roló887 (válaszként erre: 3592. - C74f50959e)
2022. okt. 19. 12:52
Szia! Merre laksz?
2022. okt. 19. 06:44
Jó reggelt kívánok. Anyagi segítséget szeretnék kérni. Dolgozom van munkahelyem de mire minden csekket kifizettem minden pénzem elment. Ételre már szinte semmi sem maradt. Akár pár ezer forintnak is örülök. Két hét van még a következő fizetesig. Kérem aki tud segítsen. Számla számom 10404436-86768080-56491013. Éva vagyok
3591. Piroska52 (válaszként erre: 3589. - Szandiboszi)
2022. okt. 15. 12:31
Körzeti gyerekorvos.
3590. globus (válaszként erre: 3589. - Szandiboszi)
2022. okt. 15. 11:22
Területileg illetékes gyermekorvoshoz vidd el, ő elkezdi az alapvizsgálatokat, ami mindenképpen ingyenes. Beutalhatja utána továbbiakra.
2022. okt. 15. 11:17
Kèrem kedves segítsègüket abban hogy rossz anyagi helyzetben vagyunk meg az 5 èves fiam akkora mint a 3 èves magyarán nagyon kis növèsű ès nem tudom elkezdeni a kivizsgáltatását mert nincs rá pènzem ès ez engem nagyon zavar mindennap nem hagy nyugodni sajnálom a fiam. Kèrem segítsenek albèrletben lakunk èpp hogy elèldegèlünk. Köszönjük
3588. imilee78
2022. szept. 18. 16:27
Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem. Több betegségben is szenvedek. Az egyik a Kevert szorongásos és depressziós zavar, a másik Krónikus Lymphocytás Leukémia. A betegségem miatt nem tudok dolgozni. 1 hete nem eszek 1 zsemlénél többet. Sajnos egy fillérem nincs. Ha tudtok akkor kérnék tőletek valami élelmiszert. Segítségeteket előre is köszönöm.
3587. aszparagusz (válaszként erre: 3582. - Violet200)
2022. júl. 15. 17:54

Csak adósságot nem lehet örökölni.

A szaldónak pozitívnak kell lennie.

Ha csak adósság van, akkor az örökséget vissza kell utasítani.

3586. ilona26
2022. júl. 15. 13:20
Sajnos az alapitványok nem segítenek pénzbeli támogatást nyújtani sőt ezzel kapcsolatba hogy van 2 lisztérzékeny gyermekem rengeteg alapitványnak irtam de nem tudnak segíteni csak ha érkezzik hozzájuk ilyen felajánlás ezért probál az ember magának kérni dolgozik nekem is a férjem probálunk élni ahogy tudunk de ez a fajta allergia borzalmasan drága nekem a 2 gyermeknek havonta 70 ezerbe van az étkezés az alapvető dolgok és ebbe nincs semmi luxus mert 1 kg liszjük 2 ezer ft egy 20 dkg kenyér 1000 ft ezt senki nem tudja csak aki benne van ezért kér az ember magán után
3585. Tündi89
2022. júl. 14. 10:45
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy egy pénzbeli adománygyűjtés mennyire lehet működőképes,ha nem alapítványon keresztül,hanem saját magunknak indítjuk.Sok mindent olvastam ezzel kapcsolatban,hátha van itt valaki aki tapasztalt már ebben a dologban.Mi nem élelmiszerre vagy ilyesmire szeretnénk gyűjteni.Köszönöm ha valaki ír ezzel kapcsolatban
3584. ilona26
2022. júl. 12. 06:41
JÓ napot kivánok 3 gyermekem van A 20 évesel gyodon vagyok itthon ö is lisztérzékeny és még sok más problémája van a 9 éves ksilányom is lisztérzékeny és tej.És van a 4 éves ő mogyoró.Sajnos a lisztérzékenység az egyik leggdrággáb diéta 2 éve csináljuk de most futottam ki anyagilag már nem megy .Ezért kérek segitséget amit eddig soha nem tettem.Számlaszámom.11773449-02196763
3583. imilee78
2022. júl. 5. 02:24
Sziasztok! Anyagi segítséget szeretnék kérni. 2 Millió forintra lenne szükségem. Hiteltartozás miatt el akarják venni a szülői házat. Krónikus Lymfocitás leukémiám van, alvászavarban (éjjelente nem tudok 2 óránál többet aludni) és kevert szorongásos depresszióban szenvedek. Betegállományban vagyok. Ez pedig nem ad annyit, hogy ki tudjam fizetni a tartozást. Segítségeteket előre is köszönöm.
3582. violet200
2022. jún. 7. 09:12

Sziasztok nem szoktam ilyet de most sajnos anyagi helyzetem miatt meg kell tennem,anyagi segitséget szeretnék kérni mivel nagyon nagy hitelem van dolgozni dolgozom de nem elég sajnos mert anyukám is meghalt az o adosságát is én orokolrem meg igy már nem tudom fizetni az enyémet se lassan és nem akarom hogy árverezés alá tegyék a lakásom bovebben emailben tudok adni informáciot.

violet200@citromail.hu

3581. Bless the child (válaszként erre: 3580. - Afrodite1986)
2022. márc. 19. 09:56
Hogyne, mennyit kérsz?
2022. márc. 19. 09:52
Sziasztok! 2007 óta hitelt fizetek, még mindig van 3.500.000 hitelem. Ha valaki tud segíteni, nagyon megkönnyebbülnék. Szép napot.
3579. Hencsi44
2021. dec. 17. 08:10
Jónapot kívánok segitséget kérnék van egy 5 éves fiam most kezdtem dolgozni sajnos rosz anyagi helyzetem miatt se szaloncukor se fa semmi nem lesz neki kérem aki tud bármenyivel vagy bárhogy segíteni kérem írjon a feketehenriett67@gmail.com email címre természetesen Visza adom aki segít
3578. Robi199
2021. nov. 25. 03:52
Sziasztok olyan kéréssel fordulok hozzátok hogy a vírus helyzet miadt munkám megszünt most kezdtem egy másik helyen viszont sokat kell utazzak. Fix munka hely teljes munka idő rendesen bejelentve minden okes csak próba idő azzal jár hogy nem jó fizetést kaptam. Fizetésem elment a lakásra illetve bejárásra. Fizetésig nem tudom hogy menjek el dolgozni mert elfogytam sajnos. Szeretnék kérni egy kis támogatást anyagilag mert semmi megoldást nem találok nem tudok kérni senkitől sem. Budapesten lakom X.kerületben. Hálás lennék valaki tudna valamennyivel segíteni a napokban.
2021. szept. 13. 06:53
Sziasztok!Talán egyedi lesz a kérésem lesz felétek!A balaton északi partján lakom.Van egy tündéri kislányom, feleségem, lakásom és munkám is...Minden tökéletes látszólag!Viszont olyan a munkahelyem ahol bár nyugdíjas koromig is lehetnék, de sem szellemileg se anyagilag nem adja meg amire igazán szükségem volna.Jogi doktori címem is van, igazából ebből szeretnék hosszú távon profitálni.Szóval a kérésem az volna, hogy ha lenne itt olyan, vagy ismer valakit akinek szüksége lenne jogászra és tiszteségel meg is fizetné az jelentkezen.Nyílván nem 7 számjegyű fizetést szeretnék most azonnal, de a 150 ezer nettó ajánlatal sem tudok mit kezdeni...Az esetleges gúnyos megjegyzéseket kérném mellőzni!A segítséget bármilyen formában is érkezik, előre is köszönöm!Üdvözlettel és Tisztelettel:Pillangó83
3576. Hencsi44
2021. szept. 6. 08:13
D kerésel fordulnék hozátok el kezdtem dolgozni de jövöhonapba kapok fizetést mivel most kezdtem a kisfiam 12 en lesz 5 éves sajnos nem tudok neki venni semmit arra szeretnelek beneteket kérni ha valaki tudna segiteni bar menyivel segitsetek valami kis ajándékot tudjak neki venni termeszetesen visza adom miest meg kaptam a fizetést feketehenriett67@gmail.com email cimre kerem jellezen aki tudna segitenni a kisfiunak nagy öröm lenne köszönöm
3575. Bless the child (válaszként erre: 3574. - Ritikee80)
2021. aug. 17. 13:46
Tegnap még vmi idős párról írtál, akiknél laksz.
3574. ritikee80 (válaszként erre: 3571. - Ritikee80)
2021. aug. 17. 13:32
Kérem segítsenek most már a másik,lábát is műteni kel.Ma voltak orvosnál lelettel tudjuk bizonyitani. előre vették de egy évet kel várni
3573. Hencsi44
2021. aug. 17. 07:43
Jonapot kivanok segitseget szeretnek kerni nehéz anyagi helyzetbe kerültem van egy 5 éves fiam dolgozni szeptembertöl vettek fel sak a családi potlékot kapom meg az fht 22800 at ha szerdaig nem fizetem ki a vizet szerdan csinkrol le vágják kérem segitsenek az elsö fizetésemböl visza fogom fizetni a kisfiu nem maradhat viz nélkül köszönöm feketehenriett67@gmail.com kerem jelezen aki tud segiteni holnap kikötik valaki segitsen elvagyok keseredve itt az 5 éves gyerek kérem aki tud segitsen
3572. aszparagusz (válaszként erre: 3571. - Ritikee80)
2021. aug. 1. 08:32

Mégis mire gondolsz?

Dobjunk össze másfél-két millió forintot (egy magánklinikán kb. ennyi egy ilyen műtét ára)?

3571. ritikee80
2021. aug. 1. 07:45

Kérem Segítsenek Apukám műtétre vár Csípő protézisre sajnos más betegségei is vannak magas vérnyomásos ,cukros, volt már agyi infartua. Sajnos az anyagi helyzetünk nem tuja meg oldani hogy sürgősen meg műtség három év múlva műtenék meg mert sokan vannak előtte. Én közmunka bérből élek lányommal nehéz helyzetben anyukám közmunká é rókant nyugdia kérem aki tud segítsen apukám már alig tud menni a fájdalomba.

Bármilyen segítségnek örülnék

Remélem vannak segítő emberek a világon

3570. Detti7 (válaszként erre: 3569. - Vivo44)
2021. máj. 19. 21:40
Jó a semmi közöd hozzá c nem megbántani akartalak. De nekem rosszul esett az, h egyből nem reagáltam és kezted a gyanusitgatásodat! Pedig tényleg csak annyi ,h nem ülök itt egyfolytába! És ha most megírtam volna neked ,h nem vagyok beregisztrálva ,úgy éreztem egyből az lett volna a következő lépésed ,h akkor nem is igaz! Pedig igaz Volt meghallgattak! De mivel visszautasítottam nem is jegyeztek be engem! Nem vagyok ágyhoz kötve de lázas vagyok és fulladok. Nem vagyok jól, ahoz hogy mászkáljak illetve ki fognak jönni lakásra h gyorstesztett csináljanak. Próbálom elfogadni a nehéz helyzetett, de nagyon nehéz. De ezt nyilván te is tudod akkor magadról.
3569. vivo44 (válaszként erre: 3567. - Detti7)
2021. máj. 19. 21:26

Lényegtelen!

Nem kell sajnálni, mert picike külső segítséggel (természetbeni és nem anyagi) sikerült megoldani.

Na pontosan ezért tudom, hogy ha baj, van, akkor lehetek én lázas, fáradt beteg, de olyan nincsen, hacsak ágyhoz nem vagyok kötve, hogy elsősorban megoldást keressek a magam, vagy hozzátartozóm bajára.

Inkább kérj élelmiszert lenyomozhatóan, amivel több 10ezret spórolhatsz, meg. Amit ha valóban kell, akkor kezelésre fordíthatsz, de ha pénzt, akkor azt is kizárólag lenyomozhatóan!

Ez a "semmi közöd hozzá, meg nem tartozom magyarázattal" nem célravezető, mint inkább nagyképű. Pedig egy nehéz helyzetet el kell tudni fogadni, ahhoz alkalmazkodni, olykor meghunyászkodni, ha kell bizonyítani.

Sok sikert!

3568. Detti7 (válaszként erre: 3566. - Piroska52)
2021. máj. 19. 21:21
Maszirozás volt neki és gyógytorna valamit használt neki! De sajnos a lábai északánként annyira fájnak mintha tépnék ki a helyéről. Nem lazul el. Most vagy az ideg vagy az izom nem tudom. Gyógyszert izomlazitot kapott. És amúgy leírtam első komentbe amikor legelőször irtam ide.
3567. Detti7 (válaszként erre: 3565. - Vivo44)
2021. máj. 19. 21:18

De igen olvasd vissza!! Valamelyik koment igen is bántó sértő volt! Igen valószínűleg, akkor voltál te is nehéz helyzetbe ! Én nem gyanusitalak meg h ez nem így volt! ! Sajnálom neked ,akkor tényleg nehezebb volt, mint most nekem!Meg fogom azt próbálni majd ,ha jól leszek,amit te írtál

, de az orvos eddig azt mondta nincs tb alapon! Ami szomorú...

3566. Piroska52 (válaszként erre: 3564. - Detti7)
2021. máj. 19. 20:59

Figyelj kislány, forditva ülsz a lovon, ha segitségre van szükséged, nem tizkörömmel kéne nekimenni annak, aki segiteni akar, hisztizel ahelyett hogy normálisan leirnád a dolgokat, követketetesen, na de az nincs, csak hiszti.

Sajnálom ha az anyukád beteg, de talán nem egyből a drága kezeléssel kéne kezdeni, hanem megkérdezni a háziorvost mit tud mondani, milyen sztk-ás kezelés van erre.

3565. vivo44 (válaszként erre: 3564. - Detti7)
2021. máj. 19. 20:55

Nem bánt veled sehogyan senki! Nem kell az áldozatot játszani.

Én annyit kértem, hogy segíts, hogy segíteni tudjak. Válaszod: Semmi közöm hozzá.

Mások pedig csak szimplán kérdeztek, amire bepörögtél!

Én is voltam annál sokkal rosszabb helyzetbe, mint amit te felvázoltál, de akkor egy kiló kenyérnek is örültem, mert az a 200 forint megmaradt másra, vagy 10 kg húsnak, mert 10ezer megmaradt másra.

De te szemeid előtt nem a baj megoldása, hanem csak a pénz lebeg.

Ez nem vita, hanem ezek az általad leírt tények.

3564. Detti7 (válaszként erre: 3561. - Vivo44)
2021. máj. 19. 20:50
Te nem tudod az életemet se azt, h anya milyen beteg volt és, h jelenleg is milyen az állapota!!! Könnyű itélkezni csak a másik ember felett! Meg gyanúsitgatni.Te is megtennél bármit a hozzá tartozód miatt.Én már írtam ,nem vitatkozok veled többet! Remélem az élet mindenkinek vissza adja amit megérdemel vagy éppen ahogy bánik a másikkal!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook